Wenger o stanie zdrowia Alexisa

Wenger o stanie zdrowia Alexisa 18.03.2017, 18:43, Diam51 18 komentarzy

Alexis Sanchez miał drobne problemy zdrowotne w dzisiejszym meczu z West Bromwich Albion i został zmieniony na 12 minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra. Arsene Wenger przekazał najnowsze wieści na temat stanu zdrowia swojego zawodnika.

Czy Alexis doznał kontuzji?

Tak, nabawił się urazu przy wślizgu rywala, który był bardzo niebezpieczny. Jego kostka jest w okropnym stanie. Nie powinien wyjść na drugą połowę, ale bardzo na to nalegał. Przed przerwą to on stworzył sporo groźnych szans, ale w drugiej części nie był już w stanie. Ostatecznie zdjęliśmy go przed końcem, ale powinniśmy to zrobić w przerwie.

Czy nie zagra w meczu reprezentacyjnym?

W przyszłym tygodniu Chile czeka wymagające starcie z Argentyną. Jeśli to tylko stłuczenie, Sanchez zagra. Natomiast w przypadku uszkodzenia więzadeł będzie pauzował.

Alexis SanchezArsene WengerKontuzje autor: Diam51 źrodło: arsenal.com
mitmichael komentarzy: 4924318.03.2017, 21:46

Jak Wenger sciaga to sciaga a jak trzeba to oczywiscie zostawia na ostatnia chwile. Jest zle a jak wypadnie jedyny gracz, ktoremu sie chce to bedzie katastrofa

Forever_gunner komentarzy: 255518.03.2017, 21:42

Mam nadzieję, że atletyczne ciało Alexisa zregeneruje się szybciej, niż u pozostałych, bo bez niego będziemy dołować jeszcze bardziej. Decyzja o wypuszczeniu go na 2 połowę kompletnie bezzasadna. I tak nic nie grał, bo go bolało, a może Giroud wcześniej by coś ustrzelił?

DexteR_000 komentarzy: 762118.03.2017, 21:40

Pomyslcie troche, dobrze napisal drewniane_krzesło.

Wenger zapytał sie Sancheza czy jest w stanie grac a ten pewnie stwierdzil, że tak i jeszcze do tego nalegał.Po meczu przeszedł zapewne dokładne badania i wyszło, że nie powinien wyjść na drugą połowe.

Uwazam to za najbardziej realne, bo jesli nie to oprocz Wengera zawinili rowniez nasi"medycy".

losnumeros komentarzy: 1318918.03.2017, 21:27

Chyba Alexis ma więcej do powiedzenia niż trener brawo

pedroklub komentarzy: 22518.03.2017, 21:22

Krycie Arsenalu przy ostatnim golu

drewniane_krzeslo komentarzy: 280618.03.2017, 20:55

Skąd Arsene miał wiedzieć jak bardzo coś boli Alexisa ? Przy wyniku 1:1 było trzeba grać. To że później poczuł się źle to inna sprawa.

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5018.03.2017, 20:49

"Nie powinien wyjść na drugą połowę, ale bardzo na to nalegał "

Ten klub to jakaś parodia

lays komentarzy: 3987118.03.2017, 20:39

Alexis jest chyba wiekszy niz ten klub... Wenger zgadza sie na cos takiego? Ocipiał?

mistiqueAFC komentarzy: 2676918.03.2017, 20:23

Ja nie będę nawet komentował decyzji o wypuszczeniu Alexisa na drugą połowę.Wenger jest niepoważny

Gunner0098 komentarzy: 19218.03.2017, 20:20

Ten klub to parodia w tej chwili.

Gofer999 komentarzy: 1462218.03.2017, 19:46

Śmieszna sytuacja. ;)

arsenallord komentarzy: 29685 newsów: 11718.03.2017, 19:36

I to jest trener? Nasi medycy to żule z za sklepu? Przecież to jest nienormalne. Gość jest kontuzjowany, ale co tam. Lepiej, żeby zagrał jeszcze 20 minut niż przez najbliższe kilka kolejek.

dolny komentarzy: 265418.03.2017, 19:33

No nieźle :D Kontuzja kostki najlepszego zawodnika w drużynie, ale co tam...chce, to niech gra :D Pewnie Ramsey, OX, Walcott tez dziadka jakos szantażują :D

Maciek_AFC komentarzy: 248618.03.2017, 19:17

Brawo Wenger. Kto tu rzadzi, do jasnej cholery? Przeciez on nawet nie ma prawa glosu :D Zawodnik decyduje o tym, co dla niego lepsze. Stajemy sie parodia wielkiego klubu, cos strasznego, myslalem, ze gorzej byc nie moze

stanyal komentarzy: 137818.03.2017, 19:12