Wenger tłumaczy nieobecność Ramseya i innych piłkarzy

Wenger tłumaczy nieobecność Ramseya i innych piłkarzy 16.04.2018, 12:26, Michał Kuźma 8 komentarzy Arsenal przegrał w niedzielę na St Jame's Park z Newcastle, kontynuując tym samym fatalną serię wyjazdowych porażek.

Arsene Wenger postawił w tym spotkaniu na dość eksperymentalny skład. Trener zdecydował się nie uwzględnić w kadrze meczowej takich piłkarzy jak Mesut Özil, Jack Wilshere, Laurent Koscielny oraz Aaron Ramsey.

Wenger po meczu wyjawił powody, dla których nie mieliśmy okazji zobaczyć wyżej wymienionych piłkarzy na boisku.

- Część z nich była kontuzjowana. Pozostałym dałem odpocząć, ponieważ nie byli w odpowiedniej dyspozycji z uwagi na ilość spotkań, które rozegraliśmy w ostatnim czasie.

- Uraz Ramseya był zbyt poważny, by mógł ryzykować występ w tym meczu i jakikolwiek kontakt z przeciwnikiem. Pozostali mieli drobne stłuczenia, przez co nie przeszli przedmeczowych testów - powiedział Wenger.

Arsenal w obecnym sezonie ligowym spisuje się bardzo słabo. Na miejsce w czołowej czwórce, które gwarantuje udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, nie ma już szans. Wiele więc wskazuje na to, że Wenger będzie oszczędzał podstawowych zawodników w lidze, by byli w pełni sił na mecze w Lidze Europy, która jest obecnie priorytetem. Są to jedyne rozgrywki, w których Arsenal nadal może liczyć na ostateczny triumf i dzięki którym zapewnić sobie udział w Lidze Mistrzów.

Aaron RamseyMesut OezilNewcastle UnitedSklep kibica Arsenalu autor: Michał Kuźma źrodło: turkish-football.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
unreality komentarzy: 27 17.04.2018, 21:18

Kurva mać !!! Nie pierd*l dziadu!!! Czołowe kluby grają cały sezon z minimalną rotacją składu i na końcu sezonu cieszą się z trofeum a w Arsenalu zawodnicy potrzebują respiratorów po każdym meczu. Jak ty prowadzisz ten zespół baranie ???

zly_kanonier komentarzy: 3088 17.04.2018, 00:32

Ja Soton wejdzie do finału FA Cup to się będziemy mogli martwić

kamilo951456 komentarzy: 147 16.04.2018, 16:03

Już od jakiegoś czasu w BPL gramy niepełnym składem.
Wenga poszedł vabank. Albo wygra LE i będzie wszystko albo przegra z Atleti i nie będzie niczego jak mówił jeden wieszcz.
Ja mam tylko nadzieję ze kontrakt papcia jest uzależniony od triumfu w lidze europejskiej.

Gunnerrsaurus komentarzy: 9038 16.04.2018, 15:54

Chciał odpocząć zawodnikom, żeby miał kim grać w kolejnych spotkaniach, dlatego wystawił od pierwszej minuty wszystkich napastników, których ma 2 kadrze. Logika.

ProroK komentarzy: 268 16.04.2018, 15:23

To oczywiste że, daję odpocząć zawodnikom przed starciem w LE .
Boss przeczuwa że, albo ten puchar albo koniec..

schnor25 komentarzy: 13871 16.04.2018, 13:22

Kabaret. Tego typu tłumaczeń mógłbym słuchać w polskiej IV lidze, ale nie w klubie z PL, któremu zostało granie na dwóch frontach.

Sobieski14 komentarzy: 1857 16.04.2018, 13:06

Ja nie wiem czy oni są zajeżdżani na treningach czy Wenger robi z nich ofiary losu... 4 mecze pierwszym składem w lidze europy, dwa mecze w pucharach i oni wielce pomęczeni i nie dają rady. Inne drużyny nie miały tego komfortu, Chelsea z taką wąską kadrą i w LM powalczyli a tu cały czas trzeba wysyłać smsy o treści pomagam.

Barney komentarzy: 11162 16.04.2018, 12:28

hahah wymyślił bajkę i tyle wiadomo , że oszczędza ich bo ma stracha odpaść z LE. W poprzednich meczach też 3-4 graczy bylo rezerwowych

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz