Zatrzymać rewelację rozgrywek na Turf Moor

Zatrzymać rewelację rozgrywek na Turf Moor 24.11.2017, 23:26, Kamil Zając 1079 komentarzy Po lekkim rozluźnieniu w rozgrywkach Ligi Europy czas na kolejne, bardzo ważne spotkanie. Tym razem Arsenal uda się do Burnley w poszukiwaniu kolejnego kompletu punktów. Zapowiada się bardzo trudny mecz, ale miejmy nadzieję, że Kanonierzy naładowani po derbowym zwycięstwie, odniosą kolejne zwycięstwo.

Arsenal przystąpi do spotkania przeciwko The Clarets w bardzo dobrych humorach. Nic nie smakuje lepiej niż zwycięstwo w derbach północnego Londynu. Podopieczni Arsene'a Wengera nie pozostawili żadnych złudzeń Tottenhamowi i wygrali na Emirates Stadium 2-0. Totalna dominacja przez 90 minut, a wynik mógł być wyższy. Kanonierzy znajdują się obecnie na szóstej pozycji w tabeli, ale strata do miejsca premiowanego grę w Lidze Mistrzów to zaledwie punkt. W czwartek rezerwy Arsenalu co prawda przegrały z FC Köln, jednak ta porażka nie ma zbyt wielkiego znaczenia, gdyż The Gunners są pewni zwycięstwa w grupie.

Burnley to tegoroczna sensacja rozrywek. Przed sezonem ekipa The Clarets była jednym z głównych kandydatów do spadku. Rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Sean Dyche może obecnie spać spokojnie, gdyż jego zespół znajduje się na siódmej pozycji w tabeli. To zdecydowanie ponad przedsezonowe oczekiwania. Nie są już tylko zespołem własnego boiska, w tym sezonie potrafili ograć nawet Chelsea na Stamford Bridge. W takim tempie ekipa gospodarzy już w okolicach stycznia/lutego może zapewnić sobie wymarzone utrzymanie.

Sytuacja kadrowa Arsenalu wygląda całkiem nieźle. W meczu przeciwko FC Köln zagrali nieobecni w ostatnich tygodniach Danny Welbeck oraz Calum Chambers. Olivier Giroud również powrócił do składu. Niedostępny w dalszym ciągu jest Santi Cazorla. Poza filigranowym Hiszpanem Arsene Wenger ma pełen skład do dyspozycji. Sean Dyche nie może skorzystać z usług trzech graczy: Tom Heaton, Dean Marney oraz Jonathan Walters.

Bilans bezpośrednich pojedynków pomiędzy Arsenalem a Burnley przedstawia się następująco. To goście niedzielnego meczu mogą pochwalić się większą ilością zwycięstw - 49. The Clarets lepsi okazywali się 33 razy, a remis padał w 21 przypadkach. Warto przypomnieć spotkanie na Turf Moor z ubiegłego sezonu. Podopieczni Arsene'a Wengera, jako jedni z nielicznych, zdołali wygrać na tym terenie, ale po golu w doliczonym czasie gry. Była to bramka bardzo kontrowersyjna, gdyż Laurent Koscielny zagrał ręką i według wielu ekspertów ten gol nie powinien zostać uznany.

Przed nami bardzo ciekawy pojedynek. Goście uchodzą za faworyta, ale Turf Moor to bardzo ciężki obiekt do zdobycia. Dodatkowo na przeszkodzie stoi bardzo dobra forma zawodników gospodarzy. Jednak jeżeli Arsenal liczy przynajmniej na awans do Ligi Mistrzów w następnym sezonie to takie mecze musi wygrywać. Początek tego spotkania już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Burnley - Arsenal

Rozgrywki: Premier League
Miejsce: Anglia, Burnley, Turf Moor
Data: 26 listopada, 2017

Skład Kanonierzy.com: Cech - Koscielny, Mustafi, Monreal - Bellerin, Ramsey, Xhaka, Kolasinac - Özil, Sanchez, Lacazette

Typ Kanonierzy.com: 1-3

BurnleyZapowiedźSklep kibica Arsenalu autor: Kamil Zając źrodło: Własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
Szogun komentarzy: 21820 newsów: 3 26.11.2017, 16:53

Prosto z Pustyni i z Puszczy przyszedł Tarkowski i załatwił Nam karnego. Dziękujemy Stasiu.

simson16 komentarzy: 1939 26.11.2017, 16:50

ALEXISSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

jurandos80 komentarzy: 157 26.11.2017, 16:28

burney jakby usiadlo na 2 min to i tak bysmy nie strzelili

jurandos80 komentarzy: 157 26.11.2017, 16:25

zadzwoncie do siwego i powiedzcie ze ma 3 zmiany...

sebastix11 komentarzy: 5163 26.11.2017, 16:25

jeszcze Giroud i zaczynamy Wengerball

grzegorz1211 komentarzy: 4922 26.11.2017, 16:24

Iwobi schodził jakbyśmy wygrywali z 2:0

jurandos80 komentarzy: 157 26.11.2017, 16:17

buffstream.com/watch/soccer.php

Womanizer komentarzy: 5843 26.11.2017, 16:09

Nowy news pany

MuodyWenger komentarzy: 217 newsów: 10 26.11.2017, 16:06

Miałem nadzieję, że koniec listopada i grudzień będą miesiącami Arsenalu ,ze względu na potencjalne zmęczenie czołówki Ligą Mistrzów i brakiem kontuzji w AFC. Niestety... Chłopaki nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać

FanekAFC komentarzy: 4111 26.11.2017, 16:05

@domino178:
Rewelacyjnie nie, ale po za ostatnim meczem prezentował się bardzo dobrze, na pewno dałbym więcej niż Iwobi czy Ramsey.

suszindrony komentarzy: 83 26.11.2017, 16:05

@Simpllemann dziekowka

Mihex komentarzy: 18476 26.11.2017, 16:04

Ci sędziowie mają oczy czy na słuch sędziują?

domino178 komentarzy: 602 26.11.2017, 16:04

@FanekAFC: A co może gra rewelacyjnie? Gra tak jak i cały zespół...słabo.

Jaro13579 komentarzy: 144 26.11.2017, 16:04

Błagam dajcie linka który nie zatnie sie na amen po 5 minutach

karmel567 komentarzy: 3222 26.11.2017, 16:04

@ZielonyLisc:

No rozumiem, chociaż taki Sane, Sterling czy Jesus przychodzili do City z wyrobioną marką, więc ciezko mówić o kreowaniu.

Kanonier204 komentarzy: 36027 newsów: 3 26.11.2017, 16:03

Siwy na szluga biegnie

illpadrino komentarzy: 7428 newsów: 3 26.11.2017, 16:03

@AlexVanPersie:

Są? Przystojni?

:3

ZielonyLisc komentarzy: 7841 26.11.2017, 16:03

Nowy njus

Marcinafc93 komentarzy: 16234 26.11.2017, 16:03

Prawda jest taka, że mamy przeciętny środek pola i potrzeba transferu na tą pozycje

lays komentarzy: 32628 26.11.2017, 16:03

@enrique:

Ty widzisz co piszesz? Wenger logic? A gdy Wenger oddawal Fabregasa, Nasriego, RVP to co pisales? Pewnie, czemu SIWY UJU sprzedales tych graczy. Logika kibicow i zawsze Wenger bee.

Wenger postapil dobrze.

FanekAFC komentarzy: 4111 26.11.2017, 16:03

@pawlo12:
A co może Wilshere gra słabo w tej lidze europy ?

illpadrino komentarzy: 7428 newsów: 3 26.11.2017, 16:03

@enrique: bo Ty musisz zacząć myśleć jak Wenger !

Wenger: " Hm... zatrzymam tego dziada, a nóż wygram premier league i będzie chciał zostać w mojej kosmicznej drużynie, w dodatku mi pomoże to wygrać i jeszcze może Ozila namówi na pozostanie..O! Tak zrobię."

Po czym Alexis ma ambicji i lepszego wzroku więcej niż naszych 25 grajków, widzi co się dzieje i dokładnie wie co chce zrobić. Gra po mu płacą i ma kontrakt ale w życiu by go tu nie było gdyby byla taka możliwość. Stał się niezadowolonym najemnikiem czyli kimś najgorszym jeżeli chodzi o piłkę bo szkodzi to dwóm stronom a nie tylko jednej. W dodatku nic na nim nie zarobimy a może była szansa na 50 baniek...

Idiotyzm na każdym kroku w tym klubie.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 45767 newsów: 287 26.11.2017, 16:03

@suszindrony
buffstream.com/watch/soccer.php

Ranczomen komentarzy: 4266 26.11.2017, 16:02

@AlexVanPersie: Nie trzeba wydawać pieniędzy na wzmocnienia :D

suszindrony komentarzy: 83 26.11.2017, 16:02

poratuj ktos linkiem

pawlo12 komentarzy: 1059 26.11.2017, 16:02

tutaj każdy chce zobaczyć wilshera,ale po tym co on pokazuje w lidze europy to nie wiem czy to dobry pomysł:(

ZielonyLisc komentarzy: 7841 26.11.2017, 16:01

@AlexVanPersie: Sęk w tym, że chyba takowe nie istnieją.

gunners007 komentarzy: 7520 26.11.2017, 16:01

Koniec F1. Można wracać do emocjonowania się Arsenalem.

AlexVanPersie komentarzy: 6746 26.11.2017, 16:01

Jakie są mocne strony środka Xhaka-Ramsey?

Bo to że są powolni, nieogarnięci, słabo przyjmują, ich podania nic nie wnoszą i ŻADEN z nich nie jest DMem to wiem.

ArsenalChampion komentarzy: 1358 26.11.2017, 16:00

@krecik349: Prawda jest taka ze ozil i iwobi zawodzą. ale jeśli już kogos wybierac w 1 składzie to ozila. ,bo widać ze Iwobi jest totalnie za slaby na ten klub i niie tylko w tym meczu to można zobaczyć tylko wystarczy przeanalizować sobie jego kariere. przecież on ewidentnie się nie rozwija jako piłkarz, nic nie zrobil aby poprawić te swoje beznadziejne strzaly

fizjo_afc komentarzy: 1484 26.11.2017, 16:00

Jeśli mamy gonić czołówkę to ten mecz musimy wygrać. Niezależnie w jakim stylu.

ZielonyLisc komentarzy: 7841 26.11.2017, 16:00

@cubensis90: Miałem na myśli Rashforda.

@karmel567: Zgadza się, trochę źle to ująłem ale skoro już kupili młodego to również go kreują, a u nas co?! ;d I to nie jest marudzenie tylko łapie mnie wqurw bo ile można tolerować to dziadostwo.

FanekAFC komentarzy: 4111 26.11.2017, 15:59

Oczywiście cokolwiek na tym boisku by się nie działo to Wenger i tak w przerwie zmian nie zrobi, a pewne jest to że książe standardowo rozegra cały mecz.

pawlo12 komentarzy: 1059 26.11.2017, 15:59

a ja jestem przekonany że jak ramsey zagra świetny sezon i się barca o niego zapyta to pójdzie bez wahania i bedzie miał na arsenal wywalone,wiec niech wenger na siłe go nie wkłada do pierwszej jedenastki:(

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 45767 newsów: 287 26.11.2017, 15:59

Mimo wszystko nie napisałbym "z jakimś Burnley".
Ten zespół pokonał Chelsea, zremisował z Liverpoolem i Tottenhamem. I wszystkie te wyniki osiągnął na wyjazdach.

Szebson komentarzy: 3363 26.11.2017, 15:58

Nie podoba mi sie to nowe logo F1.

karmel567 komentarzy: 3222 26.11.2017, 15:58

@ZielonyLisc:

City to jak już kupuje, a nie kreauje młode talenty.

cubensis90 komentarzy: 61 26.11.2017, 15:58

ZielonyLisc

To był jakis żart że United promuje młodych piłkarzy? :P

enrique komentarzy: 3980 26.11.2017, 15:57

Alexis ma wywalone na Arsenal.
Dlatego naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć po jakiego h... na siłę go zatrzymaliśmy; trzeba było sprzedać za te 50mln - nie w DEADLINE DAY - tylko w czasie wakacji, a potem na spokojnie ściągnąć zastępstwo.

A tak nie ma zastępstwa, kasy nie będzie, a kolo ma wywalone i pożytku z niego wielkiego nie ma.
Wenger Logic.

Barney komentarzy: 11649 26.11.2017, 15:57

dzisiaj to całej druzyny można sie czepiac ,a znow wiekszosc mowi o Ramseyu ;) Monreal najgorszy za ten głupi faul, nawet jesli byl spalony.

Spokojnie jeszcze 2 polowa czasami nasi graja wtedy lepiej ja cały czas wierzę, sam w typerku dawałem 0-1 :D

Xanthi komentarzy: 419 26.11.2017, 15:56

Odwoluje
Chcialem zeby canal+ pokazal nasz mecz nie evertonu.
Przepraszam
Ide przywalic glowa w mur jak arsenal

karmel567 komentarzy: 3222 26.11.2017, 15:56

Iwobi czyli kolejny piłkarz Wengera, który będzie grał w Arsenalu, bo zalicza czasami jakiś błysk, a realnego rozwoju nie widać. Pewnie skończy jako 30letni młody talent.

illpadrino komentarzy: 7428 newsów: 3 26.11.2017, 15:55

Śmiejecie się jak ta drużyna jest wypalona a nawet nie ma połowy rozgrywek za nami.

Wszyscy wokół nas w tabeli potracili punkty a Ci się męczą w z jakimś Burnley... Patologia.
Ozil może by coś z przodu poskładał ale za to mamy kolejny talencior ze szkółki Wengera Iwobiego, który jest klasę lub dwie gorszy od takich talentów jak Sane czy Rashford... W środku Wenger wystawia dwie patologie zamiast jednej. W obronie to wygląda tak jakby nie wiedzieli co się dzieje przy wrzutkach itd.

Dwóch topowych zawodników prawdopodobnie odchodzi w zimie. Wenger zrobi transfer Kalstroma w zastępstwo i pójdzie po top 7 jak znalazł...

Parodia drużyny, która nie ma jakichkolwiek ambicji i woli walki. Jeszcze dostaną w plecy w drugiej połowie i będą się żalić na instagramach i fb...

Kółeczko wzajemnego pieszczenia się po tyłkach.

mar12301 komentarzy: 17718 26.11.2017, 15:55

To co, dziś City traci punkty? :D hehe

Kyrtap komentarzy: 4230 newsów: 1 26.11.2017, 15:55

@Adrian12543:

Sanchez gra słabo, ale jest trzech zawodników, którzy bardzo się starają o to, żeby zagrać jeszcze gorzej :)

Adrian12543 komentarzy: 14696 newsów: 2 26.11.2017, 15:55

Powiedziałbym, że Alexis jest dziś gorszy od Xhaki i Ramseya.
Najgorszy rzecz jasna Iwobi. Jego gry nie da się oglądać.

Womanizer komentarzy: 5843 26.11.2017, 15:55

Iwobiego to powinni sprzedać albo przynajmniej wypożyczyć. Cokolwiek byle ten ogór nie grał w pierwszym składzie. od 2 lat 0 progressu.

OX dawał więcej niż Iwobi. Przykre ale prawdziwe.

krecik349 komentarzy: 516 newsów: 1 26.11.2017, 15:54

Jeszcze 3 mecze temu:
"HUUUURRR DUURRRR Iwobi za Ozila w 11"

Dzis
"Trzeba się pożegnać z Iwobim"

Co za lamusy, to forum za nic w swiecie nie przypomina tego sprzed 5-6 lat kiedy tu po raz 1 się zalogował. Teraz sama gimbusiarnia co obejrzy 1 mecz w tygodniu i wielce eksperci.

Wiecie z czym się rymują sezonowcy?

emes37 komentarzy: 191 26.11.2017, 15:54

Tyle razy sobie myślałem co ten Ramsey tu robi ale po chwili zawsze coś sprawiało żeby dac mu szansę jednak po tych 45 minutach stwierdzam definitywnie że jego czas i Wengera minął zupełnie.

Adrian12543 komentarzy: 14696 newsów: 2 26.11.2017, 15:53

Ciekawe, że mało kto zwraca uwagę na słabiutką grę Sancheza.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna