Włoskie media: Arsenal aktywował klauzulę Torreiry

Włoskie media: Arsenal aktywował klauzulę Torreiry 08.06.2018, 20:48, Adam Cygański 78 komentarzy Według Sampnews24, serwisu internetowego stricte zajmującego się Sampdorią Genuą, Arsenal aktywował klauzulę odejścia Lucasa Torreiry, która wynosi 25 milionów euro.

22-letni Urugwajczyk, który obecnie przygotowuje się ze swoją reprezentacją do nadchodzącego Mundialu w Rosji, to jedna z rewelacji ostatniego sezonu Serie A. Ten niski (168 cm wzrostu - przyp. red.) defensywny pomocnik dzięki bardzo udanym występom przykuł uwagę znanych klubów, między innymi wspomnianego Arsenalu, Napoli czy Borussii Dormtund, a według włoskich mediów Kanonierzy są na tyle zdecydowani na ten transfer, że aktywowali klauzulę odejścia.

Arsenal nie może jednak jak na razie dogadać się z Pablo Bentancurem - agentem Torreiry - który żąda zbyt dużej prowizji za przeprowadzenie tej transakcji.

Lucas TorreiraSampdoriaTransferySklep kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: sampnews24.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
mistiqueAFC komentarzy: 23840 11.06.2018, 13:46

Oglądałem w zeszłym sezonie kilka meczów Sampy w pełnym wymiarze czasowym więc za dużo o Urugwajczyku powiedzieć nie mogę.

Pamiętacie kogo ostatni raz Arsenal brał z Serie A?Ja tak na szybko nie mogę skojarzyć żadnego nazwiska.Vieira? :D

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2753 newsów: 24 11.06.2018, 10:01

Makelele oczywiście *

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2753 newsów: 24 11.06.2018, 10:01

To byłby świetny zakup, bo chłopak ma ogromny potencjał. Przecinak, który bardzo by się nam przydał. Ten kto narzeka na wzrost defensywnego pomocnika, niech sobie przypomni Lassana Diarrę, Malekele albo Verattiego czy Kante. Nie każdy tego typu piłkarz musi wyglądać jak Vieira.
Najpierw włączcie myślenie - potem komentujcie.

tyson880 komentarzy: 8146 10.06.2018, 00:55

Masakra, co tu się w ogóle dzieje. Niski piłkarz - słaby piłkarz. Wysoki piłkarz - dobry piłkarz. Hahahahahahahaha.

Kanonier204 komentarzy: 35653 newsów: 3 09.06.2018, 23:34

Praet'em*

Kanonier204 komentarzy: 35653 newsów: 3 09.06.2018, 23:34

Albo z Praętem, albo WCALE!

RoMbi komentarzy: 825 09.06.2018, 17:20

Pf, sami jesteście niscy

chrom komentarzy: 89 09.06.2018, 16:48

robi wrażenie kolo

maci3j komentarzy: 236 09.06.2018, 16:16

Przypomina trochę Verattiego, brać!

Womanizer komentarzy: 5635 09.06.2018, 15:27

Trzymam kciuki od początku za ten transfer. 25 baniek za takiego wybieganego dzika to żadne pieniądze. A jeszcze przy jego przyjściu spokojnie można opchnąć Elnenego. Bo Xhaka zostaje a 3 DM nam nie potrzeba,

baranek19 komentarzy: 1224 09.06.2018, 13:08

@Elastico07: stwierdziłem tylko „fakta obiektywistycznego”. Xhaka ma wzrost i nie wygra głowy, Torreira nie ma wzrostu i nie wygra, to kto wygra??

Topek komentarzy: 12854 newsów: 125 09.06.2018, 12:11

@Marcinafc93: No i super. Do tego młody i chyba z niezłą techniką użytkową. Nic tylko brać i wypuszczać bez kagańca.

Marcinafc93 komentarzy: 15447 09.06.2018, 11:49

@Topek

Tak, to jest taki typ zawodnika jak Kante, oglądałem trochę meczy Sampdorii w tym sezonie i widziałem co Torreira wyprawia.

Topek komentarzy: 12854 newsów: 125 09.06.2018, 11:47

Jeśli to zawodnik w typie Kantego, czyli przyczepia się jak rzep i doprowadza przeciwników do tików nerwowych, to jestem za. Zrobiliśmy już eksperyment ze szwajcarskim wielkoludem i nic dobrego z tego nie wynikło.

Micklbn komentarzy: 2034 09.06.2018, 11:37

Byc moze Nzonzi bylby lepszy, ale tez starszy i realnie patrzac kto ejst do wyciagniecia na ta pozycje to lepszego chyba nie uda sie wyciagnac

Micklbn komentarzy: 2034 09.06.2018, 11:36

Ten Urugwajczyk to kozak, biega jak pitbull mały nie odstawia nogi (oby to kontuzją się nie konczylo) walczak, ale i dorba technika, umie sie przy pilce utrzymac ale tez poslac dluga dokladna pilke. Oby ten transfer doszedl do skutku bo kasa mala za takiego grajka.

Marcinafc93 komentarzy: 15447 09.06.2018, 11:29

Cassemiro to akurat ma 1,85 to trochę różnicy jest, ale Torriera to kozak, oby się udał ten transfer zrealizować.

ZebDarek komentarzy: 192 newsów: 1 09.06.2018, 11:13

Teraz wielu narzeka na jego niski wzrost, ale jakby Kante miał do nas przyjść, to już nikomu by to nie przeszkadzało... zauważcie, jakim wzroztem dysponuje większość najlepszych DM na świecie. Cassemiro, Kante, Motta, Fernandinho...

czarnykruk komentarzy: 383 09.06.2018, 10:46

Torreira na pierwszym treningu w Arsenalu:
*zabiega naszych emerytów i "szybkich" na śmierć,
*wykosi ignorantów i leniwców,
*zje Ramseya i Elnenego w środku pola,
*zakoleguje się z napastnikami (Auba, Laca),
*nauczy młodych zapier...ać!

Pominąłem jakiegoś piłkarza Arsenalu? Chyba tylko Mikiego, więc jego może spalić dla równowagi żywiołów... :D

3*TAK. Witamy w Arsenalu! :)

Papaciok komentarzy: 2676 09.06.2018, 10:30

Docoure + Torreira

Zmiennicy Xhaka Niles Wilshere

Albo Torreira + Rambo?

AlexVanPersie komentarzy: 6719 09.06.2018, 10:30

W większości piłka chodzi w środku pola po ziemi, więc o co cho z tym wzrostem?

Pomijam fakt, ze taką wysoką piłkę trzeba jeszcze potem przyjąć nogami, a tam może ci przeszkadzać mały skurczybyk z Urugwaju.

Zwinny, szybki, waleczny, przewidujący, techniczny - to są ważne cechy a nie jakiś wzrost.

Gunnerrsaurus komentarzy: 9286 09.06.2018, 10:29

Super. Dzisiaj są modni tacy zawodnicy, przydałby się nam

Elastico07 komentarzy: 3536 09.06.2018, 09:49

@baranek19: Wyjdz,mamy Krzake ktory ma wzrost i co nam z tego ?

ziom komentarzy: 866 09.06.2018, 09:28

Bardzo dobry zawodnik.Kante ile ma wzrostu?Wolę sto razy mobilnego pomocnika od wysokiego i przy tym pozbawionego dużej dynamiki jak np.Xhaka.Ta klauzula jest za niego śmieszna przy obecnych cenach rynkowych a jest to zawodnik który najlepsze lata gry ma przed sobą.Sven zna się na swojej robocie,nie to co 99% komentujących na tym forum.

baranek19 komentarzy: 1224 09.06.2018, 09:22

Od odejścia Coqleina nie wygraliśmy jeszcze główki w środku pola. Jak go kupimy to dalej nie wygramy.

Forever_gunner komentarzy: 1859 09.06.2018, 09:10

Chciałem u nas kogoś typu Doucoure czy Ndiaye, ale widać, że ten Torreira jest nabitym i wybieganym byczkiem. Jestem na tak.

gabilondo komentarzy: 108 09.06.2018, 09:00

Jesli masz stoperow dobrze grajacych glowa potrzebujesz goscia do zbierania drugich pilek, a tam cm nie sa konieczne, bardziej mobilnosc, ruchliwosc szybkosc i przewidywanie, w poprzedniej kampani nie potrafilem patrzec na wilshera ktory dlubal w nosie zamiast ogarniac swoja robote

WindKai komentarzy: 96 09.06.2018, 08:33

Jak nas łączą z wielkoludami i wózkami z węglem to źle bo nie mamy nikogo szybkiego w środku pola kto wyszedłby z piłką i walczył za dwóch,jak interesujemy się gościem który biega za dwóch to znowu źle bo potrzebny jest wielki murzyn xD

Marcinafc93 komentarzy: 15447 09.06.2018, 08:32

Torreira to dzik, zrobił by różnice w środku pola

kylo100 komentarzy: 474 09.06.2018, 08:30

https://www.youtube.com/watch?v=LuYURR_YH0M

W końcu ktoś w Arsenalu kto biego oprócz Auby :)

KedzioRRz komentarzy: 3593 09.06.2018, 08:08

@Rowerinho: to jest quality bait :D

Rowerinho komentarzy: 312 09.06.2018, 07:43

"Torreira will not go to Arsenal. Potential deal cancelled, cause is he isn't tall enough. Due to this Sven Mislintat turned his attention to Fellaini." #bbc

Brejna komentarzy: 96 09.06.2018, 00:51

Tak czytam to wasze komentarz i opinie,że za mały to zaczynam się zastanawiać czy nie jestem czasem na onecie. Nie wiem po co w ogóle ktoś się produkuje i wymienia tym „znawca” niskich defensywnych pomocników żeby ich przekonać,że nie maja racji. Napisze krótko:Jeśli uważasz,że niski defensywny pomocnik nie może grać na światowym poziomie i niszczyć w destrukcji to jesteś idiota.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39810 newsów: 1 09.06.2018, 00:50

Verratti ma 1.65 m. Jak piłkarz ma umiejętności, żeby chronić piłkę ciałem to warunki fizyczne nie mają większego znaczenia. Oczywiście wysocy piłkarze się przydają, chociażby żeby oprzeć o nich schemat rozgrywania długich podań czy do stałych fragmentów gry, ale nie trzeba mieć 11-stu wysokich zawodników na boisku.

Mnie cieszy, że wreszcie jesteśmy łączeni z młodym, utalentowanym piłkarzem, bo już zacząłem się martwić, że zrobią z Arsenalu klub emeryta.

Cena jest atrakcyjna, więc nasi działacze muszą wykazać się refleksem, bo konkurentów z czasem będzie przybywać. Z tego co czytałem klauzula jest jedną kwotą, którą trzeba zapłacić w ciągu 60 dni, dlatego kluby negocjują z Sampdorią większą kwotę, ale którą będzie można rozłożyć na raty.

Nomad komentarzy: 1397 09.06.2018, 00:44

Musiał być tak *****istym objawieniem Serii A że cały świat mu do teraz klaska :D

Tak wam media zjebały głowy iż teraz wzdycacie do każdego wymienionego...

Czy nie tak było z leszczowym obrońcą WBA niedawno... (?)

kuń by się uśmiał i jego żywiciel jednocześnie

FabsFAN komentarzy: 12424 09.06.2018, 00:32

A od kiedy najlepsze DMY na swiecie to wielkoludy? Co to za idiotyczny stereotyp? Gra juz w srodu pola jeden woz z weglem i wiecej takich nie potrzeba ( chyba ze Nzonzi, bo on jest gibki ).

zly_kanonier komentarzy: 3436 09.06.2018, 00:10

Wzrost dokładnie ten sam co Kante, więc w czym problem?

KapitanJack10 komentarzy: 437 09.06.2018, 00:09

@mitmichael: Bieremy Fellainiego bo wysoki!! Croucha na atak a Per wraca z emerytury. Mistrzostwo jak w banku.

Ludzie, naprawdę skreślacie go przez metryczkę?

Marcinafc93 komentarzy: 15447 09.06.2018, 00:08

di Marzio says Arsenal have a financial offer set up for Lucas Torreira but haven't yet had a chance go meet up with his agent & discuss. Napoli supposedly have a plan to pay the €25m Release-Clause.

mitmichael komentarzy: 43609 09.06.2018, 00:04

Mam nadzieje, ze nie jest to prawda. Nam potrzeba na defensywnego wysokiego i dobrze zbudowanego zawodnika. Gdyby byl graczem ofensywnym to jeszcze jeszcze

SoulStorm komentarzy: 3936 08.06.2018, 23:45

Dobry on chociaż ?

tyson880 komentarzy: 8146 08.06.2018, 23:29

@Marioht:

No właśnie. Makelele czy Kante nie potrzebowali wzrostu, żeby grać na wysokim poziomie.

PrinceBosman komentarzy: 39 08.06.2018, 23:27

Wzrostowo Makelele

Marioht komentarzy: 4870 08.06.2018, 23:20

Iluż świetnych defensywnych pomocników grało w historii futbolu.
Wzrost ma drugorzędne znaczenie.

thide (redaktor) komentarzy: 26349 newsów: 235 08.06.2018, 23:06

Ale maluśki xD

DanteZZ komentarzy: 1033 08.06.2018, 22:57

No nie wiem, jakoś tak upatrzyłem sobie N'Zonziego, ale u niego znowu problemem jest wiek. Może i Urugwajczyk to nie taka zła opcja.

MarkOvermars komentarzy: 4140 08.06.2018, 22:56

Cazorla vol 2?

tyson880 komentarzy: 8146 08.06.2018, 22:51

A co wy z tym wzrostem??? Haha. Patrz Messi, Cazorla, Kante, Scholes, Valbuena, Ribery. Czy tam nawet kiedyś taki Maradona czy Garrincha.

DAVOR74 komentarzy: 148 08.06.2018, 22:48

@Dominik11: no moze bedzie smiech...ale Firmino, Salah i Mane chyba pod wodza Kloppa sie rozwineli....czy sie myle chlopaku...i nawet Chambo zaczal lepiej grac.

Klama komentarzy: 3922 newsów: 2 08.06.2018, 22:46

Oglądałem kilka meczów Sampy w tym sezonie. Głównie ze względu na obecność Karola i Kownasia. Obok Linettego zawsze grał Toreira. Gość był wszędzie! Od pierwszego meczu zrobił na mnie wrażenie, wtedy grali z Romą i wygrali w końcówce. Chłopak ma papiery na granie, chciałbym go w AFC!

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna