Komentarze użytkownika Xanthi

Znaleziono 956 komentarzy użytkownika Xanthi.
Pokazuję stronę 1 z 24 (komentarze od 1 do 40):

Komentowany temat: Arsenal vs Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! 18.03.2024, 17:53

@Kredens: zrobiłem to ale pytanie kiedy losowanie i czy czasem nie będą mieli w dupie nowo zarejestrowane konta ??

Ktoś do monachium się wybiera na mecz ?

Czy ktoś sie kiedy i gdzie można kupić bilety na rewanż ? Z bayernem

Totki bez Ligi Mistru ?? Chyba, że City, Arsenal wygra i wtedy 5 drużyna wchodzi ?

Komentowany temat: Awans po rzutach karnych! Arsenal 1-0 (4-2 k.) FC Porto 13.03.2024, 21:27

Komentowany temat: Odrobić Straty: Arsenal vs FC Porto 12.03.2024, 21:47

Żenada, chłopy grają cały czas na czas a ten minutę dolicza… skąd tych debili biorą

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 09.03.2024, 23:34

Ma ktoś strina do murana z najmanem ??

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 07.03.2024, 23:26

@Womanizer: myślę, że liga mistrzów ma też minimalnego konia w postaci jakiś 13% na konto Arsenalu. Jesteśmy w gazie, trzeba objechać Porto. Lecimy z każdym rywalem. Jak nie wylosujemy real, city to naprawdę można dojść daleko a finał? Finał się rządzi swoimi prawami jak i derby no chyba, że gra w nim real :D

Komentowany temat: Użądlić Pszczoły: Arsenal vs Brentford 07.03.2024, 22:56

Jak to nie jest karny to ja już nie rozumiem piłki…

Komentowany temat: Wykonać wyrok: Sheffield vs Arsenal 04.03.2024, 22:57

Mieliśmy parteya a wrócił yaya toure na schyłku kariery :) to tak z przymrużeniem oka

Komentowany temat: Wykonać wyrok: Sheffield vs Arsenal 04.03.2024, 22:44

Chłopy ledwo z kontuzji wrócili Ci by chcieli, żeby oni razu napieprzali jak powaleni…no dajcie jakieś minuty

Komentowany temat: Wykonać wyrok: Sheffield vs Arsenal 04.03.2024, 20:07

O Cie C H U *
Partey xD
Mam nadzieje, że ktoś mu poduszkę miękką na siedzenie przyniósł żeby sobie kości ogonowej nie odbił i wyleciał do końca sezonu

Komentowany temat: Kiwior z golem! Arsenal 4-1 Newcastle 02.03.2024, 17:58

Co za debil, miał piłkę do wy****…9 min to co on gdzie z tą kontrą poleci ?? Do połowy i sędzia gdwizdnie…to iq termosu

Komentowany temat: Kiwior z golem! Arsenal 4-1 Newcastle 25.02.2024, 16:27

Zapytam tak czysto teoretycznie?
Chcielibyście np takiego bułkę czy szymańskiego w arsenalu? Bo ja osobiście to tak

Komentowany temat: Nieudany wyjazd do Portugalii: FC Porto 1-0 Arsenal 22.02.2024, 01:42

Po co ten płacz jak w londynie 3 to dla nas minimum się skończy…
Można bronić 90 min autobusem ale 120 ? Czasy betonu się skończyły nawet w atleti i chelsea

Gra była słaba, tory były złe i szyny też były złe

Komentowany temat: Liga Mistrzów wraca! FC Porto vs Arsenal 21.02.2024, 19:24

Po tylu latach w końcu można delektować się środą :)

Komentowany temat: Arsenal nie zwalnia tempa! Wygrana z Burnley 5-0 17.02.2024, 17:44

Tak w środe i w londynie nie będzie co robić

Komentowany temat: Nie zwalniać tempa: West Ham vs Arsenal 11.02.2024, 15:48

Co my dziś robimy…

Komentowany temat: Zadanie wykonane. Nottingham Forest 1-2 Arsenal 05.02.2024, 08:40

@marcin04c: to był dobry strzał? Piłkę widzę tylko znasz z telewizji

Ma ktoś linka do meczu real atletico i dlaczego canl plus sport nie ma online tylko na dekoderze. Akurat jestem poza domem…

Komentowany temat: Odbić się po słabym okresie: Arsenal vs Liverpool 07.01.2024, 19:43

@mar12301: ja czekam cały czas na tego sake że to niby drugi salah będzie :)

Co wy się tam jaracie tym pucharem ?
Szkoda na to czasu. Nasi już w lidze jadą na oparach. Mniej meczy to może prędzej coś zdziałają

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:19

Kiedy saka i martineli kogoś przedryblowali ?
Pierwszy ścina w lewo i oddaje piłkę a drugi biegnie do lini i z nia wychodzi
A ktoś tu mówił, że saka będzie salahem i walił 30+…w samym premier leage

Komentowany temat: Po punkty na Anfield: Liverpool vs Arsenal 27.12.2023, 18:42

@Furgunn: pewnie, że żywa. Zanim nowy grajek się w komponuje się w zespół to minie pół roku…

Komentowany temat: Po punkty na Anfield: Liverpool vs Arsenal 27.12.2023, 17:31

Mam taką teorie, że jeżeli przez pół roku szklanki typu partey, tomiyasu oraz powracający timber (pierwsza kontuzja więc nie będę mówił tak o nim) nie będą mieli kontuzji to będzie dla nas jak dobre okienko w styczniu :d

Komentowany temat: Porto rywalem w 1/8 finału Ligi Mistrzów 20.12.2023, 18:30

@Adamarsenal1: powiem wam, że osobiście to ja bym chciał go u nas pytanie czy nie wymyślą zaporowej ceny. Takie 40-50 jest racjonalne ale wątpie

Komentowany temat: Porto rywalem w 1/8 finału Ligi Mistrzów 18.12.2023, 14:43

Timber możliwy powrót w lutym

Komentowany temat: Mecz do jednej bramki: Arsenal 2:0 Brighton 18.12.2023, 12:41

@darek250s: tak tylko wtedy by nie potrafiliśmy dominować w meczu i z city każdy mecz przegrywaliśmy od lat. W tym sezonie dość, że wygraliśmy to masz na przykładzie aston villi niby wygrali ale z połowy od 7 minuty nie wychodzili. Mamy naprawdę mocny zespół. Podoba mi się w końcu jak niszczymy taktycznie inne zespoły. To jest całkiem inny arsenal niż lata temu

Macie jak nas dymają

Komentowany temat: Z wizytą w jaskini lwów! Aston Villa vs Arsenal 09.12.2023, 18:39