Komentarze użytkownika Arsen258

Znaleziono 3466 komentarzy użytkownika Arsen258.
Pokazuję stronę 5 z 87 (komentarze od 161 do 200):

Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 31.08.2012, 13:09

pronik - tak, bo Rodegrs sprzedaje Carola bo nei chce grać wysokim napastnikiem tylko po to, żeby kupić Dzeko...

Arsenal_Fan_PL - spokojnie do zrobienia. Mają 3 już praktycznie kupionych i 2 sprzedadzą

kanonier - to był wjazd do Colney

Jarson - jeżeli się potwierdza na tak to na zielono, jeżeli na nie to na czerwono. :) Nie ucz ojca dzieci robić :)

Vermaelen - Ale po co, żęby znowu mieć za rok ten sam problem?

Maximiliano - że co proszę? Nie licząc Benayouna ilu zawodników DO KLUBU Wenger wypożyczył?

Vermaelen5 - mamy wypożyczać zawodników ze Swansea? Serio?

mitmichael - Wilshere'a wypozyczyliśmy po sezonie, w którym zagrał dla nas z 10 spotkań. To samo zrobiłSturridge

mitmichael aa to rozumiem,że Ryo jest odpadem? Afobe jest odpadem? Wilshere też jest, bo był wypożyczony 2 lata temu?

AFC_4ever - mógł polecieć po kogoś innego :)

ArseneAl - z tego co ja pamiętam nie było. Jeśli by było to najprawdopodobniej ja bym to pisał.

ArseneAl - to jest jakieś 90 klubów w samej europie + brazylia + argentyna + USA.

ArsenAl - 0 goli w 8 lat czy ile on tam gra w Chelsea?

ArseneAl - i myślisz, że w ile osób mielibyśmy siedzieć cały czas i szukać tych plotek? 5? 6?

Alex - nie, teraz już nic się nie będzie działo. Koło 10 dopiero wystartuje znowu wszystko

czarny - została, dlatego nazywam to updatem...

Update Bendtnera

imprecis - Reyes?

imprecis - nie, bo Wright i Wreh nie byli mobilni...

JP3 - ale to jest loan i nie wiadomo, czy z opcją wykupu. Jeśli nie, to tylko go podładujemy dla Chelsea.

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 19:07

dennis - jeden z tych, który komentował mecz Realu. Chwalił się podczas pierwszej połowy

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 19:04

borekenema - noo a MVP Euro to tak o sobie zdobył

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:59

No i widzicie, wszedł niemiec od razu po angielsku :D

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:58

szczypiorek - jakby rozumiał to by też prostymi zdaniami się potrafił wypowiedzieć. Jak widać nie potrafi

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:56

Arsenalfvfan - wczoraj widziałem wywiad z Krosem i mówił całkiem fajnie.

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:55

Ta mina Messiego, który udaje, że rozumie co mówi Ronaldo - BEZCENNE!

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:54

Jarson - dobra, ale niemcy też zostają w swojej wunderrepublice a po angielsku mówią.

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:51

Jak to jest, że wszycy z wyjątkiem Hiszpanów i Włochów mówią po angielsku?

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 18:46

vergi - w tej chwili to oni wgle złotej piłki nie dają :) To nagroda dla najlepszego piłkarza lig europejskich

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 17:10

imprecis - dużo pisało się w nocy o rickym van wolfswinkelu. Szczerze mówiąc nie oglądam ani portugalskiej a ni holenderskiej i nie mam zielonego pojęcia jak on gra

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 17:02

ArsenalfcFan - faktycznie nigdy. A Reyesa i Arszawina to on z ich klubów teleportował w lecie i trzymał w piwnicy aż do zimy...

Komentowany temat: Losowanie Ligi Mistrzów! 30.08.2012, 15:38

Stochu - a czytałeś wgle zasady wybierania grup?

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com - Stoke City vs Arsenal 28.08.2012, 22:41

malyglod - Najpierw piszesz jak to nasi świetnie podawali i zdominowali środek pomocy a potem, że Giroud nie miał podań. To sięzdecyduj, czy zdominowali czy nie bo gdyby to była dominacja, to Giroud by miał okazji od groma. A Diaby nie odpowiada za zadania defensywne tylko raczej bardziej za ofensywne. Zdecydowanie za nim gra Arteta

Gen - Gerv miał najcelniejsze podania w zespole... fajnie ten mecz oglądałeś...

Genwanders - z tym, że oni tych argumentów nie podają a my tak... Poza tym tak samo widzieli mecz jak my, skąd wniosek, że mają "ciekawsze" argumenty?

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com - Sunderland vs Arsenal 23.08.2012, 20:36

filip - a twoim zdaniem co on powinien jako DM robić? Dryblować? Wykańczać akcje?

toscik8 - poczytaj sobie definicję kłamstwa a dopiero potem wyskakuj z opiniami

imprecis, to powiedz co jakby strzelił 2 bramki i zaliczył 3 asysty? Jaka ocena? 15? 16?

Komentowany temat: Bezbramkowy remis z Sunderlandem na inaugurację ligi 19.08.2012, 19:09