Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal!

Wicemistrzostwo coraz bliżej: Hull 1-3 Arsenal! 04.05.2015, 21:58, 3602 komentarzy

Podopieczni Wengera nie zawiedli na KC Stadium i zdobyli kolejne ważne, bezcenne wręcz trzy oczka w walce o wicemistrzostwo Anglii. Ciężko jest nie chwalić Kanonierów za ich styl gry, za ogromne chęci i znakomitą dyspozycję. Już pierwsza połowa wyłoniła nam teoretycznie zwycięzcę tej batalii, ale Steve Bruce zdołał na tyle zmotywować swoich piłkarzy, by ci ruszyli w bój o remis. Sztuka ta się nie powiodła - Hull zdołał zadać tylko jedną malutką ranę, drobne zadrapanie, które nie znaczy nic w porównaniu do trzech ciosów przyjezdnych.

Arsenal zrównał się dzięki temu zwycięstwu punktami z The Citizens i odstawił Manchester United na dystans pięciu. Przypomnijmy, że ekipa z północnego Londynu ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Sunderlandem, zatem czyni to ją faworytem do zakończenia sezonu na drugim miejscu.

Oto składy obu ekip:

Hull City: Harper, Dawson, Chester, McShane, Elmohamady, Brady, Huddlestone, Livermore (45' Meyler), Quinn (81' Jelavic), Aluko (65' Robertson), N'Doye

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey (67' Wilshere), Özil, Alexis, Giroud (86' Walcott)

Po niecałym kwadransie doczekaliśmy się pierwszego groźnego strzału. Sanchez próbował pokonać Harpera sprzed pola karnego, jednak bramkarz Tygrysów popisał się dobrą interwencją.

18. minuta przyniosła nam zmarnowany kontratak Kanonierów. Zaraz potem Quinn i N'Doye wzięli sprawę w swoje ręce, lecz ich uderzenia były bardzo słabe i niecelne. Niedługo później Livermore obejrzał żółtą kartkę za faul na Alexisie.

W 24. minucie Aaron Ramsey nabawił się urazu. Walijczyk musiał zejść z placu gry, na który powrócił po kilku chwilach, utykając.

W 28. minucie Alexis Sanchez został sfaulowany tuż przed polem karnym. Chilijski zawodnik podszedł do wykonania stałego fragmentu gry, piłka po drodze odbiła się od jednego z piłkarzy gospodarzy i trafiła do siatki! 1-0!

Po upływie kilkudziesięciu sekund N'Doye został ukarany żółtą kartką.

W 33. minucie cudowne, wręcz wymarzone zagranie w pole karne do Ramseya posłał Cazorla. Futbolówka po strzale zawodnika z numerem '16' na koszulce trafiła jeszcze w nogę Brady'ego i wpadła do siatki. 2-0!

Po tym golu Hull rzucił się do ataku, jednak to znowu The Gunners w przepięknym stylu zdobyli bramkę...

Ramsey popisał się fantastycznym podaniem po ziemi, Alexis stanął oko w oko z Harperem, minął go i wpakował futbolówkę do bramki! 3-0 w doliczonym czasie gry!

Po chwili arbiter użył gwizdka i zaprosił nas na kilkunastominutowy odpoczynek. Przed rozpoczęciem drugiej części gry za Livermore'a pojawił się Meyler.

W 56. minucie niezły strzał oddał Ramsey. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Harpera. Co nie udało się Walijczykowi, powiodło się Stephenowi Quinnowi chwilę później...

Elmohamady dośrodkował w pole karne Arsenalu, a Stephen Quinn bardzo dobrą główką nie dał szans Ospinie. 1-3 na KC Stadium! Tli się jeszcze nadzieja w sercach kibiców gospodarzy!

Przyjezdni próbowali zniechęcić walczące Tygrysy. Wyśmienite zagranie Özila pozwoliło Alexisowi na oddanie uderzenia, które zostało jednak zatrzymane przez Harpera. Zaraz potem Robertson wszedł za Aluko.

67. minuta zwiastuje nam powrót po kilku miesiącach nieobecności Jacka Wilshere'a! Zastąpił on wyróżniającego się Aarona Ramseya, który zaliczył dziś trafienie oraz asystę.

W 75. minucie kolejną efektowną akcję przeprowadzili Kanonierzy. Zakończyła się ona strzałem Cazorli wyłapanym przez Harpera. Upłynęło trochę czasu i Jelavic zmienił Quinna.

W 85. minucie strzał z ostrego kąta oddał Bellerin, jednak bramkarz gospodarzy stanął na wysokości zadania. Wilshere i Alexis szukali szczęścia z dobitek, lecz nie potrafili podwyższyć prowadzenia. Moment później kolejna roszada w ekipie Wengera: Walcott w miejsce Girouda.

Po dodatkowych czterech minutach sędzia główny zakończył spotkanie. Świetna drużyna, świetny styl, świetny wynik!

Hull CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 21:12

Novazzy
Przecież dziś był remis.

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 21:08

Własnie uwierzyłem ze NU może spaść, lol
8 przgerana z rzedu...

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 21:04

Barca mistrzem, populacja neo-dzieci zwiększa sie.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 21:03

Chociaz PSG sie spisalo na medal. Dobre i to.

AdamCFC_88 komentarzy: 28609.05.2015, 21:02

RIVALDO700 apropo Lyonu to szkoda ze maja juz taka strate do PSG. Mialem nadzieje ze Lyon w tym sezonie sprowadzi na ziemie Paryżan.

RIVALDO700 komentarzy: 3131609.05.2015, 21:00

Barca za parę minut mistrzem Hiszpanii, CR7 na 6 sezonow tylko raz mistrzem Hiszpanii, słabiutko.

Barca strasznie zdominowała ta ligę od lat , coś jak kiedyś Lyon we Francji.

AdamCFC_88 komentarzy: 28609.05.2015, 20:59

Mihex masz racje :)

Mihex komentarzy: 2146909.05.2015, 20:54

Alves to chyba z Handanoviciem najlepszy bramkarz do karnych :D

AdamCFC_88 komentarzy: 28609.05.2015, 20:53

Alves to jest specjalista od karnych:) a penaldo to ciota... dobrze ze Real przegrywa. Super ze Nietoperze wroca do LM :)

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 20:51

Co ten Real o.O

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 20:50

Ronaldo nie strzela karnego :DDD miod dla moich oczu :D

M4rcin komentarzy: 25409.05.2015, 20:50

Co ten Ronaldo xD

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 20:45

postawiłes*

Novazzy komentarzy: 349409.05.2015, 20:45

@simson postawiłem te 300 na Val + Awans Juve?

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 1852809.05.2015, 20:38

Andre Gomes to jest talenciak. Żaden carvalho.

simson16 komentarzy: 307209.05.2015, 20:38

Postawilem 300 zl na Valencie:)kurs 7 DZIEKUJE srealowi:) teraz tylko grac AWANS JUVE!!!:)

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2209.05.2015, 20:31

Ponoć Casillas miał swój udział.

lays komentarzy: 3822609.05.2015, 20:31

United jaki fart... omg, CP samo przegralo ten mecz.

Lyon co odwalil :(

KingOfLoyal komentarzy: 12558 newsów: 109.05.2015, 20:30

hahah co ten Real teraz gra..

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 20:29

2;0 Valencia brawo !!!

kanapka komentarzy: 2916 newsów: 709.05.2015, 20:26

Niech idzie do Liverpoolu :D

M4rcin komentarzy: 25409.05.2015, 20:26

futbol hd*

sorry

thide (redaktor) komentarzy: 29665 newsów: 92509.05.2015, 20:26

zgaduję, że footy.ml

M4rcin komentarzy: 25409.05.2015, 20:26

Ma ktos obrego streama po polsku na Real?

******** mi ścina

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 20:24

Panie z Arsenalu prowadzą do przerwy z Bristolem 1:0.

schnor25 komentarzy: 1693809.05.2015, 20:23

Po tym co ostatnio wyprawia Guardiola, to bym się nie zdziwił ;)

gunners007 komentarzy: 927609.05.2015, 20:23

Paco i 1:0 dla VCF

rafi_i komentarzy: 415209.05.2015, 20:23

Brawo Valencia !

Simao12 komentarzy: 521209.05.2015, 20:22

Typ Na stronie do handlu na fb ogłosił, że ma na sprzedaż Metanabol xD

zwierz komentarzy: 100309.05.2015, 20:22

@ilpadrino
Oby. Jeden rywal do mistrzostwa mniej.

mitmichael komentarzy: 4681609.05.2015, 20:21

Jak sie ma tyle sytuacji i nie zdobywa gola to trzeba sie przygotowac na porazke.

illpadrino komentarzy: 8416 newsów: 309.05.2015, 20:20

Czytaliście, że podobno Guardiola ma podpisać kontrakt z Man City...? Bein Sport.

kanapka komentarzy: 2916 newsów: 709.05.2015, 20:12

Przy Wardzie to nawet Young wypada jak top class skrzydłowy.

illpadrino komentarzy: 8416 newsów: 309.05.2015, 20:11

Dzisiaj u mnie w A klasie sędzia dał kumplowi 2 żółte kartki i grał do końca meczu... hahahahah.

Adrian12543 komentarzy: 15928 newsów: 209.05.2015, 20:10

A Rosłoń znowu przegadał gola. Ten facet zbyt często zapędza się w monologu, zamiast komentować mecz.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 309.05.2015, 20:10

Wlasnie usiadlem i patrze 1-1 i zonk. Nagle gol na 2-1 ;o

KingOfLoyal komentarzy: 12558 newsów: 109.05.2015, 20:09

pfff Speroni spieronił

Yave komentarzy: 108609.05.2015, 20:09

ale szmata...

mitmichael komentarzy: 4681609.05.2015, 20:09

Farciarze

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48045 newsów: 35309.05.2015, 20:09

Simao12
Co nie zmienia faktu, że mecz i tak możemy przegrać.

kubex komentarzy: 483809.05.2015, 20:09

2:1 dla Manu.. :/

Simao12 komentarzy: 521209.05.2015, 20:05

Utd nie strzelili gola z gry od prawie 360 minut, po tym meczu będą mieli 377' miejmy nadzieję, że przedłużymy to do 467'

kubex komentarzy: 483809.05.2015, 20:03

co obronil De Gea....

KingOfLoyal komentarzy: 12558 newsów: 109.05.2015, 20:02

o matko , nie wierze

mitmichael komentarzy: 4681609.05.2015, 20:02

Znowu ten De Gea :/

kamilo_oo komentarzy: 2173509.05.2015, 19:59

Ja już się nie mogę doczekać newsa o Gourcuffie

Simao12 komentarzy: 521209.05.2015, 19:59

Jeżeli znowu mamy grać bez skrzydłowego to niech gra tam Wilshere, przynajmniej ma tą szybkość i przyśpieszenie

dissault komentarzy: 319509.05.2015, 19:59

o kurde dzisiaj sobota :(

dissault komentarzy: 319509.05.2015, 19:57

liczę na jacka jutro, ostatnio miał dobre wejście z ławki, ciekawe czy zacznie w pierwszym pod nieobecność (?) ramseya

Koroniarz komentarzy: 733609.05.2015, 19:57

Simao12

Nie przesadzaj :) Za Moyesa grali większą kupę, a i tak nie wygraliśmy z nimi. Wiem, że teraz na OT już ich pokonaliśmy, ale oni na nas się spinają 2x bardziej.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna