Wenger: Zespół zagrał na odpowiednim poziomie

Wenger: Zespół zagrał na odpowiednim poziomie 15.04.2018, 20:22, Mateusz Szyller 59 komentarzy Arsene Wenger na pomeczowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat dzisiejszej porażki z Newcastle United.

O meczu...
To spotkanie pokazuje pryzmat całego sezonu. Mieliśmy 70 procent posiadania piłki, strzeliliśmy jako pierwsi bramkę, a ostatecznie przegraliśmy 1-2 i zastanawiasz się w jaki sposób mogło do tego dojść. Myślę, że mecz mógł zakończyć się już w przerwie. Straciliśmy dwa gole praktycznie znikąd. W drugiej odsłonie gry mogłeś zobaczyć, że nasi piłkarze byli nieco zmęczeni po meczu w Moskwie, ponieważ wróciliśmy z Rosji w piątkowy poranek. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że graliśmy z dobrym duchem zespołu, ale osiągnęliśmy zły rezultat. Musimy sobie jednak z tym poradzić. To bardzo rozczarowujące, ponieważ zawsze jest trudno przyjąć porażki tego typu.

O tym, że mogą przegrać następnych pięć ligowych meczów z rzędu...
Oczywiście, jest to trochę niepokojące, ponieważ zawsze graliśmy dobrze na wyjazdach. Myślę, że problem jest w naszej podświadomości, tam ciążą pewne niewygodne aspekty. W momencie, gdy znajdujesz się w tak trudnych sytuacjach, ciężko z nich wyjść.

O tym w jaki sposób planują powrócić do odpowiedniej dyspozycji...
Poprzez skupienie się na następnym meczu i na naszej formie. Dzisiaj daliśmy z siebie z siebie wszystko. Jeśli zespół dalej będzie tak grać, jestem pewny, że będziemy odnosić zwycięstwa.

O tym, że porażki wpływają na charakter zespołu...
Nie chcę wyciągać różnych wniosków. Myślę, że to trudne, aby utrzymać odpowiednią dyspozycję, gdy grasz wieczorem w czwartek, a potem mierzysz się z inną drużyną w niedzielę we wczesnych godzinach popołudniowych. Graliśmy w Moskwie, wróciliśmy do Londynu, a potem znowu mieliśmy do rozegrania mecz na wyjeździe. To spotkanie było specyficzne. Muszę przyznać, że postawa całego zespołu stała na odpowiednim poziomie od samego początku. To jednak nie zadziałało i powinniśmy być realistami, aby powiedzieć, że nie mamy odpowiedniej równowagi pomiędzy formacją defensywną a ofensywną.

Arsene WengerSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
dudekns komentarzy: 6046 26.04.2018, 08:37

Jakby to skomentował Szpakowski - masakracja...

notopyk komentarzy: 1378 17.04.2018, 15:16

przegrali a on pier.. takie kocopoly, mam nadzieje, ze polecisz po sezonie siwy dziadu. za te wszystkie lata bez mistrzostwa, za te kompromitacje w lm, za te GLUPOTY co gadasz po przegranych meczach, za to, ze nie masz honoru i sam nie podasz sie do dymisji. w le atletico to nas zje, cudem bedzie jak dojdziemy do finalu. a jak juz odpadniemy i on dalej bedzie prowadzil druzyne to ja juz w nic nie wierze. LE raczej sie nie wygra, beda jaja jak spadniemy jeszcze na 7 miejsce w lidze :)

WENGER OUT !!!!!!!!!!!!!!

PabloCebular komentarzy: 410 16.04.2018, 16:14

Jak tu bronić Wengera, kiedy on takie rzeczy opowiada? Gdyby nasi ulubieńcy pokazali ten odpowiedni poziom to skończyłoby się przynajmniej jednobramkową wygraną.

PanMisiek komentarzy: 66 16.04.2018, 12:16

Naprawdę liczę, że Wengera na ławce zespołu zobaczymy jeszcze tylko w 6 meczach - 4 ligowych i dwóch półfinałach LE z Athletico. A potem choćby potop. Wszystko będzie lepsze od kolejnego sezonu z tym mitomanem i oderwanym od rzeczywistości emerytem.

D_S komentarzy: 533 16.04.2018, 10:57

Co za durne dziadzisko. Spieprzaj dziadu!

gunner1990 komentarzy: 506 16.04.2018, 10:25

nie moge sie doczekac zmiany trenera

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2832 newsów: 27 16.04.2018, 10:05

@DyktatorArsene:

Wyobrażam, co nie znaczy, że to popieram. Bo Wengera nie powinno być w Arsenalu niezależnie od wyniku w LE.
Ale prawda jest taka, że ewentualna wygra w LE będzie zawsze jakimś argumentem dla niego czy dla zarządu, by pozostał i wtedy wcale mnie to nie zdziwi.
Natomiast w przypadku braku wygranej LE, to w ogóle nie do pomyślenia by on pozostał. Zero argumentów. Jakichkolwiek.

DyktatorArsene komentarzy: 265 16.04.2018, 09:16

@Armata500:
A jak wygra to sobie wyobrazasz? Bo ja absolutnie nie. Jak dlugo jeszcze mamy tkwic w tym absurdzi i niszczyc ten klub?

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2832 newsów: 27 16.04.2018, 07:54

Poziom żenady wypowiedzi Wengera przechodzi ludzkie pojęcie.
Jeśli ten człowiek nie wygra LE, po prostu nie wyobrażam sobie, by trenował drużynę w przyszłym sezonie, bo to będzie hańba.

Bo czymże jest stwierdzenie po tak słabym meczu, że zespół zagrał na odpowiednim poziomie, jak nie napluciem nam wszystkim w twarz?

Straciliśmy gole znikąd? Nie, straciliśmy je, bo mamy beznadziejną obronę, beznadziejną taktykę i beznadziejnego trenera na ławce.
Ale nie przyznasz tego Arsene, prawda? Prawda boli.

Qarol komentarzy: 13248 16.04.2018, 07:30

Nie ma to jak z rana się zirytować przez wypowiedź siwego. On wstydu nie ma, żenująca sprawa.

Artu komentarzy: 360 16.04.2018, 04:00

Wystarczył mi tytuł ,, zespół zagrał na odpowiednim poziomie,, dziękuję dalej nie czytam wypowiedzi Pana Wengera

Atos123 komentarzy: 296 16.04.2018, 02:43

Juz jestem pewien, ze z tym czlowiekiem my juz nigdy nic nie osiagniemy.

mateusz19191010 komentarzy: 837 16.04.2018, 02:35

Chyba przestanę czytać pomeczowe wypowiedzi Wengera, już wolę stand up włączyć, poziom humoru ten sam.

pedroklub komentarzy: 185 16.04.2018, 02:14

I co z tego, że mamy 70% posiadania piłki, 1500 podań, 1490 celnych, 200 strzałów w tym 2 celne.....że mamy jakość..... że dali z siebie wszystko..... NO I CO Z TEGO ? To znaczy, że się nie nadają do tej roboty jak inni mają 30% piłki, 48 podań, 2 strzały oba celne i wygrywają. Irytuje mnie zawsze to pieprzenie o jakości, o ilości podań, procencie posiadania piłki, jeśli nie możemy poradzić sobie z totalnymi średniakami. A Klopp w trzy latka doprowadził Liverpool do bardzo prawdopodobnego finału LM. Natomiast Arsenal ma jakość i 70% posiadania piłki. Ale skoro piłkarze tak zachwalają Wengera, że taki cudowny, legendarny, że tylko dla niego i przez niego podpisują umowy, to coś jest nie tak z Wengerem albo z samymi zawodnikami. W ostateczności to przecież oni biegają po boisku a nie Wenger. Żenada.

zly_kanonier komentarzy: 3522 16.04.2018, 01:54

xD

VVyso komentarzy: 231 16.04.2018, 01:48

On nie dokończył zdania, tak to się kończyło:
... żeby spaść z ligi.

Pismaki już wyrywają z kontekstu.

daniken komentarzy: 2210 16.04.2018, 01:35

xD

Leehu komentarzy: 8986 16.04.2018, 01:14

@daszin: Jestem w stanie zrozumieć jak ktoś mówi że Wenger się wypalił ale nie jestem w stanie przyjąć takich słów o jakich tutaj mówisz. Francuz zdobywał więcej razy Premier League niż wszyscy jego krytycy razem wzięci (o ile nie policzymy Mourinho :D) Wenger ma swoje wady i popełnia swoje błędy ale na pewno nie można powiedzieć że nie potrafi prowadzić wielkich drużyn a to właśnie sugerujesz.

Co do grania co 4 dni to jest to co najmniej śmieszne, bo każdy klub grający w europejskich pucharach gra co 4 dni i teraz wychodzi na to że im to nie potrzebne bo zawodnicy się męczą, to może jednak lepiej zająć to 7 miejsce darować sobie puchary i grać co 7 dni może wtedy będzie szansa powalczyć o mistrzostwo. :)

daszin (zawieszony) komentarzy: 17 15.04.2018, 23:17

nie da sie juz słuchac tego *******enia,jak druzyna ma miec charakter jak taka pizda jest trenerem...

mitmichael komentarzy: 43811 15.04.2018, 22:59

Polowa tych pilkarzy z CSKA nie grala ale co tam, przegralismy dzisiaj bo byli zmeczeni po tamtym meczu

schnor25 komentarzy: 14482 15.04.2018, 22:56

Nie mogę się nadziwić, jak można w ogóle stawiać Wengerowi warunek, że jak wygra LE to zachowa posadę. Francuz niezależnie od triumfu/przegranej w LE powinien zakończyć swoją karierę na Emirates.

Marioht komentarzy: 5072 15.04.2018, 22:47

Widzę, że Arsene nadal w formie.

"Mieliśmy 70% posiadania piłki"

"Straciliśmy dwa gole praktycznie znikąd".

"Wróciliśmy z Rosji w piątkowy poranek"

"Zawsze graliśmy dobrze na wyjazdach"

"Jeśli zespół dalej będzie tak grać, jestem pewny, że będziemy odnosić zwycięstwa."

I uwaga uwaga, najlepszy kwiatek na koniec:
"Nie chcę wyciągać różnych wniosków."

DyktatorArsene komentarzy: 265 15.04.2018, 22:42

I powiedzcie mi, ze trener nie jest uosobieniem zespolu. On naszych mentalnie niszczy w zarodku.

londo komentarzy: 56 15.04.2018, 22:34

dziennikarze to chyba z przymusu chodzą na te konferencje bo ja nie wiem czy wypowiedzi Wengera to początki Alzheimera

Argudo komentarzy: 6558 newsów: 6 15.04.2018, 22:31

xD

drewniane_krzeslo komentarzy: 1367 15.04.2018, 22:19

Mogą przegrywać do końca sezonu nie ma to najmniejszego znaczenia. Sezon możemy skończyć na max 5 miejscu w najgorszym przypadku 7.

Arsene musi coś powiedzieć drużyna powinna się skupić na LE a nie na PL

Klama komentarzy: 3927 newsów: 2 15.04.2018, 22:08

xD

Adi17 komentarzy: 535 15.04.2018, 22:01

On już dawno jest odcięty od rzeczywistości. Na prawdę nei wiem czy wytrzymam jeszcze sezon z nim... Dlaczego ktoś z jajami mu w końcu powie, że to nie football manager?

niski93 komentarzy: 5758 15.04.2018, 21:55

Żałosne. Osobiście straciłem szacunek do tego Pana, a dzień w którym odejdzie będzie dla mnie jednym z lepszych odkąd kibicuje Arsenalowi. Chciałbym powiedzieć, że uzbroiłem się w cierpliwość ale niestety. Kompromitacje sprawiają, że chcesz jak najszybciej pozbyć się problemu, zmienić coś. Jak długo to potrwa? Mi już nie chodzi nawet o grę, ale o bujanie w obłokach, a ta wypowiedź wychodzi poza granice zdrowego rozsądku.

ZielonyLisc komentarzy: 7841 15.04.2018, 21:36

Pierdu pierdu... lanie wody, usprawiedliwianie i tak dalej. Kiepski mecz, bez pomysłu i tyle.

WindKai komentarzy: 111 15.04.2018, 21:23

xD

Elastico07 komentarzy: 3639 15.04.2018, 21:02

Wenger=ciepłe kluski elegancko podane

Elastico07 komentarzy: 3639 15.04.2018, 21:01

Ostatnie zdanie najbardziej sensowne z całej wypowiedzi

Elastico07 komentarzy: 3639 15.04.2018, 20:59

"W momencie, gdy znajdujesz się w tak trudnych sytuacjach, ciężko z nich wyjść."
Jedynym wyjściem jest Twoje odejście Wenger,nie ośmieszaj sie więcej

Arsenalx3 komentarzy: 567 15.04.2018, 20:53

Cały sezon grają na odpowiednim poziomie. Panie W spójrz Pan w tabelę i się zastanów co wygadujesz.

fizjo_afc komentarzy: 1474 15.04.2018, 20:49

Jeśli odpadnięcie z Ligi Eurpejskiej równa się temu, że ten dziad zostanie zwolniony po sezonie, to jestem za tym, aby Atletico dało nam potężną lekcję futbolu. A najlepiej jakieś 0-2 na Emirates. Dziadek po prostu postradał zmysły, i pozwolenie mu na kierowanie zespołem w przyszłym sezonie, może okazać się jeszcze większą katastrofą niż ta obecna.

overmars77 komentarzy: 1031 15.04.2018, 20:49

No nie ma wstydu chłopaczyna!=D

hot995 komentarzy: 4151 newsów: 4 15.04.2018, 20:47

Szczególnie Aubameyang, Willock, Xhaka, Iwobi, Holding i Chambers byli zmęczeni siedzeniem na ławie albo jak w przypadku Gabończyka na sofie w domu. Żałosna wymówka. Już wystarczy tego. Czas powiedzieć sobie do widzenia.

dami494 komentarzy: 3226 newsów: 2 15.04.2018, 20:43

Ja *******e

Alonso komentarzy: 8812 15.04.2018, 20:43

xD

Arsenalx3 komentarzy: 567 15.04.2018, 20:41

Poważnie? Zejdź już ze sceny człowieku..

Kysio2607 komentarzy: 10208 15.04.2018, 20:39

xD

Dominik11 komentarzy: 13070 15.04.2018, 20:38

To jest choroba Wenger jest chory a człowiekowi choremu się wybacza głupie gadanie.

Jacek1s komentarzy: 678 15.04.2018, 20:36

xD

simson16 komentarzy: 1938 15.04.2018, 20:36

Czy on naprawde robi Idiotow z kibicow czy jak???Gdzie sa obroncy dziadka, prosze o duzą porazke z Ateltico, inaczej tego goscia Nigdy sie nei pozbedziemy;/

kylo100 komentarzy: 513 15.04.2018, 20:33

Co to za czlowiek. Ale po tylu latach zdazylem sie przyzwyczaic do jego bezkrytycznosci...

Dominik11 komentarzy: 13070 15.04.2018, 20:33

Wenger przestań ćpać , to już zaczyna padać na oczy.

metjuAFC komentarzy: 1758 15.04.2018, 20:31

Oszalał...

arsenallord (redaktor) komentarzy: 15840 newsów: 110 15.04.2018, 20:30

Ten człowiek jest memem. Jeden wielki żart, najgorszy szkoleniowiec w lidze.

ares765 (redaktor) komentarzy: 6519 newsów: 61 15.04.2018, 20:30

xD

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna