Wilshere po meczu z Tottenhamem

Wilshere po meczu z Tottenhamem 11.02.2018, 14:43, Mateusz Szyller 49 komentarzy Jack Wilshere na pomeczowej konferencji prasowej odpowiadał na pytania zadawane przez dziennikarzy po meczu z Tottenhamem.

O tym, co poszło nie tak...
Cóż, w pierwszej połowie zmarnowaliśmy okazję, aby wyjść na prowadzenie. Widzieliśmy, że nasi przeciwnicy grali ostrożnie, a my dobrze się broniliśmy. Parę razy przechodziliśmy do kontrataku i w pewnym momencie wyglądaliśmy tak, jakbyśmy mogli strzelić bramkę. W ostatniej akcji meczu mieliśmy futbolówkę przy nodze, ale szansa została zmarnowana. Jeśli spojrzymy wstecz, znajdziemy nieco pozytywów po tamtym spotkaniu. Reasumując jednak nie jesteśmy zadowoleni, ponieważ był to mecz na wysokim szczeblu i przegraliśmy go. Nie jesteśmy z siebie zadowoleni.

O szybkiej bramce Kane'a w drugiej połowie...
Zaczęli ostrzej niż się tego spodziewaliśmy. Dużo rozmawialiśmy na temat tego aspektu, więc finalnie nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Musimy jednak podnieść głowę i przyjąć tę porażkę. Przegraliśmy derbowe spotkanie z Tottenhamem i powinniśmy skupić się teraz na następnym meczu, aby go wygrać.

O tym, jak ważne jest, aby powrócić po tym meczu na właściwy tor...
To najważniejszy czynnik. W przeszłości ta drużyna zawsze wykazywał się odpowiednim charakterem. Uważam, że musimy wrócić do odpowiedniej formy i dać sobie przyzwoitą szansę na wykazanie się.

Jack WilsherePamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 5555 12.02.2018, 12:50

Trzeba żyć teraźniejszością i przyszłością, a nie przeszłością...

Jurr komentarzy: 1102 12.02.2018, 09:34

Najwazniejsze, ze 'wrocimy na odpowiedni tor', 'odpowiemy w nastepnym meczu'...

Szogun komentarzy: 21571 newsów: 3 12.02.2018, 01:10

Po tych meczach gdzie zdobywaliśmy Puchar Anglii i Jack buńczucznie wykrzykiwał gdzie jest Tottenham mówiłem,że oni pną się do góry a My z każdym sezonem zaliczamy regres i teraz ten stan rzeczy wydaje się być cholernie widoczny.Szkoda Jacka bo to prawdziwy kanonier ale Nasza defensywa nie pracuje a ludziom z przodu brakuje jaj i finezji żeby coś pożytecznego stworzyć.

tomaszszef komentarzy: 314 11.02.2018, 21:57

Z Wengerem juz nic nie ugracie . Trzeba swiezej krwi. Tu messi i ronaldo nie pomoga

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 21:48

@Rhazzel: niestety w tym meczu nie wykreowal sytuacji strzeleckiej. Zrobil to Iwobi w 92 minucie.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 21:46

@Master10: i o co mi jeszcze chodzi, to ze jest tutaj faworyzowany a jego bledy sa umniejszane anizeli innych. Wyobraz sobie ze tego wywiadu udzieliby Wenger wtedy bylby dopiero hejt ;) niestety obecny tutaj kult Wilshere'a sprawia ze jeden z moich ulubionych pilkarzy zaczyna gasnac w moich oczach a jego braki i bledy bede ocenial i uwydatnial.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 21:34

@Master10: ja podakem przynajmniej jakikolwiek arument badz statystyki :) czy moge oczekiwac tego od Ciebie? Podalem nawet minuty meczu gdzie Wilshere popelnil fatalne bledny po ktorych moglo sie skonczyc strata bramki dla nas. Ja nie bede wielbil przynajmniej uprawial kultu Wilshere'a tylko dlatego ze sie nazywa Wilshere. A jesli tak jest traktowany to niech bedzie uczciwie oceniany. Po pierwsze Xhaka i Elneny grali chyba na pozycji, po drugie nie popelniali takich bledow w obronie. Polecam okolo 53 min fantasyczne podanie Wilsherea do Xhaki :)
A czy Ty chociaz przytoczyles 1 argument, bo niestety ani jednego nie moge sie doszukac :)? Bo ja moge dyskutowac ale dyskusja nie polega na wymianie pogladow i argumentow, ktore jedynie niestety padly tylko z mojej strony.
Masz prawo miec swoje odczucia i punkt widzenia, ktory moglby byc sluszny, nie neguje tego. Ale na chwile obecna nie uargumentowales wiec to nie jest dyskusja :) a ja pokazalem bledy jakie popelnil.

Nomad komentarzy: 949 11.02.2018, 21:33

@Marioht:

Otóż to!

-wiemy
-mamy świadomość
-byliśmy słabi

-chcemy
-musimy
-w następnym meczu...

potem 1-0 lub 5-1 (jak się trafi Everton)

hip hip..! HURRRRRRAAAA !!!

(pompujemy nowy balonik) - lub wtaczamy kamień z lub za Syzyfa

bla, bla.. bla.a.a.a.aa.......!!!

Booom!

...i od nowa, od 2 linijeczki to samo :D

Rhazzel komentarzy: 56 11.02.2018, 21:29

Przecież w ataku graliśmy totalne dno, a Jack potrafił dać 3 prostopadłe podania z niczego, z 40 metra kreując sytuacje strzelecką, to są umiejętności ponad przeciętne..

Master10 komentarzy: 8489 newsów: 3 11.02.2018, 21:06

@Mlk: przeciez to ty zaczales od statystyki 3 srodkowych pomocnikow.
Jesli chcesz kontynuowac dyskusje i poprzec to jakimis argumentami, to pokaz ze skutecznosc podan Xhaki to zasluga jego lepszej gry, a nie po prostu podan do tylu lub najblizszego

Jak cos zaczynasz, to badz konsekwentny, a nie zmieniasz juz dziedzine i porownujesz obrony Wilshera do Cecha...

Chcesz dyskutowac to uzywaj argumentow albo hejtuj Wilshera dalej, co wlasciwie na tej stronie tylko potrfafisz. Przynajmniej bede wiedzial, aby cie omijac szerokim lukiem

hubix108 komentarzy: 172 11.02.2018, 19:16

@metjuAFC: jack zawsze tak grał. Podobnie było i z chamberleinem i ramseyem. dużo straconych piłek. Potrafili fenomenalnie zagrać by chwile później stracić głupio piłke po których czesto traciliśmy bramki

hubix108 komentarzy: 172 11.02.2018, 19:12

@mitmichael: Przeglądałem zespoły które grają w LE i z przykrością musze stwierdzić że w obecnej formie tam jest z 10 zespołów które sobie z nami poradzą bez problemów. Wiec mi sie wydaje że jeśli zagramy w europejskich pucharach to przez lige.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 18:24

@Master10:: ,,jak pokazesz, ile podan do przodu procentowo mial Wilshere i pozostala dwojka, to wtedy bedzie mozna dyskutowac'' po pierwsze dlaczego ja mam to sprawdzic a nie Ty skoro chcesz to wiedziec? Ja wiem ze jest to nie istotne. Bo te podania byly tak produktywne jak wykopywanie przez Czecha pilek. Ale roznica jest taka ze przynajmniej Czech uratowal nas przed porazka 3, 4 do zera, chociaz to i tak zadne pocieszenie Wilshere nie mial ani JEDNEGO kluczowego podania i to jest fakt. Powiedz prosze co zrobil Wilshere w tym meczu? Nie wiedzialem ze Wilshere gral na tej samej pozycji co Xhaka i Elneny :) nie przedstawiles zadnego argumentu. Wiec ,,lawina Twoich argumentow'' przytloczyla mnie jak produktywnosc i jakosc Wilshera w tym meczu :D

Marioht komentarzy: 3980 11.02.2018, 17:42

"Jeśli spojrzymy wstecz, znajdziemy nieco pozytywów po tamtym spotkaniu."

Jakich?

"Zaczęli ostrzej niż się tego spodziewaliśmy."

A co myśleliście, że co będą robić?

I standardowo:

"Dużo rozmawialiśmy na temat tego aspektu, więc finalnie nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Musimy jednak podnieść głowę i przyjąć tę porażkę. Przegraliśmy derbowe spotkanie z Tottenhamem i powinniśmy skupić się teraz na następnym meczu, aby go wygrać."

W następnym i następnym i następnym musimy odpowiedzieć.

metjuAFC komentarzy: 1381 11.02.2018, 17:38

Kurcze Jack jest naprawdę dobry tylko to jego holowanie piłki i wbijanie się w tłum rywali jest jego bolączką. Może wynika to z faktu, że ma obok siebie tak antykreatywnych zawodników jak Elneny czy Xhaka.

mitmichael komentarzy: 42466 11.02.2018, 17:32

No to po malu mozemy zapomniec o top4 i Lidze Mistrzow, trzeba wszystkie sily poswiecic na LE bo przy takiej dyspozycji ciezko bedzie wywalczyc ja przez lige.

Master10 komentarzy: 8489 newsów: 3 11.02.2018, 17:29

@Mlk: zadaje ci pytanie na ktore nie potrafisz odpowiedziec, wiec zmieniasz temat.
Lawina argumentow mnie przytloczyla....

kosbat komentarzy: 222 11.02.2018, 17:22

Bardzo śmieszą mnie komentarze, że za "głowy" zawodników odpowiada tylko Wenger. Przecież to są dorośli mężczyźni, więc sami też powinni myśleć, podejmować decyzje, mieć "jaja", c'nie?

Atos123 komentarzy: 249 11.02.2018, 16:46

Pozytyw tego meczu to to , ze przegralismy tylko 1:0, bo mogło i powinno byc 4:0. Słaby mecz, słabi zawodnicy, beznadziejny menegmant.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 16:23

@zly_kanonier: 26 min. 70 min kto nie doskoczyl do pilkarzy Totkow, po ktorych na szczescie podaniach nie stracilismy bramek Wilshere. Kto podal prostopadle do Lacazette i otworzyl podaniem sytuacje na strzelenie bramki Nie Wilshere tylko Iwobi. ;) Czech juz gral lepiej do przodu anizeli Wilshere ;P

notopyk komentarzy: 1211 11.02.2018, 16:20

Jeśli spojrzymy wstecz, znajdziemy nieco pozytywów po tamtym spotkaniu.

to jakas KPINA

pawelp69 komentarzy: 201 11.02.2018, 16:20

Ludzie ten mecz został przegrany w szatni przed jego rozpoczęciem. Brak motywacji i pomysłu na grę to wina trenera. Brak wiary w własne możliwości w możliwości teamu to wina trenera. To Wenger odpowiada za grę i wynik przede wszystkim jako pierwszy!
Wenger to już tylko nazwisko kiedyś bardzo dobrego ekonomisty i trenera. Dziś nie znaczy już za wiele w piłkarskim swiecie.
Wenger out.

zly_kanonier komentarzy: 2738 11.02.2018, 16:16

@Mlk: Lepiej próbować niż nie. Wilshere jak ma piłkę na połowie przeciwnika to do Cecha nie podaje przy wyniki 0-1 :p

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 16:00

@AlexVanPersie: Jack jak Mel Gibson w Waleczne Serce sam przeciwko innym :) i nikt mu nie chcial pomoc. Cala ofensywa grala padake. Lacazette przez 25 min zrobil wiecej zamieszania anizeli Wilshere przez 90 min.

maniek56 komentarzy: 2540 11.02.2018, 15:55

Nikt inny nie bierze na siebie odpowiedzialności za napędzanie akcji w takim stopniu jak robi to Wilshere. Nikt nie robi tyle "wiatru" w pomocy co Wilshere. Nikt nie gra "do przodu" w pomocy, poza Wilsherem. Takie są fakty a nie żaden kult Jacka. Gdyby nie on to, Granit razem z Elnenym mogliby sobie podawać do siebie w szerz boiska, ewentualnie do tyłu, przez połowę meczu, statystyki byłyby wyrobione, posiadanie piłki, celność podań itp. ale co z takiej gry wynika? Nic..

ChatCrapGetBanged komentarzy: 1793 11.02.2018, 15:51

"w pewnym momencie wyglądaliśmy tak, jakbyśmy mogli strzelić bramkę"

Nie no, graty!

AlexVanPersie komentarzy: 6379 11.02.2018, 15:51

Wszyscy macie po trochę raqcji.

Kult Wilshera jest przesadzony, bo to zawodnik dobry+ a nie żaden zbawca.

Podania Xhaki to jest dramat, oddawał piłkę do tyłu żeby mu tylko nie zabrali.

Jack coś próbował do przodu, ale Tottki były za dobrze zorganizowane by je sam pokonał.

bayakus komentarzy: 880 11.02.2018, 15:49

@Mlk: Do tej, w której gra ;)

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:44

@n0thing: co probowal i co mu wyszlo :) 1 strzal w swiatlo bramki, szalenstwo. Probowali wszyscy a skonczylo sie jak sie skonczylo. Juz wolalbym Lacazette od 1 gwizdka.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:40

Po prostu kult Wilshere'a na tej stronie jest dla mnie nie zrozumialy. Za kazdym razem nie wazne jak zagra bedzie uznawane ze zagral lepiej od pozostalych. Tak samo po wczorajszym meczu. A rzeczywistosc jest taka ze NIC nie wniosl. I zagral na dodatek jako jeden z najgorszych nie radzac sobie w srodku pola. To nie jest zawodnik ktory fizycznie moze konkurowac z Dierem czy Dembele.

Dominik11 komentarzy: 11167 11.02.2018, 15:40

Jack zagrał dużo lepiej niż Xhaka czy Elneny , ogólnie u nas był najlepszy, ale co z tego jak i tak przegraliśmy.

n0thing komentarzy: 2997 newsów: 362 11.02.2018, 15:38

Jako jedyny coś próbował w środku pola, poza tym w ataku był chyba jednym z nielicznych który oddał strzał. Miał też jedno fajne wejście po czym został sfaulowany blisko pola karnego. Generalnie trudno oczekiwać od jednego gościa ze poradzi sobie sam w środku z kilkoma rywalami. Brakuje mu wsparcia, Jack potrafi dobrze wyjść z piłką i przyspieszyć tempo.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:35

@Master10: ile bramek zdobylismy po podaniach Wilshere do ,,przodu'' ? :)

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:33

@Master10: a ile wkladu w defensywe mial Wilshere? Chyba tylko jak tracil pilke ;)

dolny komentarzy: 1233 11.02.2018, 15:33

@Mlk: to jeszcze powiedz ile z tych podań to podania do tyłu lub do najbliższego partnera z boku

kanonier91 komentarzy: 3670 11.02.2018, 15:31

Kocham statystykę podań. Klep do bramkarza i do obrońcy, a postaraj się rozegrać. Uwielbiam porównanie zawodników na podstawie takich analiz ;x Ani Elneny ani Xhaka nie pcha gry do przodu. Szwajcarowi czasem przerzut wyjdzie i to wszystko.

Master10 komentarzy: 8489 newsów: 3 11.02.2018, 15:30

@Mlk: jak pokazesz, ile podan do przodu procentowo mial Wilshere i pozostala dwojka, to wtedy bedzie mozna dyskutowac

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:29

@bayakus: todo jakiej Wilshere sie nadaje? ;)

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:26

Wilshere 81,8 % passing, Elneny 84,8 %, Xhaka 93,8 %.

bayakus komentarzy: 880 11.02.2018, 15:13

W takim razie co powiedzieć o Granicie i Elneny. Przecież ten drugi nadaje się jedynie do ligi Egipskiej.

kanonier91 komentarzy: 3670 11.02.2018, 15:09

W środku jest Jack i nikt. Ktos liczył ile razy Xhaka podał do Cecha? Bo chyba dwucyfrowa liczba to będzie. Może nie zaliczył wybitnego meczu wczoraj ale w srodku jedyny ktory cos robil.

MVTI (redaktor) komentarzy: 108 newsów: 177 11.02.2018, 15:09

@AntonioThe: Bez przesady, Wilshere nie wykazał się wczoraj niczym specjalnym. Zagrał słabo, podobnie jak wszyscy z pola.

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 15:08

@AntonioThe: chyba w nie upilnowaniu Eriksena i w stratach albo jak kanal dostal. Nic a nic nie wnosil. Ale niech dalej jest kult Wilshere'a a na koniec z lapami do Lameli porazka. Dobrze ze chociaz kontuzji nie zlapal

bayakus komentarzy: 880 11.02.2018, 15:03

@AntonioThe: Zgadzam się, Wilshere przynajmniej ciągnął grę do przodu i ryzykował. Za dużo było asekuranctwa i między innymi ten czynnik nas zgubił. Jack zagrał przyzwoicie, ale stać go na więcej.

Serduszko komentarzy: 173 11.02.2018, 15:03

Spurs wygrało zasłużenie , więcej mieli z gry, a i wynik mógł być wyższy. Z naszej strony tylko Jack oddał celny strzał. Poprzedni mecz napawał optymizmem przed derbami, ale Koguty byli lepsi .

AntonioThe komentarzy: 3560 newsów: 5 11.02.2018, 15:01

@Mlk: Oglądałeś mecz? Wilshere jeden z lepszych w Arsenalu w tym meczu.

bayakus komentarzy: 880 11.02.2018, 15:00

Swego czasu :), jeden z naszych holował tak piłkę co pan, panie Jack. Każdy notuje straty, ale trzeba trochę szybciej reagować .

Mlk komentarzy: 111 11.02.2018, 14:54

Nie powinien wychodzic w 1 skladzie.

lucasnoline komentarzy: 4604 11.02.2018, 14:53

Odpowiedni charakter, to oksymoron w odniesieniu do nas.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Manchester City 1.03.2018 - godzina 20:45
? : ?