Wenger tłumaczy nieobecność Ramseya i innych piłkarzy

Wenger tłumaczy nieobecność Ramseya i innych piłkarzy 16.04.2018, 12:26, Michał Kuźma 8 komentarzy

Arsenal przegrał w niedzielę na St Jame's Park z Newcastle, kontynuując tym samym fatalną serię wyjazdowych porażek.

Arsene Wenger postawił w tym spotkaniu na dość eksperymentalny skład. Trener zdecydował się nie uwzględnić w kadrze meczowej takich piłkarzy jak Mesut Özil, Jack Wilshere, Laurent Koscielny oraz Aaron Ramsey.

Wenger po meczu wyjawił powody, dla których nie mieliśmy okazji zobaczyć wyżej wymienionych piłkarzy na boisku.

- Część z nich była kontuzjowana. Pozostałym dałem odpocząć, ponieważ nie byli w odpowiedniej dyspozycji z uwagi na ilość spotkań, które rozegraliśmy w ostatnim czasie.

- Uraz Ramseya był zbyt poważny, by mógł ryzykować występ w tym meczu i jakikolwiek kontakt z przeciwnikiem. Pozostali mieli drobne stłuczenia, przez co nie przeszli przedmeczowych testów - powiedział Wenger.

Arsenal w obecnym sezonie ligowym spisuje się bardzo słabo. Na miejsce w czołowej czwórce, które gwarantuje udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, nie ma już szans. Wiele więc wskazuje na to, że Wenger będzie oszczędzał podstawowych zawodników w lidze, by byli w pełni sił na mecze w Lidze Europy, która jest obecnie priorytetem. Są to jedyne rozgrywki, w których Arsenal nadal może liczyć na ostateczny triumf i dzięki którym zapewnić sobie udział w Lidze Mistrzów.

Aaron RamseyMesut ÖzilNewcastle United autor: Michał Kuźma źrodło: turkish-football.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
unreality komentarzy: 3217.04.2018, 21:18

Kurva mać !!! Nie pierd*l dziadu!!! Czołowe kluby grają cały sezon z minimalną rotacją składu i na końcu sezonu cieszą się z trofeum a w Arsenalu zawodnicy potrzebują respiratorów po każdym meczu. Jak ty prowadzisz ten zespół baranie ???

zly_kanonier komentarzy: 429217.04.2018, 00:32

Ja Soton wejdzie do finału FA Cup to się będziemy mogli martwić

kamilo951456 komentarzy: 21016.04.2018, 16:03

Już od jakiegoś czasu w BPL gramy niepełnym składem.
Wenga poszedł vabank. Albo wygra LE i będzie wszystko albo przegra z Atleti i nie będzie niczego jak mówił jeden wieszcz.
Ja mam tylko nadzieję ze kontrakt papcia jest uzależniony od triumfu w lidze europejskiej.

Gunnerrsaurus komentarzy: 998016.04.2018, 15:54

Chciał odpocząć zawodnikom, żeby miał kim grać w kolejnych spotkaniach, dlatego wystawił od pierwszej minuty wszystkich napastników, których ma 2 kadrze. Logika.

ProroK komentarzy: 44016.04.2018, 15:23

To oczywiste że, daję odpocząć zawodnikom przed starciem w LE .
Boss przeczuwa że, albo ten puchar albo koniec..

schnor25 komentarzy: 1534116.04.2018, 13:22

Kabaret. Tego typu tłumaczeń mógłbym słuchać w polskiej IV lidze, ale nie w klubie z PL, któremu zostało granie na dwóch frontach.

Sobieski14 komentarzy: 281116.04.2018, 13:06

Ja nie wiem czy oni są zajeżdżani na treningach czy Wenger robi z nich ofiary losu... 4 mecze pierwszym składem w lidze europy, dwa mecze w pucharach i oni wielce pomęczeni i nie dają rady. Inne drużyny nie miały tego komfortu, Chelsea z taką wąską kadrą i w LM powalczyli a tu cały czas trzeba wysyłać smsy o treści pomagam.

Barney komentarzy: 1193016.04.2018, 12:28

hahah wymyślił bajkę i tyle wiadomo , że oszczędza ich bo ma stracha odpaść z LE. W poprzednich meczach też 3-4 graczy bylo rezerwowych

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City17142144
2. Liverpool16133042
3. Tottenham17130439
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Wolves1774625
8. Everton1766524
9. West Ham1773724
10. Watford1773724
11. Bournemouth1772823
12. Leicester1764722
13. Brighton1663721
14. Newcastle1744916
15. Crystal Palace17431015
16. Cardiff17421114
17. Burnley17331112
18. Huddersfield Town17241110
19. Southampton161699
20. Fulham1723129
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Raheem Sterling96
Harry Kane93
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.07
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna