Wenger o Walcottcie, Malcomie oraz transferach

Wenger o Walcottcie, Malcomie oraz transferach 12.01.2018, 11:55, Adam Cygański 25 komentarzy Arsene Wenger spotkał się dziś z dziennikarzami na konferencji prasowej, na której mówił między innymi o przyszłości Theo Walcottca oraz o ewentualnym transferze Malcoma.

O zainteresowaniu Evertonu Walcottem…
Nie mogę wam nic więcej powiedzieć na ten temat. Sam Allardyce wydał swoje oświadczenie, jednak Walcott jest tutaj.

Czy Walcott potrzebuje gry przed zbliżającym się Mundialem…
Oczywiście, że tak. Wszyscy chcą grać.

Czy Boss powiedział Walcottowi, że chciałby go zatrzymać w Arsenalu…
Tak.

Czy Boss zapewnił go, że będzie otrzymywać szanse do gry…
Nie, ponieważ tego nie można zagwarantować. To byłoby nieuczciwe z mojej strony.

O ewentualnej utracie Walcotta…
Zobaczymy jak potoczą się sprawy. Mam dobre relacje z Theo, więc nie chciałbym, aby czuł się sfrustrowany, albo żeby stracił szansę gry na Mundialu, gdyż ostatni raz był na nim w 2006 roku i od tamtego momentu z różnych powodów nie otrzymywał powołania na tę imprezę.

O ewentualnych transferach…
Jesteśmy otwarci na sprowadzenie nowych graczy, jesteśmy aktywni, jednak nie chcę niczego mówić, dopóki nie będę miał pewności. W dzisiejszych czasach lepiej nie wypowiadać się na te tematy, dopóki nic nie zostanie podpisane, gdyż sprawy mogą się zmienić bardzo szybko.

O Malcomie, który miałby zastąpić Alexisa…
To dobry zawodnik, jednak na tę chwilę nic nie wydarzyło się w tej sprawie.

Arsene WengerTheo WalcottTransferySklep kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Rokeez komentarzy: 33 12.01.2018, 22:07

@Marioht: No dokładnie ,udzieliło mi się po 20 latach haha

Marioht komentarzy: 4870 12.01.2018, 22:01

"Posłuchaj" Widzę, że już nawet rozpoczynasz swoje wypowiedzi jak Wenger swoje wywiady.

Rokeez komentarzy: 33 12.01.2018, 22:00

@Marioht: Posluchaj , jak byś mógł dodawać komentarze do artykułu a nie komentowac co inni piszą to było by fajnie , bo to o to w tym chodzi , nie w narzucaniu swoich racji , Ja mam swoje zdanie i koniec ,napisałem tak jak ja myślę.

Marioht komentarzy: 4870 12.01.2018, 21:49

@Rokeez: Fajnie. Ja też jestem dyslektykiem. Dużo nad tym pracowałem by nie popełniać błędów. Pozdrawiam.

Rokeez komentarzy: 33 12.01.2018, 19:23

@Marioht: Co do błędów przepraszam osoby czytajace ,jestem dyslektykiem , więc poprawianie mnie nic Ci nie da

Rokeez komentarzy: 33 12.01.2018, 19:16

Każdy ma swoje zdanie ,Ty moje już poznałeś ,po to jest ta strona . Ty tylko cytujesz innych i kto robi głupoty ?

Marioht komentarzy: 4870 12.01.2018, 19:06

@Rokeez: Po pierwsze dwóch a nie dwuch po drugie skończ pisać głupoty o tym, że Wenger nie miał/ nie ma kasy.

Rokeez komentarzy: 33 12.01.2018, 18:31

A na koniec okienka będzie "jestem zadowolony z jakości" moim zdaniem to problem nie jest z Bossem tylko z właścicielem , Wenger poprostu nie ma kasy

Rokeez komentarzy: 33 12.01.2018, 18:21

Po co trzymać zawodnikow który są bez formy od roku czy dwuch ,albo okazali się transferowa pomyłka ? Tym bardziej że menager jak podkreśla jest zwolennikiem rotacji w składzie . Wypożyczanie i może się odbuduje ma sens a jak nie to sprzedawaj ,no ale Arsen nie kupi więcej niż dwóch zawodników bo to mogło by zaburzyć równowagę w składzie .......

Marioht komentarzy: 4870 12.01.2018, 17:42

"Czy Boss powiedział Walcottowi, że chciałby go zatrzymać w Arsenalu…
Tak."

Cały Wenger...

kamilo951456 komentarzy: 175 12.01.2018, 16:46

Wenger i tak nie wmocni tych pozycji co trzeba.
Oczywiście zastępstwo za Sancheza musi być w razie sprzedaży, ale my powinniśmy się przede wszystkim skupić na wzmocnieniu obrony i środka pola.

tomber komentarzy: 652 newsów: 2 12.01.2018, 16:12

Mam nadzieję, że przez najbliższe dwa okienka uda się wyprzedać zawodników nie robiących przez dłuższy czas żadnego postępu i nie wnoszących jakości do drużyny, a w ich miejsce sprowadzić kilku świeżych, młodych, utalentowanych zawodników. De Ligt, Kluivert, Promes, Dolberg, Moussa Dembele z Celtiku, Malcom, Pavon, Zouma, Draxler, Rabiot, Werner, Theo Hernandez... Jest wiele ciekawych nazwisk na rynku. Chciałbym, żeby Wenger na koniec kariery znalazł nam jeszcze jakąś nową legendę.

DexteR_000 komentarzy: 5256 12.01.2018, 15:23

Co sie Theo dziwi? z taka gra to on nie ma co myslec o regularnej grze a co dopiero on mysli o MŚ... nie te czaasy.

dennis93 komentarzy: 935 12.01.2018, 14:52

Z tymi mundialami Walcotta, to niezly paradoks!

FGooner komentarzy: 50 12.01.2018, 14:30

"Jesteśmy otwarci na sprowadzenie nowych graczy, jesteśmy aktywni, jednak nie chcę niczego mówić, dopóki nie będę miał pewności. W dzisiejszych czasach lepiej nie wypowiadać się na te tematy, dopóki nic nie zostanie podpisane, gdyż sprawy mogą się zmienić bardzo szybko."

Chyba już się na pamięć tego wyuczył :D

Forever_gunner komentarzy: 1870 12.01.2018, 14:15

Walcotta już nie powinno być dawno w tym klubie, tak samo jak Welbecka. Trzeba wszystkich jeźdźców bez głowy pogonić, a udało się tylko jednego. W ich miejsce sprowadzić młodych, perspektywicznych z dobrą techniką i dryblingiem i wówczas można grać. Lacazette też by na tym niewątpliwie skorzystał.

dudekns komentarzy: 6046 12.01.2018, 14:15

Co tam się tli w tej głowie Wengera...

koczan_4 komentarzy: 3299 12.01.2018, 13:50

Przy odejściu Theo i Sancheza to przydałoby się teraz już dwóch nowych skrzydłowych a latem jeszcze trzeci w miejsce Oxa.

pierre_afc komentarzy: 8964 12.01.2018, 13:38

Co do transferów to Wenger powiedział, że jest otwarty na sprowadzenie nowych zawodników, ale do pomocy i ataku.

Elastico07 komentarzy: 3539 12.01.2018, 13:03

Bez sensu wrzucac wywiady z Wengerem na temat transferów,zawsze jest ta sama odpowiedz ''nie moge wam nic powiedzieć''

Woof komentarzy: 124 12.01.2018, 12:57

"nie chciałbym, aby czuł się sfrustrowany, albo żeby stracił szansę gry na Mundialu" on nigdy nie miał i nie będzie mieć szans na grę na mundialu. Chyba, że takowy zorganizują oldboje za 15-20 lat.

ProroK komentarzy: 296 12.01.2018, 12:49

Kupi jednego zawodnika w zamian za Sancheza i to wszystko .. Tylko że tu trzeba kogoś kreującego grę w środku pola bo, Jack nie może grać co 3 dni meczu gdyż, jego zdrowie mu na to nie pozwoli .

laska1492 komentarzy: 119 12.01.2018, 12:42

Zgonic Sancheza i Walcotta kupić kogoś za nich i tyle, ten Mahrez by sie sprzydał w sumie :)

metjuAFC komentarzy: 1709 12.01.2018, 12:37

Wenger tajemniczy albo rzeczywiście nie ma nic do powiedzenia bo działa tak "ślamazarnie".

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4202 newsów: 410 12.01.2018, 12:25

Wenger puść Walcotta i kupuj Pavona.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna