Wenger o losowaniu Ligi Mistrzów

Wenger o losowaniu Ligi Mistrzów 08.12.2016, 14:39, Mateusz Kolebuk 13 komentarzy Arsenal zakończył grupowe rozgrywki Ligi Mistrzów na pierwszym miejscu, co w ostatnich latach bywało raczej rzadkością (zaledwie 3 razy w ostatnich 10 rozgrywkach, wliczając obecne). Arsene Wenger z niecierpliwością wyczekuje nie tyle samego poniedziałkowego losowania fazy pucharowej, co jego wyników.

O losowaniu...
Gdy spojrzysz na zespoły, które możemy wylosować, niektóre są naprawdę mocne i wiele osób chciałoby tych klubów uniknąć w losowaniu. Nie należę do tego grona i nie powiem wam, że tych klubów nie chcę, a inne chcę. Owszem, możemy przykładowo trafić na Real Madryt, który byłby zdecydowanym faworytem jako obrońca tytułu, ale nawet grając z Realem jesteśmy w stanie awansować do dalszej fazy rozgrywek. Jeżeli wyciśniemy z siebie maksimum, jesteśmy w stanie tego dokonać. Na naszą niekorzyść działa fakt, że nie zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinału od 6 lat. To dla nas wyzwanie, ale jesteśmy w stanie temu podołać.

O tym, czy będzie oglądał losowanie...
Nie. Wolę być na boisku treningowym, zamiast denerwować się przed telewizorem!

O tym, czy w poprzednich losowaniach nie mieliśmy szczęścia...
Nie wiem kto decyduje o naszym szczęściu, ale nie udało mi się jeszcze znaleźć sposobu, by z tą osobą porozmawiać!

O tym, czy pierwsze miejsce w grupie będzie miało pozytywny skutek w rozgrywkach ligowych...
Tak, oczywiście. Każdy takie osiągnięcie czyni cię silniejszym, jeżeli wciąż pozostajesz na wysokim poziomie skoncentrowania.

Arsene WengerLiga MistrzówPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Kolebuk źrodło:
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kanonier21afc komentarzy: 1964 09.12.2016, 12:24

Musimy mieć ogromnego pecha aby wpaść na Bayern czy Real, stawiam że trafimy na Seville lub Bayer.

Gunnerrsaurus komentarzy: 7183 08.12.2016, 23:34

Na fejsbuku już śmieją się z tego romansu Arsenalu z Bayernem. Czas to zakończyć

drewniane_krzeslo komentarzy: 892 08.12.2016, 20:21

Arsene ma racje nie ma co myśleć o losowaniu lepiej skupić się na najbliższym meczu, który nie będzie łatwy. Swoją drogą już czas się przełamać po 6 latach.

kubex komentarzy: 4034 08.12.2016, 19:00

Nie tak dawno przegraliśmy z Monako.. wtedy mieliśmy szczęście a i tak daliśmy...

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 37954 newsów: 1 08.12.2016, 18:08

Można byłoby napisać rozprawkę na temat zdania Wengera o "przydzielaniu szczęścia".

Co roku była gadka, że możemy pokonać każdego... no jasne. Nawet Osasuna może pokonać Barcelonę. Ale co z tego jak zrobi to 1 raz na 10 lat.I ta gadka nadal trwa. Te 6 lat mierzenia się z Barceloną i Bayernem wielu nic nie nauczyło. Amnezja czy jaki czort? Są zespoły które nie dość że są piekielnie mocne to jeszcze nam nie leżą.

mitmichael komentarzy: 40008 08.12.2016, 17:59

Jak znowu bedzie Bayern to juz na prawde nie bedzie smieszne. Dawac nam tutaj FC Porto i powtorka z sezonu 2009/2010 :D

PawloPro komentarzy: 613 08.12.2016, 16:42

Teraz dobrze by było trafić na taką Benficę i przełamać tą niemoc awansu do ćwierćfinału. Potem może być Real ;).

Marioht komentarzy: 2133 08.12.2016, 16:29

Niefortunny żart. Hehe.

Raczej chodziło mu o kogoś, kto reprezentuje... los.
Może nawet Boga, z przymrużeniem oka?

Verminator97 komentarzy: 14631 08.12.2016, 16:29

Ja uważam podobnie jak Wenger. Według mnie nawet z Realem i Bayernem mamy szanse, ale jak już nam się udało wygrać tą grupę to można by było trafić na jakiegoś łatwiejszego rywala. Ale już sam fakt, że rewanż gramy u siebie uważam za bardzo pomocny. Zobaczymy w poniedziałek co nas czeka. :)

Aaron90 komentarzy: 73 08.12.2016, 15:51

Odpowiedź Wengera o szczęściu w losowaniach jest wręcz wyborna :)

gerwatos komentarzy: 13 08.12.2016, 15:21

"Nie wiem kto decyduje o naszym szczęściu, ale nie udało mi się jeszcze znaleźć sposobu, by z tą osobą porozmawiać!"
Boss w punkt

MaciekGoooner komentarzy: 24042 newsów: 5 08.12.2016, 15:01

Zupełnie przypadkowo wyszła Bossowi niezła aluzja. A może i nieprzypadkowo. ;d