Prywatne wiadomości

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Cardiff 29.01.2019 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Chelsea 19.01.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool23193160
2. Man City23182356
3. Tottenham23170651
4. Chelsea23145447
5. Arsenal23135544
6. Man United23135544
7. Watford2396833
8. Wolves2395932
9. Leicester23941031
10. West Ham23941031
11. Everton2386930
12. Bournemouth23931130
13. Brighton23751126
14. Crystal Palace23641322
15. Southampton23571122
16. Burnley23641322
17. Newcastle23561221
18. Cardiff23541419
19. Fulham23351514
20. Huddersfield Town23251611
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah167
Harry Kane144
Pierre-Emerick Aubameyang143
Eden Hazard1010
Raheem Sterling107
Sergio Agüero106
Callum Wilson105
Roberto Firmino93
Gylfi Sigurdsson93
Richarlison91
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.96
Gracz grudnia wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
7.41
Gracz grudnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna