Komentarze użytkownika Simpllemann

Znaleziono 52838 komentarzy użytkownika Simpllemann.
Pokazuję stronę 6 z 1321 (komentarze od 201 do 240):

Komentowany temat: Piłkarskie widowisko na Anfield: Liverpool 2-2 Arsenal 10.04.2023, 08:03

Remis na Anfield byłby dobrym wynikiem, gdyby nie pierwsza połowa w wykonaniu Arsenalu i prowadzenie 2:0.

@amadeo
Saka ma w tym momencie 6 żółtych kartek. Do pauzy trochę mu brakuje, bo do tego potrzebowałby 10 upomnień.

@danielosik napisał: "Dalej niech nam dają takie miernoty typu Tierney to napewno będzie nam łatwiej te mecze wygrywać :)"

Gdyby iść tym kluczem, to nie miałby kto sędziować. Niestety, ale arbitrzy w Anglii stoją na bardzo niskim poziomie. Zupełne przeciwieństwo jakości ligi.

@danielosik
Co to zmienia? United mogło przegrać i 0:10. To nie Czerwone Diabły są rywalem Arsenalu w drodze po tytuł. Faktem jest, że Kanonierzy stracili 3 punkty na własne życzenie. I to boli najbardziej.

Na drugą połowę z szatni wyszedł tylko Ramsdale. Niestety.

Salah wiedział, że nie było przewinienia i zachował się fair play.

Często bronię sędziów, ale trzeba przyznać, że dziś arbiter popełnia błędy i różnie rozpatruje podobne sytuacje.

Komentowany temat: Odczarować Anfield: Liverpool vs Arsenal 09.04.2023, 18:24

Dobrze, że przerwa, bo Xhaka zagotowany jak woda na herbatę. Przyda się Szwajcarowi kwadrans na ochłonięcie.

Komentowany temat: Odczarować Anfield: Liverpool vs Arsenal 09.04.2023, 16:34

Trossard wejdzie na dobicie Liverpoolu i zostanie pierwszym piłkarzem w historii, który strzelił gola dla dwóch drużyn w jednym sezonie PL w meczach rozgrywanych na Anfield.

Komentowany temat: Odczarować Anfield: Liverpool vs Arsenal 09.04.2023, 08:24

City do końca sezonu będzie oglądało plecy Arsenalu.

Komentowany temat: Szybka odpowiedź na wygraną City: Arsenal 4-1 Leeds 02.04.2023, 21:32

Właściciel Chelsea tak chętnie szasta pieniędzmi, że pewnie chętnie znów zatrudniłby Pottera tylko po to, by wypłacić mu wysoką odprawę za zerwanie kontraktu.

Wystarczy, że zdyskwalifikują Arsenal, City oraz Newcastle i United może zdobędzie tytuł mistrzowski.

Komentowany temat: Utrzymać przewagę: Arsenal vs Leeds 01.04.2023, 19:21

@Ranczomen
footyfull.com/

Komentowany temat: Utrzymać przewagę: Arsenal vs Leeds 01.04.2023, 17:51

7 bramek, 5 asyst, 0 czerwonych kartek. Xhaka w tym sezonie to zupełnie inny piłkarz.

Komentowany temat: Utrzymać przewagę: Arsenal vs Leeds 01.04.2023, 16:57

@danielosik napisał: "Sędzia nie panuję nas meczem dzisiaj."

Znów sędzia. Można było jedynie pokusić się o odgwizdanie faulu na Odegaardzie. Poza tym arbiter bezbłędny.

Komentowany temat: Utrzymać przewagę: Arsenal vs Leeds 01.04.2023, 16:37

Może to odblokuje Jesusa, bo seria 13 meczów bez gola nie przystoi napastnikowi tej klasy.

Komentowany temat: Utrzymać przewagę: Arsenal vs Leeds 01.04.2023, 16:12

@AFC1208
strims.top/ArsenalLeedsUnited.php?source=6

Komentowany temat: Conte zwolniony z Tottenhamu 27.03.2023, 06:19

Każdy użytkownik kanonierzy.com zdobył tyle trofeów co Conte jako trener Tottenhamu.

Chelsea FC - Blackburn Rovers 2:1 (2:0)
Everton FC - Newcastle United 3:1 (2:0)
Manchester City - Queens Park Rangers 3:2 (1:0)
Norwich City - Aston Villa 2:0 (2:0)
Stoke City - Bolton Wanderers 2:2 (1:2)
Sunderland AFC - Manchester United 0:1 (0:1)
Swansea City - Liverpool FC 1:0 (0:0)
Tottenham Hotspur - Fulham FC 2:0 (1:0)
West Bromwich Albion - Arsenal FC 2:3 (2:2)
Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers 3:2 (2:1)

@The088 napisał: "Chyba jedyny user na portalu, który nigdy, przenigdy nie użył w swoim komentarzu emotikona."

Kiedyś się pojawiły, ale to były jeszcze czasy, gdy to konto używał człowiek.

@Rynkos7 napisał: "Przyznaj się, że to Ty piszesz tytuły newsów na meczykach."

Nie, bo za mało płacą. Do tego nie mają owocowych czwartków.

Kiwior skreślony po 75 minutach na boisku i wywiadzie dla klubowej telewizji. Trzeba przyznać, że w przypadku Polaka poszło bardzo szybko.

@TlicTlac
"Po ilu minutach gry reprezentacja Polski straciła drugiego gola za kadencji danego selekcjonera:

@TlicTlac
Nie widziałem żadnej statystyki, ale stawiam na to, że tak.

Pierwszy mecz i Santos już z rekordem - to był najszybciej stracony gol przez reprezentację Polski w historii.

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.

Zawsze śmieszy, gdy Ozil wyzywany jest, bo nie zrzekł się pieniędzy i wolał zostać w Arsenalu do końca kontraktu.

@thegunner4life
Nie ma. Szwajcar ostatni raz z boiska został wyrzucony 13 stycznia 2022 roku. To już 55 meczów z rzędu bez czerwonej kartki.

Xhaka ma w tym sezonie PL więcej strzelonych bramek (4) niż żółtych kartek (3).

@jedi133
Z tego co widzę, to 11 meczów w barwach Atletico zagrał na tej pozycji. W trzech sezonach.

Partey na prawej obronie, Tierney biegający w środku. Czekam na Salibę w ataku.

Przyjemnie dla oka gra przyszyły mistrz Anglii.

Dlaczego Saliba gra dzisiaj z innym ("16" na plecach) numerem?

Kanonierzy.com już dawno temu przestało być stroną wyłącznie o Arsenalu i piłce nożnej. Był czas przywyknąć.

Salah tak wysoko postawił poprzeczkę, że jego 22 bramki i 11 asyst w 39 meczach sprawiły, że zaczął być stawiany na równi z Walcottem czy Ben Arfą. Bolesny upadek Egipcjanina.

@Slaviola
Co Ty chcesz ciągle od tego Lahoza? Przecież dzisiaj sędziuje dobrze, nie popełnia błędów.

Komentowany temat: Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 16:56

Nie wiem co śmieszniejsze - upadek Vieiry czy to, że sędzia podyktował za to rzut wolny.