"Bellerin powinien odejść"

"Bellerin powinien odejść" 28.12.2020, 14:58, Mateusz Kubacki 49 komentarzy

Były zawodnik Arsenalu - Kevin Campbell - uważa, iż Arsenal powinien rozważyć sprzedaż Hectora Bellerina w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Bellerin rozpoczął swoją profesjonalną karierę w Arsenalu w 2013 roku, dwa lata po opuszczeniu szkółki FC Barcelony. Do tej pory zanotował już z armatką na piersi 220 występów we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich 8 goli i notując 29 asyst. 25-latek w ostatnim czasie nie jest w szczytowej formie i stracił swój status w drużynie. Na jego pozycję napierają konkurenci w osobie Ainsleya Maitlanda-Nilesa i Cedrica. W związku z tym, zdaniem Campbella, Arsenal powinien sprzedać hiszpańskiego obrońcę, dopóki może dostać za niego całkiem przyzwoitą cenę.

- Bellerin sam przyznał ostatnio, że jego forma nie powala na kolana. Wielokrotnie przytrafiały mu się błędy. Maitland-Niles naprawdę mocno napiera na jego pozycję i jego występy były o wiele lepsze, niż Hiszpana. Pojawia się w związku z tym bardzo poważne pytanie - czy Arsenal powinien sprzedać Bellerina?

- Pojawiają się plotki o zainteresowaniu Barcelony. To jego klub z dzieciństwa, na pewno go kocha i chciałby się tam przenieść. Mógłby to być dobry interes dla wszystkich zainteresowanych stron.

Campbell nie jest jedyną osobą, która krytykowała w ostatnim czasie postawę hiszpańskiego prawego obrońcy. Swoje trzy grosze w tej sprawie dodał także Tony Adams - inna legenda klubu.

- Bellerin musi nauczyć się być dobrym obrońcą. Klub sprowadził niedawno Cedrica z Southampton. O co chodzi w tej całej rekrutacji? Arsenalowi potrzebny jest na tej pozycji ktoś lepszy, niż Bellerin.

Hector BellerinKevin CampbellTony Adams autor: Mateusz Kubacki źrodło: Goal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Atos123 komentarzy: 39630.12.2020, 05:39

baleron jest cienki. Zagral w swojej historii pare niezlych meczow ale od kontuzjii to inny czlowiek. Szczegolnie ostatnien jego wybryki z moda, fryzurami i sklonnosciami homoseksualnymi zle wplywa na zespol. Te ostatnie kryzyysy to tez jego zasluga. Niech idzie za jakies niezle pieniadze i juz.

steelhand komentarzy: 21429.12.2020, 16:39

Coś jest na rzeczy, bo ostatnio sporo mówi się o zainteresowaniu Lampteyem. Dla mnie to idealny kandydat do gry na boku obrony. Jest młody, dynamiczny i do tego imponuje formą w tym sezonie. Najlepiej ściągnąć go w pakiecie z Bissouma.

Ashmadia komentarzy: 40029.12.2020, 15:21

@varatas: jak to dobrze mądrego posłuchać

varatas komentarzy: 242229.12.2020, 11:54

@Gryzek: Ktoś wgl oglądał tego Aaronsa chociaż raz? Czy jedziemy na potencjale z fify i FM?

Chłop grał słabo już w poprzednim seoznie, a teraz liga niżej i nadal bez fajerwerków - w 21 meczach 1 asysta, wygranych pojedynków biegowych ma połowę tego co Bellerin w obecnym (miernym) sezonie,

Dodatkowo:
odbiory - Arons 1.8 , Bellerin 1.7 - i to jest jedyna statystyka defensywna, w której Aarons ma minimalną przewagę nad Hiszpanem.

Ofensywnie też nie ma przepaści:
Strzały na mecz Aarons 0,6, Belerin 0,3
Kluczowe podania Aarons 1.1 Bellerin 1
Dryblinki Aarons 1.4 Bellerin 0,7

Podsumowując możemy zamienić Bellerina, który gra miernie w defensywie, na gościa, którzy gra w niej jeszcze gorzej (nawet w championship), a do tego jest o włos lepszy w ofensywie, co i tak nie przekłada się na jego liczby. Good Deal.

Paul77 komentarzy: 717629.12.2020, 11:20

@8grzechu8: między tymi klubami jest święta wojna...

8grzechu8 komentarzy: 13829.12.2020, 11:16

@Paul77: dla mnie to nie jest ważne skąd Ci zawodnicy są. Powinni grać dla obecnej drużyny a nie rozpamiętywać przeszłość... Gdyby takie zależności byłyby nie do przyjęcia to nie doszłoby do wielu transferów między klubami z jednego miasta.

Paul77 komentarzy: 717629.12.2020, 11:09

@8grzechu8: czy widzisz w Arsenalu zawodników jednego z Celticku, a obok z Rangers???

Gryzek komentarzy: 367029.12.2020, 11:09

Max Aarons i lecimy.

8grzechu8 komentarzy: 13829.12.2020, 11:00

A co myślicie o opcji Taverniera z Rangers na PO ? Trochę o nim poczytałem i popatrzyłem na filmiki i okazuje się z niego kawałek ciekawego grajka. Tylko czy byłby do wyciagnięcia? Gerrard bardzo mocno. Niego wierzy...

kanapka komentarzy: 3026 newsów: 728.12.2020, 22:26

To na prawde brzmi jak remedium na problemy Arsenalu w tym sezonie - sprzedaz srednio spisującego sie wychowanka, mając w zapleczu tłum niepotrzebnych piłkarzy grzejących ławkę. To dobre akurat, by szukać problemów tam gdzie nie występują. Jakby płynąć dziurawym statkiem i narzekać na brudną podłogę.

Obecnie z tego składu ostałoby się pewnie z kilku piłkarzy, jeśli selekcjonować kadrę pod względem formy.

Nicsienieda komentarzy: 550 newsów: 128.12.2020, 22:19

@schnor25 napisał: "Za minimum 35 mln euro sprzedałbym Hiszpana, bo forma niestety nie ta..."
Nie dostaniemy tyle za niego.

Catalonczyk komentarzy: 464928.12.2020, 21:01

Prosze tylko nie do Barcelony..

schnor25 komentarzy: 1833728.12.2020, 20:51

Nic do Hectora nie mam, ma "dopiero" 25 lat, czyli jest u Nas już prawie dekadę. Po kontuzji gaz nie ten, więc często nie nadąża naprawiać swoich błędów w defensywie (ustawieniu). Za minimum 35 mln euro sprzedałbym Hiszpana, bo forma niestety nie ta...

Elastico07 komentarzy: 1007628.12.2020, 20:42

Bellerin jest w obronie straszny i na kazdym kroku gubi krycie i daje się ogrywać+przegrywa pojedynki powietrzne a w ofensywie nie daje nam nic więc w tej chwili to taki słabej jakości statysta i jak najbardziej jestem za jego sprzedażą.

em_jot komentarzy: 4728.12.2020, 20:29

Gabriel Magalhaes z koroną...

ozzy95 komentarzy: 964 newsów: 128.12.2020, 20:15

Dajcie spokój ludzie. Ty Kevin też. W tym klubie jest jakieś kilkanaście innych osób/zawodników, których należy się pozbyć w pierwszej kolejności a nie Bellerina. Głupota byłoby dokładać sobie jeszcze kłopot na pozycji PO. Grał dotychczas słabo tak jak i reszta drużyny. Może ciutke lepiej od większości obrońców poza Tierneyem i Gabrielem. Mam wrażenie, że bardziej w oczy kłuje ludzi jego osobowość niż faktyczna postawa na boisku.

allshaq komentarzy: 40328.12.2020, 20:08

No. Powinien odejść, powinien.

varatas komentarzy: 242228.12.2020, 19:30

@Paul77: @metjuAFC: Gdyby nie stracił tylu atrybutów ofensywnych, a przede wszystkich przyspieszenia, to można byłoby przymknąć oko na tę grę defensywną. Jednak jest jak jest.

metjuAFC komentarzy: 4910 newsów: 128.12.2020, 19:00

Bardzo lubię Hectora, ale nie jest on jakimś nadzwyczajnym zawodnikiem, a już na pewno nie przypomina tego młodziana, który przebojem wdarł się do kadry kosztem Debuchego. W ofensywie daje jeszcze rade, ale w defensywie strasznie kuleje.

silvano95 komentarzy: 844728.12.2020, 18:58

100% racji

arsenal159 komentarzy: 17076 newsów: 29728.12.2020, 18:51

Za Bellerina powinien być ktos lepszy, to oczywiste. Ale Maitland-Niles na pewno taki nie jest. Juz niech nie przesadzają, ze grał lepiej, bo tez byl kręcony poteznie na tej prawej obronie.

Paul77 komentarzy: 717628.12.2020, 18:25

@varatas: Niles sprawdza się jako wahadłowy, a nie gdy gra się na czterech obrońców.

varatas komentarzy: 242228.12.2020, 18:17

To, że Niles prezentuje się wiele lepiej, to mocno przesadzone stwierdzenie. Kręcili nim jak chcieli na tej obronie.

Paul77 komentarzy: 717628.12.2020, 18:08

@em_jot: dlatego piszę o Juve.

em_jot komentarzy: 4728.12.2020, 18:01

@Armata500: Z Barcelony nie przyjdzie żadna oferta, bo oni nie mają nawet 5 mln na Depaya (zresztą moim zdaniem on im zupełnie nie jest potrzebny). Bellerin powinien odejść zdecydowanie

kuzguwu komentarzy: 438428.12.2020, 18:01

Bellerin --> Dest marzenie

Paul77 komentarzy: 717628.12.2020, 17:42

@kajkaj21: na sens dogadać się z Juve. Bellerin do nich do nas Bentancur. Sprzedać Kolasinaca, Mustafiego i kupić Aaronsa.

Gofer999 komentarzy: 1297728.12.2020, 17:09

Jak PSG i barca go chca to sprzedac temu kto da wiecej i nie plakac. :D

kkzk1981 komentarzy: 6528.12.2020, 16:54

Kevin Campbell powinien odejść od takiej gadki.

Jacek1s komentarzy: 731528.12.2020, 16:50

Pośmialiśmy się, a teraz kim jest ten Kevin?

tom8203 komentarzy: 137728.12.2020, 16:38

Lichy miał napierać na Bellarina , teraz ściągnęliśmy Cedrica żeby go napierał ,a on jak miał słaba formę tak ma . To ja się pytam czy na rynku nie ma lepszych żeby na nim wywrzeć presji ??

mar12301 komentarzy: 2209328.12.2020, 16:38

Barcelony nie będzie stać, żeby go kupić niestety.

Rafson95 komentarzy: 944628.12.2020, 16:36

@kajkaj21: Dokładnie w tym tkwi sedno. Nikt nie mówi że jest na PO idealnie, ale mamy tam Bellerina, Cedrica i AMN, więc pozycja jest bezpiecznie obsadzona.

Mamy dużo większe problemy na innych pozycjach i na ich naprawieniu powinniśmy się skupić, a nie dokładać sobie kolejnych kłopotów.

To są po prostu tacy eksperci co plotą co im ślina na język przyniesie

Marcinafc93 komentarzy: 3001728.12.2020, 16:27

Lamptey za niego i wsio

Gunner72 komentarzy: 167828.12.2020, 16:25

Rozumiem myślenie, ale czy AMN jest lepszy to dość kwestia sporna. Musimy mieć solidnego PO/solidne wahadło

kajkaj21 komentarzy: 49928.12.2020, 16:04

Sprzedaż Bellerina nie ma sensu. Jak go sprzedadzą to będą musieli kupić nowego PO. Inwestować trzeba w środek pomocy, a nie robić sobie nowe problemy.

Kowal96 komentarzy: 1722628.12.2020, 16:02

O dłuższego czasu u Balerona cienko z formą... Mniej mody, więcej treningów?

steelhand komentarzy: 21428.12.2020, 15:57

Oddać bez cienia sentymentów. Miał tyle lat na pokazanie swoich umiejętności, a zamiast tego mieliśmy tylko kilka przebłysków dobrej gry. Zdecydowanie lepiej zainwestować w Lampteya, który mimo młodego wieku przebojem wdarł się do składu Brighton.

MarioG komentarzy: 113628.12.2020, 15:50

@Tibijczykwielki: chwilowy, od 2 sezonow.

GunnersFan9 komentarzy: 7269 newsów: 828.12.2020, 15:42

Pisałem już dawno, że powinnśmy pożegnać się z Bellerinem. Jeśli mamy mierzyć wysoko, to bez żadnych sentymentów. Bo ktoś gra w klubie od kilku lat. Akurat Bellerin gra słabo. W jego miejsce Aarons, Lamptey.

Tibijczykwielki komentarzy: 4428.12.2020, 15:31

Moim zdaniem lepiej jakby Bellerin został, wierzę że to tylko chwilowy spadek formy bo już nie raz udowodnił że jest solidnym obrońca, za dużo ludzi rzuca się na piłkarzy w tym sezonie czy to Hectora czy Aube, którzy przecież już nie raz nas windowali w góre tabeli, a po sprzedaży jak Bellerin wróci do formy w barcy będzie płacz, poza tym ma on długi staż w naszej ekipie i zawsze był oddany nawet jak w szczytowej formie chciała go barca to nie odchodził, puszczanie kanonierów ze starej gwardii mija się z celem taki Ramsey który teraz by był idealnym wzmocnieniem naszej kiczowatej pomocy, Cazorla z którym mogliśmy przedłużyć kontrakt a tera pokazuje klase, Monreal który dalej jest solidny i byłby do teraz naszym najlepszym lewym obrońcom albo stworzyłby parę z Gabrielem, arsenal na sprzedaży czy tam puszczaniu naszych perełek za czasów Wengera wychodzi po prostu chujowo, a wtedy tak naprawde z tymi piłkarzami walczyliśmy o top 4 a nie o górna część tabeli jak z baristĄ.

allshaq komentarzy: 40328.12.2020, 15:31

Od dawna o tym mowie. Dajcie mu odejść. Zasiedzial się w tym klubie. W ofensywie średni, w defensywie słaby. Słabo kryje, źle odbiera, źle się ustawia.

Kolejny z wilsherow, walcottow, ramseyow...

losnumeros komentarzy: 1294628.12.2020, 15:22

W ofensywie daje bardzo dużo, natomiast jego gra obronna to dramat, a najpierw powinien myśleć o obronie.

swistak86 komentarzy: 64028.12.2020, 15:20

Tylko za odpowiednie pieniądze. są AMN i Cedric ale wiadomo jak u nas z kontuzjami. Ja bym go do końca sezonu zostawił a skupił się na wzmocnieniu środka pola.

Kris3Tears komentarzy: 250828.12.2020, 15:15

Nie jestem fanem modnisia, ale jeśli zostanie sprzedany, to znowu trzeba będzie kupować jakiegoś PO.

Paul77 komentarzy: 717628.12.2020, 15:12

@Armata500: jeden warunek. Prawy obrońca w jego miejsce. Ktoś taki jaki Aarnos.

Forever_gunner komentarzy: 255528.12.2020, 15:12

Oj gdyby się udało im wepchnąć Mustafę i Balerona w jednym okienku to byłoby piękne. W końcu to Barca wyszłaby na frajerów, a nie my jak zawsze. Myślę, że Niles dokończyłby sezon na PO, a gra o wiele lepiej. Latem trzeba by było się rozejrzeć za nowym PO, bo Cedric mnie nie przekonuje.

Rafson95 komentarzy: 944628.12.2020, 15:05

Za dużo mądrości tych pijaczyn ostatnio.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3932 newsów: 13028.12.2020, 15:02

Zgadzam się. Lubię Hectora, ale od dłuższego czasu nie potrafi ustabilizować formy. Jeśli przyszłaby jakaś dobra oferta z Barcelony, to w zasadzie nie płakałbym, gdybyśmy go sprzedali. Oczywiście konieczne byłoby ściągnięcie kogoś dobrego w zamian.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl