Wilshere: Chcę zostać w Arsenalu

Wilshere: Chcę zostać w Arsenalu 08.11.2017, 21:59, Mateusz Szyller 16 komentarzy Jack Wilshere w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat zbliżającego się meczu z Tottenhamem. Według Anglika, drużyna Wengera musi wrócić na właściwe tory i dać z siebie wszystko, aby zdobyć punkty w starciu z Kogutami.

- W ostatnich latach przeszli długą drogę. Potrafili skończyć ligę na wyższej pozycji od nas i jest to nieco przytłaczające. W obecnej kampanii chcemy być nad nimi. Nie patrzymy jednak aż tak na drużynę Pochettino, skupiamy się bardziej na sobie. Chcemy być najwyżej jak to tylko możliwe. Wiem, że starcie z naszymi odwiecznymi rywalami będzie trudne. Spotkanie będzie rozgrywać się na Emirates, więc mamy dodatkową motywację, aby wygrać - powiedział Wilshere.

- Czy Tottenham jest na ten moment lepszy od Arsenalu? Zobaczymy, boisko zweryfikuje wszystko. Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz. Przegraliśmy ostatnie spotkanie i chcemy powrócić do jak najlepszej dyspozycji.

Wilshere odpowiedział także na pytania dotyczące jego przyszłości oraz możliwości gry dla reprezentacji Anglii.

- Chcę grać dla mojego kraju. Jestem Anglikiem i pragnę być częścią drużyny narodowej kiedy tylko mogę. Niestety wszystko zależy od selekcjonera, a ja nie zostałem powołany na najbliższe mecze kadry. Powiedział, że potrzebuję więcej gry, więc muszę się na tym skupić. Aktualnie próbuję przebić się do pierwszej drużyny Arsenalu. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, zacznę grać dla reprezentacji.

- Mam bardzo dobrą relację z Arsenem Wengerem. Zapewnił mi odpowiednią ilość spotkań w tym sezonie, abym mógł powrócić do optymalnej formy. Chcę zostać w Arsenalu.

Jack Wilshere autor: Mateusz Szyller źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
jako_tako komentarzy: 16013.11.2017, 22:26

thats the spirit!

dudekns komentarzy: 605013.11.2017, 07:44

Good boy !

mitmichael komentarzy: 4461910.11.2017, 17:49

I bardzo dobre, oby tylko bez kontuzji

Forever_gunner komentarzy: 227909.11.2017, 21:40

Oby omijały go kontuzje, bo na ten moment to nasz jedyny kreatywny zawodnik środka pola.

BarcArsenal komentarzy: 45309.11.2017, 20:28

Dodatkowa motywacja.......tak jakby mecz z Kogutami a w ogóle juz samo noszenie koszulki i wychodzenie pomiędzy tysiące zgromadzonych na stadionie kibiców nie bylo maksymalnie mobilizujace....szkoda słów
Nie spodziewałem sie tego po Jacku,

n0thing komentarzy: 3793 newsów: 36209.11.2017, 19:56

I tak ramsey jest wyżej w hierarchii od niego wg wengera dlatego niestety nie ma szans na jego grę w ważnych spotkaniach od pierwszych minut

Gunner012 komentarzy: 5179 newsów: 209.11.2017, 19:17

That's my boy ;)

thide (redaktor) komentarzy: 26947 newsów: 32109.11.2017, 19:10

@shubert: tylko 1 punkt przed Arsenalem xD

luku komentarzy: 36909.11.2017, 19:02

"Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz" to podsumował hehe :D

shubert komentarzy: 13509.11.2017, 06:14

Nie ma szans skończyć nad Tottenhamem w tym sezonie niestety :(

FabsFAN komentarzy: 1445109.11.2017, 00:31

Kanonier z krwi i kosci, przyszly kapitan, pilkarz o wiekszych umiejetnosciach niz Messi111!!!one Mam nadzieje, ze zostanie tutaj do konca kariery i zaprowadzi Arsenal do wielu trofeow, z nim w skladzie jest szansa na puchar Chamionship.

filo94 komentarzy: 4468 newsów: 208.11.2017, 23:40

Jazda Jackie!!!

Elastico07 komentarzy: 456208.11.2017, 22:34

@DexteR_000: Nie ten sam Jacuś bo nie gra w 1 składzie w waznych mecz z zawodnikami z 1 składu,tylko musi się męczyć z tymi łamagami w LE,nie moge się doczekac zeby go zobaczyc w PL od początku w 1 skladzie z takimi zawodnikami jak Alexis,Laca,czy nawet Ozil w formie.

Gerwciu komentarzy: 329708.11.2017, 22:33

Oby ten sezon bez kontuzji.

DexteR_000 komentarzy: 552208.11.2017, 22:30

Jaca, nie siadaj na piłce bo jajo będzie!
Wilshere powoli niby wraca do formy, ale to nadal nie jest ten sam Jacuś.

stanyal komentarzy: 73908.11.2017, 22:19

Nie widzę innej opcji niż Jacek w środku od początku, szczególnie gdy nie będzie grał w kadrze.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.02
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna