Profil użytkownika josephik

zarejestrowany
05.08.2009
(3091 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko


miejscowość i województwo
-, -

data urodzenia
-

ulubiony klub
-

ulubiony piłkarz
-

zainteresowania
-
ostatni komentarz:

Wengerball...

dodanych komentarzy:441
ilość komentarzy dziennie:0.14
miejsce w rankingu komentujących:1246
procent wszystkich komentarzy:0.01%
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:8730
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 20.01.2018 - godzina 16:00
0 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City24212165
2. Manchester United24165353
3. Chelsea24155450
4. Liverpool23138247
5. Tottenham Hotspur23135544
6. Arsenal24126642
7. Leicester City2497834
8. Burnley2497834
9. Everton24771028
10. Watford24751226
11. West Ham United24681026
12. AFC Bournemouth24671125
13. Crystal Palace24671125
14. Huddersfield Town24661224
15. Newcastle United24651323
16. Brighton & Hove Albion24581123
17. Stoke City24651323
18. Southampton23491021
19. West Bromwich Albion243111020
20. Swansea City23451417
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane201
Mohamed Salah186
Sergio Agüero165
Raheem Sterling144
Romelu Lukaku115
Roberto Firmino105
Álvaro Morata104
Wayne Rooney102
Jamie Vardy101
Anthony Martial94
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna