Wenger szczerze o sytuacji w klubie

Wenger szczerze o sytuacji w klubie 13.01.2018, 01:49, Mateusz Szyller 68 komentarzy Arsene Wenger na przedmeczowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat obecnej sytuacji w klubie.

Wiele mediów spekulowało, że Wenger opuści klub z Emirates Stadium po tym sezonie. Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w tej sprawie. Oto co miał do powiedzenia:

- Czy zostanę w Arsenalu na kolejny sezon? Mój kontrakt wszystko wyjaśnia. Czy kiedykolwiek zerwałem swoją umowę przed czasem? Nigdy. Dlaczego miałbym to robić teraz?

Francuz wypowiedział się także na temat sytuacji Alexisa Sancheza, Mesuta Özila i Jacka Wilshere'a.

- Wygląda na to, że Alexis nie przedłuży z nami kontraktu. Chcemy jednak zatrzymać w swoich szeregach Jacka. Jeśli będziemy mieli okazję, zrobimy to samo z Mesutem. Przebudowa drużyny nie będzie wtedy aż tak głęboka, niż w sytuacji, gdzie odeszłoby od nas trzech kluczowych zawodników. Ciągle rozmawiamy z Özilem i mamy nadzieję, że przedłuży umowę z klubem. Jestem tego pewniejszy niż w lato. Nadal jest szansa, że podpisze nowy kontrakt.

- Ci piłkarze chcą walczyć o największe cele sportowe, a także pragną dobrze zarabiać. Wielkie kluby są w stanie im to zaoferować. Mesut zdobywał z nami trofea, dlatego chce walczyć również o mistrzostwo - to normalne, kiedy jesteś piłkarzem jego klasy.

Arsene WengerPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: The Guardian
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
GKS_AFC komentarzy: 6808 13.01.2018, 09:27

Czyli po jego ostatnim zdaniu Ozil i Sanchez odejda tak mozna to wywnioskowac

Nomad komentarzy: 812 13.01.2018, 09:09

@Mihex:

Nie mów hop (o tym śniegu). Takie rzeczy się już zdarzały ;)

tomekdomek1233 komentarzy: 465 13.01.2018, 08:51

Wy jak zwykle nie myślicie. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że aby utrzymać względny spokój w klubie trzeba pokazać pewną stabilizację. Przecież zawodnicy też słuchają co on mówi. Gdyby zaczął mówić że wszystko się wali i on jest tego winowajcą więc po sezonie odejdzie to wprowadziłby zamęt w szatni.
Co jak co, ale na psychologii to pan Arsene się zna, szkoda, że na taktyce trochę mniej.
Nie mniej jednak wszystkiego dowiemy się po zakończonym sezonie.

schnor25 komentarzy: 13268 13.01.2018, 08:31

Oby to był blef z tym wywiązaniem się z umowy. Moje barki nie udźwigną kolejnego sezonu z Wengerem u steru.

michalal komentarzy: 6886 13.01.2018, 07:59

No to tyle jeżeli chodzi o nowego trenera, można się było domyślić

"Dlaczego miałbym to zrobić teraz?"
Dlatego żeby pokazać resztki honoru.

Podpisywać kontrakt z Ozilem. To powinien być priorytet. Jeżeli Wenger już sam mówi że Sanchez nie podpisze, sprzedać go za 20 mln. Brać Malcoma i tyle.

kanonier91 komentarzy: 3617 13.01.2018, 07:58

"Nigdy. Dlaczego miałbym to robić teraz?" Moze dlatego ze nie ma wynikow? Moze dlatego ze zamiast porzadnie wzmocnic klub po najgorszym sezonie od lat bilans transferowy mamy 25mln na plusie? Moze przez durne zmiany podczas meczu ? Moze poprzez braku jaj na posadzeniu kilku zawodnikow na lawie? Godzinami moglbyn dalej wymieniac. Niech jeszcze on zacznie ta budowe?dramat. Jest idealna okazja na zmiane trenera ktory ma wlasna wizje i to on powinien rozpoczac ta przebudowe. Wkurzylem sie tylko z rana :x

emes37 komentarzy: 128 13.01.2018, 07:21

To koniec nadziei że odejdzie latem... zaraz będę płakać ;( idz juz stąd panie Wenger

arsenallord (redaktor) komentarzy: 13961 newsów: 107 13.01.2018, 05:13

O, wreszcie Arsen powiedziałeś co i jak. I tak ma być. I walcz mi o Ozila i Jacka.

lordoftheboard komentarzy: 2025 13.01.2018, 04:51

@Archiwald: obudź się. To się nie stanie.

Mihex komentarzy: 16884 13.01.2018, 04:01

@Archiwald: Równie prawdopodobne co śnieg w lipcu. Wenger nie zrobi rewolucji, bo to nie w jego stylu. Dziury w drużynie zalata szrotem lub przestawi jakiegoś zawodnika na nie swoją pozycje gdzie zagra jeden na 20 spotkań dobrze i będzie ze wielkie odkrycie, tylko trzeba mu dać szanse xd

Archiwald komentarzy: 562 13.01.2018, 03:47

Ale by były jaja jakbyśmy z Wengerem w lato zrobili rewolucje i w następnym sezonie wygrali mistrzostwo

varatas komentarzy: 170 13.01.2018, 03:46

Mam nadzieje, że odejście Alexisa jest spowodowane tylko ambicjami, których nie może spełnić, bo jeśli się okaże, ze zostałby gdyby rzucili mu wymaganą tygodniówkę, to chyba zwątpię w sens dalszej egzystencji.

Rokeez komentarzy: 29 13.01.2018, 02:29

No spoko Arsene no ale to zaczniesz już budowac drużynę ? Jak tak to dzwoń do Stana niech robi przelew do Anglii bo na zakupy trzeba iść :-)

simson16 komentarzy: 1744 13.01.2018, 02:17

Żal Panie Wenger Wielki Żal;/

darobos komentarzy: 725 13.01.2018, 02:06

mesut zdobywal z nami trofea XD rzeczywiscie puchar anglii to jego szczyt marzen

Master10 komentarzy: 8369 newsów: 3 13.01.2018, 02:02

@ejmati dzien dobry
Ile tych dni jeszcze zostalo?

Master10 komentarzy: 8369 newsów: 3 13.01.2018, 02:01

On sie obudzil, ze Jack jest dobry, a gdyby nie kontuzja Ramseya to gralby ogony!
Obudzil sie, ze Sanchez nie chce juz grac wcArsenalu i myslal, ze te fochy i smianie sie z kolegow to jego reakcja na stres, a nie prawdziwe emocje...

No i ten kontrakt... Nie wiem czy on sie broni przed trudnym pytaniem, ale wyglada to tak, ze niewazne ze traci najlepszych zawodnikow, a gra wyglada slabo. Mam kontrakt, to go wypelnie, bez cienia watpliwosci, ze top6 to moze byc za malo dla kibicow...

Kysio2607 komentarzy: 7883 13.01.2018, 01:53

Hahaha i wszystko jasne :D

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz