Wenger o przyszłości Walcotta i jeździe na łyżwach Wilshere'a

Wenger o przyszłości Walcotta i jeździe na łyżwach Wilshere'a 06.12.2017, 19:27, Maciej Szymkowiak 16 komentarzy Na przedmeczowych konferencjach Arsene Wenger odpowiadał na różne pytania. Nie zdarzyło się jeszcze, aby podejmowanym tematem były łyżwy. Francuza zapytano o zdjęcia Jacka Wilshere'a, który spędzał swój czas jeżdżąc na lodowisku, a później dziennikarze wypytali o przyszłość Walcotta. Oto, co miał do powiedzenia szkoleniowiec Arsenalu:

Czy Wilshere zagra przeciw BATE Borysów?
Tak.

O zdjęciu przedstawiającym Wilshere'a na łyżwach...
To nie jest idealna sytuacja. Dla ćwiczenia równowagi to dobrze, ale dla piłkarza nie sądzę, żeby to było wspaniałe. Wszystko zależy od tego, co robisz podczas takiej jazdy.

O jeździe na łyżwach w kontekście historii kontuzji Wilshere'a...
Nie wiem co się tam działo. Tylko o tym usłyszałem. Możesz iść na łyżwy z dziećmi i je po prostu chronić lub możesz gwałtownie jeździć. Nie sądzę, żeby zrobił to drugie.

Czy Walcott jutro zagra?
Tak.

Czy przyszłość Walcotta jest w Arsenalu?
Tak, myślę, że on ciężko pracuje, aby wrócić do formy. Był chory parę tygodni temu. Na treningach wygląda dobrze, więc myślę, że jutro pokaże swoje umiejętności.

Czy w styczniu zostanie w klubie?
Tak.

Arsene WengerJack WilshereTheo WalcottSklep z gadżetami Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 5580 18.12.2017, 09:54

Wywiad z dup...

Forever_gunner komentarzy: 1401 07.12.2017, 19:30

Podobno widziano Wilshere'a jak wstawał z sedesu na swoją słabszą nogę. Panie trenerze, czy to dobrze?

Boże, co za poziom dziennikarstwa. :P :D

DexteR_000 komentarzy: 4820 07.12.2017, 15:00

Wilshere, nie wychodz na dwor.

Leehu komentarzy: 8655 07.12.2017, 14:36

@RoMbi: Też tego nie rozumiem może chodzi o żart jaki Jack napisał do tego zdjęcia że się nie połamał na tych łyżwach, dokładnie tak jak powiedział Wenger raczej nie jeździł szybko więc ryzyko jakiegoś urazu było znikome, ale co ja tam wiem pamiętam jak raz Koscielny złapał uraz wstawiając z łóżka, więc pewnie zrobił to zbyt gwałtownie. :D

RoMbi komentarzy: 624 07.12.2017, 08:04

Wszyscy na treningach wyglądają dobrze, a jak przyjdzie co do czego to, za przeproszeniem, sr**ą w gacie. Poza tym co za paranoja z tymi łyżwami, gość z rodzinką poszedł na lodowisko i afera :D

Cartman_KG komentarzy: 245 07.12.2017, 07:31

kolejne pytanie od dziennikarza powinno brzmieć:
- Po co?

navy komentarzy: 1495 07.12.2017, 00:09

Kolejny pokaz mocy dzisiejszych mediów..

Archiwald komentarzy: 674 06.12.2017, 23:46

@mitmichael w stycznu zima pelna gemba jeszcze by sie biedak znowu rozchorowal jakby jezdzil za nowym klubem po zimnej Anglii, sam bez opieki papa Wengera i znowu musialby wracac do formy przez 5 lat, cale szczescie, ze jutro wreszcie pokaze nam swoje umiejetnosci

Papaciok komentarzy: 1891 06.12.2017, 20:45

Ostatnio widziano jak Jacek sie pepsi napil przeciez to nie zdrowe W DODATKU podskoczyl to chyba podchodzi pod zawieszenie

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 06.12.2017, 20:24

Co ten Wenger naszego Jacusia inwigiluje.

mitmichael komentarzy: 42524 06.12.2017, 20:00

A gdzie tam Wenger swojego ukochanego synusia Walcotta pusci, i to jeszcze w styczniu xD

Womanizer komentarzy: 4292 06.12.2017, 19:55

Czy przyszłość Walcotta jest w Arsenalu?
Tak

Umarłem

filo94 komentarzy: 2261 06.12.2017, 19:54

O co chodzi z tymi łyżwami? Niech się opanują idioci. Widziałem fotkę. Poszedł z rodzina na łyżwy i tyle. Na pewno uważał na siebie. Nie przesadzajmy!

Marioht komentarzy: 4028 06.12.2017, 19:54

Cóż miałby innego powiedzieć na tym etapie sezonu?
Jak tak dalej pójdzie to kwestią czasu jest kiedy Theo opuści Arsenal.
Przydałby się jakiś powiew świeżości na obu flankach.
Ktoś z dryblingiem, odejściem i dośrodkowaniem.

tomekdomek1233 komentarzy: 518 06.12.2017, 19:52

Dziennikarstwo schodzi na psy.
Jeszcze trochę i będą pytania typu "Jack Wilshere był widziany na spacerze z dziećmi, czy nie sądzi pan, że to może spowodować nawrót kontuzji kostki?"
Jacek chyba z domu już nie może wyjść..

Ranczomen komentarzy: 2544 06.12.2017, 19:30

Kiedy czytasz słowa Wenger o Walcottcie.

https://www.youtube.com/watch?v=H07zYvkNYL8

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Manchester City 1.03.2018 - godzina 20:45
? : ?