Komentowany temat: Wygrać kolejne derby: West Ham vs Arsenal 16.04.2023, 15:35

Na Flashscore patrzę, ze karny.
Jakoś od razu pomyślałem, ze Gabriel…

Komentowany temat: Oficjalnie: David Luiz w Arsenalu! 08.08.2019, 22:02

To jak to w końcu jest 3 obrońców i 1 skrzydłowy w tym okienku?

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 08.08.2019, 22:00

Komentowany temat: Świetne widowisko i zasłużony remis. 1-1 z Liverpoolem 04.11.2018, 08:49

Cześć, mam pytanie czy wiecie może czy w polski ktoś organizuje wyjazdy na mecze Arsenalu?
Chodzi mi o kompleksową ofertę.
Albo chociaz to co znalazłem , ze trzeba samemu dojechać na stadion itd. czy to jest zaufane, ktoś z tego korzystał ?

Komentowany temat: Bolesna porażka Emery'ego: Chelsea 3-2 Arsenal 18.08.2018, 20:09

No i tyle...

Komentowany temat: Drugie podejście: Chelsea vs Arsenal 18.08.2018, 19:27

Ciekawe co by tu było jak to My bysmy wygrywali 2:0 i Chelsea by wyrównała

Komentowany temat: Obronić twierdzę. Arsenal - Manchester United 02.12.2017, 18:49

To nawet ja bym takiego błędu moe zrobił...

Komentowany temat: Arsenal deklasuje Huddersfield i wygrywa 5:0! 01.12.2017, 10:08

Witam. Mam pytanie czy ktoś może jeździ na mecze Arsenalu i może mi powiedzieć jak kupić bilet ? Tzn czy trzeba z oficjalnej strony i mieć kartę kibica czy można kupić tak po prostu logując się na stronie itd ?

BTW. Aby do 16 :D

Komentowany temat: Składy: Arsenal - Bayern 19.07.2017, 13:46

Robią nas jak chcą :

Komentowany temat: Ważna wygrana w końcówce: Arsenal 1-0 Leicester 26.04.2017, 22:33

Musimy teraz wygrać 2 kolejne mecze żeby wyrównać z Liverpool'em i walczyć o LM i klasowych zawodników 😀

Kurde, może być ciężko wywalczyć wejście do ligi mistrzów, a wtedy nikt dobry do Nas nie będzie chciał chyba przyjść 😐

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:56

Patrzę na flashscore ze innym ustawieniem gramy. Jak wyglada gra z takim ustawieniem ?? Mógłby może spróbować na dwóch z przodu

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:51

Chyba Wenger już nie myśli przyszłościowo nie stosuje nowych taktyk itd, a piłka się zmienia i potrzebne są zmiany

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 15.02.2017, 22:33

Kibice nie powinni przychodzić na mecz rewanżowy

Nie powinni wychodzić na rewanż, nie ma sensu się męczyć

Komentowany temat: Przełamać niemoc w Champions League: Bayern vs Arsenal 15.02.2017, 13:12

Na FlashScore piszą, ze mecz na TVP 1, a jak sprawdzam program to nie ma tego. Ktoś coś jakieś info ?

Komentowany temat: 3 punkty to obowiązek, Arsenal vs Watford! 31.01.2017, 21:33

poczekam do przerwy żeby zobaczyć czy będą zmiany :D jeszcze Tottenham Nas wyprzedzi :

Komentowany temat: 3 punkty to obowiązek, Arsenal vs Watford! 31.01.2017, 21:31

bo nigdy nie strzelą z daleka chyba. Jak będzie bez zmian w przerwie to się zdziwię. Teo i Perez powinni wejść. Już nie ma co bronić tylko atakować

Komentowany temat: 3 punkty to obowiązek, Arsenal vs Watford! 31.01.2017, 21:21

Ale z drugiej strony jak inne drużyny przegrywają teoretycznie wygrane mecz to się oczywiście cieszymy, no niestety Arsenalowi też się to czasem musi zdarzyć :| Tylko najgorzej, że zaraz ważne mecze, a My w ważnych meczach to słabo gramy

Komentowany temat: 3 punkty to obowiązek, Arsenal vs Watford! 31.01.2017, 21:19

Mówię sobie na flashscore zobaczę jak tam mecz, ale takiego wyniku się nie spodziewałem :/ chyba nie ma co oglądać i denerwować się przed snem :< To miały być pewne i ważne 3 pkt dla Nas. Ale trzeba wierzyć ! :D

Komentowany temat: Ospina ratuje remis fatalnym Kanonierom, PSG 1-1 Arsenal 14.09.2016, 09:07

Było słabo, fakt, ale tak sobie myślę jak My byśmy tak cisnęli jak Nas PSG i np Giroud nie wykorzystałby sytuacji jak Cavanii, to też by było duże narzekanie. Więc cieszmy się, że jest 1 pkt i oby Alexis wrócił na skrzydło i żebyśmy zaczęli grać normalnie :D

Nie rozumiem jak można nie robić zmian...