Wypunktować beniaminka, czyli Norwich - Arsenal

Wypunktować beniaminka, czyli Norwich - Arsenal 19.11.2011, 12:18, Marcin Stefaniak 979 komentarzy

Już dziś o godzinie 13:45 na Carrow Road Kanonierom przyjdzie zmierzyć się z ekipą Norwich. Kanarki chcą przerwać dobrą passę podopiecznych Wengera, którzy w ostatnich jedenastu spotkaniach tryumfowali dziewięciokrotnie.

Podopieczni Lamberta mają za sobą dobry start w Premier League. Po 11. kolejkach zajmują 9. pozycję w tabeli i pokusili się już o niespodzianki, między innymi remisując z Liverpoolem. Z drugiej strony Kanonierzy po fatalnym początku sezonu wracają do formy i kontynuują marsz w górę tabeli.

Kanarki zdołały wygrać tylko jedno z ostatnich pięciu spotkań. Zgoła odmiennie wygląda sytuacja Kanonierów, którzy zgarnęli komplet punktów we wszystkich z czterech ostatnich meczów.

Mimo dobrej formy u siebie, statystyki nie są pomyślne dla Norwich, gdyż ekipa z Carrow Road nie zdołała wygrać ani jednego z ostatnich jedenastu spotkań na własnym stadionie z Kanonierami. Z drugiej strony podopieczni Wengera nie grają świetnie na wyjazdach, a ich jedynym zwycięstwem w delegacji w tym sezonie była wygrana z Chelsea.

Już przed spotkaniem Paul Lambert przyznał, że zwróci szczególną uwagę na Robina van Persiego, który jest nie do zatrzymania i w 2011 roku zaliczył 29 trafień w 28 spotkaniach.

Po drobnych urazach do ekipy Norwich wracają Bradley Johnson i Russell Martin. Do treningów wrócili Zak Whitbread i Dani Ayala, ale Lambert przyznał, że nie są jeszcze gotowi do gry. Zarówno Elliott Ward, jak i James Vaughan leczą jeszcze kontuzję kolana i nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu.

W Arsenalu zabraknie Kierana Gibbsa, który niedawno przeszedł operację przepukliny. Poza tym Wenger nie będzie mógł skorzystać z usług Carla Jenkisona. Długoterminowe kontuzję kostki leczą nadal Bacary Sagna i Jack Wilshere.

Mimo, że to Kanonierzy są faworytami, nie można oczekiwać łatwego spotkania. Możemy być pewni, że Kanarki dadzą z siebie wszystko i zagrają na najwyższym poziomie, by pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością.

Conrado888 komentarzy: 4085 newsów: 921.11.2011, 08:02

druga połowa się zaczyna więc GO GOO GUNNERS!

Mizzou komentarzy: 605321.11.2011, 08:01

Szczęsny nie mógł obronić, co więcej nie spodziewał sie że Per popełni tak głupi bład

pumeks komentarzy: 2080821.11.2011, 08:01

--> Arsenal1994...cos tam było, bo Per blokował piłkę, a ta ręka Morisona zawieszina na szyi Pera nie była przypadkowa....ale ewidentna wina obrońcy, nie ma się co oszukiwać :-)

ArsenalFan92 komentarzy: 183521.11.2011, 08:01

Dajcie jakiegoś linka bo nie mogę znaleźć...

schade komentarzy: 386221.11.2011, 08:01

kiwi-sportz.eu/stream-3

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.11.2011, 08:00

Dobra przechodzimy z komentami odnośnie meczu na newsa podsumuwującego I połowe.

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16421.11.2011, 08:00

Jakbyśmy mieli w zeszłym sezonie verme i rvp przez cały sezon... to kto wie :/

steeg komentarzy: 17121.11.2011, 08:00

czy moglby ktos jakas transmisje dobra zapodac??

pajdek13 komentarzy: 150721.11.2011, 08:00

Dajcie jakiś link bo padło ;(

Ramsi komentarzy: 312921.11.2011, 08:00

zaczyna się dawać arsenal liczę na 3 pkt.!

helzing komentarzy: 327321.11.2011, 08:00

Ramsey mnie denerwuje troche tymi piątkami, niech sie najpierw normalnie grać nauczy na poziomie.

schade komentarzy: 386221.11.2011, 07:59

PtaQ
To tylko głupia plota. Jakby to była prawda to już by na kanonierach było

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 521.11.2011, 07:59

Santos jest genialny w ofensywie,dla mnie to bardziej LP niż LO.

PiterS komentarzy: 4521.11.2011, 07:59

Verma niszczył :)

luki54321 komentarzy: 53221.11.2011, 07:59

zobaczycie bedzie 1:3

Conrado888 komentarzy: 4085 newsów: 921.11.2011, 07:58

Santos po staremu. w ofensywie dobrze a w defensywie już trochę gorzej. musi jeszcze trochę w PL pograć, tak jak i Per.

Zimny1988 komentarzy: 81821.11.2011, 07:58

Dobra lecimy 2 połowe i to muszą być 3 punkty !!!

lukasz845 komentarzy: 454221.11.2011, 07:56

Jak zaczną grać celniejsze podania i oddawać skuteczniejsze strzały to możemy wygrać wysoko

gunners14 komentarzy: 228421.11.2011, 07:56

muszą się spiąć i zachować zimną krew! przecież dobrze wiedzą, że stać ich na zwycięstwo. szkoda trochę tej straconej bramki.

pumeks komentarzy: 2080821.11.2011, 07:56

livesports.pl TUTAJ SĄ WYNIKI NA ŻYWO dla LENIWYCH !!!!!!!!!!!

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 121.11.2011, 07:56

Co wy nazywacie "niefartem/pechem"? Gdy Gervinho ładuje prosto w bramkarza ? Główka RvP też nie miała prawa wylądować w siatce. Pech jest jak się walnie w słupek czy poprzeczkę. Na razie "pracujemy" na notę dla Martina.

Conrado888 komentarzy: 4085 newsów: 921.11.2011, 07:55

spokojnie Panowie. w przerwie Boss zrobi swoje i mam nadzieję, że wygramy ten mecz spokojnie ;)

DeKa komentarzy: 964 newsów: 221.11.2011, 07:55

Es_Asnl
1:1

PtaQ komentarzy: 38121.11.2011, 07:55

sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/wenger-zaskoczyl-planuje-odejsc-z-arsenalu,1,4911474,wiadomosc.html

ała, mam nadzieję, że plota

mskafc komentarzy: 579621.11.2011, 07:55

1;1 a moglo/powinno byc 1:5...

14TheGunner14 komentarzy: 3021.11.2011, 07:55

Szczęsny mogł obronic jesli to jest klasa światowa!

malyglod komentarzy: 648721.11.2011, 07:55

Oddajemy inicjatywę rywalom, a jak już gramy piłką to niedokładnie. A Norwich dziś jest absolutnie do pokonania. Trzeba wrzucić wyższy bieg, zwiększyć dokładność podań i nieco pressing.

lordalastor komentarzy: 115721.11.2011, 07:54

po 1 połowie uważam że że przy golu norwich był faul na niemcu pożniej ladna akcja walcota i ogólnie można powiedzieć że po bramce na 1-1 mecz był nudny żadnych dobrych akcji myślę że druga polowa będzie inna

ES_Asnl komentarzy: 51521.11.2011, 07:54

Ile jest panowie ?

Arsenal1994 komentarzy: 749721.11.2011, 07:54

Wchodzimy w nich momentami jak w masło. Tego nie można nie wygrać. Szkoda Pera. Załatwił nas tą akcją - nie ma co. Takie sytuacje jednak się zdarzają, oby kilka bramek jeszcze poleciało w drugiej połowie, bo widać, że jest dzisiaj pomysł na grę.

ArsenWengiel komentarzy: 35221.11.2011, 07:54

Aha, i bardzo mi się Martin podoba w ich drużynie - naprawdę solidny defensor.

KanonierChris komentarzy: 292421.11.2011, 07:54

Spokojnie. To nie jest też łatwy rywal, który ponadto gra u siebie.
Chłopaki coś przysnęli w końcówce i nie grają już tego co na początku jednak mamy jeszcze całe 45 minut! Jaki był wynik do połowy na SB?
Wszystko jeszcze jest otwarte, może ich Wenger zmotywuje.

Dawid04111 komentarzy: 13295 newsów: 1421.11.2011, 07:53

Marzag.--- Zawsze jak pisałem o nim coś dobrego (bo to mój ulubiony piłkarz) to każdy mnie wyśmiewał :)

grzegorz1211 komentarzy: 1028321.11.2011, 07:53

dobrze grają skrzydła, a z Kosy marny prawy obrońca w defensywie super ale w ofensywie kompletnie nic. Boi się ruszyć do przodu i Ramsey do wymiany

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41221.11.2011, 07:53

lukasz845, Marzag, Alexandro96, Conrado888

Dzięki. Czyli kolejna asysta Theo - chłopak się wyrabia.

MiCrO komentarzy: 6521.11.2011, 07:53

Nie widzę innej możliwości jak dobre 4-1.
W pierwszej połowie mieliśmy zacząć z pułapu 2:0/3:0 bo strzałach Gervazego Theo czy kilku RvP... Jak zwykle nieskuteczność i wszystko się zemściło, na szczęście mecz mamy pod kontrolą, czekamy na kolejne bramki, bo zasługujemy na nie!

ArsenWengiel komentarzy: 35221.11.2011, 07:53

Uważam że z gry dobra połowa, jednak chcę zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

* Do 30 minuty w ogóle Perowi piłki nie podawali.
* Za dużo swobody jest po lewej stronie (Andre Santos), za dużo tych akcji Morissona, musi nasz Papcio coś z tym zrobić.
* Brak skuteczności

Co do bramki, fatalny błąd Pera, nic więcej...Wojtek bez szans, ale muszą poprawić skuteczność i na lewej flance.

Giermesik komentarzy: 61621.11.2011, 07:53

Aż będzie szkoda oglądac skrótów jak nie wygrająxD

sadisticpleasure komentarzy: 43321.11.2011, 07:52

ilemi.me/34492/3/Watch-Norwich-City-vs-Arsenal/

KOZACKA JAKOSC!!!!

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16421.11.2011, 07:52

Norwich jeszcze remisuje tylko dzięki temu martinowi... 3 razy wybił piłkę z lub prawie z linii bramkowej

Calyn komentarzy: 191621.11.2011, 07:51

Nie wiem jak można mówić, że dobra gra rvp skoro w 3 dogodnych sytuacjach nie tyle co nie strzelił gola(bez przesady az takie dogodne nie były) ale nawet nie trafił w bramkę. Walcott narazie imo najlepszy i szkoda, że obrońca norwich tak świetnie wybronił ten strzał.