Wilkins: Özil nie zasługuje na koszulkę z numerem dziesiątym

Wilkins: Özil nie zasługuje na koszulkę z numerem dziesiątym 13.11.2017, 00:19, Mateusz Szyller 29 komentarzy Były gracz Chelsea - Ray Wilkins wypowiedział się na temat dyspozycji Mesuta Özila w Arsenalu. Anglik uważa, że Niemiec nie jest tak świetnym graczem, na którego wszyscy starają się go kreować. Wilkins przyznał także, że obecny piłkarz The Gunners nie zasługuje na noszenie koszulki z numerem dziesiątym.

- Özil nie jest świetnym graczem, więc czemu miałby nosić dziesiątkę na plecach? Czemu miałby odbierać ten numer Wilshere'owi? Uważam, że słowo "świetny" jest zbyt często używane w jego kierunku. Niemiec był fantastycznym zawodnikiem, ale teraz na pewno nie można go opisać w ten sposób.

- Widzisz go co weekend w Premier League. To dobry, a może nawet bardzo dobry piłkarz, ale na pewno nie powinniśmy go kategoryzować jako gracza świetnego lub wybitnego na swojej pozycji.

Mesut OezilSklep z gadżetami Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Qbkins88 komentarzy: 270 16.11.2017, 02:45

Wg mnie Ozil jest bardzo dobrą 10 po prostu to specyficZny gracz który ma poukładane 20/80 % defens na ofens. W zespole takim jak real gdzie każdy gryzie trawę był na poziomie "legendary" w MU o ile tam pójdzie też taki pewnie będzie, My a dokładnie Wenger nie dajemy mu pola do popisu (no bo gdzie qrwa Ozil na skrzydło) tylko papcio mógł to wymyślić. Wg mnie wina ale tylko wg mnie wina leży po stronie trenera i kadry że układa zawodników nie na "swoje" pozycje i wtedy tak to wszystko wygląda.
Przykłady: elneny środek obrony, AOC lub Bellerin na lewej str, ramsey skrzydło itp itd

Gunner012 komentarzy: 3152 newsów: 2 15.11.2017, 14:39

Ozil i "10". Nie.

Nomad komentarzy: 561 15.11.2017, 11:47

@Marioht:

Fabregas i mentalność??!
Zdecydowanie Cię poniosło (bez urazy). To najwiekszą pizda w tym aspekcie i w każdym z 3 ostatnich klubów to pokazywał.
To był nasz wonderboy, podobnie jak Jack i na swoją sympatie zasłużył. Umiejętności i przegląd ma.. ale to zwykła mentalna marionetka niestety...

A co do tematu to odgrzewane.. niepotrzebne.
Ani Ozil ani nikt inny w tym momencie nie zasługuje na nr 10.
Jack ma sentymentalny upust na tą okoliczność i powinno zostać już tak jak jest.
Dałbym ten nr Sanchezowi gdyby tylko posiadał jakiekolwiek przywiązanie do tych barw ale.. tak nie jest

gnabry_ komentarzy: 1806 14.11.2017, 06:02

"przynajmniej zasuwa, a nie tylko macha rękami"

dreamteamfc.com/c/news-gossip/211361/the-surprising-mesut-ozil-stat-that-proves-hes-not-at-all-lazy/

"leniwy i często słaby"

skysports.com/football/news/11670/11032005/are-criticisms-of-mesut-ozil-fair-the-stats-on-his-arsenal-role-and-record

i na deser:

https://i.reddituploads.com/83729f3857c043729de3ac69be66bbc1?fit=max&h=1536&w=1536&s=decb3e1ba4b961dc83873a6370a40a1b

Fakt iż nie wykonuje absurdalnych pseudo sprintów na alibi nie oznacza tego, że jest opieszały.

lu_kier komentarzy: 45 13.11.2017, 21:50

Wilshere będzie łapał kontuzje ze względu na swój dynamiczny styl. Ozil może bić rekordy występów w sezonie.

Marioht komentarzy: 3136 13.11.2017, 18:50

@pumeks: Dokładanie. Nie zdziwiłbym się gdyby tam się odbudował. Tylko jaki klub da mu szanse... to znaczy spełni jego wymagania sportowe i finansowe?

Może Barca.

Papaciok komentarzy: 637 13.11.2017, 18:41

Ozil jest leniwy i często słaby pewnie odejdzie ale kurdeeee mój ulubiony zawodnik nie chce patrzec na niego w koszulce united

Dominik11 komentarzy: 10266 13.11.2017, 16:30

@gnabry_: Dużo lepszy od Ozila przynajmniej zasuwa na boisku a nie jak wielki Ozil nic nie robi tylko macha rękami .

gnabry_ komentarzy: 1806 13.11.2017, 16:16

A Wilshere jest świetny tak?

pumeks komentarzy: 15248 13.11.2017, 15:39

Ozil pasuje do ligi hiszpańskiej.....kiwka, kiwka, klepka, klepka i stoimy i czekamy i czekamy, a za moment jakieś podanko i znów czekamy.

Amadi komentarzy: 75 13.11.2017, 14:07

@thide: w każdej drużynie dyszka może podać do kogokolwiek kto strzeli z połowy, a mimo to Ozil na czele. Ponadto wszyscy dobrze wiemy, że Arsenal jak oddaje strzał to rzadko zza szesnastki

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 13.11.2017, 13:56

@lordoftheboard: wykreowana sytuacja to podanie, które zakończyło się strzałem, czyli teoretycznie mógłby podać do Giroud, a ten strzelić z połowy i już Ozil miałby wykreowaną sytuację

ljungberg77 komentarzy: 968 13.11.2017, 13:43

to 100% WINA naturalnie

ljungberg77 komentarzy: 968 13.11.2017, 13:42

kto to jest ten wilkins? nie widziałem jego żadnego dobrego zagrania, trochę jakby motylek mierzył się z czołgiem - ozil jest najbardziej kreatywnym graczem w tym klubie od czasów bergkampa - ostatnim zapewne tej klasy piłkarzem na najbliższe 20-30 lat - to że nie umieją wykorzystać jego potencjału to 100% sztabu z tzw. "Papciem" na czele..., ciężko mi sobie wyobrazić dobrego i mądrego managera który od Ozila by wymagał żeby miał harować jak Koklen, Ramsej, Xhaka czy inne średniaki - oni się nadają tylko do biegania żeby ozil mógł błyszczeć, na tym polega właśnie gra zespołowa i dobre zbalansowanie drużyny - a kontrargumenty że teraz to 11tka cała musi zasuwać w obronie np. po stracie w obronie to są brednie i bezwiednie powtarzane przez cymbałów komunały

lordoftheboard komentarzy: 1845 13.11.2017, 13:21

Powiem jedno.

Najwięcej wykreowanych szans odkąd dołączył.

A że jest leniem i nie broni to było wiadomo, kiedy go kupowali.

mitmichael komentarzy: 41521 13.11.2017, 13:14

Pewnie dlatego z nia nie gra :)

shubert komentarzy: 87 13.11.2017, 13:06

Wilshere zasługuje na swoją dychę , żeby tylko dostawał więcej szans w PL i nie złapał kontuzji ...

Gunnerrsaurus komentarzy: 7513 13.11.2017, 11:49

@Amadi:

Różnica jest taka, że miał kozackie pół sezonu, a nie cały sezon...

Gunnerrsaurus komentarzy: 7513 13.11.2017, 11:48

Ależ teraz jest moda na jechanie po Arsenalu. Do tej pory tylko gimby śmiały się z 4rsenal, ale teraz to już eksperci jadą po Wengerze, zarządzie, zawodnikach. Oznacza to, że serio jest źle. Kibice też zaczęli jechać po każdym

Amadi komentarzy: 75 13.11.2017, 11:47

@thide był królem asyst w sezonie? nikt nie był (w tym aspekcie) od niego lepszy, więc co za różnica czy asystował przez pół czy cały sezon?

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 13.11.2017, 11:08

Ozil jedzie na hajpie z Realu, a przypomnę, że ostatnio grał tam ponad 4 lata temu. w reprezentacji coś tam pogra, ale w klubie gra kaszanę. rozgrywa swój 4 sezon w Arsenalu i zaliczył jednie pół klasowego sezonu, gdzie zdobył 16 asyst i strzelił 3 bramki do końca roku. od stycznia do końca sezonu bida - 3 asysty i 3 bramki.

Marioht komentarzy: 3136 13.11.2017, 10:21

@alekwlodarz: No na pewno.
Głos rozsądku, powiedział prawdę.
Nie znam bardziej przereklamowanego piłkarza obecnie.

Wybitny? Światowej klasy? To jak nazwać graczy, którzy grali, grają o wiele lepiej na tej pozycji od Niemca?
Którzy ciągnęli za uszy swoja drużynę?

Taki De Bruyne, Xavi, Iniesta, Fabregas, Zidane, Gerard, Lampard i ze 50 innych... to byli piłkarze światowej klasy.
Z odpowiednimi umiejętnościami i mentalnością.
Ozil jest przy nich jak chłopiec.

Sprzedać póki można coś jeszcze na nim zarobić.

alekwlodarz komentarzy: 219 13.11.2017, 10:07

Ray zrobi wszystko ,żeby popsuć i osłabić Arsenal

kamilo951456 komentarzy: 78 13.11.2017, 09:48

Jak dla mnie temat Mesuta zamknięty.
Będę sie cieszył z jego sprzedazy i kupna kogos w jego miejsce np Draxlera ( choć uważam ze to niemozliwe i predzej odejda Lucas albo szklany Di Maria). Bede sie cieszył z jego sprzedazy tak jak cieszyłem sie kiedy przychodzil.

dudekns komentarzy: 4858 13.11.2017, 07:58

Mesut był świetnym zawodnikiem za swoich starych, dobrych czasów - teraz to jest jedynie przeciętnym grajkiem, który raz na jakiś czas zabłyśnie formą (przykład meczu z Evertonem).

michalal komentarzy: 6336 13.11.2017, 07:49

Może dlatego bo Wilshere też nie jest świetnym graczem.

ares765 (redaktor) komentarzy: 6026 newsów: 44 13.11.2017, 06:50

@pauleta19:

www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5061415/amp/Arsenal-s-Mesut-Ozil-sign-deal-gets-10-shirt.html

metjuAFC komentarzy: 1109 13.11.2017, 05:44

Ozil to bardzo dobry pilkarz tylko strasznie kapryśny . W dodatku jego słaba psychika jest ogromną przeszkodą i może właśnie dlatego nie wspiął się na szczyt. Oon miewa momenty, a my potrzebujemy stabilizacji.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39211 newsów: 1 13.11.2017, 05:01

Ale w czym problem? Przecież Ozil nosi #11, a Wilshere #10.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?