Zbieramy na operację dla Michaliny, pomożesz?

Zbieramy na operację dla Michaliny, pomożesz? 19.03.2020, 05:09, Tomasz Kochański 9 komentarzy

Ostatnie dni większość z nas może określić bardzo prosto: stres, niepewność, strach. Każdy z nas na swój sposób przeżywa aktualną sytuację związaną z epidemią. W tych ciężkich czasach nie zapominamy jednak o osobach, które potrzebują naszej pomocy niezależnie od okoliczności. O osobach, których walka o lepszą przyszłość toczy się od dawna. Jedną z takich osób jest mała Michalina, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i od samego początku walczy o to, by móc funkcjonować tak jak jej rówieśnicy.

Michalinę czeka rekonstrukcja stawów biodrowych. Od tej operacji zależy czy Misia będzie w stanie w przyszłości samodzielnie chodzić. Ciężko wyobrazić sobie takie przewartościowanie priorytetów w życiu, jeżeli rozmawiamy o czynności, którą każdy z nas wykonuje codziennie, bezwiednie, zupełnie automatycznie. Nie bądźmy obojętni, dokończmy tę zbiórkę.

Jako społeczność wspierająca jeden klub wielokrotnie udowadnialiśmy, że jesteśmy w stanie otwierać nasze serca na ważne rzeczy. Zmobilizujmy się ponownie i pomóżmy Michalinie wygrać jej walkę.

Kliknij tutaj i wesprzyj naszą zbiórkę nawet najmniejszą wpłatą!

Akcja charytatywna autor: Tomasz Kochański źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Andy98 komentarzy: 18918.03.2020, 16:33

Poszło też ode mnie, pomagajmy!

Dragun11 komentarzy: 8817.03.2020, 07:37

Poszło :)

Traitor komentarzy: 7747 newsów: 2321.02.2020, 11:55

https://www.facebook.com/groups/1325360047656371/permalink/1338945729631136/ - wystawiłem na licytację koszulke RvP(byłego kapitana Arsenalu) reprezentacji Holandii - jest zbiórka na operacje dziewczyny, ktora daje nadzieje na uniknięcie amputacji, a nawet chodzenie. Może ktoś byłby zainteresowany wzięciem udziału w licytacji lub.. wystawieniem czegoś :) Dobro wraca!

Kowal96 komentarzy: 1580020.01.2020, 09:55

Tradycyjnie już przy zbiórce na k.com, poszła skromna kwota :))

Trzymaj się Michalinko!

kamil47 komentarzy: 149214.01.2020, 17:53

Panowie i Panie wspomagamy !

metjuAFC komentarzy: 3603 newsów: 113.01.2020, 20:08

Nic mnie tak nie porusza jak choroba dziecka. Obok takiej sprawy nie można przejść obojętnie.

wujek99 komentarzy: 1712.01.2020, 23:38

Przepraszam wszystkich jeszcze raz link: https://www.siepomaga.pl/wujek-z-pomoca-dla-tosi

wujek99 komentarzy: 1712.01.2020, 23:36

Szanuję strasznie takie inicjatywy, dlatego też jako wielki kibic Arsenalu i członek społeczności Kanonierów, proszę również o wsparcie kto może tej akcji. 4 miesięczna Tosia, jest głośno o tym w Polsce, dlatego też ja też chciałem pomóc, pozdrawiam
https://www.siepomaga.pl/wujek-z-pomoca-dla-tosi?fbclid=IwAR1txxJeRjc-5lsLsdSEqjAVbIjSdFzhuiXnVh68pduujBPvnB5eKQ1eZLo

BizoNxd6 komentarzy: 45112.01.2020, 17:30

Super akcja, pomagajmy!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz marca wybór redaktorów
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl