Komentarze użytkownika erykgunner

Znaleziono 1466 komentarzy użytkownika erykgunner.
Pokazuję stronę 1 z 37 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Dołącz do jedynego polskiego fanklubu Arsenalu! 20.07.2018, 13:25

Jeśli ktoś z Warszawy i okolic chciałby w kibicowskim gronie oglądać mecze, podyskutować o Arsenalu i fajnie spędzić czas, to zapraszam: https://www.facebook.com/groups/arsenalwarszawa/

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 23:20

@illpadrino:

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to niestety nie wszystko jeszcze działa tak, jak powinno na stronie - między innymi niektóre odnośniki. W tej kwestii niestety ja nie jestem w stanie nic zrobić.

Co do quality regulaminu - zgadzam się, to jest na liście rzeczy do zrobienia na stronie. Natomiast warny za wulgaryzmy nie są żadnym czepianiem, tylko czymś, co działa na tej stronie od zawsze. Jeśli ktoś tego nie rozumie i próbuje używać "argumentów", że według niego to jest w porządku i w sumie regulamin jest efektem braku kompetencji administracji, która nie ma godności przyznać się do błędu, to nic nie poradzę.

Wiadomo, wszystko zależy od osoby, która daje ostrzeżenia, a jest nas kilku. Ja ten Twój drugi przykład też zakwalifikowałbym jako warn. Ale bez jaj, nie ma się tu co stawiać z żadnej drugiej strony. Wejdź w sobie w profil hota i zobacz, za co ma ostrzeżenia. Tam nie ma żadnego "zajebiście"

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 23:02

@hot995:

Nie wierzę. Ty musisz być trollem :)

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 22:53

@Kyrtap:

Faktycznie, ma. Ale nie wiem od kogo. W każdym razie można zdjąć, jeśli Pan 9 będzie chciał :)

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 22:14

@Papaciok:

Za "zajebiste" jeszcze nikt nie dostał warna. A jak dostał, to od ręki zdejmę :)

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 22:13

@hot995:

"Tymczasem Ty sobie interpretujesz jak Ci wygodnie i mi wmawiasz to samo. To jasno pokazuje, że ten podpunkt ułożony jest po prostu fatalnie i dowodzi Waszej niekompetencji. Zresztą sam to przyznałeś, ale nieświadomie. Cytuję Twoją wypowiedź: "A regulamin oczywiście jest, tak jak zapis w nim, o zakazie wulgaryzmów". Tymczasem regulamin mówi: "Komentarze nie mogą być wulgarne". To coś zupełnie innego i się nawet nie pokrywa. Nie liczę, że przyznacie się do błędu"

zakaz «zarządzenie lub polecenie zabraniające czegoś» -> "Komentarze nie mogą być wulgarne"

Ale tak, wmawiaj sobie :) Pan najmądrzejszy znowu potępił ciemny lud. Szkoda, że jako osoba mająca tyle do powiedzenia na temat piłki, jest jednocześnie takim egocentrykiem i bufonem. No nic, po prostu chciałem Cię uprzedzić o konsekwencjach, co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 20:52

@wojt3q:

"Ja uważam, strony takie jak ta, gdzie komentarzy jest bardzo dużo powinny działać na zasadzie zgłoszeń. Jeśli uważasz, że dany komentarz jest wulgarny/niewłaściwy/rasistowski/cokolwiek, to zgłaszasz to i dopiero wtedy moderatorzy weryfikują, czy faktycznie tak jest. Modzi mają mniej pracy i zredukowana byłaby liczba ostrzeżeń za jakieś pierdoły"

Dokładnie tak to działa. Dostajemy sporo zgłoszeń od userów, którzy zwracają uwagę na wulgaryzmy. Wiadomo, że admini i redaktorzy to Ci źli, bo banują fajnych ziomków, co są od lat na stronie, ale warny dostaje każdy niezależnie od stażu.To nie jest tak, że siedzimy tu 24h na dobę i czytamy wszystko. Zdecydowanie więcej ostrzeżeń jest po zgłoszeniach. Cześć tych hota też taka była, tylko tu jest problem, bo przecież on nigdy nic złego nie napisał.

@hot995:

"Nie zgadzam się z tym i mam swoje zdanie i będę się tego trzymał nawet pod groźbą bana"

Szkoda.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 17:01

@hot995:

Słuchaj, napisałem to, bo uważam, że wnosisz dużo merytoryki do naszej społeczności i szkoda by było, gdybyś dostał bana. Widzę jednak, że Ty nadal swoje i oczywiście jesteś ponad wszystkimi, istna alfa i omega. Jeśli honor nakazuje Ci pisać o "chujach" i "dopierdalaniu", to Twoja sprawa. Szybko się pożegnamy.

A regulamin oczywiście jest, tak jak zapis w nim, o zakazie wulgaryzmów:
http://kanonierzy.com/strona/regulamin-serwisu-kanonierzycom/21/

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 16:36

@hot995:

Przystopuj z tymi wulgaryzmami, bo masz już 4/5. Szkoda byłoby stracić tak merytorycznego rozmówcę.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 16:25

Aczkolwiek wiadomo, że niesnaski międzyklubowe zawsze były i będą. Każda strona będzie szukać czegoś, czym można dopiec rywalom, nie patrząc w tym samym czasie w swój ogródek.

Fakty z ostatnich lat:

Klopp: 0 trofeów, specjalista od porażek w finałach, wydane ponad 300 milionów na transfery

Wenger: 3 x Fa Cup i 3x Tarcza Wspólnoty

Teraz każdy z nas chciałby, żeby Arsenal grał jak The Redds, ale patrząc na to za 15 lat, mamy obraz, że w Liverpoolu wydali dużo więcej kasy i nic z tego nie mieli, a u nas stary dziad, nieudacznik i skąpiec wsadził do gabloty 6 trofeów. Jest profit.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 16:14

Wiadomo, że porównywanie Pucharu Polski z finałem LM nie ma najmniejszego sensu, tak jak 100 x FA Cup vs 100x przegrany finał.

Jeśli mówimy o dwóch klubach, które na przestrzeni lat grają regularnie w LM, mają podobne wyniki w lidze i generalnie są na podobnym poziomie, to wiadomo, że wtedy lepiej wygrać Puchar Anglii i mieć trofeum, zamiast obskoczyć bencki w finale. Arsenal jednak nie pasuje do tego porównania, bo my będziemy dwa lata bez Ligi Mistrzów i dla nas aktualnie ten poziom jest nieosiągalny.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 18.07.2018, 15:47

@Glajskor:

"87 mln wydanych na transfery w ciągu ostatnich 3 lat"

Nie no, nie myl wydatków z net spendem. Wydanych pieniędzy jest ponad 300 milionów funtów. I komentarze dotyczące tej ogromnej sumy pojawiają się wyłącznie dlatego, że Klopp zapowiadał, że nie zamierza wydawać takich ogromnych sum na piłkarzy jak ligowi hegemoni (City, Utd i CFC), a okazał się hipokrytą. Tylko w stosunku do tego mogą być przytyki. No i może do tego, że taka kasa dała całe 0 trofeów :)

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 17.07.2018, 10:47

@FabsFAN:

"a ten superwojtas zawalił nam znowu wielką imprezę swoimi nieudanymi wyjsciami"

MŚ to zawalił nam Nawałka swoimi niezrozumiałymi decyzjami i przywiązaniami do nazwisk.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 16.07.2018, 16:20

@Novazzy:

http://kanonierzy.com/strona/jak-kupic-bilety-na-mecz-arsenalu/264/

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 16.07.2018, 14:48

@mitmichael:

Co nie zmienia faktu, że to i tak śmiesznie niska kwota :)

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 16.07.2018, 14:33

@mitmichael:

"Wisla dostanie procent od tego transferu czyli ponad 900tys zł tak bardzo potrzebnych w tym momencie. Co ciekawe bedzie to wiecej niz za Carlitosa"

Nie będzie. Carlitos poszedł za 450 tys. euro.

Komentowany temat: Kanonierzy gromią 5-ligowca! Arsenal - Boreham Wood 8:0 16.07.2018, 13:47

@Barney:

Marketingowo Juve jest już na plusie. Ich akcje wzrosły w ostatnim czasie o 40%. Do tego dochodzi sprzedaż koszulek i gadżetów oraz lepsza pozycja do negocjowania umów ze sponsorami. A trzeba pamiętać, że lwią część kasy na transfer i pensje wykłada koncern Fiat Chrysler Automobiles, więc Juve aż tak bardzo nie nadwyręży klubowej kasy.

No i jak bardzo by nie lubić Cristiano, to nie ma wątpliwości, że on zdominuje Serie A.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 13.07.2018, 15:25

@Alonso:

"Wiadomo jak ktoś kogoś ciągle obraża to jest to normalne że nie jest tolerowany ale jak się rzuci jakąś ****ą czy śmieciem raz kiedyś i leci za to ostrzeżenie a po którymś razie ban to jest przesada"

Oczywiście. Nie tolerujmy wulgaryzmów i obrażania, ale jak ktoś jest 8 lat na stronie, to może ludzi od śmieci wyzywać...

Naprawdę nie rozumiem tych lamentów. Bana dostaje się za 5 warnów, a ktoś, kto ma ich już 4, wie za co one grożą. Jak się nie potrafi utrzymać nerwów/emocji na wodzy i przeczytać swojego komentarza przed dodaniem w celu uniknięcia takich sytuacji, to takie są tego skutki.

Pomijam już fakt, że ten komentarz nie był pisany po przegranym meczu, gdzie jeszcze w jakimś stopniu można tłumaczyć rozgoryczenie. Gościu w środku sezonu ogórkowego wyzywa ludzi od śmieci i wielkie zdziwienie, że wyłapał kolejnego warna. Naprawdę tak trudno o kulturalne wypowiedzi?

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:29

@Wojakus:

Tak samo wyrzucenie "6" na kostce. 50% szans - albo wyrzucisz, albo nie ;)

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 23:23

Za pisanie, że w karnych decyduje "zwykle szczęście" chyba powinny być warny... Jak można zrównywać umiejętności precyzyjnego strzelenia i opanowywania nerwów do losowości np. rzutu monetą? Chyba nigdy tego nie zrozumiem...

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 16:27

@Redzik:

"W tym sezonie (2018/2019) Krystian Bielik ANI RAZU nie trenował w pierwszym zespołem Arsenalu pod wodzą Emeryego"

To straszne, zwłaszcza, że "w tym sezonie" to rapem 8 dni. Pewnie Bielik już skreślony....

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 16:25

@pierre_afc:

"Zacznijmy od tego, że poważny klub powinien szczególnie młodym zawodnikom wpajać, że w trakcie kontuzji też powinno się ćwiczyć w jakimś zakresie."

Tego jeszcze nie grali... Gnabry się spasł, bo miał w dupie dietę i zalecenia trenerów + miał olewczy stosunek do treningów w WBA, a na końcu i tak winę ponosi Arsenal. Pewnie Wenger go zniszczył?

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 14:43

@songoku95:

Dobrze wiemy, że Arsenal to klub "prorodzinny" i słynie z nierobienia problemów. Ale fakt, szkoda, że nie zostawiliśmy sobie furtki na jego powrót.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 14:38

@pierre_afc: @ArsenalChampion:

Zgadzam się, że toporne WBA to nie był najlepszy kierunek dla Serge'a. Stawiam, że zaważyła tu szansa ogrywania go w Premier League, a nie gdzieś niżej. Fakty są jednak takie, że Gnabry miał lekceważące podejście do treningów w tamtym czasie i po powrocie pewnie był dużo gorzej przygotowany fizycznie od słabych Theo i Oxa.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 14:30

@ArsenalChampion:

"jak Wenger nie dawał szans gry Gnabryemu , a na skrzydłach biegał walcott i ox to nie dziwie się ze odszedł"

Strasznie to uprościłeś.

Arsene zauważył talent Gnabry'ego i dal mu szansę, ale niedługo po tym doznał urazu. Serge w trakcie długiej kontuzji zamiast pracować na siłce, to wolał żreć burgery i doprowadzić się kilkukilogramowej nadwagi. A kiedy dostał szansę na odbudowanie formy w WBA, gdzie sam Pulis o niego zabiegał, to nie chciało mu się w pełni angażować w treningi.

Przypominam również, że Wenger bardzo chciał go mimo wszystko zatrzymać, a to Serge chciał odejść. Pewnie widział, że nie da rady się przebić do pierwszego zespołu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 14:14

@pierre_afc:

"Co do Gnabry'ego to do końca życia będę miał za złe Wengerowi i reszcie, że tak łatwo odpuściliśmy Niemca"

Odsyłam do archiwalnych newsów. Arsene i zarząd robili wszystko, by zatrzymać Gnabry'ego w Londynie, ale ten zwyczajnie nie chciał. Szkoda żebyś miał żal o coś, co nie miało miejsca.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 11.07.2018, 11:29

@hot995:

Też takie wrażenie odniosłem. Te najprostsze zwroty, które zna to chyba tylko "ok", "yes" i "no". Ma czas, angielskiego może się nauczyć, oby tylko wykazał się większymi chęciami niż Gabriel czy Alexis.

Komentowany temat: Oficjalnie: Torreira zawodnikiem Arsenalu! 10.07.2018, 16:16

Witaj piłkarzu, o którym nigdy nie słyszałem!
Już teraz jesteś bogiem na k.com, obyś udźwignął presję.

Komentowany temat: Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 10.07.2018, 13:11

@FabsFAN:

Myślę, że to akurat dobrze, bo byśmy nie mieli teraz Lacy i Auby :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 10.07.2018, 12:58

Ciekawa wypowiedź Carlo Ancelottiego o swoich dwóch największych błędach w karierze:

"Nie chciałem Roberto Baggio w Parmie, ale to jeszcze nie jest najgorsze. W Juventusie nie dostrzegłem, że Thierry Henry… nie jest skrzydłowym"

Komentowany temat: Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 09.07.2018, 16:36

@mistiqueAFC: @grzegorz1211:

Jeśli ktoś uważa, że piłkarz, który po 17 latach bycia Kanonierem zmienia klub, nie zasługuje na informację o tym i dyskusję kibiców w komentarzach, to albo jest trollem, albo szuka atencji na zasadzie "napiszę coś głupiego, ciekawe ile dostanę plusów".

Komentowany temat: Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 09.07.2018, 16:16

Pomijając sympatię do Jacka, który niewątpliwie był związany emocjonalnie z Arsenalem, to:

1. Zagrał wybitny mecz z Barceloną 7 lat temu.
2. Na fali po eksplozji jego talentu zagrał KILKA bardzo dobrych spotkań i KILKANAŚCIE dobrych.
3. Popadł w przeciętność, w którą popychały go kolejne kontuzje.

PR-owo to ostatni prawdziwy Kanonier, a tak naprawdę to średni piłkarz, imprezowicz i awanturnik, a wyznacznikiem armaty w sercu były wulgarne przyśpiewki w stronę Tottenhamu.

Dobrze, że wreszcie nie kierujemy się sentymentami i pozbywamy średniaków. Mimo wszystko, powodzenia Jack!

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:54

@KapitanJack10:

"Wenger posadził go na ławce na pierwsze kolejki a później wpuszczał na ogony"

Tutaj warto zauważyć, że Campbell grał:

14/15 (pół sezonu) w Arsenalu 10 meczów, średnio 39,3 minuty
15/16 w Arsenalu 31 meczów, średnio 54 minuty

a 16/17 w Sportingu 29 występów, średnio 43 minuty na boisku

Więc w Arsenalu miał lepiej niż w Sportingu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:51

@arsenallord:

"Mi bardziej było szkoda Pereza. Tutaj Wenger zniszczył mu rok gry i nikt mi nie powie, że było inaczej"

Perez zdecydowanie zasługiwał na więcej gry, ale moim zdaniem kluczowe może być to, że Wenger go nie chciał, a był to prawdopodobnie panic buy Gazidisa pod koniec okienka.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:33

@arsenallord:

Zgadzam się, ale pisanie, że Joel grał kozacko to spore przegięcie. On oddychał rękawami po godzinie gry i nie potrafił kopnąć piłki prawą nogą.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:30

@ArsenalChampion:

Nie bardzo rozumiem, o co Ci teraz chodzi. Uważam, że West Ham w żadnym z ostatnich sezonów nie walczył o utrzymanie. Prawie każdy klub ma gorsze i lepsze miesiące, ale na końcowy wynik składają się punkty z całego sezonu. Jakoś nie kojarzę, żeby na 3-4 kolejki przed końcem West Ham był w strefie spadkowej, a pisanie o "walce o utrzymanie" w marcu jest trochę śmieszne :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:23

@ArsenalChampion:

No a na co mam patrzeć, jak nie na tabelę, jeśli chodzi o Twój chybiony argument z "biciem się o utrzymanie"? Tak się składa, ze sezon trwa od sierpnia do maja i punkty zdobywa się we wszystkich miesiącach. Arsenal też często lepiej punktował od kwietnia, a jakoś nie widzę, żeby ktoś pisał, że biliśmy się o środek tabeli.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:20

@ArsenalChampion:

"Ja pamietm Campbell u nas grał kozacko , był jednym z najlepszy piłkarzy w sezonie 15/16 nie wiem po co było to wypożyczenie do sportingu"

Ja tam widziałem gościa, który nie miał siły biegać więcej niż 60 minut i jak miał sytuację na strzał 5 metrów od bramki na prawą nogę, to musiał przełożyć, bo ta noga służyła mu tylko do podpierania. Jego "dobra" gra to złudzenie spowodowane żałosnym w tym czasie Walcottem.

Na szczęście w Sportingu się odbudował i pokazał klasę.
29 występów, średnio 43 minuty na boisku, 3 strzelone bramki. Szkoda, że Wenger go zniszczył.

Komentowany temat: Oficjalnie: Sokratis w Arsenalu! 09.07.2018, 15:14

@ArsenalChampion:

"West ham to co roku ma być mocny , a konczy się tak ze bija się o utrzymanie"

Faktycznie, sezon w sezon walczą o życie:

17/18 - 13. miejsce
16/17 - 11. miejsce
15/16 - 7. miejsce
14/15 - 12. miejsce
13/14 - 13. miejsce
12/13 - 10. miejsce

Komentowany temat: BBC: Dziś testy medyczne Torreiry i Guendouziego 09.07.2018, 12:53

@wujaszenko:

Ale przecież ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest :)

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna