kanonierzy

Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus

Znaleziono 7084 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.

Pokazuję stronę 1 z 178 [komentarze od 1 do 40]:

Komentowany temat: Po 120 minutach wygrana 2:1 i awans do finału FA Cup! 24.04.2017; 16:56
Mało chcą za Wojtka
Czech powinien wyjść i złapać spokojnie piłkę, a nie wyjść i faulować na kartkę
Giroud też trzyma poziom, ale za to nie gra, bo Wenger
Przyspieszenie też mają lepsze od Czecha
Gdzie oglądacie ten serial 13 powodów? Nigdy żadnego serialu nie oglądałem , ale chętnie bym zaczął
Prolaky

Dużo hejtów poleciało o tym. Czech zawalił przy tym golu razem z Ramseyen
Mam przeczucie, że jednak będziemy jakimś cudem w top 4
Jesteście nudni. Co mecz to piszecie tutaj dokładnie to samo, czyli "Ozil dno", "ja pier... Ozil" "Ozil baranie" "co ten Ozil gra" , "to nie mecz Ozila" , "Ozil najsłabszy na boisku"
Illpadrino
To jest piękne w Arsenalu....
Halo Turcja?

Ozil Ty ku...
Wczoraj cały świat wiedział co Ozil będzie chciał zrobić
Ozil xDD
Dlaczego stoi 5 obrońców na obszarze 10 metrów kwadratowych, a pomoc stoi 40 metrów przed nimi?
Taktyka idealna dla i za. Bez fajerwerków, tylko szybko minąć obrońcę na skrzydle albo nawet nie mijać, tylko wrzucić w pole karne. Przynajmniej działa, brawo Oxlade
Szczęsny raz bronił na kacu i wyleciał z klubu. Ja się pytam co jeszcze musi zrobić Czesiek, żeby wylecieć
Mihex
Nietrafiony komentarz, bo każdy pomocnik w EPL jest gorszy od Alliego
A to Ramsey tak stracił? Myślałem, że Ozil. Tragedia, oni nie mają mózgów
Czech jest, wolniejszy od mojej babci
Proszę o linki do transmisji dobrej
Komentowany temat: Uratować sezon: Arsenal vs Manchester City 23.04.2017; 16:33
Chciałbym zobaczyć Bellerina jako wahadłowego. Moim zdaniem jest stworzony na tę pozycję
Komentowany temat: Uratować sezon: Arsenal vs Manchester City 23.04.2017; 08:09
Zawsze śmieszy mnie gadanie o tych trofeach. Jakby przejął Aston Ville to też byście liczyli mu trofea?
Komentowany temat: Turan blisko Arsenalu? 22.04.2017; 15:39
Jeżeli faktycznie tak powiedział i nie ma w tych słowach żadnej manipulacji ( bo mógł powiedzieć coś w stylu wiedziałem, że jeżeli będę grał dobrze to odezwie się do mnie Barcelona, gdyby jednak się nie odezwała to poszedł bym do Arsenalu) to niech się trzyma z daleko od tego klubu
Komentowany temat: Turan blisko Arsenalu? 22.04.2017; 14:45
Nie wiem, nie słyszałem, czy mówił coś złego na Arsenal, ale myślę, że jest za słaby na pierwszy skład Barcelony, a w Arsenalu bardzo by się przydał. Szkoda jednak, że ma już 30 lat, ale z 15 mln można dać.
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 21.04.2017; 22:31
Człowieku kontuzja Ibry pogorszy jedynie marketingową sytuację United. Sportowo będzie to zespół silniejszy niż ze Zlatanem
Komentowany temat: Sky Sports: Koniec sezonu dla Zlatana 21.04.2017; 22:30
Nikomu źle nie życzę, ale jemu tak
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 21.04.2017; 19:48
Kurde, nigdy nie obejrzałem żadnego serialu, coś chyba ze mną nie tak... skąd wziąć tyle czasu?
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 20.04.2017; 23:33
Praptak

Giroud potrafi !!!!!!
Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Manchesterem City 20.04.2017; 23:21
Kurde ja już myślałem, że Welbeck wyzdrowiał z miesiąc temu
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 20.04.2017; 23:20
Jedyny minus tej kontuzji pajaca ze Szwecji jest taki, że teraz będzie grał lepszy napastnik i Manu będzie groźne
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 20.04.2017; 23:17
Ojej jaka szkoda. Lwy też doznają kontuzji? Hahahaha masz chamie jeden za te swoje idiotyczne żałosne teksty i za nazywanie siebie bogiem.
Komentowany temat: The Telegraph: Arsenal zaoferuje Wilshere'owi nową umowę 20.04.2017; 21:50
XDDDDDDDD
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 20.04.2017; 18:36
Ciekawe ile dadzą za takiego Mbappe... Jak poprowadzi Monaco do zwycięstwa w UCL to obstawiam jakieś 150 mln funtów
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 20.04.2017; 18:27
Peciakk
Każdy menadżer, który będzie miał możliwość ściągnięcia Martiala, a tego nie zrobi, będzie skończonym idiotą
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 19.04.2017; 13:40
Choć wolałbym, żeby po prostu grał w Arsenalu
Perez na wypożyczenie pewnie żeby pokazał że nadal potrafi grać, cena trochę skoczy i nara
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 19.04.2017; 13:20
Wydaje mi się, że sędziowanie jest żałosne, bo piłkarze coraz więcej kombinują i symulują, przez co sędziowie mają trudniejsze zadanie, więcej stykowych sytuacji i więcej zagadek, czy zawodnik faktycznie był faulowany, czy symulował...
Jednak wczorajsze bramki Ronaldo to tragedia, nie wiem czy się śmiać, czy płakać, a niektóre dzieci się cieszą, że Krystyna jest super, bo Neuerowi tyle bramek nastrzelał
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 19.04.2017; 11:57
Ciężko żeby to weszło, ale fajnie by było
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 19.04.2017; 11:30
Ciekawe czy kanonierzy się zepną na Ligę Europy, czy postawią wszystko na cel nr 4
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 19.04.2017; 11:14
Nie oglądałem powtórki tysiąc razy, ale wydaje mi się, że przy wślizgu Vidal najpierw faktycznie wjechał w nogę rywala, a później dopiero hakiem wybił piłkę
Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 19.04.2017; 06:28
Błędy sędziowskie to nie jest kwintesencja futbolu... Nie jak za każdym razem pomagają tym samym pajacom