Wenger: Chcę, by Theo został

Wenger: Chcę, by Theo został 26.10.2017, 19:39, Patryk Bielski 49 komentarzy Legendarny snajper Arsenalu - Ian Wright - powiedział we wczorajszym wywiadzie, że Theo Walcott powinien pomyśleć o zmianie klubu, ponieważ jego czas w północnym Londynie dobiegł końca.

Innego zdania jest jednak Arsene Wenger, który przed sobotnim meczem ze Swansea stwierdził, że Anglik dostanie swoją szansę na występy w Premier League, choć obecnie częściej gra w Lidze Europy.

- Nie chcę, żeby Theo odchodził. Kiedy spojrzysz na liczbę rozegranych przez niego minut, to możesz być pod wrażeniem. Jego czas w Premier League nadejdzie. Obecnie rotuję zespołem, ponieważ gramy w czwartek, a później najczęściej w niedzielę, więc na ten moment faktycznie - w lidze gra mniej niż w innych rozgrywkach - powiedział Wenger.

Arsene WengerTheo WalcottSklep kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
spazi_28 komentarzy: 542 07.11.2017, 07:59

Nio to jasne, że w tym klubie nic się nie zmieni, jak siwy dalej chce grać takimi personaliami jak Walcott - to bez komentarza w ogóle, a Laca na ławie po raz kolejny, zero ambicji, motywacji i tylko to nerwowe zacieranie rąk w trakcie meczu - przecież nasi piłkarze to widzą (!)

I jeszcze sprzedaje Gibbsa do WBA a Nacho kaleczy jak zwykle i jeszcze zero dryblingu i ogarnięcia

notopyk komentarzy: 1382 02.11.2017, 13:40

to jest jakieś nieporozumienie

Forever_gunner komentarzy: 1960 29.10.2017, 17:35

Aha, czyli czas Theo jeszcze nie nadszedł. :D Teraz już rozumiem, dlaczego tak słabo gra. Przecież najlepsze lata ma cały czas przed sobą. To dopiero utalentowany 28-latek, z którego wyrośnie wspaniały piłkarz.

mercol7 komentarzy: 2625 28.10.2017, 14:47

nasza gwiazda :)
jak odejdzie Alexis to jeszcze podwyżki zarząda :D

Monszur (zawieszony) komentarzy: 274 27.10.2017, 20:52

Takie słowa właśnie idealnie świadczą o tym że Wenger powinien wylecieć z Emirates 5 lat temu. Ale żeby podejmować poważne kroki dla dobra klubu to najpierw trzeba być poważna organizacja.

lordoftheboard komentarzy: 2596 27.10.2017, 17:31

Ktoś będzie musiał grać jak ozil i Sanchez odejda

izrael komentarzy: 573 27.10.2017, 16:06

Wenger jest inteligentny. Wie co robi. Żartowałem.

brachol23 komentarzy: 231 27.10.2017, 13:53

Wengera już dawno nie powinno być w tym klubie. To tylko potwierdzenie moich słów od kilku sezonów. Ten człowiek kieruje się sentymentami nie od dziś wiadomo, że w tym klubie są święte krowy. Byli i są zawodnicy któzy udowadniają, że zasługują na skład a pomimo to byli pomijani kosztem graczy których Wenger foworyzuje bez wzgledu na forme, bez wzgledu!! Dlatego z Arsenalu kibice sie smieja bo ten klub nie ma jaj i miec nie bedzie bo mamy takiego managera. Szacunek sie nalezy zrobil wiele ale nawet Benitez poleciał z Liv mimo wygranej ligi mistrzów. Nie ma sentymentów nie można kogoś całować po dupie i trzymać na stanowisku bo 10 lat temu był najlepszy. Teraz co? Kolejne lata mamy czekać aż ta druży bedzie miała jaja bo przecież Wengera nie wywalą. To jest tragedia tego klubu!! Wyblakła gwiazda, legenda klubu która nie potrafi się pożegnać z kibicami i jesteśmy więźniami wielkiego człowieka który przestał wygrywać!!

pumeks komentarzy: 17156 27.10.2017, 13:26

Jeżeli dla Wengera liczą się tylko rozegrane minuty to może oznaczać to jedno.....kompletne oderwanie od rzeczywistości.

jarek1 komentarzy: 550 27.10.2017, 11:21

Hmm Każdy może krytykować decyzje Wengera dlaczego Theo Walcott jest jeszcze w Arsenalu ...ale z drugiej strony nie ma juz Alexa , i niewiadomo co będzie z Sanchezem i Ozilem ?

Tak naprawde to jest jedyny Argument dlaczego on jeszcze teraz został w AFC ...i trzeba jeszcze jedno Theo przyznać pogodził się z rolą rezerwowego ...

jemszpinak komentarzy: 32 27.10.2017, 11:11

Kiedy spojrzysz na liczbę rozegranych przez niego minut, to możesz być pod wrażeniem.

Coś w tym jest.

Barney komentarzy: 11649 27.10.2017, 09:35

@Atos123

Puknij się w głowę, :d

macc komentarzy: 3094 27.10.2017, 09:32

Nic się nie znacie na futbolu, wszyscy eksperci twierdzą, że 28 lat dla piłkarza to najlepszy wiek i moment żeby osiągnąć szczyt...
Papcio też to wie.

dudekns komentarzy: 6046 27.10.2017, 08:41

Co ten Papcio...

Nomad (zawieszony) komentarzy: 1440 27.10.2017, 08:05

Ox mu pokrzyżował plany w odejściu do L'poolu

kowalski komentarzy: 2556 27.10.2017, 07:36

Jego czas w Premier League nadejdzie. Dobre.

Gunner18AFC komentarzy: 919 27.10.2017, 07:27

Wszystko w temacie, chce żeby odszedł choć trzeba przyznać że liczby ma dobre

stanyal komentarzy: 738 27.10.2017, 05:41

@Atos123: pÓki co ktos może Ciebie puknąć :V

Atos123 komentarzy: 299 27.10.2017, 01:39

Z tej mąki chleba nie będzie. Trzeba uciekać z Theo puki jest jeszcze cos wart.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39958 newsów: 1 27.10.2017, 00:16

@DexteR_000: spoko, wiem :D

Mixerovsky komentarzy: 1681 newsów: 4 27.10.2017, 00:09

Być kibicem Arsenalu i nie rozumieć sensu oraz "otoczki" tej wypowiedzi. Trochę smutne.

Archiwald komentarzy: 963 26.10.2017, 23:40

O boshe...

Ech0z komentarzy: 524 26.10.2017, 23:17

Czytam sobie na armatki.pl post w którym Kroenke mówi że nie zwolni Wengera mówi o nim w samych siperlatywach i ze bardzo w niego wierzy bo to mądry facet, wchodzę sobie ma kanonierzy a tutaj post że Wenger chce zatrzymać Walcotta xd

Adrian12543 komentarzy: 14696 newsów: 2 26.10.2017, 23:06

Walcott powinien zostać do końca sezonu. Pamiętajmy, że czeka nas żmudna faza pucharowa LE, a ponadto FA Cup. Theo gra piach, ale jest doświadczony i umie strzelać gole, co będzie w tych rozgrywkach kluczowe.
Po sezonie out.

mitmichael komentarzy: 43850 26.10.2017, 23:02

Nie ma juz Campbella, nie ma juz Pereza, Walcott wiecznie zywy

grzegorz1211 komentarzy: 4922 26.10.2017, 22:26

Wenger będąc trenerem Arsenalu, nie może potwierdzić słów Wrighta, może myśli podobnie do Wrighta, ale nie wolno tego mu przyznać publicznie. Walcott jest mu potrzebny w meczach LE i pucharach. Wenger może tak powiedzieć w maju

ZielonyLisc komentarzy: 7841 26.10.2017, 22:17

Te Wengera gatki podjeżdżają pod bragę

Marioht komentarzy: 5085 26.10.2017, 22:15

@The088: To też prawda.

Właśnie, po przeczytaniu pierwszych dwóch zdań miałem się zapytać czy Ty tak na serio, przeciwko Theo. ;-)

The088 komentarzy: 66 26.10.2017, 22:10

przecież to jest zwykły troll Wengera. gdyby po słowach Wright'a powiedział, że jest niezadowolony z dyspozycji Walcott'a i, że obecnie nie aspiruje on do gry w Premier League, to chłopak zdołowałby psychicznie jeszcze bardziej, a co za tym idzie zdołowałby z formą. zakładam, że Walcott odejdzie po sezonie. i pomyśleć, że pamiętam dokładnie dzień kiedy do nas przychodził, wydawał się następcą Henry'ego.. historia potoczyła się inaczej, ale mój nick pozostanie i jakiś sentyment zawsze do niego będzie hehe

Marioht komentarzy: 5085 26.10.2017, 22:05

Cały Wenger. Całą swoją ciężką pracę zabija dziwnymi decyzjami...

DexteR_000 komentarzy: 5356 26.10.2017, 21:55

@Pauleta19
Mimo wszystko uwazam ze Wenger mial tu namysli to ze bedzie czesciej gral w PL w tym sezonie.

MarkOvermars komentarzy: 4215 26.10.2017, 21:49

Wenher Ty żałosny parafianie co Ty pieprzysz chcesz Theo alree on nie nadaje się do pierwszego składu, jest cieniem.samego sobie, I najlepiej żeby Wchodził tylko z ławki jeśli jeśli już musi

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39958 newsów: 1 26.10.2017, 21:47

"Jego czas w Premier League nadejdzie."

Aż parsknąłem. 28 lat i Wenger nadal czeka aż Walcott odpali.

schnor25 komentarzy: 14505 26.10.2017, 21:32

@MVTI: Wiadomo, ławkę też musimy mieć poważnie wyglądającą, ale no właśnie...po Theo został wspomnień czar. Swój najlepszy okres w AFC ma już dawno za sobą. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie przeżywać drugą młodość jak chociażby Lampard czy Totti. Theo jest w takim wieku, że powinien rządzić, strzelać, asystować, a gościa nie ma, przepadł, przegrywa słusznie (no w końcu!) rywalizację z innymi (ktoś jako główną przyczynę poda zmianę taktyki, nie ważne). Czas go opchnąć i kupić młodego, perspektywicznego skrzydłowego, albo odważniej dawać szansę Nelsonowi (choć dla takich jak on dobre byłoby wypożyczenie do Championship lub innej poważnej ligi).

zly_kanonier komentarzy: 3569 26.10.2017, 21:12

Najpierw Kroenke, teraz Wenger, niech ktoś zatrzyma tę dzisiejszą karuzelę śmiechu...

Ranczomen komentarzy: 4266 26.10.2017, 20:45

Na górze są sentymentalni i zostawiają Wengera to potem Wenger robi to samo i zostawia swoich.

gbn komentarzy: 22 26.10.2017, 20:41

@thide: Lepiej publicznie cisnąć i tym samym pogarszać sytuacje w szatni...no to jest wyjście ;) Niech siedzi nadaje się na puchar ligi...jak się wszystkich szrotowych graczy pozbędziemy to nie będzie kim ratować i się nasze gwiazdki zajadą...

kubakanonier komentarzy: 8 26.10.2017, 20:20

World class player

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14406 newsów: 293 26.10.2017, 20:14

Najlepszy skrzydłowy na świecie :D :D

Elastico07 komentarzy: 3666 26.10.2017, 20:10

No tak,przeciez ma 28 lat wiec jest młody i jego czas jeszcze nadejdzie,Wenger i jego alternatywny świat :D

tomekdomek1233 komentarzy: 518 26.10.2017, 20:06

No tak bo warto powiedzieć zawodnikowi z ważnym kontraktem że ten rzeczywiście jest za słaby i nie widać dla niego przyszłości. I to w październiku.. I to gościowi, który ponad 10 lat jest z nami.. I jeszcze publicznie..
Tak, to na pewno bardzo dobrze podziała na jego mentalność..
Jak ma odejść to gwaratuje wam, że ostatni się o tym dowiemy.

Pitu88 komentarzy: 461 26.10.2017, 20:06

Wenger: Theo, chyba będziemy musieli Cię sprzedać.
Walcott: Arsene, pamiętaj, że mam Twoje nagie zdjęcia.

Innego wytłumaczenia nie ma.

mikowhy komentarzy: 503 newsów: 9 26.10.2017, 19:52

O mój Boże. Kiedy ten Papa przejrzy na oczy?

Chlopek komentarzy: 813 newsów: 1 26.10.2017, 19:52

Wenger ...............

TurboGrosik (zawieszony) komentarzy: 1694 26.10.2017, 19:52

Stop kolesiostwie w Arsenalu!

mistiqueAFC komentarzy: 24252 26.10.2017, 19:46

Oxa się pozbyć potrafił, Theo też sprzeda jeśli nadaży się ku temu okazja

thide (redaktor) komentarzy: 26447 newsów: 241 26.10.2017, 19:43

super, odejdź i ty siwy zgredzie, który wychwala swoich pupilków pod niebiosa... kolesiostwo w tym klubie nie zna granic.

Walcott nadaje się co najwyżej do zespołu z drugiej części tabeli i to nadal za nazwisko, bo obecnie umiejętnościami nie grzeszy

ares765 (redaktor) komentarzy: 6541 newsów: 61 26.10.2017, 19:42

Ten czas Walcotta w Premier League nadchodzi już od 11 lat xD

MVTI (redaktor) komentarzy: 288 newsów: 403 26.10.2017, 19:41

Przyda się tylko do rotacji, ale nie oszukujmy się, to nie ten sam zawodnik co kilka lat temu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna