Wenger: Zespół zagrał na odpowiednim poziomie

Wenger: Zespół zagrał na odpowiednim poziomie 15.04.2018, 20:22, Mateusz Szyller 58 komentarzy Arsene Wenger na pomeczowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat dzisiejszej porażki z Newcastle United.

O meczu...
To spotkanie pokazuje pryzmat całego sezonu. Mieliśmy 70 procent posiadania piłki, strzeliliśmy jako pierwsi bramkę, a ostatecznie przegraliśmy 1-2 i zastanawiasz się w jaki sposób mogło do tego dojść. Myślę, że mecz mógł zakończyć się już w przerwie. Straciliśmy dwa gole praktycznie znikąd. W drugiej odsłonie gry mogłeś zobaczyć, że nasi piłkarze byli nieco zmęczeni po meczu w Moskwie, ponieważ wróciliśmy z Rosji w piątkowy poranek. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że graliśmy z dobrym duchem zespołu, ale osiągnęliśmy zły rezultat. Musimy sobie jednak z tym poradzić. To bardzo rozczarowujące, ponieważ zawsze jest trudno przyjąć porażki tego typu.

O tym, że mogą przegrać następnych pięć ligowych meczów z rzędu...
Oczywiście, jest to trochę niepokojące, ponieważ zawsze graliśmy dobrze na wyjazdach. Myślę, że problem jest w naszej podświadomości, tam ciążą pewne niewygodne aspekty. W momencie, gdy znajdujesz się w tak trudnych sytuacjach, ciężko z nich wyjść.

O tym w jaki sposób planują powrócić do odpowiedniej dyspozycji...
Poprzez skupienie się na następnym meczu i na naszej formie. Dzisiaj daliśmy z siebie z siebie wszystko. Jeśli zespół dalej będzie tak grać, jestem pewny, że będziemy odnosić zwycięstwa.

O tym, że porażki wpływają na charakter zespołu...
Nie chcę wyciągać różnych wniosków. Myślę, że to trudne, aby utrzymać odpowiednią dyspozycję, gdy grasz wieczorem w czwartek, a potem mierzysz się z inną drużyną w niedzielę we wczesnych godzinach popołudniowych. Graliśmy w Moskwie, wróciliśmy do Londynu, a potem znowu mieliśmy do rozegrania mecz na wyjeździe. To spotkanie było specyficzne. Muszę przyznać, że postawa całego zespołu stała na odpowiednim poziomie od samego początku. To jednak nie zadziałało i powinniśmy być realistami, aby powiedzieć, że nie mamy odpowiedniej równowagi pomiędzy formacją defensywną a ofensywną.

Arsene WengerSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
notopyk komentarzy: 1304 17.04.2018, 15:16

przegrali a on pier.. takie kocopoly, mam nadzieje, ze polecisz po sezonie siwy dziadu. za te wszystkie lata bez mistrzostwa, za te kompromitacje w lm, za te GLUPOTY co gadasz po przegranych meczach, za to, ze nie masz honoru i sam nie podasz sie do dymisji. w le atletico to nas zje, cudem bedzie jak dojdziemy do finalu. a jak juz odpadniemy i on dalej bedzie prowadzil druzyne to ja juz w nic nie wierze. LE raczej sie nie wygra, beda jaja jak spadniemy jeszcze na 7 miejsce w lidze :)

WENGER OUT !!!!!!!!!!!!!!

PabloCebular komentarzy: 369 16.04.2018, 16:14

Jak tu bronić Wengera, kiedy on takie rzeczy opowiada? Gdyby nasi ulubieńcy pokazali ten odpowiedni poziom to skończyłoby się przynajmniej jednobramkową wygraną.

PanMisiek komentarzy: 57 16.04.2018, 12:16

Naprawdę liczę, że Wengera na ławce zespołu zobaczymy jeszcze tylko w 6 meczach - 4 ligowych i dwóch półfinałach LE z Athletico. A potem choćby potop. Wszystko będzie lepsze od kolejnego sezonu z tym mitomanem i oderwanym od rzeczywistości emerytem.

D_S komentarzy: 446 16.04.2018, 10:57

Co za durne dziadzisko. Spieprzaj dziadu!

gunner1990 komentarzy: 243 16.04.2018, 10:25

nie moge sie doczekac zmiany trenera

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2412 newsów: 11 16.04.2018, 10:05

@DyktatorArsene:

Wyobrażam, co nie znaczy, że to popieram. Bo Wengera nie powinno być w Arsenalu niezależnie od wyniku w LE.
Ale prawda jest taka, że ewentualna wygra w LE będzie zawsze jakimś argumentem dla niego czy dla zarządu, by pozostał i wtedy wcale mnie to nie zdziwi.
Natomiast w przypadku braku wygranej LE, to w ogóle nie do pomyślenia by on pozostał. Zero argumentów. Jakichkolwiek.

DyktatorArsene komentarzy: 64 16.04.2018, 09:16

@Armata500:
A jak wygra to sobie wyobrazasz? Bo ja absolutnie nie. Jak dlugo jeszcze mamy tkwic w tym absurdzi i niszczyc ten klub?

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2412 newsów: 11 16.04.2018, 07:54

Poziom żenady wypowiedzi Wengera przechodzi ludzkie pojęcie.
Jeśli ten człowiek nie wygra LE, po prostu nie wyobrażam sobie, by trenował drużynę w przyszłym sezonie, bo to będzie hańba.

Bo czymże jest stwierdzenie po tak słabym meczu, że zespół zagrał na odpowiednim poziomie, jak nie napluciem nam wszystkim w twarz?

Straciliśmy gole znikąd? Nie, straciliśmy je, bo mamy beznadziejną obronę, beznadziejną taktykę i beznadziejnego trenera na ławce.
Ale nie przyznasz tego Arsene, prawda? Prawda boli.

Qarol komentarzy: 12776 16.04.2018, 07:30

Nie ma to jak z rana się zirytować przez wypowiedź siwego. On wstydu nie ma, żenująca sprawa.

Artu komentarzy: 304 16.04.2018, 04:00

Wystarczył mi tytuł ,, zespół zagrał na odpowiednim poziomie,, dziękuję dalej nie czytam wypowiedzi Pana Wengera

Atos123 komentarzy: 280 16.04.2018, 02:43

Juz jestem pewien, ze z tym czlowiekiem my juz nigdy nic nie osiagniemy.

mateusz19191010 komentarzy: 798 16.04.2018, 02:35

Chyba przestanę czytać pomeczowe wypowiedzi Wengera, już wolę stand up włączyć, poziom humoru ten sam.

pedroklub komentarzy: 173 16.04.2018, 02:14

I co z tego, że mamy 70% posiadania piłki, 1500 podań, 1490 celnych, 200 strzałów w tym 2 celne.....że mamy jakość..... że dali z siebie wszystko..... NO I CO Z TEGO ? To znaczy, że się nie nadają do tej roboty jak inni mają 30% piłki, 48 podań, 2 strzały oba celne i wygrywają. Irytuje mnie zawsze to pieprzenie o jakości, o ilości podań, procencie posiadania piłki, jeśli nie możemy poradzić sobie z totalnymi średniakami. A Klopp w trzy latka doprowadził Liverpool do bardzo prawdopodobnego finału LM. Natomiast Arsenal ma jakość i 70% posiadania piłki. Ale skoro piłkarze tak zachwalają Wengera, że taki cudowny, legendarny, że tylko dla niego i przez niego podpisują umowy, to coś jest nie tak z Wengerem albo z samymi zawodnikami. W ostateczności to przecież oni biegają po boisku a nie Wenger. Żenada.

zly_kanonier komentarzy: 3088 16.04.2018, 01:54

xD

VVyso komentarzy: 231 16.04.2018, 01:48

On nie dokończył zdania, tak to się kończyło:
... żeby spaść z ligi.

Pismaki już wyrywają z kontekstu.

daniken komentarzy: 1816 16.04.2018, 01:35

xD

Leehu komentarzy: 8726 16.04.2018, 01:14

@daszin: Jestem w stanie zrozumieć jak ktoś mówi że Wenger się wypalił ale nie jestem w stanie przyjąć takich słów o jakich tutaj mówisz. Francuz zdobywał więcej razy Premier League niż wszyscy jego krytycy razem wzięci (o ile nie policzymy Mourinho :D) Wenger ma swoje wady i popełnia swoje błędy ale na pewno nie można powiedzieć że nie potrafi prowadzić wielkich drużyn a to właśnie sugerujesz.

Co do grania co 4 dni to jest to co najmniej śmieszne, bo każdy klub grający w europejskich pucharach gra co 4 dni i teraz wychodzi na to że im to nie potrzebne bo zawodnicy się męczą, to może jednak lepiej zająć to 7 miejsce darować sobie puchary i grać co 7 dni może wtedy będzie szansa powalczyć o mistrzostwo. :)

daszin (zawieszony) komentarzy: 17 15.04.2018, 23:17

nie da sie juz słuchac tego *******enia,jak druzyna ma miec charakter jak taka pizda jest trenerem...

mitmichael komentarzy: 43075 15.04.2018, 22:59

Polowa tych pilkarzy z CSKA nie grala ale co tam, przegralismy dzisiaj bo byli zmeczeni po tamtym meczu

schnor25 komentarzy: 13871 15.04.2018, 22:56

Nie mogę się nadziwić, jak można w ogóle stawiać Wengerowi warunek, że jak wygra LE to zachowa posadę. Francuz niezależnie od triumfu/przegranej w LE powinien zakończyć swoją karierę na Emirates.

Marioht komentarzy: 4521 15.04.2018, 22:47

Widzę, że Arsene nadal w formie.

"Mieliśmy 70% posiadania piłki"

"Straciliśmy dwa gole praktycznie znikąd".

"Wróciliśmy z Rosji w piątkowy poranek"

"Zawsze graliśmy dobrze na wyjazdach"

"Jeśli zespół dalej będzie tak grać, jestem pewny, że będziemy odnosić zwycięstwa."

I uwaga uwaga, najlepszy kwiatek na koniec:
"Nie chcę wyciągać różnych wniosków."

DyktatorArsene komentarzy: 64 15.04.2018, 22:42

I powiedzcie mi, ze trener nie jest uosobieniem zespolu. On naszych mentalnie niszczy w zarodku.

londo komentarzy: 13 15.04.2018, 22:34

dziennikarze to chyba z przymusu chodzą na te konferencje bo ja nie wiem czy wypowiedzi Wengera to początki Alzheimera

Argudo komentarzy: 5923 newsów: 6 15.04.2018, 22:31

xD

drewniane_krzeslo komentarzy: 1268 15.04.2018, 22:19

Mogą przegrywać do końca sezonu nie ma to najmniejszego znaczenia. Sezon możemy skończyć na max 5 miejscu w najgorszym przypadku 7.

Arsene musi coś powiedzieć drużyna powinna się skupić na LE a nie na PL

Klama komentarzy: 3914 newsów: 2 15.04.2018, 22:08

xD

Adi17 komentarzy: 383 15.04.2018, 22:01

On już dawno jest odcięty od rzeczywistości. Na prawdę nei wiem czy wytrzymam jeszcze sezon z nim... Dlaczego ktoś z jajami mu w końcu powie, że to nie football manager?

niski93 komentarzy: 5756 15.04.2018, 21:55

Żałosne. Osobiście straciłem szacunek do tego Pana, a dzień w którym odejdzie będzie dla mnie jednym z lepszych odkąd kibicuje Arsenalowi. Chciałbym powiedzieć, że uzbroiłem się w cierpliwość ale niestety. Kompromitacje sprawiają, że chcesz jak najszybciej pozbyć się problemu, zmienić coś. Jak długo to potrwa? Mi już nie chodzi nawet o grę, ale o bujanie w obłokach, a ta wypowiedź wychodzi poza granice zdrowego rozsądku.

ZielonyLisc komentarzy: 7166 15.04.2018, 21:36

Pierdu pierdu... lanie wody, usprawiedliwianie i tak dalej. Kiepski mecz, bez pomysłu i tyle.

WindKai komentarzy: 54 15.04.2018, 21:23

xD

Elastico07 komentarzy: 2735 15.04.2018, 21:02

Wenger=ciepłe kluski elegancko podane

Elastico07 komentarzy: 2735 15.04.2018, 21:01

Ostatnie zdanie najbardziej sensowne z całej wypowiedzi

Elastico07 komentarzy: 2735 15.04.2018, 20:59

"W momencie, gdy znajdujesz się w tak trudnych sytuacjach, ciężko z nich wyjść."
Jedynym wyjściem jest Twoje odejście Wenger,nie ośmieszaj sie więcej

Arsenalx3 komentarzy: 385 15.04.2018, 20:53

Cały sezon grają na odpowiednim poziomie. Panie W spójrz Pan w tabelę i się zastanów co wygadujesz.

fizjo_afc komentarzy: 1276 15.04.2018, 20:49

Jeśli odpadnięcie z Ligi Eurpejskiej równa się temu, że ten dziad zostanie zwolniony po sezonie, to jestem za tym, aby Atletico dało nam potężną lekcję futbolu. A najlepiej jakieś 0-2 na Emirates. Dziadek po prostu postradał zmysły, i pozwolenie mu na kierowanie zespołem w przyszłym sezonie, może okazać się jeszcze większą katastrofą niż ta obecna.

overmars77 komentarzy: 1027 15.04.2018, 20:49

No nie ma wstydu chłopaczyna!=D

hot995 komentarzy: 3623 newsów: 3 15.04.2018, 20:47

Szczególnie Aubameyang, Willock, Xhaka, Iwobi, Holding i Chambers byli zmęczeni siedzeniem na ławie albo jak w przypadku Gabończyka na sofie w domu. Żałosna wymówka. Już wystarczy tego. Czas powiedzieć sobie do widzenia.

dami494 komentarzy: 2652 newsów: 2 15.04.2018, 20:43

Ja *******e

Alonso komentarzy: 8446 15.04.2018, 20:43

xD

Arsenalx3 komentarzy: 385 15.04.2018, 20:41

Poważnie? Zejdź już ze sceny człowieku..

Kysio2607 komentarzy: 8934 15.04.2018, 20:39

xD

Dominik11 komentarzy: 12028 15.04.2018, 20:38

To jest choroba Wenger jest chory a człowiekowi choremu się wybacza głupie gadanie.

Jacek1s komentarzy: 413 15.04.2018, 20:36

xD

simson16 komentarzy: 1910 15.04.2018, 20:36

Czy on naprawde robi Idiotow z kibicow czy jak???Gdzie sa obroncy dziadka, prosze o duzą porazke z Ateltico, inaczej tego goscia Nigdy sie nei pozbedziemy;/

kylo100 komentarzy: 298 15.04.2018, 20:33

Co to za czlowiek. Ale po tylu latach zdazylem sie przyzwyczaic do jego bezkrytycznosci...

Dominik11 komentarzy: 12028 15.04.2018, 20:33

Wenger przestań ćpać , to już zaczyna padać na oczy.

metjuAFC komentarzy: 1518 15.04.2018, 20:31

Oszalał...

arsenallord (redaktor) komentarzy: 15120 newsów: 109 15.04.2018, 20:30

Ten człowiek jest memem. Jeden wielki żart, najgorszy szkoleniowiec w lidze.

ares765 (redaktor) komentarzy: 6208 newsów: 50 15.04.2018, 20:30

xD

domino178 komentarzy: 539 15.04.2018, 20:28

Oni mają wywalone na ligę. Wszystko rzucaja na LE. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Manchester United - Arsenal 29.04.2018 - godzina 17:30
? : ?