Ziyech nie dla Arsenalu

Ziyech nie dla Arsenalu 13.02.2020, 15:55, Tomasz Kochański 48 komentarzy

Hakim Ziyech doszedł do porozumienia z Chelsea - poinformowała oficjalna witryna londyńskiego klubu.

Marokańczyk od dawna był łączony z przenosinami do Arsenalu. W ubiegłym roku 26-latek był dostępny za jedyne 30 milionów funtów. Sam Marc Overmars, czyli dyrektor sportowy Ajaxu, był zdziwiony brakiem zainteresowania swoim podopiecznym i przyznał, że sprzedałby Özila i zakupił właśnie Ziyecha, jeżeli pracowałby w Arsenalu.

Ofensywnie usposobiony zawodnik związał się jednak z rywalem Kanonierów, a konkretnie z Chelsea. Ziyech przeniesie się na Stamford Bridge latem, a resztę obecnego sezonu spędzi w Ajaxie. Spekuluje się, że kwota, jaką włodarze The Blues zapłacili za podpis Ziyecha, oscyluje w granicach 40 milionów euro plus bonusy.

Chelsea FCHakim Ziyech autor: Tomasz Kochański źrodło: chelseafc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
WukaEs komentarzy: 7314.02.2020, 17:23

@Fozzie no jak przecież brak pucharów i nie trzeba się martwić o FFP, a skąd te kasiora to już mniejsza z tym :D

PrzeArs komentarzy: 190314.02.2020, 15:35

Szkoda zyjecha . Mógł grać w porządnym klubie . No ale cóż .

Fozzie komentarzy: 21514.02.2020, 14:59

"... W Manchesterze nie ukrywają, że latem zamierzają poważnie przebudować zespół. Z raportu Soccerex wynika, że mają ku temu największe środki - ponad 273 miliony funtów, które mogą przeznaczyć na transfery. Drugie miejsce pod tym względem zajmuje Arsenal (261 milionów), a trzecie Bayern Monachium (220 milionów)... "

261 milionów??????!!!!

Chyba że rubli...

Rumunia komentarzy: 28914.02.2020, 14:50

Nie powalczyliśmy o niego, bo kupujemy Aarona Ramsey'a

AerodynamiC komentarzy: 13414.02.2020, 13:21

@Jack_Herrer: ten gość był wart zachodu, a potrzeba wzmocnienia tej pozycji konieczna jak nigdy.

RIVALDO700 komentarzy: 3297314.02.2020, 11:18

@Gunnerrsaurus napisał: "Nie rozumiem sytuacji z Ziyechem, jeśli faktycznie można go było kupić za tak małe pieniądze, to dlaczego nikt tego nie zrobił? Coś mi tu śmierdzi...

Jeśli pójdzie do Chelsea to będzie dużym wzmocnieniem"


Ty czytałeś, w ogóle tego newsa? On został oficjalnie piłkarzem Chelsea, jakie ,,jeśli''

ekhm....

Nomad komentarzy: 267714.02.2020, 11:01

beka z tych co kibicują Arsenalowi :)

Wojtek1988 (zawieszony) komentarzy: 22314.02.2020, 09:58

Beka to z tych co wierzą że my latem kogokolwiek kupimy z górnej półki. No chyba że z górnej półki championship.

Jack_Herrer komentarzy: 3438 newsów: 19214.02.2020, 09:28

Tak, kupmy od razu wszystkich skrzydłowych, Ziyecha, Lemara, Carrasco. Bierzmy ich wszystkich, bo jak nie to Arsenal jest beee. Beka z tych chłopców, którzy na każdy transfer który nie doszedł do skutku, tupią nogami jak osierocone dzieci.

Alonso komentarzy: 1138814.02.2020, 08:24

Seria niefortunnych zdarzeń. Myśleli że kupują kota z Lille za 80mln w ratach i być może przez to olali wtedy Ziyecha, do tego nie udało się wypchać z klubu Ozila. Dobrze że chociaż Martinelli im wyszedł, jedyny pozytyw poprzedniego lata.

Thrall komentarzy: 56414.02.2020, 07:06

Ziyech - nie dla przegrywa, dla chada to

ZielonyLisc (zawieszony) komentarzy: 1424314.02.2020, 01:22

ARSENAL FRAJER CLUB.

MarioG komentarzy: 77713.02.2020, 23:50

@Gunnerrsaurus: jak co Kroenke i Emery im podziękuj

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093413.02.2020, 23:40

Nie rozumiem sytuacji z Ziyechem, jeśli faktycznie można go było kupić za tak małe pieniądze, to dlaczego nikt tego nie zrobił? Coś mi tu śmierdzi...

Jeśli pójdzie do Chelsea to będzie dużym wzmocnieniem

kwiatinho komentarzy: 663613.02.2020, 23:00

Tytuł powinien brzmieć:

ARSENAL NIE DLA ZIYECHA

Leehu komentarzy: 1010413.02.2020, 22:43

Dobry zawodnik za rozsądne pieniądze. Co do słów Overmarsa że Arsenal powinien sprzedać Ozila i kupić Ziyecha to pewnie pierwsza część tego planu była najtrudniejsza i dlatego ten transfer nie doszedł do skutku. :D

WukaEs komentarzy: 7313.02.2020, 22:29

A może odrzucał wszystkie oferty bo chciał koniecznie do Arsenalu/Barcelony? Wyjaśnień można wymyślać ogrom. Okaże się w przyszłym sezonie czy kit czy hit.

majormati komentarzy: 57513.02.2020, 21:51

Coś z nim musi być nie tak, był wyróżniającą się postacią po tak fenomenalnym sezonie w LM z Ajaxem w najlepszym wieku piłkarza i ze śmiesznie niską klauzulą i nikt go nie wyciągnął z supermarketu pt. Ajax Amsterdam. Przeciez taki Dolberg, który grał ogony przeszedł do OGC Nice, za 20 mln bo nawet taki francuski klub jest najwyrazniej bardziej atrakcyjny od siedzenia w Ajaxie.

ArsenalChampion komentarzy: 384613.02.2020, 21:11

@pauleta19: dobrze się czujesz?

Szogun komentarzy: 23844 newsów: 313.02.2020, 20:54

Gracz pracowity, kreatywny, z niesamowitymi statystykami i jakimś cudem chciał dla Nas grać ale po co go klepnac na lato jak ma się takich gigantów jak Ozil ?.

P29LJ komentarzy: 78613.02.2020, 20:38

Szkoda, zarząd będzie żałował, a przeciw nam będzie strzelał i asystował

pauleta19 komentarzy: 41403 newsów: 113.02.2020, 20:07

Kompromitacja zarządu Arsenalu. Pogonić Raula i Edu, a zatrudnić Overmarsa. Kto to widział, żeby dyrektor innego klubu bardziej dbał o interesy Arsenalu niż jego pracownicy?

Pitu88 komentarzy: 76513.02.2020, 19:54

Się okaże. Oby to był jednak niewypał :D

GunnersFan9 komentarzy: 5808 newsów: 813.02.2020, 19:34

@mitmichael: dokładnie. Niby taki grajek, do wyciągnięcia za śmieszne pieniądze jak na dzisiejsze realia i aż dziwne, że najwięksi giganci z Europy się o niego nie biły.

illpadrino komentarzy: 8949 newsów: 313.02.2020, 18:50

Oczywiście, że sam go widziałem w Arsenalu, tylko dlaczego taki Arsenal o niego nie powalczył. To jest pytanie jak właśnie takiego gościa potrzeba.

NineBiteWolf komentarzy: 11621 newsów: 4913.02.2020, 18:40

Ale mnie bawi pisanie "gdyby był dobry, interesowałoby się nim więcej klubów". Takiego Pepe chciało pół Europy, a póki co gość ma problem by prosto kopnąć w piłkę.

Przypomina mi to historię z Payetem - gość robił fenomenalne liczby w Ligue 1, a z angielskich klubów chciał go tylko West Ham; później wszyscy dziwili się, dlaczego wszystkie czołowe drużyny tak spieprzyły sprawę. Z Ziyechem będzie podobnie moim zdaniem.

marcin04c komentarzy: 217013.02.2020, 18:38

Niektórzy będą pisać że to niewiadoma. A skończy się tak jak z Eriscenem, Vertongenem, i Hazardem. Ona sam mówił że chciałby do Arsenalu.

Montoya komentarzy: 55213.02.2020, 18:22

Szkoda że nie powalczyli o Ziyecha.

zdyp komentarzy: 82413.02.2020, 18:21

no tak... nie jestem zaskoczony
a pytanie za 100pkt brzmi;; KTO DLA ARENALU?
nawet nie bede sie nakrecal na letnie okienko bo jesli nie bedzie LM (a nie bedzie) to nie bedzie wlk,nazwisk. i tyle

Traitor komentarzy: 7743 newsów: 2313.02.2020, 18:19

@ziom

Czy ja wiem.. oprócz holenderskiej to on błyszczy w Lidze Mistrzów.

illpadrino komentarzy: 8949 newsów: 313.02.2020, 17:35

Skoro był taki *****isty to czemu nie starało się o niego więcej klubów w tym nawet Arsenal ?

mitmichael komentarzy: 4866313.02.2020, 17:02

To bardzo dziwne, ze zainteresowała sie nim wyłaczenie Chelsea i tylko oni skladali o niego zapytania. Bardzo jestem ciekaw jak sobie w PL poradzi

White_Walker komentarzy: 24013.02.2020, 16:46

Nie wróżę kariery na Wyspach, ale who knows?

Skotii komentarzy: 741 newsów: 813.02.2020, 16:44

Jeżeli ściągniemy Maddisona / Grealisha to noł problem.

Ranczomen komentarzy: 931413.02.2020, 16:37

Mamy Ozila nie potrzebujemy jakichś Zyjechów.

metjuAFC komentarzy: 3602 newsów: 113.02.2020, 16:36

Szkoda bo cena świetna, idealnie zastąpiłby Ozila. Czekamy jakie nazwisko z notesu wyciągnie Arteta.

Koo7i komentarzy: 49013.02.2020, 16:32

Z jakiegoś powodu to nie sciagnelismy. Tak samo Barcelona, Bayern i Juventus. Z jakiegoś powodu te kluby dopuściły sobie tego grajka. Taka sama kwota była w zeszlym oknie, a nikt go nie chciał. Coś musi być na rzeczy.

dando1234 komentarzy: 22013.02.2020, 16:22

A pepe 2x wiecej..czego o niego nie walczyli masakra -.-

Supertramp21 komentarzy: 15913.02.2020, 16:14

zaklepali sobie następne williama

Nomad komentarzy: 267713.02.2020, 16:13

Kiepska polityka klubu. Dziwię się tylko, że nie trafił do Juve. Widocznie są naszpikowani ofensywą w postaci Ronaldo

tomash473 komentarzy: 113013.02.2020, 16:13

30 mln za tak wyróżniającego się zawodnika to w dzisiejszych czasach niewielka kwota. Szkoda, bo gość ma super technikę, nieszablonowe zagrania, jest przebojowy... Krótko mówiąc przydałby się w tej drużynie, ale widocznie włodarze tego klubu mają inne zdanie.

JessyJames7 komentarzy: 29013.02.2020, 16:08

Dobry grajek za rozsądną kasę, to fakt.
Pamiętajmy jednak ile transferów przeprowadziliśmy w lecie. Na pewno by się nam przydał ale budżetu nie rozciągniesz.

flax komentarzy: 18413.02.2020, 16:07

Historia lubi się powtarzać - Eden Hazard

ziom komentarzy: 123113.02.2020, 16:06

Według mnie ten piłkarz to wielka niewiadoma.Albo on odpali albo nie.On nie jest żadnym talentem a tylko ukształtowanym i gotowym produktem.Liga holenderska ma średni poziom więc przeskok sportowy dla niego będzie ogromny.

mikowhy komentarzy: 1385 newsów: 1013.02.2020, 16:01

Daliśmy dupy i to nie pierwszy raz

swistak86 komentarzy: 17413.02.2020, 16:00

Szkoda, był w zasięgu :/

tyson880 komentarzy: 989613.02.2020, 16:00

Wielka szkoda. I to jeszcze Chelsea...

lucasnoline komentarzy: 531013.02.2020, 15:56

Frajerstwo z naszej strony, że nie ogarnęliśmy tego transferu. Tyle tylko mam do powiedzenia.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl