Wenger nie postawi na obronę

Wenger nie postawi na obronę 03.11.2017, 18:33, Kamil Garczorz 28 komentarzy

Arsene Wenger przed meczem z Manchesterem City przyznał, że nie zamierza ukrywać się za podwójną gardą i nie ustawi zespołu defensywnie.

Obywatele są liderami Premier League nie doznając jeszcze porażki, a w 10. meczach zdobyli aż 35 goli, co jest bezsprzecznie najlepszym wynikiem w lidze.

- Nie chciałbym mówić o tym, jak podejdziemy do tego meczu, ale będziemy próbować grać naszą piłkę, nie będziemy się ukrywać. Grając tam chcemy dobrze bronić, ale nie możemy być skupieni jedynie na tym elemencie. Chcemy grać piłkę, stwarzać groźne sytuacje. Czasem najlepszą obroną jest atak.

- Kiedy chcesz grać piłką musisz zaakceptować ryzyko, to część gry. Później musisz ocenić to ryzyko. Większym ryzykiem jest postawienie tylko na obronę, gdy rywal jest mocny w ofensywie? Być może tak.

Arsene WengerManchester CityPremier League autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
czarnykruk komentarzy: 56904.11.2017, 15:27

Wenger lubi grać z City i Guardiolą :) Może nie będzie tak źle jak mówicie :D

IAlwaysTrust komentarzy: 138604.11.2017, 12:02

Jaki blamaż, jutro wyjdzie doświadczenie drużyny, kilka nowych twarzy zabłyśnie! TO BĘDZIE PIĘKNY DZIEŃ DLA FANÓW ARSENALU!

Womanizer komentarzy: 771504.11.2017, 11:59

Ja na miejscu Wengera bym wyszedł 4-3-3 z Ramseyem, Xhaką i Elnenym na ŚP. Sam Ramsey nie da rady na Fernandinho, Silve i De Bruyne, bo Xhaka to wiadomo jak gra, głupie faule i człapanie.

Marioht komentarzy: 599504.11.2017, 10:21

@mitmichael: Na trzech albo 5 zależy jak na to patrzeć.

tom8203 komentarzy: 99104.11.2017, 10:11

No i bardzo dobrz przeciez city nie moze caly czas wygrywac i grac presingiem caly sezon na wszystkich frontach!!!

mitmichael komentarzy: 4867104.11.2017, 09:40

No przeciez wiadomo, ze wyjdziemy na 3 obroncow, co jak co ale Wenger to w skladzie za duzo nie zmienia ale to nas moze narazic na blamaz, oby nie

ocwpremiers komentarzy: 34504.11.2017, 09:30

@ljungberg77: najwyższa pora wybrać się do okulisty

Adi17 komentarzy: 138104.11.2017, 09:22

No i co tu postawić w typerze? Jeśli pójdą na wymianę ciosów, źle to widzę, no chyba, że City będzie zmęczone po LM, bo w sumie grali najmocniejszym składem, a w Arsenalu wiadomo kto grał.

Gerwciu komentarzy: 354004.11.2017, 08:34

City tak łatwo nie odda piłki.

Mixerovsky komentarzy: 2140 newsów: 504.11.2017, 02:43

Ta wypowiedź nie napawa optymizmem. Ostatnio najlepsze mecze wyjazdowe z topem to te, w których graliśmy z kontry.

Marioht komentarzy: 599503.11.2017, 22:47

I zapowiada się na powtórkę z Liverpoolu.

Ale tak jak napisał kolega poniżej, Arsenal Wengera nie potrafi się bronić więc już lepiej niech wyjdą zrównoważonym stylem gry, choćby tak jak z Chelsea.

darobos komentarzy: 75203.11.2017, 22:29

city nam nie pozwoli na zbyt duzo w ofensywie , czuje jakies 5:1

darek250s komentarzy: 7799 newsów: 403.11.2017, 21:42

@pumeks:

Srodek pola Arsenalu i pressing?

Hmm......

pumeks komentarzy: 2076203.11.2017, 21:40

Nic odkrywczego nie powiedział.
Oczywistym jest, że gra autobusem z City skończy się porażką dla każdej drużyny.

Kluczem jest opanowanie środka pola i tam powinni grac ostro i pressingiem.

Papaciok komentarzy: 438603.11.2017, 21:31

Jestem dobre myśli ... ktoś musi ich zatrzymać

Jak nie my to kto?

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 203.11.2017, 20:59

@krzykus1990:
O nie, Wenger powiedział, że nie postawi autobusu. Teraz to na pewno Guardiola przeczyta nas jak dobrą książkę.

Atos123 komentarzy: 37503.11.2017, 20:28

To moze być bardzo smutne popołudnie dla nas. Czuję, ze będą bęcki.

Gofer999 komentarzy: 1035703.11.2017, 20:18

On to jest żartowniś. :D

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173703.11.2017, 20:11

nie łudźcie się, sami widzicie że stary pokazuje nam fucka ;)

tomek105 komentarzy: 59203.11.2017, 20:01

Kontra, na City chyba jedyny mozliwy sposób

krzykus1990 komentarzy: 291303.11.2017, 19:38

No i po co on to gada publicznie teraz rywal zna naszą strategię a znając Wengera to na pewno nie jest blef by zmylić przeciwnika

Sobieski14 komentarzy: 465903.11.2017, 19:37

Często tak Wenger mówił a później była świetna gra i potrafiliśmy zdominowac City... nie pamiętam już kiedy to było ale ten mecz gdzie Coq zagrał mecz życia, graliśmy mega spojnie w obronie i bardzo wysokim i mocnym pressingiem, zostawiając wolny korytarz do podania tylko do tego zawodnika do którego chcieliśmy żeby podawali i było przejęcie i kontra... mój jeden z ulubionych meczów Arsenalu. Tylko kurde z takim środkiem jak mamy obecnie, trochę się obawiam.
Dziwne że Iwobiego w ogóle nie było w le, może coś Wenger kombinuje

PIORUN85 komentarzy: 9903.11.2017, 19:22

Jak zwykle dużo gada przed meczem i obiecuje a skończy się jak w Liverpoolu

lordoftheboard komentarzy: 465503.11.2017, 19:21

Jak zwykle.
Wyjdziemy i będziemy grać nasze, czyli w tubę.

Dziwne, że dwa lata temu potrafił zagrać na 30% posiadania i wygralismy mecz.

Redzik komentarzy: 15384 newsów: 9203.11.2017, 19:20

Już widzę ten środek Xhaka - Ramsey który nie wie gdzie jest przód a gdzie tył.

mistiqueAFC komentarzy: 2676903.11.2017, 19:14

I bardzo dobrze.My bronić nie potrafimy więc i tak taka taktyka byłaby bez sensu.Trzeba iść na wymianę ciosów i liczyć na cud

ostriket komentarzy: 375603.11.2017, 19:08

otwarty mecz z City w takiej formie ofensywnych zawodników i z takimi kontrami jak wchodzili w Napoli? Przynajmniej będzie ciekawy mecz :D

Chlopek komentarzy: 1518 newsów: 103.11.2017, 18:49

Wenger gra w pokera? Heh...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl