Wenger: Lacazette i Aubameyang mogą grać razem

Wenger: Lacazette i Aubameyang mogą grać razem 02.04.2018, 13:11, Dawid Wieczorek 22 komentarzy

Arsene Wenger spotkał się z mediami po wczorajszym meczu ze Stoke City, który zakończył się wynikiem 3:0 dla Kanonierów, a bramki w tym meczu strzelali Pierre-Emerick Aubameyang oraz Alexandre Lacazette. Właśnie temat napastników był najczęściej poruszany na wczorajsze pomeczowej konferencji.

O tym, czy Aubameyang i Lacazette mogą grać razem...

Oczywiście.

O sytuacji pod koniec meczu, kiedy to Aubameyang oddał drugi rzut karny Lacazette'owi, mimo że sam mógł ustrzelić hat-tricka...

To pokazuje stan naszego społeczeństwa. Gdy piłkarz zachowuje się w taki sposób, my jesteśmy zaskoczeni.

O tym, że jest to dla nas coś dziwnego...

Chcę widzieć więcej takich obrazków podczas spotkań. Osobiście jednak nie byłem tym zaskoczony, ponieważ oni bardzo dobrze się uzupełniają. Podoba mi się to, ponieważ sprawia to, że drużyna jest jeszcze silniejsza. Lacazette powrócił po dłuższej przerwie, więc było to bardzo ładne zachowanie. Czy ty uczyniłbyś podobnie? Nie jestem przekonany!

O tym, jak ustawić tę parę, by mogli jednocześnie przebywać na murawie...

Aubameyang przez dużą część swojej kariery grał na lewym skrzydle. Było tak w Saint-Etienne oraz w pierwszym roku gry w Borussii Dortmund. Dopiero gdy Robert Lewandowski przeniósł się do Bayernu Monachium, Pierre zaczął grać na środku ataku.

Czy Lacazette był w 100% przygotowany na grę w tym spotkaniu?

Brakuje mu jeszcze trochę ogrania. Alexandre był poza grą przez dwa miesiące, ale ciężko pracował na powrót. Na treningach wyglądał na bardzo zmotywowanego, lecz brakuje mu jeszcze rytmu meczowego. Ile czasu jeszcze mu potrzeba? Jeden lub dwa mecze.

O tym, czy Lacazette rozpocznie czwartkowy mecz w pierwszym składzie...

Nie wiem. Będę musiał jeszcze chwilę poczekać, by podjąć taką decyzję.

Alexandre LacazetteArsene WengerPierre-Emerick Aubameyang autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605009.04.2018, 11:31

Oby grali jak najczęściej ze sobą.

mitmichael komentarzy: 4924303.04.2018, 12:29

Dokladnie nie moga ale musza bo fajnie sie wymieniaja ze soba ale wtedy na lawce nie mamy zadnego konkretnego napastnika. Ciekawe czy zagra od poczatku w czwartek, trzeba ten mecz wysoko wygrac bo w Rosji moze byc roznie

Elastico07 komentarzy: 1250802.04.2018, 17:42

@Armata500: Nie z tym trenerem,pomimo tego ze wygralismy wczoraj 3-0,kompletnie nie było widać żadnej głebszej taktyki narzuconej przez Wengera,ten mecz nic nie zmienia.

Armata500 komentarzy: 4354 newsów: 13002.04.2018, 17:00

Oczywista oczywistość, że mogą grać razem i wielu na to czeka. Jest potencjał, by mieć piorunującą siłę ognia.

Marcel90 komentarzy: 809602.04.2018, 16:03

@Elastico07: Oby tak bylo :) Zreszta i jedna bedzie spoko :)

AlexVanPersie komentarzy: 806402.04.2018, 15:44

Welbeck w pierwszym skladzie to bedzie b.dobra decyzja.
Zabiega tych Rosjan, zapressuje, poprzepycha obroncow i wtedy wejdzie Laca w białym garniturze i strzeli 2 bramki.

Tevez komentarzy: 408702.04.2018, 15:40

Latem trzeba zrobić transfery pod 4-4-2.

Elastico07 komentarzy: 1250802.04.2018, 14:38

@lu_kier: Pierwszenstwo ma ten który jest wyznaczony przed meczem do karnych bez znaczenia kto go wywalczył,a co do pewności siebie,bez wiekszego znaczenia jest czy strzelałbym pierwszego czy ostatniego,ważne ze trafił i w mniejszym lub wiekszym stopniu napewno go podbudowała ta bramka.

Elastico07 komentarzy: 1250802.04.2018, 14:36

@Marcel90: Do tego czasu moze wsadzi juz dublecik,wiec nie bedzie tak zle

P29LJ komentarzy: 79802.04.2018, 14:26

Taaa jest !!!

lu_kier komentarzy: 17202.04.2018, 14:25

Dlaczego wszycy zakładają że PEA oddał AL karnego? Laca wywalczył go więc miał pierszeństwo wyboru.

A jeśli było inaczej to...

Co to za dawanie strzelać karnego w wygranym meczu. Jeżeli mieli podbudować jego pewność siebie to powinni dać mu pierwszą jedenastkę xD

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52402.04.2018, 14:14

I tak będą grać razem od 60 minuty.

Marcel90 komentarzy: 809602.04.2018, 13:56

Mysle, ze Laca bedzie na szpicy od pierwszej minuty a na lewej stronie Iwobi ktory wczoraj nawet minuty nie zagral. Pytanie tylko czy przy zmianie Laca - Welbeck w 65-70 minucie demony z przeszlosci nie powroca i czy znowu nie zacznie tracic pewnosci siebie

Elastico07 komentarzy: 1250802.04.2018, 13:47

Welbeck w czwartek w 1 składzie,to bedzię paranoja,on nawet na ławke nie zasługuje,Walcott był bardziej produktywny niz on

Pitu88 komentarzy: 216302.04.2018, 13:40

Nie wie, czy będzie grał w składzie w czwartek, bo musi być miejsce dla snajpera Welbecka

Marcel90 komentarzy: 809602.04.2018, 13:35

Wczorajszy mecz pokazal, ze spokojnie moga grac razem z bardzo duzym powodzeniem. W ogole bardzo mnie ciesza zarowno dwie bramki Auby jak i gol Lacazetta i jego bardzo dobra zmiana. Po Lacazeccie regularnie czesc k.com jedzie, ze pieniadze w bloto i powoli zaczynaly sie pojawiac opinie, ze Auba to kolejne 70mln w bloto dlatego fajnie, ze wykorzystali karne, Laca dal super zmiane a PEA swietnie wbil pilke przy golu na 2:0 :)

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268302.04.2018, 13:24

"Lacazette i Aubameyang mogą grać razem"

Niemożliwe..

KapitanJack10 komentarzy: 5372 newsów: 402.04.2018, 13:22

Czemu żeby grać razem Auba musi grać na skrzydle? Nie mogą zagrać oboje w ataku?

A nie sory.. Nie mamy bocznych pomocników..

silvano95 komentarzy: 979602.04.2018, 13:20

Dlaczego Giroud i Laca nie mogli grać razem................

enrique komentarzy: 1904802.04.2018, 13:20

Jak długo będą grali razem, tak długo mister Welbeck nie będzie osłabiał drużyny grającej w 10-tkę.

ZielonyLisc komentarzy: 2027502.04.2018, 13:14