Wenger: Mecz z Barcą perfekcyjnym widowiskiem

Wenger: Mecz z Barcą perfekcyjnym widowiskiem 18.02.2011, 22:32, IceMan 22 komentarzy

Środowy mecz z FC Barceloną był jednym z niewielu futbolowych wydarzeń, gdy futbolowy spektakl w pełnej krasie toczył się od pierwszej do ostatniej minuty, stwierdził Arsene Wenger.

Tego dnia Kanonierzy mimo jednobramkowego prowadzenia Barcy do przerwy zdołali odrobić straty i zwyciężyć z drużyną powszechnie uważaną za jedną z najlepszych w historii futbolu.

Początek spotkania należał do Blaugrany, która dominowała i stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych. Później jednak taktyka Wengera zaczęła przynosić efekty, a do głosu doszli gospodarze. Ostatecznie dwie z kilku groźnych akcji przeprowadzonych przez Kanonierów zakończyły się bramkami dla 13-krotnych mistrzów Anglii.

- Zdarzają się mecze, w których wszystko układa się idealnie tak, aby stworzyć świetne widowisko przez pełne 90 minut.

- W środę było wszystko, o czym można marzyć: wspaniała atmosfera na stadionie, ogromne emocje i starcie dwóch wyjątkowych drużyn.

- Obie ekipy pokazały wielkie zaangażowanie, grę fair play i pełnię swoich niesłychanych umiejętności.

- Przegrywając 0-1 z klubem tak wielkiej klasy musisz mieć w sobie coś wyjątkowego, żeby wrócić do gry. Właśnie to zaimponowało mi najbardziej w mojej drużynie. Mieliśmy odpowiednią siłę mentalną i fizyczną, aby się nie poddać i odwrócić losy meczu.

Arsene WengerBarcelona autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
luq007 komentarzy: 289920.02.2011, 12:53

Yes!
Na CN bedzie baardzo ciezko ale zawsze jest jakas szansa.

aRamsey komentarzy: 948620.02.2011, 00:37

Udało nam się wygrać, bo Barca kondycyjnie wysiadła w 70 minucie... inaczej mogłoby nie być tak kolorowo

kanonier11 komentarzy: 37019.02.2011, 15:03

zgadzam się z Bossem! ;))
dlatego dzisiaj już drugi raz powtórkę meczu oglądałem... i to z takim samym przejęciem jak we środę pomimo tego, że znałem już wynik!;))
świetny mecz i to zwycięstwo z takim zespołem!! mam nadzieję, że to ten sezon!.. NASZ SEZON!!

henry147 komentarzy: 136619.02.2011, 13:11

przy tym meczu nie bylo się można nudzić

Rafi komentarzy: 128119.02.2011, 13:00

Iniesta-obstawiam 3:2 dla Barcelony:)Po bardzo emocjonujacej koncowce:)

Iniesta84 komentarzy: 36519.02.2011, 12:44

Jaki wynik obstawiacie na Camp Nou 8 marca?
Mecz na Emirates był świetny, to prawda.

fabregas1987 komentarzy: 2577019.02.2011, 12:18

mam nadzieje, ze na CN zaatakujemy i damy rade awansowac ... GO GO THE GUNNERS ;)

Arkadius92 komentarzy: 169819.02.2011, 12:17

Jeden z lepszych meczy jakie oglądałem :) naprawdę.

PolaK123 komentarzy: 3019.02.2011, 11:28

Arsene Wenger dobrze mowi. Jestesmy w stanie pokonac Barcelone

Ciasteck2 komentarzy: 446719.02.2011, 10:30

Ma Boss rację. Nie każdy może mieć taką siłę, żeby odrobić stratę jednej bramki grając z Barcą. My tego dokonaliśmy i jestem podobnie, jak Boss z tego dumny ;)

HellSpawn komentarzy: 618519.02.2011, 09:47

Teraz 8 marca trzeba zremisować i będę w siódmym niebie :)

Matti komentarzy: 278719.02.2011, 01:21

Mam nadzieje, że rewanż będzie tak samo emocjonujący jak i pierwszy mecz, i oczywiście, żeby Kanonierzy buli znowu górą.

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 119.02.2011, 00:02

sebasz>> dokładnie mecze nie do porównania

dicpauca komentarzy: 296618.02.2011, 23:46

i zapewne rewanz bedzie rownie perfekcyjny:):) o to sie nie martwie:)

mitmichael komentarzy: 4924318.02.2011, 23:09

Na Camp Nou musimy zagrac cały mecz tak w srode w 2 połowie - szanse mamy i to jak dla mnie wieksza niz Real na pokonanie Lyonu :D

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52018.02.2011, 23:07

Powiem szczerze, że choć kibicuję Lechowi na arenie międzynarodowej to tego meczu mając w pamięci to co się działo dzień wcześniej nie dało się oglądać i nie chodzi mi wcale o warunki pogodowe. W Londynie widowisko było nie z tej ziemi.

Kaziu09 komentarzy: 325318.02.2011, 23:01

Ten mecz był niesamowity :)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952118.02.2011, 22:45

domino523 > Może nie jest ich tak dużo jak sezon temu ,ale parę znajdziesz .
Przypomnij sobie niedawny mecz z Evertonem
( 2 : 1 ) , Birmingham u siebie czy teraz z Barcą ;p
Zwycięzce poznaje się po tym jak gra do końca i wygrywa :) Kanonierzy się spisali na medal na Emirates przeciwko Barcelonie :P
Oby tak dalej .
C"MON ARSENAL !!

Gunner48 komentarzy: 792918.02.2011, 22:40

Trzeci akapit "a do głosy" powinno być "u".
Taka mała korekta panie Aleksie ;)

uska4 komentarzy: 12718.02.2011, 22:39

oj tak, ten mecz był wyśmienitym widowiskiem! :)

domino523 komentarzy: 42918.02.2011, 22:36

zgadza sie... kocham ogladac takie mecze, a w szczegolnosci jak wystepuje w nim moja ulubiona druzyna :) szkoda tylko ze takie spotkania nie zdarzaja sie czesto...