Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal!

Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal! 04.05.2015, 21:58, 3602 komentarzy

Podopieczni Wengera nie zawiedli na KC Stadium i zdobyli kolejne ważne, bezcenne wręcz trzy oczka w walce o wicemistrzostwo Anglii. Ciężko jest nie chwalić Kanonierów za ich styl gry, za ogromne chęci i znakomitą dyspozycję. Już pierwsza połowa wyłoniła nam teoretycznie zwycięzcę tej batalii, ale Steve Bruce zdołał na tyle zmotywować swoich piłkarzy, by ci ruszyli w bój o remis. Sztuka ta się nie powiodła - Hull zdołał zadać tylko jedną malutką ranę, drobne zadrapanie, które nie znaczy nic w porównaniu do trzech ciosów przyjezdnych.

Arsenal zrównał się dzięki temu zwycięstwu punktami z The Citizens i odstawił Manchester United na dystans pięciu. Przypomnijmy, że ekipa z północnego Londynu ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Sunderlandem, zatem czyni to ją faworytem do zakończenia sezonu na drugim miejscu.

Oto składy obu ekip:

Hull City: Harper, Dawson, Chester, McShane, Elmohamady, Brady, Huddlestone, Livermore (45' Meyler), Quinn (81' Jelavic), Aluko (65' Robertson), N'Doye

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey (67' Wilshere), Özil, Alexis, Giroud (86' Walcott)

Po niecałym kwadransie doczekaliśmy się pierwszego groźnego strzału. Sanchez próbował pokonać Harpera sprzed pola karnego, jednak bramkarz Tygrysów popisał się dobrą interwencją.

18. minuta przyniosła nam zmarnowany kontratak Kanonierów. Zaraz potem Quinn i N'Doye wzięli sprawę w swoje ręce, lecz ich uderzenia były bardzo słabe i niecelne. Niedługo później Livermore obejrzał żółtą kartkę za faul na Alexisie.

W 24. minucie Aaron Ramsey nabawił się urazu. Walijczyk musiał zejść z placu gry, na który powrócił po kilku chwilach, utykając.

W 28. minucie Alexis Sanchez został sfaulowany tuż przed polem karnym. Chilijski zawodnik podszedł do wykonania stałego fragmentu gry, piłka po drodze odbiła się od jednego z piłkarzy gospodarzy i trafiła do siatki! 1-0!

Po upływie kilkudziesięciu sekund N'Doye został ukarany żółtą kartką.

W 33. minucie cudowne, wręcz wymarzone zagranie w pole karne do Ramseya posłał Cazorla. Futbolówka po strzale zawodnika z numerem '16' na koszulce trafiła jeszcze w nogę Brady'ego i wpadła do siatki. 2-0!

Po tym golu Hull rzucił się do ataku, jednak to znowu The Gunners w przepięknym stylu zdobyli bramkę...

Ramsey popisał się fantastycznym podaniem po ziemi, Alexis stanął oko w oko z Harperem, minął go i wpakował futbolówkę do bramki! 3-0 w doliczonym czasie gry!

Po chwili arbiter użył gwizdka i zaprosił nas na kilkunastominutowy odpoczynek. Przed rozpoczęciem drugiej części gry za Livermore'a pojawił się Meyler.

W 56. minucie niezły strzał oddał Ramsey. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Harpera. Co nie udało się Walijczykowi, powiodło się Stephenowi Quinnowi chwilę później...

Elmohamady dośrodkował w pole karne Arsenalu, a Stephen Quinn bardzo dobrą główką nie dał szans Ospinie. 1-3 na KC Stadium! Tli się jeszcze nadzieja w sercach kibiców gospodarzy!

Przyjezdni próbowali zniechęcić walczące Tygrysy. Wyśmienite zagranie Özila pozwoliło Alexisowi na oddanie uderzenia, które zostało jednak zatrzymane przez Harpera. Zaraz potem Robertson wszedł za Aluko.

67. minuta zwiastuje nam powrót po kilku miesiącach nieobecności Jacka Wilshere'a! Zastąpił on wyróżniającego się Aarona Ramseya, który zaliczył dziś trafienie oraz asystę.

W 75. minucie kolejną efektowną akcję przeprowadzili Kanonierzy. Zakończyła się ona strzałem Cazorli wyłapanym przez Harpera. Upłynęło trochę czasu i Jelavic zmienił Quinna.

W 85. minucie strzał z ostrego kąta oddał Bellerin, jednak bramkarz gospodarzy stanął na wysokości zadania. Wilshere i Alexis szukali szczęścia z dobitek, lecz nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Moment później kolejna roszada w ekipie Wengera: Walcott w miejsce Girouda.

Po dodatkowych czterech minutach sędzia główny zakończył spotkanie. Świetna drużyna, świetny styl, świetny wynik!

Hull CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 23:02

pauleta: Haha, to też świetne. Hahahaha :D :D

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 23:02

panowie, czy ja jestem slepy ?

http://images67.fotosik.pl/874/0c46846acbbb7ba5gen.jpg

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 23:01

padoks

Uczę się jeszcze.

padoks komentarzy: 30409.05.2015, 23:01

@Danielosik
Wszystko odnosi się praktycznie do tego w jakim wieku jesteś, nie jest to na pewno sytuacja przyjemna ale może mieć uzasadnienie w twoim wieku lub sytuacji jakiej się znajdujesz (uczysz się czy np. siedzisz "na garnuszku u rodziców). Mało napisałeś i nie ma za bardzo z czego wyciągać wniosków.

igiszu komentarzy: 44609.05.2015, 23:00

Ciekawie zapowiada się następny sezon ligi angielskiej. Wszystko wskazuje na to, że walka o mistrza będzie bardziej zacięta niż teraz. Poza tym szykują się rewolucje kadrowe w Manchesterze City. Kilka wzmocnień czeka Manchester United, a Arsenal najprawdopodobniej pierwszy raz od kilku lat utrzyma swoich czołowych zawodników. Ciekawe jak w przyszłym sezonie odnajdzie się Liverpool oraz Tottenham. Nie wydaję mi się niestety, by któraś z tych ekip mogła namieszać jak niegdyś Liverpool za Suareza. Southampton zapewne obniży trochę loty, ale to jest jak najbardziej zrozumiałe. Jak zawsze ciekawie będzie się miała walka o utrzymanie. Jestem ciekaw co zaprezentuje zespol Artura Boruca. Coś mi się wydaję, że mogą być czarnym koniem rozgrywek, i ich mecze będą naprawdę dobrymi widowiskami. Szkoda tylko, że na to wszystko trzeba czekać miesiące....

pauleta19 komentarzy: 41017 newsów: 109.05.2015, 22:59

Mnie zawsze śmieszy ten filmik:
youtube.com/watch?v=RbA4MIpe0kY

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 109.05.2015, 22:57

@danielosik

Wyprowadź się, świetna sprawa

mrsomebody komentarzy: 602109.05.2015, 22:56

haxball.com/?roomid=~26fa2a21864b7c61fc793700b276dbb458b082ff89dca10412df4b0b2658fbc96

Do pogrania i pogadania.

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 22:56

Myślicie ze ile Real da za De Gea?

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 22:56

To co zrobić jak rodzice gadają "ty niczego nie umiesz", "wyprowadź się" itp? własnie to mnie gryzie...

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:55

AJR: Jesteście cali? haha

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:55

Tam gość napisał, wciskajcie "6", wciskając "1" podczas oglądania, też wesoło ;D

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:54

arsenal159
I jeszcze to "****a przepraszam no" błagalnym tonem :D

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 22:54

Strach pomyśleć co by się stało gdyby jechał na prawdziwym motocyklu.

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:53

AJR: Ja szczerze mówiąc zobaczyłem do pare miesięcy temu pierwszy raz, błądząc na jutubie :D I jak to zobaczyłem to się popłakałem, autentycznie leciały mi łzy ze śmiechu, musiałem się powstrzymywac, żeby rodziny nie zbudzić :D

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:51

mógł zabić :P

padoks komentarzy: 30409.05.2015, 22:51

@Danielosik
A co jest w tym "debilnego" że cię coś gryzie? Myślisz że każdy na tej stronie jest tak nieustraszony i męski że samym wzrokiem otwiera szampana? To normalne że kogoś coś gryzie, mniej normalne jest to żeby dusić coś w sobie,

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:49

arsenal159
Oglądam 5 raz i dalej mnie bawi :D

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 109.05.2015, 22:48

Przy filmiku się nawet nie uśmiechnąłem, ale komentarze genialne :D

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 22:48

No i po walce.

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 22:47

Marsylia - Monaco jutro leci na kanale 36

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 22:47

Wczesniej nad tym tak nie myślałem ,ale te JOWy to kijowy pomysl.
Nie chodzi nawet o GB.
W Polsce byśmy byli podzieli na okęgo 85k ludzi,czyli ,,głosuj na sąsiada" troche średnio wypada.

mar12301 komentarzy: 2142209.05.2015, 22:45

arsenal159

Brawa po tym jak wjechał w ludzi najlepsze :D

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 22:45

mar12301

Mówię sobie to każdego dnia hehe.

padoks

Tutaj jest strona o Arsenalu i nie chcę wyjść na debila, który się spowiada, albo jest piz..

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:45

danielosik: Nie łam się, ja ostatnio też w życiu doświadczam mega pecha. Tylko u mnie to taka seria niepowodzeń trwa gdzieś od końca lutego...

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:45

kamilo_oo
Jeśli rzeczywiście to był Guilherme, no to w takim razie przepraszam za pomyłkę :D

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 22:42

AJR

To był Guilherme

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 22:41

Jakby ktoś chciał to teraz na Polsacie Sport News walczy nadzieja wagi ciężkiej w boksie - Anthony Joshua.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:41

Orlando Sa dzisiaj zyebał setke sekunde przed koncem meczu także...

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:40

Ja Wam teraz pokaże co mi zawsze potrafi poprawić humor. ZAWSZE.

youtube.com/watch?v=qxxGMmWWKqE

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 22:40

Ja nie wiem co pali Berg ale skoro on stawia aa Saganowskiego zamiast Orlando Sa to ja nie mam pytań

igiszu komentarzy: 44609.05.2015, 22:39


arsenallord
Mam nadzieję, że Barcelona wygra wszystko. Z takim atakiem ciężko byłoby czegoś nie wygrać. Przez niesamowitą grę Messiego i Neymara, przestały mnie irytować niektóre zagrania Suareza.

mar12301 komentarzy: 2142209.05.2015, 22:39

danielosik

Nie martw się, jutro będzie lepiej :)

arsenallord

też tak myślę. Są w stanie zgarnąć 3 najważniejsze trofea. Mistrzostwo właściwie już prawie w kieszeni.

igiszu komentarzy: 44609.05.2015, 22:38


kamilo_oo
Mnie osobiście polska liga odrzuca. Obejrzę sobie od czasu do czasu mecz, ale niestety z lekkim zażenowaniem na ustach. Jeżeli w mistrzu polski pierwsze skrzypce grają tacy zawodnicy jak Jodłowiec czy Kucharczyk, to nie za dobrze świadczy to o całej lidze :/

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18849 newsów: 11709.05.2015, 22:38

Barca wygra wszystko w tym sezonie.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:36

arsenal159
dokładnie :D Tak świętuja kibice barcelony dzisiaj :D

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:36

AJR: To takie *****...., że aż śmieszne. Hahahah.

padoks komentarzy: 30409.05.2015, 22:34

Danielosik zamiast dawać te trzy "tajemnicze" kropki napisz co się dzieje, tutaj może znajdziesz wsparcie lub przynajmniej wyrzucisz coś z siebie. Tak czy siak zrobisz to anonimowo więc pisz co cię tam uwiera zaraz obok żołądka.

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 22:33

AJR

Hehe.

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 22:33

michalm: Szacun :D Ale ty grasz za większą kasę.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:32

danielosik
trzymaj na pocieszenie. Mi to poprawiło humor dzisiaj

youtube.com/watch?v=Y8F-s23myIM

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 22:31

igiszu

W Polsce będzie ciekawa walka o mistrza ;D

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 22:31

AaronJamesRamsey
Jutro pewnie.

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 22:30

TheInvincibles

Nic takiego ... dziękuję za troskę.

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 22:30

Widzę, że Real zremisował.

TheInvincibles komentarzy: 130409.05.2015, 22:30

Danielosik
W czym problem? Może Ci pomogę.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18849 newsów: 11709.05.2015, 22:30

Potężnie zawiodłem się na Romie w tym sezonie. Myślałem, że zakończą passę Juventusu, ale niestety nie ma opcji.

danielosik komentarzy: 1063009.05.2015, 22:27

Co tam u was Kanonierzy? bo u mnie niestety źle.

igiszu komentarzy: 44609.05.2015, 22:26

W obecnym sezonie chyba w żadnej czołowej lidze nie będziemy świadkami walko o mistrzostwo do ostatniej kolejki. W Anglii, we Włoszech oraz w Niemczech wszystko już wiadomo. W Hiszpani też wszystko się wydaje przesądzone.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 22:24

kiedy nowy news?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna