Wright: Özil byłby lepszy w Manchesterze United

Wright: Özil byłby lepszy w Manchesterze United 11.01.2018, 17:40, Maciej Szymkowiak 32 komentarzy Były napastnik Arsenalu stwierdził, że Mesut Özil mógłby "rozsypać gwiezdny pył", gdyby dołączył do Manchesteru United. Kontrakt Niemca wygaśnie w czerwcu, a jego sytuacja w Arsenalu do teraz nie została wyjaśniona. Fanem talentu Özila jest Jose Mourinho. Wright jest zdania, iż 29-latek rozbłyśnie na Old Trafford, ponieważ będzie grał z lepszymi piłkarzami.

- Nie sądzę, żeby to był typ piłkarza, który pociągnie za sobą zespół, ale jeżeli drużyna będzie grać dobrze, wtedy on "rozsypie gwiezdny pył". Grając z piłkarzami z United, będzie niewiarygodnie dobry.

- Jest wspaniały, mając graczy, którzy dobrze poruszają się przed nim w ataku jest jednym z najlepszych graczy jakich widziałem.

- Czy trudno mi to mówić? Tak. Nie możemy zatrzymać dwóch graczy, prawdopodobnie najlepszych w historii klubu pod względem umiejętności. To smutne czasy.

Ian WrightManchester UnitedMesut ÖzilSklep kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 3437 13.01.2018, 13:55

Na tle tych grubasków to z pewnością lepiej by wyglądał :p

IanWright komentarzy: 680 13.01.2018, 08:53

@Nomad:
no niesamowite. Szczerze próbowałem w sposób cywilizowany zakończyć tę rozmowę, ale widzę że z takim osobnikiem jest trudno.
Nie ma sensu, ale sprawdź tylko, dla własnej wiedzy, ile lat miał Ian Wright gdy wygryzł go Anelka ze składu... i czy to nie był właśnie ostatni jego sezon w Arsenalu. A Anelka w tamtym czasie był brylantem i nie ma w tym nic dziwnego. Coś widzę poczytałeś ale nie do końca.

I w twoich wszystkich wypowiedziach jest o wiele więcej agresji niż w moim jednym pytaniu retorycznym o wiek... Zdaje się że z poziomem twojej arogancji ale i ignorancji nie mam co się mierzyć więc pozwolę sobie na tym zakończyć.

Mimo wszystko miłego dnia.

p.s. zwal sobie bo widzę że cie nosi.

Nomad komentarzy: 1399 12.01.2018, 20:07

@IanWright:

Ewidentnie się czepiasz i nie wiem co wiek może mieć do jakiejkolwiek wypowiedzi. To po prostu idiotyczne i żałosne wspominać o wieku online. Tutaj można nabrać więcej wody niż stojący w Gdyńskim porcie "dar młodzieży". W takim razie ja nie zniżę się do wieku a na podstawie Twojego czepiania się o nic zapytam czy aby Ty czasem nie golisz sobie wieczorem waginy??

Tak, źle mnie zrozumiałeś. Z kilku powodów:

Po pierwsze pisałem o Ozil'u. Wybacz, że nie określiłem się jaśniej czkolwiek....
Po drugie (łatwo było się domyśleć) iż znalazłem piłkarzy z tej samej pozycji (dla porównania, o którym pisałeś).
Zarówno Ozil, Santi jak i Rosicky grali na pozycji rozgrywającego (każdy jeden w Arsenal'u, w swoim czasie).
Ktoś kto 'sympatyzuje z AFC od 95 roku powinien to wiedzieć
(chociaż może to wiedzieć ktoś kto to robił od np 2016 roku).

Problemy to możesz mieć co najwyżej ty (zarówno ze zrozumieniem jak i nie tylko, nie wnikam). Różnica jest jednak taka, że ja generalnie nie zniżałem się (dotychczas by Ci je wypominać).
Nie porównuję nikogo do Ian'a Wrighta i rybka mnie jaką mial sławę. Większej na Highbury i tak nie miał aniżeli na Selhurst Park.
Dla mnie to on byl tym kogo od niego w tamtym czasie oczekiwano. Nic ponad to. Tylko dlatego, że był anglikiem i nastrzelał się bramek (więcej w sezonie bo Premier liga miała wtedy też więcej kolejek/drużyn).
Dla mnie nie był on nikim wybitnym do wspominania w porównaniu z zawodnikami Invincibles. Zresztą pamiętam gdy na Highbury pojawił się młodziutki wtedy Nicolas Anelka i wygryzł tego sławnego Wright'a w wieku 17 - 18 lat (taki był dobry Ian).
Wystarczyło tylko by przyszedł Wenger i to wtedy udowodnił bo czy to przez kontuzję czy cokolwiek innego już do tego składu nie powrócił.. A przy Dennisie chyba każdy mógł wyglądać na snajpera rodem z piekła.
A później pojawił się ten, który był napastnikiem dla tego klubu niepodważalnym Titi !!! i to on jest dla mnie tym najważniejszym.
Wright od zawsze byl tele tubisiem.

Więc drogi, pyszny w swojej chwale 'weteranie' kibicowania.... :D
Może dla Ciebie był on kimś (w co szczerze wątpię!) ale dla mnie byli od niego lepsi jego następcy i sam Bergkamp do pary, któremu powinien wiązać buty.. tak dla zasady.

- krowa, która dużo muczy, mało mleka daje -
(od 1995 roku ;) )

Ja nie pozdrawiam ściemniaczy

IanWright komentarzy: 680 12.01.2018, 18:57

@Nomad:
"... W takim razie pierwszy z brzegu Cazorla czy wspaniały mózg Rosicky! biją na głowę tego jełopa z newsa..."

Piszesz coś takiego w odpowiedzi na moje słowa:

"... porównywanie zawodników którzy mają na boisku zupełnie inne zadania jak Ozil i Henry i wyciąganie wniosków który z nich na podstawie tego jest lepszy jest... słabe..."

z tego wynika że albo masz problemy z rozumieniem tekstu, albo... sam nie wiem. I porównujesz Cazorlę czy Rosickiego do Iana Wrighta??? No chyba że piszac "jełopa z newsa" miałeś na myśli Ozila... To jeśli ja Ciebie nie zrozumiałem, to przepraszam.
Poza tym nie uraziłeś mnie niczym. Ale w mojej ocenie gdybyś miał więcej lat, i wiedział byś kim był na boisku Ian Wright, jak grał w tamtych czasach i ile znaczył dla zespołu to nie pisał byś takich rzeczy.
Pozdrawiam.

thide (redaktor) komentarzy: 26355 newsów: 235 12.01.2018, 18:14

Ozil nie nadaje się do drużyn, które nie dominują spotkań, a takim zespołem nie jest United. lepiej grałby w np. PSG

dudekns komentarzy: 6046 12.01.2018, 09:30

Ozil w gazie to jest crack.

mitmichael komentarzy: 43622 12.01.2018, 09:29

To prawdopodobnie jest tutaj slowem kluczowym bo nie ma potwierdzenia w rzeczywistosci. Bylo wielu pilkarzy lepszych od Ozila, troche Wrighta ponosi ostatnio w tych swoich wypowiedziach, czasami ma racje a czasami gada farmazony. Jasne zaraz o kazdej gwiezdzie beda tak mowili

JessyJames7 komentarzy: 167 12.01.2018, 09:04

Co jak co ale powinni zrobić wszystko żeby Niemca w klubie zatrzymać. Oby Siwy tylko ustąpił albo ktoś mu w tym pomógł...

Nomad komentarzy: 1399 12.01.2018, 08:05

@IanWright:

Strzelam, że o dekadę lub 2 więcej niż ty. zauważyłem iż Ci, którzy poruszają ten temat wciąż są mocno powiązani ze swoimi stworzycielami.

Powiedz mi czym uraziłem Twoje ego iż zniżasz się do poziomu otoczki i szukasz argumentów poza tematem?!!

tyson880 komentarzy: 8190 12.01.2018, 07:54

Niestety Ian, ale umiejętnościami nie równają się z Bergkampem.

IanWright komentarzy: 680 12.01.2018, 06:02

@Nomad:
Ile ty masz lat???

grzegorz1211 komentarzy: 4850 12.01.2018, 01:13

Ozil i gra w autobusie. Ozil lubi miec piłkę przy nodze , a nie biegac za nią

drewniane_krzeslo komentarzy: 1340 11.01.2018, 23:22

Trzeba patrzeć realistycznie Ozil jest świetnym asystentem, natomiast nie jest liderem i nigdy nie będzie.

@ljungberg77: 40, 50 asyst w sezonie no cóż... wróćmy do realnego świata. Cieszę się, że jesteś na forum i próbujesz wmówić kto jest lepszy od kogo ( Ozil >> Henry etc.) jednak to są tylko wolne spostrzeżenia nigdy np Pires i Ozil nie grali między sobą więc porównywanie nie ma sensu

Forever_gunner komentarzy: 1870 11.01.2018, 23:06

Nie sądzę, aby Ozil grał lepiej w United. Co prawda środek mają spoko (Matic, Pogba), ale Lukaku niekoniecznie zamieniałby jego podania na gole.

lu_kier komentarzy: 123 11.01.2018, 22:11

Gwiezdny pył
Wspaniały
Niewiarygodny
Jeden z najlepszych
Smutne czasy

Eksplozja uważnie dobranych słow

Nomad komentarzy: 1399 11.01.2018, 21:41

@IanWright:

W takim razie pierwszy z brzegu Cazorla czy wspaniały mózg Rosicky!
biją na głowę tego jełopa z newsa.

Czy teraz pan zadowolony?

Ten koleś z Twojego nick'u to obecnie telewizyjny qrviszon więc jego słowa to popelina na potrzeby. Coś tam mu się uda ale generalnie to odjechany od rzeczywistości

IanWright komentarzy: 680 11.01.2018, 21:01

@ljungberg77
Aż się zalogować musiałem przez ten Twój wpis...
Miarą geniuszu jest to co się pokazało na murawie a nie to co można by pokazać gdyby... Co by było gdyby to wiesz...
A poza tym, porównywanie zawodników którzy mają na boisku zupełnie inne zadania jak Ozil i Henry i wyciąganie wniosków który z nich na podstawie tego jest lepszy jest... słabe.
Poza tym pozdrawiam serdecznie, bo i ja kibicuję (lub inaczej: jestem sercem z tym klubem) od 1995 r.

Nomad komentarzy: 1399 11.01.2018, 20:45

Ja bym się go też pozbył bo tak naprawdę nie mogę patrzeć na jego grę.
W całym sezonie ułożył bym mu max 6 tygodni dobrej gry a jak wiemy w tygodniu nie ma więcej jak 2 meczów.

Niech się zbiera z Wengerem i Sancho Pancho... i całą plejadą gwiazd

jako_tako komentarzy: 160 11.01.2018, 20:41

niech zostanie. tylko niech mu klub zapewni odpowiednich grajków, to i statystyki zacznie wykręcać. samym lacą podboju ligi nie zrobią (sancheza nawet już nie liczę, skoro nawet w sklepie spożywczym mówią, że odejdzie). dwa konkretne transfery na skrzydła + prawdziwy DM, żeby nie musiał sobie zaprzątać głowy defensywą i byłoby naprawdę ciekawie.

ljungberg77 komentarzy: 1344 11.01.2018, 19:33

jeśli chodzi o umiejętności i talent to Ozil jest lepszy i od Piresa Ljungberga Vieiry a nawet bramkostrzelnego Henrego, to jest oczywiste i nie ma co tu się gotować...
tylko Bergkamp może patrzeć na niego z góry pod tym względem i wiem co mówię bo całą karierę Holendra w tym klubie oglądałem i to jest porównywalny poziom tego "czegoś" czego się nie wyuczy nie zbuduje treningiem, to się po prostu ma

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jakie Niemiec wykręca realnie cyfry w ostatniej dekadzie w klubach w kadrze..., u nas co prawda nie ma kto mu tych piłek wykańczać ale to jest, być może leniwy, ale geniusz, po prostu błyskotliwy geniusz - takich gości w tym klubie poza Holendrem nie było i nie będzie podejrzewam dłuugie lata - gdyby miał przed sobą klasowego mobilnego i silnego napastnika waliłby po 40-50 asyst w sezonie...,
każdy normalny trener ustawiał by za nim 2 def. pomocników i to byłaby miazga - tak pewno będzie robił Żoze i sami zobaczycie

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2766 newsów: 24 11.01.2018, 19:12

Zgadzam się z Wrightem co do Iwobiego w jego innej wypowiedzi. Ale tutaj to przegiął. Że niby Ozil i Sanchez są lepsi od Henrego? Od Bergkampa? Od Piresa? Ljungberga? Vieiry? Niewiele głupszych rzeczy mógł powiedzieć :D

Poza tym, ewentualne transfery Sancheza (bo też była o tym plota) i Ozila do United, to byłoby już doszczętne upokorzenie Klubu. Równie dobrze moglibyśmy obu sprzedać do Chelsea lub Tottenhamu. NIE. To się nie może stać.

Swoją drogą, United nie gra przecież jakiejś wybitnej piłki w tym sezonie, a na przestrzeni ostatnich kilku lat grali jak na siebie słabo.
Graczy też nie mają tam przecież wybitnych. Na jakiej podstawie twierdzi, że Ozil tam byłby lepszy, skąd to może wiedzieć w ogóle :D Nie wiadomo jak wpasowałby się w drużynę. To, że lubi go trenerek Mou nie oznacza od razu, że zamiecie tam ligę.

michalal komentarzy: 7883 11.01.2018, 18:59

Najlepsi w historii? Buhahaha. Henry, Viera, Bergkamp, Pierś nawet Judasz Van Persie.

DexteR_000 komentarzy: 5256 11.01.2018, 18:32

Wright, rozumiem jazde po Wengerze, ale Manchester tez nie gra jakos swietnie :D

gabilondo komentarzy: 109 11.01.2018, 18:28

Jesli Ozil jest lepszy od Thierrego Henry , Piresa czy Bergkampa to ja sie chyba nie znam na pilce

TurboGrosik (zawieszony) komentarzy: 1694 11.01.2018, 18:08

Z tymi najlepszymi graczami to polecial po calosci :D

dennis93 komentarzy: 935 11.01.2018, 18:06

Nie możemy zatrzymać dwóch graczy, prawdopodobnie najlepszych w historii klubu pod względem umiejętności. To smutne czasy.

Alexis moze i tak, ale Ozil?

Adrian12543 komentarzy: 14552 newsów: 2 11.01.2018, 18:04

Już miałem pokiwać głową, a tu czytam:
"Nie możemy zatrzymać dwóch graczy, prawdopodobnie najlepszych w historii klubu pod względem umiejętności."
Cholera, oni nie są nawet lepsi od Santiego Cazorli, a ten wyjeżdża z historią :p. Wrighty, przestań pić!

TurboGrosik (zawieszony) komentarzy: 1694 11.01.2018, 18:01

Kto chce dla tego klubu dobrze mowi jak jest a nie to co wypada. Ile mamy sie oklamywac, tak predko z ligi nie spadniemy a im szybciej cos sie ruszy tym lepiej. To co sie dzieje w tym sezonie to jest jakas masakra.

MVTI (redaktor) komentarzy: 202 newsów: 362 11.01.2018, 17:49

@Marcel90: Wright po prostu mówi jak jest. To, że grał kiedyś w Arsenalu, nie oznacza, że ma pochlebnie wypowiadać się cały czas o klubie.

Marcel90 komentarzy: 3253 11.01.2018, 17:47

Bardzo pomaga Arsenalowi takimi wypowiedziami, niech jeszcze się zacznie wypowiadać, że do Arsenalu nie warto już dołączać ponieważ klub zalicza ciągły regres i lepszym kierunkiem obecnie jest Tottenham

dami494 komentarzy: 3105 newsów: 2 11.01.2018, 17:42

No w historii to przesadził. Henry, Bergkamp byli lepsi

schnor25 komentarzy: 14314 11.01.2018, 17:41

Nie od dziś wiadomo, że na boiskowego lidera się nie nadaje, ale w dobrze funkcjonującej maszynce potrafi zdziałać cuda.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna