Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal!

Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal! 04.05.2015, 21:58, 3602 komentarzy

Podopieczni Wengera nie zawiedli na KC Stadium i zdobyli kolejne ważne, bezcenne wręcz trzy oczka w walce o wicemistrzostwo Anglii. Ciężko jest nie chwalić Kanonierów za ich styl gry, za ogromne chęci i znakomitą dyspozycję. Już pierwsza połowa wyłoniła nam teoretycznie zwycięzcę tej batalii, ale Steve Bruce zdołał na tyle zmotywować swoich piłkarzy, by ci ruszyli w bój o remis. Sztuka ta się nie powiodła - Hull zdołał zadać tylko jedną malutką ranę, drobne zadrapanie, które nie znaczy nic w porównaniu do trzech ciosów przyjezdnych.

Arsenal zrównał się dzięki temu zwycięstwu punktami z The Citizens i odstawił Manchester United na dystans pięciu. Przypomnijmy, że ekipa z północnego Londynu ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Sunderlandem, zatem czyni to ją faworytem do zakończenia sezonu na drugim miejscu.

Oto składy obu ekip:

Hull City: Harper, Dawson, Chester, McShane, Elmohamady, Brady, Huddlestone, Livermore (45' Meyler), Quinn (81' Jelavic), Aluko (65' Robertson), N'Doye

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey (67' Wilshere), Özil, Alexis, Giroud (86' Walcott)

Po niecałym kwadransie doczekaliśmy się pierwszego groźnego strzału. Sanchez próbował pokonać Harpera sprzed pola karnego, jednak bramkarz Tygrysów popisał się dobrą interwencją.

18. minuta przyniosła nam zmarnowany kontratak Kanonierów. Zaraz potem Quinn i N'Doye wzięli sprawę w swoje ręce, lecz ich uderzenia były bardzo słabe i niecelne. Niedługo później Livermore obejrzał żółtą kartkę za faul na Alexisie.

W 24. minucie Aaron Ramsey nabawił się urazu. Walijczyk musiał zejść z placu gry, na który powrócił po kilku chwilach, utykając.

W 28. minucie Alexis Sanchez został sfaulowany tuż przed polem karnym. Chilijski zawodnik podszedł do wykonania stałego fragmentu gry, piłka po drodze odbiła się od jednego z piłkarzy gospodarzy i trafiła do siatki! 1-0!

Po upływie kilkudziesięciu sekund N'Doye został ukarany żółtą kartką.

W 33. minucie cudowne, wręcz wymarzone zagranie w pole karne do Ramseya posłał Cazorla. Futbolówka po strzale zawodnika z numerem '16' na koszulce trafiła jeszcze w nogę Brady'ego i wpadła do siatki. 2-0!

Po tym golu Hull rzucił się do ataku, jednak to znowu The Gunners w przepięknym stylu zdobyli bramkę...

Ramsey popisał się fantastycznym podaniem po ziemi, Alexis stanął oko w oko z Harperem, minął go i wpakował futbolówkę do bramki! 3-0 w doliczonym czasie gry!

Po chwili arbiter użył gwizdka i zaprosił nas na kilkunastominutowy odpoczynek. Przed rozpoczęciem drugiej części gry za Livermore'a pojawił się Meyler.

W 56. minucie niezły strzał oddał Ramsey. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Harpera. Co nie udało się Walijczykowi, powiodło się Stephenowi Quinnowi chwilę później...

Elmohamady dośrodkował w pole karne Arsenalu, a Stephen Quinn bardzo dobrą główką nie dał szans Ospinie. 1-3 na KC Stadium! Tli się jeszcze nadzieja w sercach kibiców gospodarzy!

Przyjezdni próbowali zniechęcić walczące Tygrysy. Wyśmienite zagranie Özila pozwoliło Alexisowi na oddanie uderzenia, które zostało jednak zatrzymane przez Harpera. Zaraz potem Robertson wszedł za Aluko.

67. minuta zwiastuje nam powrót po kilku miesiącach nieobecności Jacka Wilshere'a! Zastąpił on wyróżniającego się Aarona Ramseya, który zaliczył dziś trafienie oraz asystę.

W 75. minucie kolejną efektowną akcję przeprowadzili Kanonierzy. Zakończyła się ona strzałem Cazorli wyłapanym przez Harpera. Upłynęło trochę czasu i Jelavic zmienił Quinna.

W 85. minucie strzał z ostrego kąta oddał Bellerin, jednak bramkarz gospodarzy stanął na wysokości zadania. Wilshere i Alexis szukali szczęścia z dobitek, lecz nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Moment później kolejna roszada w ekipie Wengera: Walcott w miejsce Girouda.

Po dodatkowych czterech minutach sędzia główny zakończył spotkanie. Świetna drużyna, świetny styl, świetny wynik!

Hull CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
lays komentarzy: 3580710.05.2015, 00:53

Dawajcie wszyscy na nowy news

berno90 komentarzy: 40610.05.2015, 00:47

Padoks

Zgadzam sie z Tobą w 100%, facet powinien dostać i dać komuś wpier..

A teraz ja opowiem wam moja historie :p

W zeszły weekend uderzyłem typa tak ze złamałem kość śródręcza .. Zwolnienie z pracy na jakieś 1,5mies
Ręka w gipsie, prawdopodobnie złamałem kolesiowi nos ale nie wiem co gorsze?
Ja mam tylko kilka zadrapań no i ręka ..

padoks komentarzy: 30310.05.2015, 00:32

@AJR
Też chodziłem na najróżniejsze treningi (wiem że gdy to piszę to w internetowym świecie wychodzę na mistrza sztuk walki). Mówisz o samosądach? A co powiesz o sędzinach którzy biorą w łapy aby poprzeć jedną ze stron? Lub o tym że sędzina ułaskawia brata ciotecznego szwagra bo "nie ma" dostatecznych dowodów? Co innego dostać i dać w ryj na sparingu podczas treningu a co innego walczyć podczas bójki bez sędziego który w razie kłopotów wstrzyma którąś ze stron.. Przemoc zawsze istniała w życiu ludzi czy tego chcesz czy nie, strach przed kimś zawsze będzie trwalszy niż choćby jakiekolwiek uczucie. Znałem gości którzy na treningach pokazywali nie wiadomo co, ale gdy przyszło do bójki ze zwykłym obszczymurkiem spod bloku to nie dawali rady bo brakowało im charakteru. Mięśnie, kondycje, ciosy i uniki, to wszystko może człowiek w sobie wyrobić ale charakteru jeśli się nie ma to się go już nie zdobędzie. Zresztą sam pewnie wiesz że jak człowiek jest młody to popełnia różne głupoty w tym pobicia, i nawet jeśli mnie ktoś pobił wolałem przyjąć porażkę niż skazywać go na kilka lat w więzieniu i tym samym niszcząc całe jego życie.

AaronLieber27 komentarzy: 609710.05.2015, 00:31

Nowy news

kamilo_oo komentarzy: 2052210.05.2015, 00:19

Oczywiście wiadomo jak to jest na takich meczach alko i inne używki robią swoje

AaronJamesRamsey komentarzy: 457310.05.2015, 00:18

Padoks
W ryj mozna dac i dostac ale w sytuacji ostatecznej. Zawsze trzeba jednak prowadzic do rozwiazania sownego pokojowego. W ryj dostalem i dalem jak na razie tylko na treningu sztuk walki i jakos nie mam ochoty tego zmieniac. Tylko ludzie niecywilizowani albo zdesperowani bawia sie w samosady.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32510.05.2015, 00:16

Gortat 100% skuteczności. I najlepszy wskaźnik +/- w drużynie do tej pory.

JanikK komentarzy: 969610.05.2015, 00:16

Lecę, trzymajcie się.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32510.05.2015, 00:14

MaciekGoooner
Bardzo ważne. Lepiej wtedy się mecz ogląda.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457310.05.2015, 00:13

Kamilo
No wlasnie. A co policjant ma zrobic jak rzuca sie do niego nadpobudliwy dzieciak? Dac w leb dziecku troche glupio ale nic nie zrobic zeby myslal ze wszystko moze jeszcze gorzej. Naprawde ciezka sprawa

Mihex komentarzy: 1990610.05.2015, 00:11

padoks
Witamy w XXI wieku xO.
Jak widać po Farage'u nawet w Anglii nikt nie stosuje już jakiś tam kodeksów honorowych. Na ubitej ziemi się już raczej nie spotyka. Tym bardziej, że kolega zgłoszenia potrzebuje tylko by mieć spokój z ubezpieczycielem.

padoks komentarzy: 30310.05.2015, 00:11

Mężczyźni dzisiejszych czasów.
Lubicie gdy czujecie się męscy ale gdy trzeba samemu bronić swojego honoru to nogi miękną. Nie mówię że sam jestem jakimś ekstra kozak zawodnikiem ale jestem mężczyzną (a nie orangutanem!) który nie zarzuci sobie w lustrze że zamiast podnieść pięści to poszedł na policje. I nie, nie jestem kibolem, i nie lubię przemocy ale nie lubię gdy ktoś mnie atakuje a moją obroną jest wzywanie kogoś do pomocy. Jestem może troszkę starszej daty i w innych warunkach i wartościach zostałem wychowany, ale moim zdaniem każdy facet powinien co najmniej raz w życiu dać komuś raz w mordę i samemu po swojej dostać.

JanikK komentarzy: 969610.05.2015, 00:10

AaronJames
Oczywiście. Szczerze powiedziawszy nikt z tych znajomych nie wychowywał sie w normalnej rodzinie(kilka osob jej nie ma)
Akurat w moim otoczeniu w głównej mierze są to osoby słuchające jakiegoś syfiastego rapu (jeszcze jakiś porządny ok) i są dość ograniczeni.
Cos ich połączyło i łączy.
Ale nie można iść przekreślać. Oby nie popełnili takiego błędu jak ten zabity kibic, i by pózniej nie było memów z udziałem ich dzieci przed krzyżem na stadionie.
Dom to fundament albo płyta ;)

MaciekGoooner komentarzy: 26868 newsów: 510.05.2015, 00:10

simpllemann

Dobre jest też to, że nie ma wyniku.

kamilo_oo komentarzy: 2052210.05.2015, 00:09

Pamiętam jak u mnie w okolicy był mecz dwóch drużyn, które się lekko mówiąc nie lubią i dzieciarnia jednej z tych drużyn to taka patola, że nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać i to też 4 liga była

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32510.05.2015, 00:08

MaciekGoooner
A teraz sprawdziłem na tablecie - wszystko działa.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32510.05.2015, 00:07

MaciekGoooner
To nie wiem. O ile pamiętam to cos mi się wyswietliło bym zainstalował. Jak będę na kompie to sprawdzę jeszcze raz.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457310.05.2015, 00:04

JanikK
No wlasnie. Tez mam takich znajomych co chodza na lokalne mecze by porzucac ceglami w policje albo kamieniami w innych kiboli. Ale to wszystko ma swoje przyczyny jiz gdzies w relacjach rodzinnych. Tak przypuszczam.

Trequartista komentarzy: 430610.05.2015, 00:04

padoks
Piz*a, bo idzie na policję? A może po prostu nie jest orangutanem i zna inne sposoby rozwiązywania konfliktów niż rzucanie się na innych.

MaciekGoooner komentarzy: 26868 newsów: 510.05.2015, 00:03

simpllemann

Nope, online, i to jest właśnie w tym dobre. Tylko trzeba adblocka wyłączyć, ale to żaden problem :P i nie dać się zmylić czarnym tłem tylko scrollować w dół.

JanikK komentarzy: 969610.05.2015, 00:01

Padoks
Ja bym zrobił identycznie, i myślę, ze każdy racjonalnie myślący także.
Tylko i wyłącznie dla zgłoszenia, a nie koniecznie ukarania. Życie ich ukarze.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32510.05.2015, 00:01

MaciekGoooner
Pamiętam, pamiętam. Tam chyba trzeba jakiś program ściągnąć by móc oglądać tak?

mrsomebody komentarzy: 602110.05.2015, 00:01

haxball.com/?roomid=~26fa2a21864b7c61fc793700b276dbb458b082ff89dca10412df4b0b2658fbc96

JanikK komentarzy: 969609.05.2015, 23:59

Ajr
I tak większość broni kiboli;)
Strzelanie poniżej pasa i takie inne argumenty.
Policja nie ejst lubiana w Polsce. To nie Ameryka.
W mentalność kiboli sie nie zmieni. Oni chodzą tylko z jednej przyczyny. Moi koledzy chodzą na mecze 4 lata, a nie znają nawet 6osob z podstawowej XI.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 23:58

Mooseq
Pewnie bys duzo nie dostal ale oni by sobie w pierdlu posiedzieli po takim pobiciu zapewne. Mi by swiadomosc ze te padalce gnija w wiezieniu wystarczyla

mooseq komentarzy: 63209.05.2015, 23:58

Tak, ze stronki prosto zamówiony.
Bolało portfel ale nie mogłem się jakoś powstrzymać. Świetna sprawa :)

padoks komentarzy: 30309.05.2015, 23:57

mooseq
Mały nie jesteś ale pamiętaj że nie siła lecz charakter czyni z ciebie zawodnika. Nie mówię że jesteś **** bo nie dałeś rady pobić kilku gości naraz. Mówię że jesteś ****** bo to nic nie normalnego dostać po pysku, każdy facet powinien mieć jakieś konflikty i wiedzieć jakie potrafią przynieść konsekwencje. Niestety mówisz że mały nie jesteś ale na policje idziesz, dzisiaj to normalne ale kiedyś to zamiast iść na policje to ludzie w twoim przypadku chcieliby odzyskać honor pukając osobno do każdego wroga do drzwi.

JanikK komentarzy: 969609.05.2015, 23:56

Mooseq
Jakiś arsenalowski? Cool;)
Zawsze mnie posiadzanie czegoś takiego jarało, chodź nie palę.
Szukałem kiedyś jakieś oryginalnej z 2wojny.

MaciekGoooner komentarzy: 26868 newsów: 509.05.2015, 23:56

simplle

A i nie wiem czy pamiętasz, ale wspominałem o tej stronce nbahd.com, ostatnio nawet rzadko w nocy siedzę, odpalam sobie rano w 720p i elegancko. Nawet przerwy mogę przewinąć, luksusik :P

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 23:55

Kamilo
No wlasnie to jest przyklad bezmozgow. Wiadome bylo ze policja zacznie strzelac z broni gladkolufowej i poleci gaz w przypadku zamieszek bo funkcjonariuszy bylo bardzo malo i inaczej by nie dali rady uspokoic kiboli. Ale taki typowy lysol ze stadionu woli zrobic zadyme na stadionie czwartoligowca, dostac w leb od policjanta zeby pozniej kumple tego kretyna dalej bili sie z policja i dalej beda kibole obrywac... szkoda slow na to... w ogole nie ucza sie na bledach

mooseq komentarzy: 63209.05.2015, 23:54

@janik

o dziwo nie, może ktoś ich spłoszył. Całe szczęscie, bo zippo bym nie przeżył. już z kij z telefonem by był :P

MaciekGoooner komentarzy: 26868 newsów: 509.05.2015, 23:54

simpllemann

Chociaż newsy o zmianie logo z 15 kwietnia 2015 o-O aż niemożliwe, że tak niedawno.

JanikK komentarzy: 969609.05.2015, 23:54

Ajr
Tak, 2 lata temu, chyba 14-17k. Cos takiego.

mooseq komentarzy: 63209.05.2015, 23:54

@ aaron

a kumpel ok, tylko pod okiem piz** i ukruszony ząb.

i tak by nie leżał obok bo ja się przydze szpitalami i jak tylko odzyskałem świadomość to wypisałem się na żądanie :P

JanikK komentarzy: 969609.05.2015, 23:53

Mooseq
Gwizdneli*

MaciekGoooner komentarzy: 26868 newsów: 509.05.2015, 23:53

simplle

Chyba od tego sezonu

JanikK komentarzy: 969609.05.2015, 23:52

Mooseq
Gwiezdneli Ci cos?;)

mooseq komentarzy: 63209.05.2015, 23:51

@simple

wiem wiem, tylko się łudziłem.

@ aaron

Jedyna korzyść taka, że mógłbym wystąpić przeciwko nim z powództwa cywilnego o rekompensate strat i wyciąnąć myśle z 2-3 kafle ale chyba nie warto i totalnie nie chce mi się babrać...

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 23:51

A tak w ogole to wiadomo jaka jest rekordowa ilosc komentarzy pod newsem glownym?

kamilo_oo komentarzy: 2052209.05.2015, 23:51

Polscy "kibice" to są w ogóle jacyś inni. Tak jak teraz wielka granda o tego zabitego kibica, tylko ja sie pytam po ch... On tam biegł ?

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 23:48

Mooseq
No to nieciekawie. Jednak ja bym sie postaral zlapac tych ludzi. A jak juz by zostali zlapani to bym dolozyl wszelkich staran aby ich udupic bo to nie moze byc ze tak czlowieka ktos pobil. A jak kolega? Bez szwanku wyszedl czy lezy obok?

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32509.05.2015, 23:47

mooseq
Jak w kilku dorwali to i 3 metry by Ci nie pomogły.

lays komentarzy: 3580709.05.2015, 23:47

rafi

Valdes i najlepszy na swiecie? CHyba najwieksze posmiewisko an swiecie

mooseq komentarzy: 63209.05.2015, 23:45

szczerze mówiąc, to ja się spodziewałem że przejde bez oklepu przez studia bo mały nie jestem, 190/100 kg, no ale jak widać każdego może spotkać :)

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 23:44

To smutne bo to zapewne byli polscy kibole jakich nie malona ulicach. W Anglii w czasach swietnosci kibolii i chuliganow nawet nie bylo tylu niedorozwojow co w polsce dzis. Prawdziwy kibol ma honor i godnosc. Ci co u nas leja w piatke na jednego to marne szczeniaki. Najsmieszniejsze sa ich starcia z policja gdzie z gory wiadome jest ich niepowodzenie. No i to ze nigdy sie nue ucza na bledach to kolejny przyklad idiotyzmu owych napinaczy. No ale trudno. Debile byly sa i niestety beda

mooseq komentarzy: 63209.05.2015, 23:43

@aaron

Nic specjalnego, mam założony bandaż, nie mogę za bardzo otwierać gęby. Na szczęscie nic się nie przemieściło więc nie miałem nastawianej. Podobno za tydzień ma być już w miarę ok.

Z nosem zupełnie lajtowo bolało tylko jakieś 2 godziny po nastawianiu teraz lajtowo. Nawet *****iście wyszło bo jeszcze kiedyś w liecum dostałem piłką i miałem krzywy a teraz nowka sztuka.

Pewnie nie zostaną złapani. Ale kamery sprawdzą, bo są podobno przed klubem.

Ale doniesienie złożyłem nie z nadzieją, że ich złapiąa po to, żebym miał papier od policji że to było pobicie a nie bójką co mi się przyda jako podkładka do ubezpieczyciela, bo zawsze przy pobiciach przywalają się właśnie do tego, ze nie mają pewności czy to ja nie wszcząłem bójki. Pracowało się w branży to się wie, jak z nimi walczyć:D

danielosik komentarzy: 1051509.05.2015, 23:43

Ja mam zasade. Wyłapali cię w 10? złap ich po kolei.

Ceran komentarzy: 215409.05.2015, 23:42

mooseq
w sumie zaden z moich normalnych kolegow tez po ryju nie dostal, ale koledzy z technikum, idioci, ktorzy szukaja wszedzie bojki, często ją znajdują. Może Twój kolega cos faktycznie powiedzial.

Rosomak komentarzy: 195509.05.2015, 23:41

Ja pamiętam jak kiedyś kumpel (tak koło 2 m) poprztykał się z jakimś gościem w LO i ten mu obiecał oklep (oczywiście nie od niego bo by nie dał rady) i później go dopadł z 10 kumplami na jego osiedlu (osiedlu kumpla nie tego gościa) i chcieli go w grupie pobić tylko się zdziwili bo na raz do kumpla pół osiedla dołączyła i wielcy bojownicy mądrzy w grupie ledwo dali radę uciec z osiedla.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47002 newsów: 32509.05.2015, 23:41

MaciekGoooner
Znów jak na złość mecz o dogodnej porze a nie mam okazji obejrzeć.

A tak w ogóle to od kiedy Wizards mają ten herb? Teraz dopiero zwrociłem na to uwagę.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 24.02.2019 - godzina 15:05
? : ?
Huddersfield Town - Arsenal 9.02.2019 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City27212465
2. Liverpool26205165
3. Tottenham26200660
4. Man United26156551
5. Arsenal26155650
6. Chelsea26155650
7. Wolves26116939
8. Watford26107937
9. Everton27961233
10. West Ham26961133
11. Bournemouth261031333
12. Leicester26951232
13. Crystal Palace26761327
14. Brighton26761327
15. Burnley26761327
16. Newcastle26671325
17. Cardiff26741525
18. Southampton26591224
19. Fulham26451717
20. Huddersfield Town26251911
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah177
Sergio Agüero176
Pierre-Emerick Aubameyang154
Harry Kane144
Eden Hazard1210
Raheem Sterling129
Sadio Mané121
Paul Pogba118
Son Heung-Min115
Alexandre Lacazette105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.22
Gracz stycznia wybór redaktorów Laurent Koscielny
Laurent Koscielny
7.56
Gracz stycznia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna