Wenger przed meczem z Manchesterem City

Wenger przed meczem z Manchesterem City 23.02.2018, 12:55, Adam Cygański 12 komentarzy

Arsene Wenger spotkał się dziś z dziennikarzami na konferencji prasowej przed niedzielnym finale Carabao Cup z Manchesterem City, na której mówił między innymi o Davidzie Ospinie oraz o zawodnikach The Citizens.

O grze Ospiny i jak z tym może się czuć Petr Cech…

Każdy piłkarz musi akceptować decyzje, które są podejmowane. Według mnie Ospina to fantastyczny bramkarz.

Jak zatrzymać Aguero…

Przede wszystkim musimy być bardzo dobrze zorganizowani jako drużyna. Ponadto każdy z obrońców musi rozegrać świetne zawody. Niewątpliwym plusem jest fakt, że dobrze go znamy, jednak musimy również się skupić na zawodnikach, którzy będą dostarczać mu piłki.

O De Bruynie…

To zawodnik, który niesamowicie się rozwija. To jeden z największych atutów Manchesteru City, ponieważ jest graczem kompletnym. Jest on nowoczesnym pomocnikiem, który atakuje, broni, ciężko pracuje przez cały mecz, a przy tym jest obunożny.

O planach na powstrzymanie Belga…

Manchester City ma w swej kadrze tak wielu świetnych zawodników, że musimy skupić się na nich jako na zespole, a nie na indywidualnościach.

Arsene WengerCarabao CupManchester City autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 505901.03.2018, 16:13

Czyli Wenga wiedział jak zatrzymać Sergio. Szkoda tylko, że nie powiedział o tym Mustafiemu

dudekns komentarzy: 605001.03.2018, 07:47

Aguero nie da się zatrzymać...

Leehu komentarzy: 1010323.02.2018, 22:50

@RoMbi: Czy ja wiem czy kłamie, Cech też popełnia błędy, a i Ospinie przydarzały się głupie wpadki. Zadecyduje dyspozycja dnia, wierzę że Kolumbijczyk może w niedziele mieć swój dzień. :)

mitmichael komentarzy: 4866223.02.2018, 19:19

Oby tylko nie zagrali jak z Tottenhamem

RoMbi komentarzy: 1118 newsów: 223.02.2018, 18:29

Ten to się nakłamie bardziej niż politycy, musząc mówić takie rzeczy jak "Ospina to fantastyczny bramkarz"

dominrr komentarzy: 52523.02.2018, 18:17

Jeśli Arsene nie wymyśli jakiegoś misternego planu to dostaniemy baty jak kiedyś z MU 8:2 :D

Marioht komentarzy: 599523.02.2018, 17:24

Kursy bukmacherów na niedzielny finał: Arsenal 5.30, City 1.60

...

Amadi komentarzy: 24623.02.2018, 15:04

Rozumiem, że w pisaniu trzeba być kreatywnym, ale bez przesady :D
De Bruyne... De Bruynie... De Bruiyno... De Bruinho? :)

Furgunn komentarzy: 81623.02.2018, 13:42

Brak cecha w tym meczu to będzie największy pozytyw

garty komentarzy: 1323.02.2018, 13:37

Czy wiesz ze średnie IQ to 105? Np Sharon Stone ma IQ 154

www.short1.link/testiq
************************************
A Ty jakie masz? Sprawdź swoje IQ rozwiązując 25 pytań,
i podziel sie ze znajomymi wynikiem :)

PrzeArs komentarzy: 189623.02.2018, 13:34

to Aguero może jednak zagrać ??? nie dostał zawieszenia ??????????

Forever_gunner komentarzy: 252123.02.2018, 13:13

Aguero można odciąć od podań, ale co z tego, skoro 2 linia City po tosty rozjedzie naszych Kszaków, Elnenych, Ramseyów i Wilsherów jak walec. Niestety czarno widzę nasza linię pomocy w starciu z zawodnikami City.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz lutego wybór redaktorów Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
7.56
Gracz lutego wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl