Wywiad z Fabregasem

Wywiad z Fabregasem 08.10.2007, 14:49, Szymon Ortyl 19 komentarzy

Redaktorzy znanego angielskiego dziennika - SundayMirror - przeprowadzili niedawno wywiad z najlepszym pomocnikiem Arsenalu jakim nie wątpliwie jest Cesc Fabregas.

R: Czy myślisz, iż w tym roku uda się Arsenalowi zdobyć jakieś trofeum?

F: Nie wygraliśmy żadnych rozgrywek od 2 lat. To bardzo dużo, jeżeli jest się taką drużyną jak Arsenal. Teraz jednak mamy ku temu okazję. Świetnie zaczęliśmy ligę, dobrze nam idzie w pucharach a w Lidze Mistrzów mamy dość łatwą grupę. Myślę, że w tym roku wreszcie uda się coś wywalczyć.

R: W poprzednim sezonie trapiły was kontuzje. Czy w tym sezonie jest lepiej?

F: Mam nadzieję, że będzie lepiej. W poprzednim roku było dużo kontuzji, ale w tym też nieźle się zaczyna. Kontuzjowani są Rosicky, Gallas, Eduardo i Lehmann. Nie wiadomo co będzie z Hlebem. Jednak w tym roku mamy bardziej wyrównaną drużynę i wielu zmienników na różne pozycje.

R: Arsene Wenger powiedział nie dawno, że Liga Mistrzów wcale nie wyłania najlepszej drużyny europejskiej. Czy wobec tego nie chcecie zdobyć tego trofeum?

F: Oczywiście, że chcemy. Trener miał rację co do Ligi Mistrzów. Jednak są to tak prestiżowe rozgrywki, że każdy chce je wygrać. Szczególnie my. Nie zdobyliśmy jeszcze nigdy tego trofeum jako jedyna z 10 najlepszych drużyn w Europie.

R: Teraz trochę z przeszłości. Gdy przychodził pan do Arsenalu byli w nim tacy gracze jak Gilberto, Viera czy Edu. Czy byli oni dla pana autorytetem?

F: Zdecydowanie byli i nadal są. Cały czas powtarzam , że chciałbym kiedyś grać tak jak Patrick Vieira. Co do Gilberto to jest on nadal w drużynie i co dziennie moge go obserwować na treningach. Wiele się od niego uczę."

R: Jak się przedstawiają pana stosunki z Arsenem Wengerem?

F: Świetnie. To cudowny trener. Mim zdaniem najlepszy na świecie. Zostanę w Arsenalu nawet do końca kariery jeżeli on tu będzie.

R: Nie kusi pana przeprowadzka do Realu Madryt czy Barcelony?

F: Szczerze mówiąc tak, ale kocham Arsenal i chę tu pozostać jak najdłużej. To klub z olbrzymim potencjałem i takim zasobem młodych graczy, jakiego nie ma żaden inny klub w Europie.

R: Na koniec mogę tylko życzyć powodzenia Arsenalowi. Może uda się zdobyć Puchar Ligi Mistrzów!

F: Cały klub ma na to nadzieję. Czas pokaże czy mamy rację.

Cesc Fabregas autor: Szymon Ortyl źrodło:
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Iwcio123 komentarzy: 57716.10.2008, 00:29

super wywiad...

vanPersie komentarzy: 57705.12.2007, 16:25

spoko wywiad z Cesc'em podobają mi się takie wywiady

Szef komentarzy: 1303524.11.2007, 23:27

wniosek z tego ze trzeba trzymac Wengera w klubie jeszcze tak z 15 lat co najmniej to bedzie i Fabregas. Mam nadzieje ze juz w tym sezonie do pucharow nas poprowadzi duet Fabregas- Wenger.

Henry14 komentarzy: 25710.10.2007, 15:28

Ja tez lubie je czytac

Robbi3 komentarzy: 126 newsów: 109.10.2007, 13:57

Chłopak potrafi się wypowiedzieć na temat drużyny. Jestem ciekaw czy jego prognozy na trofea się sprawdzą.

gunners77 komentarzy: 80609.10.2007, 13:28

super lubie czytac wywiady z kanonierami

fan92 komentarzy: 67208.10.2007, 21:22

nie no po prostu go kocham:D

Master komentarzy: 594 newsów: 208.10.2007, 21:17

bardzo trafna wypowiedź

PoLisH_GoOnEr komentarzy: 12508.10.2007, 21:07

miejmy nadzieje ze Kanonierzy caly sezon tak pociagna i wygramy jakies trofeum

marwal6 komentarzy: 41208.10.2007, 20:59

mam nadzieje ze fabregas dotrzyma slowa i zostaie

Arsenal_Londyn komentarzy: 40108.10.2007, 19:42

Fabregas nigdzie się nie przenosi.

blondi komentarzy: 12608.10.2007, 19:10

niemam wątpliwości że ważniejsza jest premiership gdyż tylko ona wyłania tak naprawdę najlepszą drużynę.

GibsOon komentarzy: 24708.10.2007, 18:51

nie podoba mi sie przedostatnie pytanie ;p

iAMjustAgirl komentarzy: 66908.10.2007, 18:51

Niech go tak nie kusi ;P zostanie w Arsenalu... :) nie zostawi nas... nie pozwolimy mu ;P

seL komentarzy: 380 newsów: 13608.10.2007, 18:26

Mam nadzieje, że Wenger zostanie do końca kariery z Arsenalem :-)

Guzik29 komentarzy: 112208.10.2007, 17:22

Jak zwykle skromny. I dobrze wie czego chce. Takze mysle ze jest na dobrej drodze by osiągnąć sukces.

peter07 komentarzy: 103408.10.2007, 16:37

Dobrze mówi myślę że w tym roku jesteśmy na tyle mocni że możemy pokusić się o zdobycie ligi mistrzów, tylko te kontuzje...

Maris228 komentarzy: 217808.10.2007, 15:40

karis7 bylo by swietnie jakbysmy to zdobyli masz racje w 100 %

Karis7 komentarzy: 1674 newsów: 208.10.2007, 15:12

Liczę na mistrzostwo Kraju i LM, a może jeszcze FA Cup ale to byłoby już chyba niemożliwe, chociaż kto wie :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.41
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna