Xhaka: Cieszę się, że mogłem się zrehabilitować

Xhaka: Cieszę się, że mogłem się zrehabilitować 12.08.2017, 12:50, Damian Jarocki 13 komentarzy Granit Xhaka zanotował dwie asysty w wygranym 4-3 meczu z Leicesterem City, ale nie wszystko potoczyło się po myśli reprezentanta Szwajcarii. 24-latek przyznał, że drugi gol dla Lisów padł po jego niecelnym podaniu, ale w końcówce spotkania to właśnie Szwajcar odegrał kluczową rolę w wygranej nad drużyną z King Power Stadium.

- Zwycięstwo w tym meczu było dla nas bardzo ważne. Zaczęliśmy nieźle, ale potem zrobiliśmy kilka błędów i Leicester strzeliło nam dwa gole. Na szczęście wygraliśmy i tylko to się liczy. Będziemy ciężko pracować podczas treningów, aby w następnych spotkaniach prezentować się jeszcze lepiej.

- Uważam, że każdy dał z siebie wszystko. Zostawiliśmy serce na boisku i pokazaliśmy swój charakter dążąc do zdobycia trzech punktów w tym meczu. Jeszcze szczęśliwy z tego faktu, ponieważ w każdym meczu liczy się tylko zwycięstwo, a to dzisiejsze jest dla nas kluczowe.

- Można zauważyć, że posiadamy bardzo dobrych piłkarzy w naszej drużynie - zarówno w wyjściowym składzie, jak i na ławce rezerwowych. Aaron i Oli obaj strzelili po golu, to właśnie pokazuje, że każdy zawodnik jest gotowy wejść na boisko i wpłynąć na wynik spotkania.

- Druga bramka piłkarzy Lisów padła po moim błędzie, ale to mnie nie zniechęciło i nadal ciężko pracowałem na całym boisku. Żadna nerwowość nie wkradła się w moje poczynania, a te dwie asysty, które zanotowałem były bardzo ważne dla zespołu. Cieszę, że wygraliśmy - zakończył Szwajcar.

Granit XhakaPomeczowa wypowiedźPamiątki kibica Arsenalu autor: Damian Jarocki źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 4249 14.08.2017, 07:43

Pomimo paru błędów dwie ważne asysty zaliczył, także mecz na plus.

PiotrekAfc komentarzy: 48 13.08.2017, 14:12

Ofensywnie duży plus defensywnie duży minus, dobrze, że w sposób tej asysty naprawił swój błąd. Fajny zawodnik.

Ramzi92 komentarzy: 203 13.08.2017, 03:38

@lays: ten chłop chyba idealnie opisał te sytuacje po której straciliśmy bramkę, tam nawet sekundy na pomyslunek Granitowi nie zostało i zagrał na pamięć, ale nie w systemie 3-5 z tyłu :)

wyar komentarzy: 27 12.08.2017, 18:03

A ja zgadzam sie z Inwiktusem. Xhaka zrobil postepy,ale ta jego nieodpowiedzialnosc taktyczna,straty,ktore owocuja a to bramka,a to czerwona kartka... Pomijam takze to,ze pierwsza bramka to oprocz Cecha takze jego sprawka - dal sie przeskoczyc 10 centymetrow nizszemu i raczej slabszemu fizycznie Okazakiemu,a jak popatrzycie na krycie przy 3 bramce,to tez raczej zainteresowany obrona to on nie byl (choc to nie tylko jego wina).

P29LJ komentarzy: 198 12.08.2017, 16:33

Inwiktus ??? Oglądaliśmy ten sam mecz ???

Inwiktus komentarzy: 123 12.08.2017, 16:14

Jak dla mnie Xhaka zagrał bardzo słaby mecz. Tyle piłek co on traci po niedokładnych zagraniach to głowa boli

aikon90 komentarzy: 280 12.08.2017, 14:49

to będzie jego sezon. pokazał wczoraj wielki talent przy rozgrywaniu piłki. do poprawy umiejętności defensywne i psychika meczowa.

MarkOvermars komentarzy: 3035 12.08.2017, 14:25

Ważne że umie przyznać sie do błędu

Master10 komentarzy: 8031 newsów: 3 12.08.2017, 13:45

Duzo pracy czeka przed Szwajcarem w defensywie. Wolny, slaby odbior, a z takimi gabarytami powinien tez wygrywac sporo w powietrzu i bak w bark. Z przodu gra na poziomie dobrym dla Arsenalu i mozna sie cieszyc. Jest w kwiecie wieku, takze powinien robic postepy

mistiqueAFC komentarzy: 19593 12.08.2017, 13:12

Mój ulubiony zawodnik AFC.Za dwa lata ten pan będzie biegał z opaską kapitana

Sobieski14 komentarzy: 777 12.08.2017, 13:03

@lays: Jak już to Monreal najbardziej tam dał ciała, mógł grać szeroko albo długą. Największą winę przy tym golu ma Monreal i Xhaka, nie Elneny

tomek105 komentarzy: 214 12.08.2017, 13:01

Xhaka umie *****iście podać daleką gałę, ale orientacja to on ma średnią ...

lays komentarzy: 29022 12.08.2017, 12:59

Xhaka mial ciezkie zadanie w tej sytuacji, bo Elneny wsadził go na minę... fatalne zagranie, Xhaka mogl co najwyzej z czuba wykopac pilke odrazu w out.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Stoke City - Arsenal 19.08.2017 - godzina 18:30
? : ?