Wenger na temat Alexisa, Mbappe'a oraz Oxa

Wenger na temat Alexisa, Mbappe'a oraz Oxa 15.07.2017, 15:52, Adam Cygański 15 komentarzy Arsenal pokonał dziś Western Sydney Wanderers 3-1, a na konferencji prasowej po tym meczu Arsene Wenger wypowiedział się między innymi na temat Alexisa Sancheza, Kyliana Mbappe'a oraz Aleksa Oxlade-Chamberlaina.

O ostatnich doniesieniach, według których Alexis zgodził się na nowy kontrakt...
Nie wszystkie informacje, które pojawiają się w mediach na temat Alexisa Sancheza, są prawdziwe! Nie, to nieprawda.

O rzekomej ofercie za Mbappe'a w wysokości 123 milionów funtów...
To również nieprawda. Niektórzy mają naprawdę bujną wyobraźnię. Wiemy, że aby go kupić należy liczyć się z wydatkiem minimum 100 milionów funtów, jednak my nie złożyliśmy żadnej oferty. Wydaje mi się, że Mbappe pozostanie w Monaco na kolejny rok.

Czy Ox pozostanie w Arsenalu...
Tak, jestem praktycznie w 100% pewien, że nadal będzie tu grał. Spekulacje są zbędne - nieważne co się stanie, Alex zostanie w Arsenalu.

Arsene WengerSklep z gadżetami Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Peter_HK44 komentarzy: 1575 17.07.2017, 15:38

"Tak, jestem praktycznie w 100% pewien, że nadal będzie tu grał."

Oho, czyli możemy się spodziewać transferu Oxa w tym okienku.:-P

dudekns komentarzy: 4258 17.07.2017, 08:52

Skończyła by się w końcu ta saga z Sanchezem, żeby było już wiadomo na czym stoimy...

thide komentarzy: 24406 newsów: 57 16.07.2017, 10:39

Mbappa xD? jego nazwiska się chyba nie odmienia, śmiesznie to brzmi

GunneralMenager komentarzy: 49 15.07.2017, 23:16

Wenger od wielu lat zaklina rzeczywistość. Co innego mówi a co innego wychodzi.

Argudo komentarzy: 3727 newsów: 3 15.07.2017, 21:39

Wenger w jednym wywiadzie zdementował jakąś połowę plotek związanych z Arsenalem w tym okienku.

tomek105 komentarzy: 216 15.07.2017, 18:00

Ja wam powiem tak, jeżeli Alexis zostanie przyjdzie jakiś młody talent z Rosji czy Francji. Jeżeli odejdzie no to wtedy mam Lemara albo Mahreza gwarantowanego

ZielonyLisc komentarzy: 4834 15.07.2017, 17:48

Imprecis :(

Marioht komentarzy: 2471 15.07.2017, 17:33

Lepiej nie czytać tych wszystkich plotek a później dementowania ich przez Wengera.
Lepiej ten burzliwy okres na spokojnie przeczekać.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 38764 newsów: 1 15.07.2017, 17:06

Jak zawsze kłamie. Nasri, Fabregas czy van Persie też mieli zostać.

OldFashion komentarzy: 6 15.07.2017, 17:05

Czyli lepiej oddać Oxa za rok do Liverpoolu za darmo niż dostać w to okienko 30 baniek?

drewniane_krzeslo komentarzy: 1014 15.07.2017, 16:19

To prawda Arsene jest bardzo konkretny, mówi otwarcie, że Alexis nie podpisał kontraktu więc negocjacje trwają i to mi się podoba,

Serduszko komentarzy: 55 15.07.2017, 16:07

Mbappe nie jest tyle wart. Taką kwotę mozna by było wyłożyć za Messiego czy Ronaldo, bo to gwarancja wielu bramek, choć nawet oni nie są warci tej ceny. Sanchez nie chce podpisać nowego kontraktu...Wiadomo co może to znaczyć, co do Ocala to tu nie mam zdania ,zostanie czy odejdzie nie robi mi to różnicy.

mistiqueAFC komentarzy: 19755 15.07.2017, 16:06

Coś ten Arsene za bardzo wprost nas wszystkich informuje o sytuacji z kontraktami.Od tej strony to ja go nie znałem

ThisIsOurSeason komentarzy: 2114 15.07.2017, 16:03

Oxa będziemy trzymać rok, a ten jak będzie grał na wahadle lub w środku to pewno podpiszę kontrakt, jeśli nie to odejdzie za darmo. Co do Mbappeyo wiadome było, że go nie kupimy, Wenger może faktycznie z nim rozmawiał i wie, że teb zostanie w Monaco na następny rok.

mitmichael komentarzy: 40597 15.07.2017, 15:58

Wypowiedz napawa optymizmem.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 27.08.2017 - godzina 17:00
? : ?