Komentarze użytkownika DoomSlayer

Znaleziono 1414 komentarzy użytkownika DoomSlayer.
Pokazuję stronę 1 z 36 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 20:12

Do redakcji/adminów jak wkleję oferte OLX z koszulkami AFC to będzie warn czy coś?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 20:12

@thide napisał: "z jaką asystą?"


Pomyłka :D Iwobi grał ale nie asystował :P Jednak 2019/2020 to nie będzie jego sezon :/

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 20:06

Iwobi z asystą - to jego sezon (2019/2020)

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 19:35

@RIVALDO700: Mbappe to naturalny następca Messiego i Ronaldo.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 19:31

@notopyk napisał: "Lewy xddddd"

Bez spiny staty Lewego z samej ligi niemieckiej:
2018/2019 - 47/40/13
2017/2018 - 48/41/5
2016/2017 - 47/43/10
2015/2016 - 51/42/6
2014/2015 - 49/25/13
2013/2014 - 48/28/13
2012/2013 - 49/36/13
2011/2012 - 47/30/12
2010/2011 - 43/9/4

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 19:23

@michal192837465 napisał: "A w deadline day dołączą Arteta, Mertesacker, Benayoun i Andre Santos."

Wbrew pozorom to było fajne okienko

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 18:58

@RIVALDO700: Normalna kolej w życiu. Większość piłkarzy ma swój prime, strzela, asystuje, mija jednak ten czas i schodzą w cień bo mało jest geniuszy piłkarskich co utrzymują mega formę latami (Messi, Ronaldo, Lewy, Aguero itp.)

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 18:21

BTW. Cisnę II Fazę MCU i trochę żałuję że, nie oglądałem wszystkiego pokolei jak trzeba.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 18:20

U nas to jest taki dramat że szkoda gadać. Tak teraz widzę, to będzie tylko ten Tierney i Saliba przy dobrych wiatrach, a reszta zostaje tak jak jest. Serio gorzej nie będzie, niż jest bo wątpie byśmy spadli z ligi, jednak ja już nastawiam sie tylko na granie młodymi (Bielik, Nelson, Saka, Willock, Nketiah). Ja nie wierzę już że coś się zmieni. Szansa byłaby, gdyby była ta LM, a tak... sorry.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 14:08

@lays napisał: "Benitez robił tak dobrą robotę tam"

Wymieniłbyś Emeryego na Beniteza?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 13:12

@RIVALDO700: Marcelciu spokojnie, teraz są inne tematy poruszane niż Aubka. Czill CJ Czill!

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 12:51

@Rafson95: prawilny warn, znaczy mam podobne zdanie że tak będzie, bo pewne sprawy wymykają się spod kontroli.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 12:22

Wg mnie czas warnów też jest za długi, raz dostałem 180 dni jak dobrze pamiętam.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 11:15

@macc: no i Caceres by zagrał lepiej od Jenkinsona

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 11:14

@call_me: ogólnie ludzie też stali się bardziej wygodni w kilku kwestiach życia, ale cóż...

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 11:06

@hot995 napisał: "Te warny są tak idiotyczne i żałosne, że już rozumiem, dlaczego nie ma pod nimi podpisu. Też bym wolał się nie ujawniać w takim wypadku."

Czyli petycja (w formie sondy obok), czy userzy chcą danych osoby udzielającego warna/zawieszenia?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 11:04

@Redzik: czyli bez zmian:

Leicester - AFC 3:0
Palace - AFC 3:2
Wolves - AFC 3:1

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 10:58

Jedenastka AFC w next season:

Saka - Lacazette - Nelson
Bielik - Wilnock - Guendouozi
Tierney - Holding - Sokratis - Bellerin
Leno

tak będzie.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 10:45

@Redzik: Zaświecił się na zielono, więc nie dobrze.......

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 10:42

A co do AFC, to powiem Wam tyle, @pauleta19 miał racje, kij z AFC, bo to w dobrym kierunku nie zmierza...

Nie będę zdziwiony jak 1/2 składu będzie inna i Ci w których wierzyliśmy, odejdą. Klub Mem z właścicielem i zarządem pokroju Legii Warszawa...

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 10:39

@illpadrino: Ja jeszcze powiem że, są komentarze o wiele bardziej "wularne" z tekstem typu "g*w*o wiesz na ten temat" albo uderzające w sfery materiale typu " zanim się wypowiesz na temat negocjacji, to przebrnij temat swoich kieszonkowych od rodziców" i jakoś nikt nie robi afery. Wygląda to czasami jakby byli równi i równiejsi....

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 09:27

@ZielonyLisc: pamiętaj, jeszcze 90 dni i będziesz z Nami na Zamościu.... na wolności...

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 08:14

@kanapka: a jak jego szefem jest facet, to co wtedy?

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 24.06.2019, 08:10

Był Kieran Gipps, teraz będzie Kieran Tarrany :D

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 13:14

@DoomSlayer napisał: "Nie zdziwię się jak będą mu robili utrudnienia z opuszczeniem Chin (jako kraju) - choć może tylko tak mi się wydaje..."

@lays napisał: "The conflict is increasing in proportions and Dalian Yifang are now saying that it will do everything it can to prevent Yannick Carrasco from transferring to Europe. [HLN]"

Żeby go tylko do paki nie walneli, Chiny to dziwny kraj.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 13:02

@lays: Wg mnie oni narobią Carrasco smrodu. Gdzieś była opinia piłkarza z tego klubu że, pożegnają go równie źle, jak równie dobrze przywitali, czy jakoś tak. Nie zdziwię się jak będą mu robili utrudnienia z opuszczeniem Chin (jako kraju) - choć może tylko tak mi się wydaje...

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 12:43

@kaman17: żeby nie było tak, że go z tych Chin nie wypuszczą...

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 12:39

@lays: Amen. Teraz do AFC!!!

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 12:38

@lays: Nacho bym sprzedał, bo myślę że skończy się z nim jak z Licheniem - stary, wypalony i na oparach. Jedynie gdyby ktoś dał za Kolasinaca 30-35mln F to bym sprzedał, ale z naszymi predyspozycjami do negocjowania ceny to nikt tyle nie da (i też tygodniówkę ma sporą).

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 12:17

@bocian18 napisał: "Chciałbym studiować w Łodzi polecacie jakiś ciekawy kierunek ?"

A co lubisz i czym się interesujesz? Nie możemy Ci powiedzieć idź na fizykę skoro jej nie lubisz, bo wolisz np.: Geodezje czy coś innego.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 12:16

@illpadrino: Emery jest dla nas najlepszym trenerem na ten moment w tym baganie. Każdy liczący się trener do nas na ten moment nie przyjdzie, chyba że chce się bawić w męczennika...

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 12:15

Dawać już tego zbuntowanego Carrasco do nas, Tierneya, Salibe, Bielika, Caballeosa, Sake, Nelsona, Willnocka i wjeżdzamy Young Bloodem w sezon!

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 23.06.2019, 10:53

@Alonso napisał: "Niech pierw Emery sobie nim gra za Mustafiego czy Xhake"

Jakby Bielik dostał "PRAWDZIWĄ" szansę to mogę iść o zakład że, by jednego i drugiego wygryzł z składu.

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 22.06.2019, 22:22

@Argudo: Ty to się chyba Boga nie boisz...

Komentowany temat: Carrasco zawieszony przez klub 22.06.2019, 19:50

Właśnie o tym czytałem xD

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 22.06.2019, 19:36

@JanikK: Staty w tym sezonie fajne z samej ligi:

G-33/B-16/A-8

https://www.transfermarkt.com/florian-thauvin/profil/spieler/184892

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 22.06.2019, 12:25

@ares765: na fb zrobiona jest zbiórka pieniędzy na kontrakt Ozila. Z wymaganych 24mln £, mamy uzbierane 547zł

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 21.06.2019, 12:44

@metjuAFC napisał: "pora ściagnąć różowe okulary bo ta młodzież póki co nie pokazała nic nadzwyczajnego"

Za to Elneny, Mustafi, Jenkinson robią robotę jak należy!

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 21.06.2019, 12:36

@kwiatinho: moim zdaniem gorzej niż Xhaka nie zagra i dałbym go do środka razem z Torreirą

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2019/20 21.06.2019, 11:23

@Marcinafc93: Welbecka, Pereza to podobno wcisnął Łysy, nie obwiniałbym o transfery wszystkich paralityków tylko Wengera.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.58
Gracz maja wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna