Komentarze użytkownika Piotrek95

Znaleziono 8926 komentarzy użytkownika Piotrek95.
Pokazuję stronę 6 z 224 (komentarze od 201 do 240):

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 20:36

Pep Guardiola: "We need 98/99 minutes to draw a game, Arsenal need 25 minutes to go 3-0 up.

Lubię to że Pep lubi Arsenal, ale presję to też on potrafi nałożyć na rywala jak mało kto. Teraz w kółko będzie trąbił o tym że Arteta jest fantastyczny i że Arsenal jest lepszą drużyną, a potem cyk, 10 zwycięstw z rzędu

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 19:41

Prem top 3 vs each other this season:

Arsenal: 2W 1D 0L
Liverpool: 0W 3D 1L
Man City: 0W 2D 1L

Arsenal are the only one with a win and the only one without a loss.

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 19:36

@XandeR napisał: "Czerwonka dalej na farcie, na papierze niby jeszcze sie licza, ale na boisku daleko za City i Arsenalem, niech sie lepiej skupia na walce z kontuzjami i AV, bo to jest w ich zasiegu"

No i to jedyna słuszna opinia, walka będzie tylko z City

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:44

No i piękny wynik

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:43

Ten belgijski licznik od wody tak nie ogarnia XD

Dostali bramkę z rożnego jak z sami strzelili z Barceloną, teraz 99 minuta, oby nie było karnego teraz znowu w ostatniej akcji

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:18

nawet Salahowi się zdarzają takie glupie straty

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:16

Live po przerwie o klasę lepsze ale jak marnujesz 3 setki na City to nie wroże im niczego dobrego

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:13

de Bruyne jaki wkurzony że musi zejść XD

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:10

Szkoda że nie gramy z City za tydzień, ta przerwa na kadrę potrzebna nie wiem po co

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:08

Diaz x2 XD

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:07

Diaz XDDD

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 18:03

@Garfield_pl napisał: "A recydywa? Bo już za jedną czerwona pauzował w tym sezonie;)"

Nie ma czegoś takiego w przepisach, ale za to może dostać zawieszenie na 6 spotkań jeśli opluje sędziego

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 17:54

@mruw napisał: "bo Nunez sie tym kontaktem wyrzucił do boku i nie było bezpośredniego zagrożenia bramki"

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 14:10

Teraz to choćby Arteta chciał Krychowiaka to powiedziałbym że to świetny ruch i trzeba wierzyć.

Teraz w teorii mecz o Ligę Mistrzów dla Tottenhamu ale w praktyce to i tak miejsce 4 i 5 zagra tych rozgrywkach

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 12:05

@bizooon napisał: "Większość z na watpiła czy któryś w ogóle z wynikiem powyżej 5 w Kanadyjce skonczy"

Dokładnie, chociaż niektórzy wierzyli.

Since the Brentford game in November, Kai Havertz has scored seven Premier League goals, second only to Bukayo Saka, who has two penalties in his nine. He has done that in just 1067 minutes (most of which weren't as the centre forward) and off just 27 shots.

Następnym razem po prostu zaufajcie Artecie.

A pamiętam te komentarze, ktokolwiek bronił Havertza że chory psychicznie, że nie ma mózgu, że ślepy. Oj szybko, większość k.com została wyjaśniona. Żeby nie było, sam też zwątpiłem w niego no ale teraz Havertz dużo daje tej drużynie.

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 10:28

Z mojego kibicowskiego punktu widzenia to wolę wygranaą City bo później wszystko będzie w naszych rękach a na pewno są do ogrania na Etihad biorąc pod uwagę że nam się lepiej gra nawet na wyjazdach niż u siebie. Do tego z dwojga złego to już wolałbym tytuł City niż Liverpoolu.

Ale z drugiej strony Live widać że wyciąga 200% z tych meczów, a City wyglada na jeszcze lekko uśpione.I raczej duża szansa że Liverpool w końcu zacznie się potykać a z kolei City zwiększy tempo, jak zawsze w kwietniu

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 10.03.2024, 10:11

Arsenal are very lucky still to have 11!

Havertz, who has already been booked, throws himself to the ground in the box but isn't shown a second yellow

Jak mały to jest klub że po tym gdy wybijali piłkę na pałe jakąś rekordową ilość razy w lidze piszą i strzeleniu podarowanego gola piszą taki tweet.

Rozłożyli nogi i oddali za darmo bramki Liverpoolowi a teraz takie coś.

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 21:45

The ball was in play for less than 50% of tonight's match between Arsenal and Brentford.

Total time: 105:01
Time in play: 49:26

Jakieś rekordy to są

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 20:46

@arsenallord napisał: "Widzę, że zaczynacie dostrzegać co mówię od lat (chyba sytuacji z potencjalnym transferem Suareza do nas), że fanbaza LFC w Polsce jest zdecydowanie najgorsza"

Na szczęście zaraz Klopp odchodzi, podobnie Salah i wracają do nory walczyć w ligę Europy

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 20:42

Okradli nas znowu z karnego, przecież to jest skandal, jeszcze mieliśmy tego Tierney'a na Varze, który był odsunięty od ostatniego meczu Liverpoolu za to że im dał piłkę w końcówce

To jest chore

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 20:36

Normalnie posedziowany mecz, normalny bramkarz i mamy tu jakieś 3:0 i kolejny spokojny mecz, no ale jest jak jest

Teraz Rice w spojenie, ten mecz ma taki współczynnik pecha

Potem ktoś takich sytuacji w walce o mistrza nie pamiętam ale mamy niesamowitego pecha

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 19:54

Nie ma nic????? XD

tutaj musi być karny

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 19:53

Niesamowite że Liverpoolowi dali 3 bramki a na Arsenal wszystko perfekcyjnie robią w tej defensywie

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 19:26

@markiz0 napisał: "Nieuczciwe jest ocenianie surowo Ramssale'a bo jest poza rytmem meczowym i ma 0 motywacje. "Grasz tylko dlatego, ze Raya jest wypozyczony, a potem znow wracasz na lawe" - super motywacja. Natomiast fakty sa takie, ze lepiej sie go pozbyc. Zaden klub na swiecie nie ma 2 topowych bramkarzy. Drugim bramkarzem powinien byc ktos komu pasuje ta rola."

Nowy transfer sobie załatwia dobrą grą, wykonuje najlepszy zawód świata, otrzymuje dobra pensje. Brak ogrania - okey ale motywacja to żadne wytłumaczenie

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 19:25

@Smazony napisał: "Skończcie wieszać na psy na Ramsdale'u. Gość gra pierwszy mecz od pół roku... Ludzie."

Już nawet nie chodzi o straconą bramkę, on po prostu nie potrafi zachować koncentracji, sam o tym mówił w wywiadzie, to duży problem

Ogólnie jak widzimy cała defensywa gra gorzej jak bramkarz zmieniony

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 19:21

@Barney napisał: "Już drugi raz Ramsdale ryzykuje na centymetry przed przeciwnikiem."