Wenger o Kante, Lampardzie i oglądaniu meczu z trybun

Wenger o Kante, Lampardzie i oglądaniu meczu z trybun 03.02.2017, 16:10, Patryk Bielski 14 komentarzy Już za niespełna dobę Arsenal w derbach Londynu zmierzy się z Chelsea. Na przedmeczowej konferencji prasowej Arsene Wenger poruszył wiele kwestii - mówił między innymi o oglądaniu meczów z trybun, zakończeniu kariery przez Franka Lamparda oraz próbie sprowadzenia N'Golo Kante.

O oglądaniu meczu z trybun...
W poprzednich spotkaniach z powodzeniem komunikowałem się ze sztabem. Poradzimy sobie z tym również w meczu z Chelsea. Jestem zadowolony, że będę siedział po tej samej stronie co moi asystenci, dlatego sądzę, że to nie będzie zbyt duży problem. Być może tracę trochę w aspekcie bezpośredniego wpływu na mecz, ale z trybun mam lepszy wgląd w taktykę zespołu.

O tym, czy niemożność prowadzenia zespołu z ławki rezerwowych na tym etapie sezonu jest sporym osłabieniem...
Nie sądzę, by miało to duży wpływ na nasze losy. Całkowicie ufam swojemu asystentowi. Steve Bould pokieruje odpowiednio zespołem i w ogóle nie uważam, by moja absencja wpłynęła w jakikolwiek sposób na wtorkową porażkę.

O zakończeniu kariery przez Franka Lamparda i jego bogatej karierze w Premier League...
To absolutny top. Był wielkim piłkarzem, a jego regularność w występach była absolutnie niewiarygodna. Widziałem, jak zaczynał w West Hamie i szczerze mówiąc, nie sądziłem wówczas, że jego kariera potoczy się w ten sposób. To pokazuje, że był odpowiednio skoncentrowany, zmotywowany, inteligentny i niesamowicie mocny w swoich postanowieniach. Dysponował umiejętnościami, których nie można nabyć - kiedy był w polu karnym, zawsze znajdował się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i doskonale wykańczał akcje. Kiedy uderzył futbolówkę, nigdy nie wędrowała w trybuny. Zawsze trafiał w światło bramki, dlatego zdobywał tyle goli. To wielki piłkarz, który kończy karierę, ale sądzę, że zdążył zapisać się na trwałe w historii całej Anglii, całej Premier League.

O tym, czy w przeszłości próbował ściągnąć do Arsenalu Kante...
Tak. Zarówno kiedy grał we Francji, jak i podczas jego pobytu w Leicester.

Dlaczego nie doszło do realizacji transferu...
Ciężko jest mi wymienić wszystkie powody, ale kiedy spojrzysz, gdzie się udał, wszystko staje się oczywiste.

Arsene WengerFrank LampardN'Golo KantePamiątki kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
bayakus komentarzy: 793 04.02.2017, 14:17

@Insekt

Dzięki.

drewniane_krzeslo komentarzy: 960 04.02.2017, 12:14

PawloPro

ciesze się, że zarażasz swoim optymizmem.

Co do Kante grzałby ławę i tylę. Po za tym jest Granit więc jest ok.

PawloPro komentarzy: 613 03.02.2017, 22:57

Czuję, że dostaniemy baty.

Insekt komentarzy: 1398 03.02.2017, 17:56

bayakus
Słowo klucz - "WTORKOWĄ"

bayakus komentarzy: 793 03.02.2017, 17:33

"Nie sądzę, by miało to duży wpływ na nasze losy. Całkowicie ufam swojemu asystentowi. Steve Bould pokieruje odpowiednio zespołem i w ogóle nie uważam, by moja absencja wpłynęła w jakikolwiek sposób na wtorkową porażkę."

Chyba źle zrozumiałem. On już wie, że z nim czy bez niego i tak przegramy?

n0thing komentarzy: 2491 newsów: 353 03.02.2017, 17:18

Najlepsze jest to ze transfer xhaki został sfinalizowany bodajze pod koniec maja zaś kante w okolicach połowy lipca. Nie ma tu żadnego związku bo wenger nie ściąga 2 zawodników grających na tych samych pozycjach w trakcie jednego okienka. Ale granit ma większą jakość od kante, wenger sam wielokrotnie powtarza ze kupuje tylko piłkarzy o wyższych umiejętnościach niż ci którzy są w jego składzie xd coraz ciekawiej zapowiadaja się nasze ruchy transferowe.

Fanatic komentarzy: 4829 03.02.2017, 17:13

Kante chcial wygrywać trofea i dużo zarabiac takze jego wybór nie dziwi i mnie i Wengera.

RedJakow komentarzy: 40 03.02.2017, 16:53

,,Ciężko jest mi wymienić wszystkie powody, ale kiedy spojrzysz, gdzie się udał, wszystko staje się oczywiste.'' - Nie można było od razu powiedzieć że udał się tak gdzie miałby szansę grać ?

krecik349 komentarzy: 433 newsów: 1 03.02.2017, 16:50

tom8203

Moze dlatego że kupił Xhake?

tom8203 komentarzy: 206 03.02.2017, 16:45

Nerco
Zadne jady! Ale po co wymijajaca sie wypowiadac na prosto zadane pytanie ?

Necro komentarzy: 2356 03.02.2017, 16:38

Udał się do klubu, w którym miał szanse grać. To miał na myśli Wenger. Jak czytam takie komenty pod spodem to mi się płakać chce na myśl, że ludzie plują jadem tylko żeby błysnąć w oczach innych hejterów. Dajcie człowiekowi spokojnie poczytać newsy, a nie tylko obrzydzacie każdy wpis na stronie.

tom8203 komentarzy: 206 03.02.2017, 16:35

Z tym Kante to jak filozof sie wypowiedzial !!! Caly Wenger odwraca kota ogonem a i tak pewnie poszlo o pieniadze !?

AFCris komentarzy: 40 03.02.2017, 16:21

"Ciężko jest mi wymienić wszystkie powody, ale kiedy spojrzysz, gdzie się udał, wszystko staje się oczywiste. " - czyli, że niby gdzie się udał? Do potencjalnego spadkowicza, którym w 2015 roku było Leicester?

ljungberg77 komentarzy: 809 03.02.2017, 16:19

oczywiste co?
że lepszy, bogatszy, skuteczniejszy klub znaczy chciał powiedzieć

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz