Wenger: Nie możemy dopuścić do konkursu jedenastek

Wenger: Nie możemy dopuścić do konkursu jedenastek 11.12.2012, 12:38, IceMan 18 komentarzy

Arsene'owi Wengerowi bardzo zależy na uporanie się z Bradford City w dzisiejszym ćwierćfinale Capital One Cup w regulaminowym czasie gry.

Kanonierzy znaleźli się w najlepszej ósemce turnieju dzięki wywalczonemu po dogrywce tryumfowi na Madejski Stadium przeciwko Reading.

Francuski menadżer chce uniknąć dzisiaj kolejnej 120-minutowej batalii. Szczególnie, że Bradford City wyszło z tarczą z ostatnich siedmiu konkursów rzutów karnych we wszystkich rozgrywkach, a z Wigan Athletic uporali się właśnie dzięki skuteczniejszemu wykonywaniu "jedenastek".

- Musimy wygrać ten mecz w regulaminowym czasie gry, to prawda.

- Bradford nabrało sporej pewności siebie po ostatnich meczach, a w konkursach rzutów karnych pewność siebie odgrywa kluczową rolę. Mam wielką nadzieję, że dzisiejszego wieczora do "jedenastek" nie dojdzie.

Arsene WengerBradford CityCapital One Cup autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
rayuuuu komentarzy: 313211.12.2012, 23:28

Żeś wykrakał!

marcin0935 komentarzy: 19011.12.2012, 22:58

raczej dojdzie

trumi komentarzy: 114611.12.2012, 17:31

niski93 święta racja. Nie ma innej opcji jak wysoka wygrana w regulaminowych 90 minutach.

niski93 komentarzy: 581611.12.2012, 16:45

Wstyd będzie, jeżeli w ogóle dojdzie do dogrywki...

Kanonier25 komentarzy: 175811.12.2012, 15:35

Musimy to wygrać, nawet zdobycie COC bardzo mnie ucieszy, zawsze coś, a już jesteśmy dosyć blisko tego tytułu, tylko dziś nie możemy dać plamy.

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 111.12.2012, 15:19

Damy radę ;)

mitmichael komentarzy: 4924311.12.2012, 15:14

No do karnych to lepiej nie doprowadzac. Skoro Wenger zapowiedział, ze do nastepnej kolejki z Reading troche czasu jest i powinno wielu zawodnikow znaleźć sie w składzie na ten mecz to nie mozemy tego przegrac tak jak 12 lat temu.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078411.12.2012, 14:29

myślę,ze jak nie będzie lekceważenia rywal to możemy spodziewać się gradu bramek

mallen komentarzy: 2123911.12.2012, 14:25

Mam nadzieję, że to będzie pewne zwycięstwo okraszone w piękne akcje.

Ups147 komentarzy: 345411.12.2012, 14:12

Lakasz19 mysle ze Wenger bardzo sie przejmie jakimis wypocinami na forum ;) Ale co do COC to teoretycznie tylko Chelsea stoi nam na drodze tyle, ze z ta forma bedzie ciezko z kazdym.

crisadus komentarzy: 850711.12.2012, 13:55

Naszym obowiązkiem jest wygrać to spotkanie, nie wyobrażam sobie, że przegrywamy.

lakasz19 komentarzy: 18911.12.2012, 13:07

Wenger jak spieprzysz dzisiaj robotę to Ci tak pojadę że Ci się ode chce chodzić do pracy .Musimy w końcu zdobyć jakieś trofeum a w przypadku COC jesteśmy już tak blisko

Mizii komentarzy: 419111.12.2012, 12:56

Z takim rywalem powinniśmy wygrać różnicą kilku bramek, a karne to loteria....

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 311.12.2012, 12:51

jak dla mnie to trzeba uważać na Wells'a i Hansona bo chłopaki nieźle zapier***ją.

maciej598598 komentarzy: 184511.12.2012, 12:50