Wenger po meczu z Newcastle

Wenger po meczu z Newcastle 30.08.2008, 22:30, Piotr Cieślak 31 komentarzy

Po przekonującym zwycięstwie 3:0 nad Newcastle, trener Arsenalu wypowiedział się w kilku kwestiach bardzo ważnych dla kibiców Kanonierów. Oto, co powiedział Arsene Wenger:

O dzisiejszym meczu...

"Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu, ponieważ był kompletny. Zarówno ofensywnie, jak i defensywnie, nasza drużyna zachowywała balans. Świetnie poruszaliśmy się po boisku, i oprócz pierwszych dziesięciu minut drugiej połowy kontrolowaliśmy mecz."

"Graliśmy tak, jak kochamy i potrafimy to robić, mogliśmy strzelić jeszcze więcej bramek. Cieszy mnie, że nie straciliśmy żadnego gola."

O występie i kontuzji Robina Van Persie...

"Robin może łączyć linie pomocy i ataku, a właśnie w ten sposób staramy się grać. Wydaje mi się, że był w dobrej formie - a wtedy jest dla nas bardzo ważnym graczem."

"Dziś przeszedł badanie rentgenowskie w celu sprawdzenia stanu kolana. Mamy nadzieję, że nic nie jest złamane, ale jeszcze nie wiem."

O dalekich podróżach, jakie czekają jego zawodników...

"To frustruje wszystkich trenerów. Różnica być może jest taka, że jeśli grasz w Champions League nie ma czasu na przegrupowanie się, gdyż zawodnicy grają bardzo daleko. Po powrocie piłkarzy czeka nas wyjazdowe spotkanie z Blackburn."

O reakcji na wynik meczu przeciwko Fulham...

"Uważam, że poprawa jest rezultatem kompletnie innego podejścia. Pokazaliśmy to w meczu z FC Twente, i dziś po raz kolejny. Tamten mecz był na samym początku sezonu, a po nim czekały nas ważne spotkania. Dla niektórych zawodników był to czwarty mecz w ciągu dziesięciu dni; na Craven Cottage nie byliśmy mentalnie gotowi."

O Nasrim i Bartonie...

"Nie wiem czemu Keegan zdenerwował się na Samira. Nasri miał starcie z Bartonem i został zasłużenie ukarany kartką."

O potencjalnych transferach...

"Staramy się kogoś sprowadzić, ale problemem jest dostępność graczy, oraz to, że musimy znaleźć piłkarzy, którzy będą równie dobrzy lub lepsi niż ci w naszym obecnym składzie."

Arsene WengerPremier LeagueTransfery autor: Piotr Cieślak źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kolek komentarzy: 2330 newsów: 115.02.2009, 13:39

nawet dobry mecz, ale szkoda niektórych sytuacji...

Fabregas19 komentarzy: 5084 newsów: 804.09.2008, 12:52

Szkoda, że potrafimy wygrać z takim zespołem jak NewCastle, a przegrać z takim jak Fulham, wszystkie pkt. będą się liczyć i mogą zadecydować o mistrzostwie...

kamil297 komentarzy: 831.08.2008, 13:52

walnal (z calej sily) w poprzeczke

kamil297 komentarzy: 831.08.2008, 13:49

popieram niskiego93 Denilson jest dobry ale brak mu jeszcze doswiadczenia na boisku ogladalem caly mecz na Canalu + i widzialem ze czesto tracil albo zle podawal,czesto ubiega sie do fauli!!! v.Persie przy kontuzji kropnal z calej sily z ostrego kata i walnal z calej sily w poprzeczke i cos mu chyba poszlo

GunnerGirlForever komentarzy: 28531.08.2008, 13:29

Chłopak ma strasznego pecha ;( wolałabym,żeby wszystko było ok z jego kolanem..

niski93 komentarzy: 581631.08.2008, 12:50

Dobry mecz, ale Denilson co prawda strzelił bramke, lecz ja go nie widze w pierwszej 11. Ma zbyt dużo strat.

Wamat90 komentarzy: 23531.08.2008, 12:06

Oby Robinowi nic nie było :/ a ten śmieszny Barton to nie wiem czego szuka na boisku jak on powinien wyrok odsiadywać, rzeźnik jeden.

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 231.08.2008, 11:00

Robin w końcu doszedł do formy to musiał złapać kontuzje. Jak pech to pech. Wenger już chyba nikogo nie kupi.

kamil_malin komentarzy: 933231.08.2008, 10:44

Ten Robin to ma pecha. Miejmy nadzieję, że to nie groźny uraz, choć w jego przypadku każda kontuzja jest groźna. W końcu zagraliśmy dobre spotkanie, zdominowaliśmy ten mecz. 'Sroki' kompletnie nie istniały. To był mecz w naszym stylu.

kasia26014 komentarzy: 123131.08.2008, 10:29

no tak siezko znalesc graczy lepszych od kanonierow...;D;D

StaryAFC komentarzy: 497 newsów: 2531.08.2008, 10:00

Kurde jak Robin będzie miał coś poważniejszego to se chyba w łeb strzele :/

kedzior komentarzy: 714 newsów: 131.08.2008, 09:51

Oby Robinowi nic nie było. Głupio by było gdyby złapał kontuzje już na początku sezonu.

Knolek komentarzy: 266431.08.2008, 09:11

''Staramy się kogoś sprowadzić, ale problemem jest dostępność graczy, oraz to, że graczy, którzy będą tak dobrzy jak inni Kanonierzy lub lepsi.''

Może tylko mi sie wydaje ale to zdanie chyba nie jest do końca zrozumiałe, przynajmniej końcówka :P

madjer komentarzy: 553431.08.2008, 08:42

Chcialbym jeszcze w tym sezonie zobaczyc jak Rosicky i RvP graja razem w wyjsciowej 11

jibberjabber komentarzy: 774 newsów: 5631.08.2008, 07:56

jeżeli RvP złapał kontuzję, to to już będzie przegięcie...

k_oi komentarzy: 636 newsów: 162631.08.2008, 00:28

Ja cały czas wierzyłem i wierze dalej, że Arsene sprowadzi naprawdę dobrego piłkarza. I mam nadzieję że jak jutro wieczorem wrócę z pracy, zobaczę śliczny news informujący o transferze.

Co do reszty newsa, to niepokojące jest to kolano Robina, bo jest szansa że się rozstrzela i w znacznej mierze przysłuży się zdobyciu mistrzostwa.
CL, jak to CL. Trzeba liczyć się z dalekimi podróżami i następnym meczem dwa dni później. Nikt nie mówił, że droga do chwały jest prosta.

gooner92 komentarzy: 1678 newsów: 531.08.2008, 00:05

Mi się spodobało, że Nasri po tym jak Barton go sfaulował i chamsko się uśmiechnał, nie pozostał mu dłużny... pokazuje, że ma charakter i nie boi się innych graczy. A chwilę potem Clichy podał piłkę pomiędzy nogami Bartona... to było dopełnienie:D

Lee komentarzy: 1471 newsów: 8330.08.2008, 23:44

Co do RvP - oddał strzał i już kontuzja, może piłki na wyspach są zbyt ciężkie? ^^ Robin powoli przebija nawet Robbena... ;x

Lee komentarzy: 1471 newsów: 8330.08.2008, 23:42

Dostępność jest problemem, jeśli próbuje się kogoś sprowadzić pod koniec okna transferowego...

severyn91 komentarzy: 529 newsów: 430.08.2008, 23:22

jak dla mnie Veloso to jest spelnienie marzen ;p

kanonier141 komentarzy: 74830.08.2008, 23:18

"Staramy się kogoś sprowadzić, ale problemem jest dostępność graczy, oraz to, że graczy, którzy będą tak dobrzy jak inni Kanonierzy lub lepsi." - trzeba było ściągać jak wszyscy to robili, a nie gadać teraz, że jest problem z dostępnością graczy. Dawać przynajmniej Veloso na środek i będę zadowolony, bo przecież chyba nie będą grali do zimowego okienka bez defensywnego pomocnika:/

Ibricic komentarzy: 16130.08.2008, 23:17

madżer-ty to masz gadane :D

madjer komentarzy: 553430.08.2008, 23:12

HAha najwazniejsze ze ustrzelilismy Sroki

EkEl komentarzy: 298930.08.2008, 23:07

Wkurzyły mnie dzisiaj tylko 2 rzeczy:
1 - kontuzja Van Persiego
2 - mała skuteczność piłkarzy Arsenalu (mogliśmy wygrać z 8-0)
Ale poza tym, wszystko dobrze działa :D

madjer komentarzy: 553430.08.2008, 22:51

Kurcze zeby nie bylo tak jak rok temu z Da Silva .... niby , akurat jak zlapal forme to musialo dojsc do transferu ... oby to nie bylo nic powaznego

polandblood komentarzy: 10984 newsów: 130.08.2008, 22:49

Miejemy nadzieje ze Robinowi nic sie nie stalo

severyn91 komentarzy: 529 newsów: 430.08.2008, 22:42

dlaczego van Persie ZAWSZE lapie kontuzje, jak zaczyna sie u niego dobra forma?? ;/

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11530.08.2008, 22:42

"Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu, ponieważ był kompletny. Zarówno ofensywnie, jak i defensywnie, nasza drużyna zachowywała balans. Świetnie poruszaliśmy się po boisku, i oprócz pierwszych dziesięciu minut drugiej połowy kontrolowaliśmy mecz."

Panie Wenger, zrobił pan kawał dobrej roboty. Dzisiejszy mecz tylko potwierdził, że Arsenal gra najpiękniejszy futbol na świecie.

"Graliśmy tak, jak kochamy i potrafimy to robić, mogliśmy strzelić jeszcze więcej bramek. Cieszy mnie, że nie straciliśmy żadnego gola.

Mam nadzieję, że gra nie pójdzie na marne i w tym roku zdobędziemy mistrzostwo. Z takim stylem gry, grzechem byłoby nie wygrać któregoś z pucharów.

"Robin może łączyć linie pomocy i ataku, a właśnie w ten sposób staramy się grać. Wydaje mi się, że był w dobrej formie - a wtedy jest dla nas bardzo ważnym graczem."

I właśnie to mu dzisiaj wyszło. Wszędzie go było pełno, ciągle był głodny gry. Niestety, złapał kolejną kontuzję, co nie powinno dziwić, a raczej martwić.

"Uważam, że poprawa jest rezultatem kompletnie innego podejścia. Pokazaliśmy to w meczu z FC Twente, i dziś po raz kolejny. Tamten mecz był na samym początku sezonu, a po nim czekały nas ważne spotkania. Dla niektórych zawodników był to czwarty mecz w ciągu dziesięciu dni; na Craven Cottage nie byliśmy mentalnie gotowi."

Mecz z Fulham dobitnie pokazał jaki dyskomfort czujemy podczas braku Fabregasa w składzie.

"Nie wiem czemu Keegan zdenerwował się na Samira. Nasri miał starcie z Bartonem i został zasłużenie ukarany kartką."

Doszły mnie słuchy, że Keegan pokłócił się w tunelu prowadzącym do szatni z Gallas'em, który wcześniej bronił Nasri'ego.

"Staramy się kogoś sprowadzić, ale problemem jest dostępność graczy, oraz to, że graczy, którzy będą tak dobrzy jak inni Kanonierzy lub lepsi."

Mam nadzieję, że poszukiwania defensywnego pomocnika idą pełną parą.

Arsen258 komentarzy: 3391 newsów: 92730.08.2008, 22:35

No i RvP znowu zaczyna. Już 3 sezon to samo

Christian komentarzy: 342730.08.2008, 22:33

Oby tak dalej :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22211064
2. Man City23163451
3. Leicester22143545
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves23710631
7. Tottenham2286830
8. Burnley22931030
9. Newcastle2286830
10. Arsenal23611629
11. Man United2277828
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham21651023
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich22441416
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Raúl Jiménez116
Mohamed Salah115
Teemu Pukki113
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl