Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal!

Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal! 04.05.2015, 21:58, 3602 komentarzy

Podopieczni Wengera nie zawiedli na KC Stadium i zdobyli kolejne ważne, bezcenne wręcz trzy oczka w walce o wicemistrzostwo Anglii. Ciężko jest nie chwalić Kanonierów za ich styl gry, za ogromne chęci i znakomitą dyspozycję. Już pierwsza połowa wyłoniła nam teoretycznie zwycięzcę tej batalii, ale Steve Bruce zdołał na tyle zmotywować swoich piłkarzy, by ci ruszyli w bój o remis. Sztuka ta się nie powiodła - Hull zdołał zadać tylko jedną malutką ranę, drobne zadrapanie, które nie znaczy nic w porównaniu do trzech ciosów przyjezdnych.

Arsenal zrównał się dzięki temu zwycięstwu punktami z The Citizens i odstawił Manchester United na dystans pięciu. Przypomnijmy, że ekipa z północnego Londynu ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Sunderlandem, zatem czyni to ją faworytem do zakończenia sezonu na drugim miejscu.

Oto składy obu ekip:

Hull City: Harper, Dawson, Chester, McShane, Elmohamady, Brady, Huddlestone, Livermore (45' Meyler), Quinn (81' Jelavic), Aluko (65' Robertson), N'Doye

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey (67' Wilshere), Özil, Alexis, Giroud (86' Walcott)

Po niecałym kwadransie doczekaliśmy się pierwszego groźnego strzału. Sanchez próbował pokonać Harpera sprzed pola karnego, jednak bramkarz Tygrysów popisał się dobrą interwencją.

18. minuta przyniosła nam zmarnowany kontratak Kanonierów. Zaraz potem Quinn i N'Doye wzięli sprawę w swoje ręce, lecz ich uderzenia były bardzo słabe i niecelne. Niedługo później Livermore obejrzał żółtą kartkę za faul na Alexisie.

W 24. minucie Aaron Ramsey nabawił się urazu. Walijczyk musiał zejść z placu gry, na który powrócił po kilku chwilach, utykając.

W 28. minucie Alexis Sanchez został sfaulowany tuż przed polem karnym. Chilijski zawodnik podszedł do wykonania stałego fragmentu gry, piłka po drodze odbiła się od jednego z piłkarzy gospodarzy i trafiła do siatki! 1-0!

Po upływie kilkudziesięciu sekund N'Doye został ukarany żółtą kartką.

W 33. minucie cudowne, wręcz wymarzone zagranie w pole karne do Ramseya posłał Cazorla. Futbolówka po strzale zawodnika z numerem '16' na koszulce trafiła jeszcze w nogę Brady'ego i wpadła do siatki. 2-0!

Po tym golu Hull rzucił się do ataku, jednak to znowu The Gunners w przepięknym stylu zdobyli bramkę...

Ramsey popisał się fantastycznym podaniem po ziemi, Alexis stanął oko w oko z Harperem, minął go i wpakował futbolówkę do bramki! 3-0 w doliczonym czasie gry!

Po chwili arbiter użył gwizdka i zaprosił nas na kilkunastominutowy odpoczynek. Przed rozpoczęciem drugiej części gry za Livermore'a pojawił się Meyler.

W 56. minucie niezły strzał oddał Ramsey. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Harpera. Co nie udało się Walijczykowi, powiodło się Stephenowi Quinnowi chwilę później...

Elmohamady dośrodkował w pole karne Arsenalu, a Stephen Quinn bardzo dobrą główką nie dał szans Ospinie. 1-3 na KC Stadium! Tli się jeszcze nadzieja w sercach kibiców gospodarzy!

Przyjezdni próbowali zniechęcić walczące Tygrysy. Wyśmienite zagranie Özila pozwoliło Alexisowi na oddanie uderzenia, które zostało jednak zatrzymane przez Harpera. Zaraz potem Robertson wszedł za Aluko.

67. minuta zwiastuje nam powrót po kilku miesiącach nieobecności Jacka Wilshere'a! Zastąpił on wyróżniającego się Aarona Ramseya, który zaliczył dziś trafienie oraz asystę.

W 75. minucie kolejną efektowną akcję przeprowadzili Kanonierzy. Zakończyła się ona strzałem Cazorli wyłapanym przez Harpera. Upłynęło trochę czasu i Jelavic zmienił Quinna.

W 85. minucie strzał z ostrego kąta oddał Bellerin, jednak bramkarz gospodarzy stanął na wysokości zadania. Wilshere i Alexis szukali szczęścia z dobitek, lecz nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Moment później kolejna roszada w ekipie Wengera: Walcott w miejsce Girouda.

Po dodatkowych czterech minutach sędzia główny zakończył spotkanie. Świetna drużyna, świetny styl, świetny wynik!

Hull CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 22:07

A panie zremisowały dziś z ostatnią drużyną 1:1.

michalm1 komentarzy: 702009.05.2015, 22:06

arsenal159

Ugrales cos dzisiaj ? :) Ja 300 pln

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 22:04

Milan...

No to dzis buki maja swieto :D

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1409.05.2015, 22:03

CO to sie dzieje. Milan 2:0 Roma.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 22:02

Novazzy
Uli Hoeness - pewnie jego masz na myśli.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 22:01

Wyczuwam naplyw sezonowcow.

Viscas zawita na strony devilpage/chelsealive/kanonierzy oraz lfc.

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 22:00

@wojt
O jezu zazpomniałem o tym.
Tak, oszusta podatkowe , zapłacił 7m euro i mu odpuscili. Heycess (jak to sie pisze?) poszedł do wiezenia za to.
Plus są podejrzenia o pranie pieniedzy z handlu narkotykami w ameryce łacinskiej.

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 22:00

To jeszcze tylko mistrza Polski nie znamy ;D

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:58

Barca mistrzem Barcelony :P

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 21:57

Barcelona mistrzem Hiszpanii.

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1409.05.2015, 21:56

Brawo! Chociaż remis jest. Barca mistrzem Hiszpanii :D

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:52

A tak w ogóle to dzisiaj ładnie Mahrez poszalał :D

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1409.05.2015, 21:52

OMG.. Ile setek juz Valencia zepsuła.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:50

KOL
No to może za kilka lat idąc tym tokiem rozumowania spadną z ligi

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 21:50

arsenal159
No to masz lepiej! :D

No zawsze ktos cos podpowie. Ja typowalem Milan v Roma 1-1 wiec zobaczymy. Jednak ta Serie A to tez ciezka do typowania.

wojt3q komentarzy: 188309.05.2015, 21:50

@Novazzy Nie dość, że Messi nie pomaga, to jeszcze była z nim jakaś afera o oszustwa podatkowe xD Nie pamiętam, czy dostał jakąś karę/wyrok, obstawiam, że zaległe podatki na pewno musiał zapłacić.

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 21:49

Kanonier: Ja nie wierze. Co ja mam pecha, haha. Chyba zaczne Wam pisać na kogo stawiam, to będziecie mieli pewność, że ta drużyna nie wygra. Chociaż mimo wszystko wygrałem dzis 14 złoty za dwójkę haha...

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:48

Novazzy
Jeśli chodzi o samą piłkę to nie są to żadne roboty do strzelania bramek ani cyborgi od których nikt nie może być lepszy. Są wykreowani na najlepszych przez media. Te ciągłe zdobywanie nagród przez te 2 osoby itd. Jakby media sobie upatrzyły w takim Hazardzie czy Robbenie najlepszego piłkarza świata, byłoby to tak samo uzasadnione. Drużyna by zaczęła grać pod nich, a oni by zaczęli więcej strzelać i asystować, a mnie bawić się w efektowne dryblingi. Od dawna uważam, że obaj piłkarze z Realu i Barcy nie są nie do zastąpienia.

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 21:46

Co do Lille to tak teraz patrzę, że ten cały Origi to ostatnio tylko z ławki wchodzi

Mihex komentarzy: 2146909.05.2015, 21:44

Ronaldo mam wrażenie jest przeciwieństwem większości piłkarzy :D Na co dzień wydaje się być bardzo dobrym człowiekiem, ale na boisku coś mu odbija i próbuje oszukiwać. Zwykle wydaje mi się, że jest na odwrót, grzeczni na boisku potrafią być "gwiazdeczkami" w życiu.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 21:44

arsenal
Evian w pupe ;d

illpadrino komentarzy: 8416 newsów: 309.05.2015, 21:43

ktoś tu postawił 300 zł na valencie.... ? :D

KingOfLoyal komentarzy: 12558 newsów: 109.05.2015, 21:43

Ale ISCO Zapakował

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1409.05.2015, 21:43

Eh.. Tylko Valencia nie moze sobie dać wbic na 2:3.

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 21:43

haha jeszcze Real to wygra

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 21:43

Isco pozamiatal ...

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 21:42

Toulouse 3:2 z Lille, haha. W ciągu 2 minut, dwa gole.

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1409.05.2015, 21:41

Negredo 2 setki w minute.

Dawid04111 komentarzy: 11182 newsów: 1409.05.2015, 21:41

Bardzo dobrze, ze Real w plecy. Jeszcze tylko niech Juve im LM z głowy wybije.

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 21:40

Negredo hahha

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 21:35

Ja ostatnio miałem tak rozkmni apropo Ronaldo vs Messi.

Jeśli chodzi o piłke to widać że Messi , ma wiecej pucharów, zwycięstw i rekordów. Doszedł z argetyną do finału, CR ma gorszą kadre, ale też nie jest w niej jakimś koksem. Dodatkowo Messi jest 2 lata młodszy i mniej symuluje. To tyle jeśli chodzi o piłke.
Kwiesta życiowo-społeczna. Ronaldo wspiera różne organizacje charytatwe, buduje szkoły w Portugalli , ostatnio podesłał 7 milionów do Nepalu (Polecam film ,,Swiat u Stóp). O Messim nic takiego nie słyszałem. Dodatkowo CR regularne oddaje krew. Na koniec dorzuce że Cristian nie ma tatuaży.

KingOfLoyal komentarzy: 12558 newsów: 109.05.2015, 21:34

pbs.twimg.com/media/CElnENzWEAAEOpJ.jpg

co trener to niżej

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 21:33

Real - Valencia po 0:2 dałem na Valencie za 1,64
Do tego dodałem Rome i Evian TG. Oczywiście Roma przegrywa, Evian remisuje XD

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14785 newsów: 29609.05.2015, 21:32

LUDU, MILAN GOL...

Mihex komentarzy: 2146909.05.2015, 21:30

AJR
Taką mam nadzieję :D
Co prawda Alex Del Piero się już nie załapie, ale choćby taki Buffon zasłużył :P

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 21:28

Milan strzela XD

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 21:28

@simple
Wybacz.
Ale i tak pozycja słaba.
Nadal licze ze AV spadnie.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:26

I tak LM wygra Juve

Adrian12543 komentarzy: 15928 newsów: 209.05.2015, 21:25

Mihex
Dokładnie. I do tego mecz oszukany. Przecież Messi tam spowodował upadek Boatenga. To był faul, ale dzieci farselońskie zawsze powiedzą, że Messi>Ronaldo...

Mihex komentarzy: 2146909.05.2015, 21:24

adrian
No właśnie, co to za wynik 3-0. Przecież tan mecz to był zupełny przypadek.

Adrian12543 komentarzy: 15928 newsów: 209.05.2015, 21:22

Bo ta Barca jest strasznie słaba. Z Bayernem wygrali tak naprawdę na farcie, nie dzięki umiejętnościom. Z pewnością sędzia też dopomógł. Co za cieniasy z nich.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:21

Mihex
W zasadzie to racja. Ale zawsze jest jeszcze Atletico :D

NineBiteWolf komentarzy: 10694 newsów: 4709.05.2015, 21:18

Za każdym razem włączę mecz LLigi, widzę całą masę szczeniackich przepychanek i kłótni. Właśnie dlatego wolę Premier League, gdzie mimo ostrzejszych wejść gra jest płynna.

Mihex komentarzy: 2146909.05.2015, 21:18

AJR
Dla mnie bez różnicy czy to dzieciaki od Barcy czy Realu, wszyscy są siebie warci.

KingOfLoyal komentarzy: 12558 newsów: 109.05.2015, 21:16

Real gniecie w drugiej połowie i w koncu maja 2:1

AaronJamesRamsey komentarzy: 457309.05.2015, 21:16

Visca el dzieci srają w gacie ze szczęścia. No i będzie jeszcze więcej tego upierdliwstwa w internecie

w00jtek komentarzy: 36109.05.2015, 21:16

Real wygra ten mecz.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 21:16

No i Pepe. Moze jeszcze byc 2-2.

Mihex komentarzy: 2146909.05.2015, 21:15

Zaraz zawieszą rozgrywki w Hiszpanii i nikt mistrzem nie zostanie ostatecznie :D

dissault komentarzy: 319509.05.2015, 21:14

widzę real idzie w ślady lyonu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna