Komentarze użytkownika Iron_Heart

Znaleziono 75 komentarzy użytkownika Iron_Heart.
Pokazuję stronę 1 z 2 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia12następna
Komentowany temat: Remis po pasjonującej końcówce. Arsenal 2-2 Man City! 13.09.2014, 15:37

Niech to się już skończy, bo nie wytrzymam. To co wyrabiamy, to się w głowie nie mieści.

Teraz Wenga zrobi zmiany w 91 minucie, bo się będzie bał, że ta "świetna" gra się posypie. Ech... ;/

Szczerze, to nie wierzę :D Żeby to teraz utrzymać!

Znowu w grze ;D Wenger > Hodgson, Wilshere lepszy jak gra bliżej bramki przeciwnika.

Flamini żółta jak zwykle - to już powinien być znak dla Siwego, żeby go zmienił. Wstawić Oxa!

Komentowany temat: Walka na śmierć i życie: Arsenal vs Manchester City 13.09.2014, 14:25

Cały czas mi się wydaje, że środkowi strasznie zwalniają grę, Idzie kontra, a Ci kółeczka kręcą w środku pola ...

A już miałem napisać, że nam tak dobrze idzie. Z przodu od razu widać różnicę, Welbeck porusza się zupełnie inaczej niż Giroud (nie mówię, że Giroud robi to źle). Widać brak dobrego DP, wolałbym dziś widzieć Artetę niż Flaminiego. No nic, pozostaje mieć nadzieję, że jednak odrobią ;)

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 22:20

Powtórka z rozrywki. I znowu nerwowa końcówka :/

Sanchez niewidoczny, Ozila też jakoś mało widać. Nadzieja, że Ox może coś stworzy.

Jak ja bym chciał, żeby dzisiaj Sanchez odpalił... COYG!

Komentowany temat: Zadanie wykonane. Arsenal 2-1 Crystal Palace! 16.08.2014, 19:40

Cazorla fatalnie, zwalnia akcje, same straty.

Komentowany temat: Kontuzja Diaby'ego? 09.08.2014, 12:51

Ech szkoda faceta, bo trzeba przyznać, że talent ma. Jak grał, to złego słowa nie można było powiedzieć. Rozumiem, że mu zależy i się nie poddaje, ale dla własnego dobra powinien zawiesić buty na kołku. Niech zajmie się czymś innym związanym z futbolem, skoro tak kocha ten sport, bo w końcu skończy na wózku inwalidzkim :/

Komentowany temat: Kanonierzy pewnie kroczą po upragnione Top Four! 20.04.2014, 16:22

Podolski! Jak dla mnie w finale może być identyczny wynik ;)

Komentowany temat: Pierwszy z finałów: Everton vs Arsenal! 06.04.2014, 14:48

Świetnie. Po prostu świetnie. W tamtym sezonie mieliśmy dobrą końcówkę, za to w tym szkoda gadać.

Komentowany temat: Redknapp: Tottenham może wyprzedzić Arsenal 09.02.2014, 16:38

Kogoś tu chyba poniosła wyobraźnia.

Komentowany temat: Nie dać się ugryźć na Anfield - Liverpool vs Arsenal 08.02.2014, 14:29

Arshawin by się przydał. Jeden mecz nic nie przesądza, może po nim właśnie mocno się odbijemy. Chociaż równie dobrze może być na odwrót.

Komentowany temat: Walia podbita po raz drugi, Cardiff 0-3 Arsenal 30.11.2013, 23:21

Mnie po tym meczu przede wszystkim cieszy bramka, którą strzelił Flamini :) Należała mu się :)

Komentowany temat: Może za rok... MU 1:0 Arsenal 10.11.2013, 19:04

Haha, jak Papcio się rzuca :D

Komentowany temat: Może za rok... MU 1:0 Arsenal 10.11.2013, 19:00

No oby coś ugrali jeszcze, ale takiego szczęścia jak Chelsea to my nie mamy. Szczególnie na OT.

Komentowany temat: Może za rok... MU 1:0 Arsenal 10.11.2013, 18:58

No i coś się zaczęło dziać! COYG!

Komentowany temat: Może za rok... MU 1:0 Arsenal 10.11.2013, 18:51

Teoretycznie jedyną osobą która może wejść z ławki i coś zmienć jest Gnabry, ale przecież nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest po kontuzji..

Oho, Giggs.

Komentowany temat: Może za rok... MU 1:0 Arsenal 10.11.2013, 18:29

Wygląda to trochę lepiej, ale czy to wystarczy żeby zremisować chociaż? Brakuje mi trochę naszych skrzydłowych ;/

Komentowany temat: Może za rok... MU 1:0 Arsenal 10.11.2013, 18:22

Miło się słucha naszych kibiców na stadionie :)
A co do rzutu wolnego to porażka...

Komentowany temat: Przełamać klątwę Old Trafford: Man Utd vs Arsenal 10.11.2013, 17:58

Nieprecyzyjne te nasze podania, fatalnie to na razie wygląda. Oby w drugiej połowie im się odmieniło.

Jeśli u siebie przegramy to ja nie wiem.... COYG!

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Liverpool 02.11.2013, 18:13

Zbyt ciekawej ławki to my nie mamy...

Komentowany temat: Diaby nie zagra przez kilka miesięcy 19.10.2013, 17:31

Szkoda mi faceta, bo jest bardzo pozytywną osobą. Naprawdę go podziwiam za jego silną wolę, chęć gry, ale wydaje mi się, że jednak powinien skończyć swoją przygodę z Arsenalem. W sumie może i nie tylko z Arsenalem, może powinien zakończyć karierę ze względu na swoje zdrowie. Eh naprawdę wielka, wielka szkoda, bo umiejętności to on miał :(

Komentowany temat: Wielkie powroty po kontuzjach: Arsenal vs Norwich 19.10.2013, 16:40

No nie, ciekawe co z Flaminim ;/

Ciekawe, czy Wenger znowu zamierza murować bramkę pod koniec meczu. I druga sprawa, czy da szansę Bendtnerowi.

Komentowany temat: Po siódme zwycięstwo z rzędu: Arsenal vs Stoke 22.09.2013, 15:07

Gnabry gra dobrze, ale chyba brak mu jeszcze pewności siebie. Przed chwilą jak zwolnił akcję to kolega z drużyny (nie widziałem kto, słaba jakość) pokazywał mu, żeby grał do przodu, ale ten wolał do niego podać. Ale tak to pozytywne wrażenie robi.

Ramsey z meczu na mecz coraz lepszy, oby tak dalej!

Dobrze, że już dawno wyrzuciłem Theo z FPL :D
Zobaczymy, czy Ramsey i Giroud coś zapunktują w tym meczu.

Komentowany temat: Kanonierzy pokonują Sunderland 3-1, dwa gole Ramseya! 14.09.2013, 17:48

Ja nie mogę, zamiast dać teraz szansę tym młodym to on wprowadza kolejnego obrońcę...
On tym młodym to chyba jeszcze nie ufa.

Jasne, brońmy wyniku...

Miałem nosa, w FPL mam w pierwszym składzie Ramseya i Girouda :D

Komentowany temat: Wygrać kolejny mecz: Sunderland - Arsenal 14.09.2013, 16:12

Akurat gościu wyłączył ten pasek na active, miał nosa ;d

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 03.09.2013, 00:01

Jeszcze nie wszystko stracone, może Wenger załatwił coś jeszcze i dopiero ogłoszą po północy.

W końcu ;) Pytanie, czy Wenger nas jeszcze zaskoczy czy na tym się skończy.

Bo jeszcze sobie pomyślę, że się na nas uwzięli wszyscy i nie chcą nam nikogo sprzedać. Oby to wszystko były plotki. A Demby Ba szkoda, nie wiem kogo Wenger znajdzie w przeciągu 2h.

Viviano już oficjalnie jest, na stronie Arsenalu potwierdzone.