homemailmap
kanonierzy
MyBet

Toure może nie zagrać od początku sezonu

23.07.2008; 10:14 / Mateusz Kolebuk

-Arsenal może rozpocząć nowy sezon bez swojego kluczowego obrońcy Kolo Toure. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej pojechał wraz z drużyną na przedsezonowy obóz treningowy do Austrii, skąd został odesłany do szpitala. W szpitalu stwierdzono, że Toure może być zarażony malarią.

Malaria najczęstsza na świecie choroba zakaźna na którą co roku choruje ponad 220 mln osób. Przenoszona jest przez komary z rodzaju Anopheles. Wydaje się być prawdopodobne, że obrońca zaraził się, gdy przebywał na wakacjach w swojej ojczyźnie.

Raporty donoszą, że Toure jest dobrej myśli. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że piłkarz nie zdąży wykurować się do 16 sierpnia, na mecz inauguracyjny z West Bromwich Albion.

Kolo Toure to filar defensywy Arsenalu, który w przypadku absencji będzie musiał być zastąpiony Senderosem lub Djourou, którzy partnerować będą Gallasowi w środku obrony.
Setanta Sports


Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym


zobacz aktualności na temat:
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
-Wenger potwierdza: Toure chciał odejść
Arsenal.com / 03.01.2009; 11:44
-Kanonierzy odrzucili prośbę transferu Toure
Sky Sports / 01.01.2009; 13:57
-Wenger: Nie było ofert za Toure i Bendtnera
Arsenal.com / 23.12.2008; 22:11
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (24):
-
Cesc_Fan; użytkownik komentarzy: 762 newsów: 0
23.07.2008; 10:43
Tak to jest jak się żyje w afryce :P Dobrze że pierwszy mecz gramy z West Bromwich :) Nie z Chelsea czy tam MU :D Senderos albo Djourou dobrze go zastąpi na ten mecz z West Brom . Szkoda że go nie będzie na Emirates Cup :(
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
23.07.2008; 10:24
hehe van persie jeszcze we wrześniu ja złapie;/
i nie ma meczów które można odpuścić już najlepiej cały sezon Wenger sie tłumaczy że musiał spłacić pożyczkę około 20 mln ale dochodu było 90+ kasa za Hleba ;/
-
Karol_ZKS; użytkownik komentarzy: 123 newsów: 0
23.07.2008; 10:22
Pierwszy mecz w sezonie może sobie odpuścić ;) Ważne, żeby później nie był kontuzjowamy itp.
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
23.07.2008; 10:18
Czarno to widzę Toure środek obrony może nie zagrać od początku Eduardo wraca w listopadzie Rosicky to samo sprzedano Diarre Giloberto Hleba w ich miejsce przyszedł Nasri inne luki wypełnioną młokosami ze szkółki super nawet u nas w okręgówce trener nie podejmuje tak idiotycznych decyzji..;/



strona główna|regulamin serwisu|reklama|współpraca|kontakt
Copyright © 2006-2008 by Kanonierzy.com   All Rights Reserved