Komentarze użytkownika NineBiteWolf

Znaleziono 12318 komentarzy użytkownika NineBiteWolf.
Pokazuję stronę 1 z 308 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna

@Ranczomen napisał: "Ja sprzedałem w FM Ozila za 15 milionów do Lyonu. Da się? No da :P Szkoda tylko, że za Aouara wołają 90 xD Ale udało się wyjąć Parteya za 27,5, choć FM hejtuje ten transfer bo mamy wielu lepszych pomocników KEKW."
Z ciekawości rzuciłem okiem i Partey jest strasznie słaby w FM-ie, równie niedoceniony przez Sports Interactive piłkarz jak Son. Z kolei Guendouzi to super talent. ^^

@alexis1908 napisał: "z czym oni zrobili lepsze transfery? Bo kupili Dohertego i szklanego wypalonego Walijczyka ktory nie jest żadna gwarancja?"
Jeszcze Hojbjerg! Nie zapominaj o Hojbjergu.

@Dziadyga napisał: "To jest mecz sprzedany po prostu.W takie cuda to nie wierze ;)"
Tylko pytanie - po co sprzedawać mecz w taki sposób, by doszło do rzutów karnych? No chyba że ktoś na żywo obstawiał, że grająca w dziewiątkę serbska drużyna wyrówna stan meczu.

Trzeba przyznać, że Steaua musi mieć talent by w dogrywce stracić dwie bramki, grając z przewagą dwóch graczy.

@Leehu napisał: "Można robić te dwie rzeczy na raz. :P"
Prawda. Ja często przeglądam k.com gdy gra chodzi gdzieś w tle. ^^

@Taki napisał: "A kto ma czas grać w FMa?"
A kto ma czas by regularnie pisać po kilka komentarzy dziennie na k.com?

W Bačkiej Topoli niezła zabawa, gospodarze grają w dziewiątkę i remisują 5-5 w dogrywce.

10 milionów funtów to byłaby świetna kwota za Kolašinaca, oby doszło to do skutku, bo jego pensja jest dość wysoka jak na gracza rotacji.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 15.09.2020, 09:19

@Ulti napisał: "Masz może jeszcze jakieś tego typu linki przedstawiające tych biednych 'poszkodowanych' ?"
Żadna sytuacja nie jest tak niedorzeczna jak ta z Pensylwanii, bo tam ludzie wyszli na ulicę protestować po podręcznikowym przykładzie uzasadnionego użycia broni. Tutaj masz dwa ujęcia kamer ukazujące zdarzenie z udziałem Jacoba Blake'a, nowej (po Floydzie) gwiazdy skrajnych progresywistów i ludzi domagających się rozwiązania policji.
https://www.youtube.com/watch?v=q6bdh-UoImM&ab_channel=ABC7
https://www.youtube.com/watch?v=K0DSTV7XT1E&bpctr=1600155656&ab_channel=KARE11

Gość wyrywa się policjantom, ignoruje ich komendy i otwiera drzwi samochodu, prawdopodobnie próbując wyciągnąć nóż, który później został odnaleziony na przednim fotelu. Ciekawostka: Blake jest oskarżony (z solidnymi dowodami) o gwałt i przemoc domową, a Kamala Harris (kandydatka demokratów na wice-prezydenta) stwierdziła, że jest z niego dumna. :D

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 15.09.2020, 09:09

@Er4s napisał: "Biorą, biorą - przede wszystkim prowodyrowie i naganiacze."
Chciałbym zobaczyć jakieś źródło tych doniesień, bo póki co są równie iluzoryczne jak rasizm instytucjonalny w USA w 2020. @Er4s napisał: "W USA co tydzień giną biali funkcjonariusze z rąk czarnych przestępców. Słyszałeś o tym w tv i internecie?"
To prawda, że znaczna część mediów jest ideologicznie liberalna (tak samo jak Fox News jest konserwatywne), ale wiele stacji telewizyjnych nie pisze o tym dlatego, że nagłówek "Unarmed BLACK man killed by an officer" będzie się klikać dużo lepiej cokolwiek innego. Kwestia oglądalności. @Er4s napisał: "To samo dzieje sie w Polsce z LGBT."
Odpuść sobie takie generalizacje, bo stawiasz się na tym samym poziomie co amerykańskie media porównujące zwolenników Trumpa do Ku Klux Klanu.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 15.09.2020, 06:22

@TlicTlac napisał: "ile ludzie biorą pieniędzy za takie protesty - czy to polityczne, czy związane z jakimś ruchem, jak BLM czy LGBT;
naprawdę chce wierzyć - szczególnie w Polsce, że większość tam jest za pieniądze, a nie z własnej głupoty."

Nie wiem, dlaczego tak zakładasz. Spora część młodych Polaków popiera zwiększenie praw dla osób LGBT (np. wprowadzenie związków partnerskich, co jest legitnym i realistycznym postulatem), wątpię, by trzeba było im płacić za manifestowanie tego.

Co do BLM i tak zwanego "systemowego rasizmu" (chyba nikt nie wie, co to tak naprawdę znaczy), łatwo uwierzyć w tę ideologię jeśli nie zrobi się odpowiedniego researchu (statystycznego chociażby - z rąk policji ginie dwa razy więcej białych niż czarnych) i nie sprawdza się dokładnie okoliczności zdarzeń, które wywołują oburzenie. W Pensylwanii zeszłej nocy odbyły się protesty po tym, jak policjant zastrzelił latynosa, który... szarżował na niego z nożem w ręku. I wszystko jest ładnie udokumentowane na kamerce, tylko dźwięku nie ma i można przegapić moment wystrzału, bo wszystko dzieje się w ułamku sekundy.

https://www.youtube.com/watch?v=CHBeRPxZ6KE&t=133s&ab_channel=PennLive.com

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 22:57

@Er4s napisał: "A Ty jesteś choć trochę zajarany kibicowaniem swojej drużynie? Czy tylko suche przezory i statystyki? Gra Chelsea a my jesteśmy kibicami Arsenalu. Nasze nowe nabytki strzelały gole i dawały asysty w debiucie. Ich nabytek za 70 baniek gra klops. Co mamy płakać?"
Gdy nasz nabytek za 80 baniek grał klops, ludzie tutaj pisali o gargantuicznym potencjale i "bajecznej technice". Simplleman zwraca po prostu uwagę na oczywisty brak konsekwencji w dokonywaniu osądów.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 22:10

Według angielskiej wikipedii Lamptey ma 1.55 wzrostu. Według rosyjskiej i francuskiej - 1.64. Według hiszpańskiej i holenderskiej - 1.63, włoskiej - 1.59. Google twierdzi, że 1.65. Tajemnicza sprawa ogólnie.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 22:05

Co do niskich bocznych obrońców - pamięta ktoś Jernade'a Meade? :P

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 21:55

@veron napisał: "ale komentarz rosyjski to raczej lipa, ja bym nie umiał oglądać z takim komentarzem,"
Rosyjscy komentatorzy to w większości straszliwi janusze, z dużo niższym poziomem wiedzy i przygotowania niż ci w Polsce czy UK. Ale zawsze można pouczyć się rosyjskiego, słuchanie języka przez kilka godzin tygodniowo to świetny sposób na naukę jeśli ktoś zna już jakieś podstawy. ^^

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 21:44

Rosyjskie acestreamy z livetv.sx działają jak złoto w 720p, bez żadnych rakowych reklam. Polecam.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 16:44

@Arixon napisał: "W ogóle tak sobie myślę, jeżeli sprowadzimy Aouara to jest dla niego miejsce w 3-4-3?"
Ciężko powiedzieć. W meczu z Fulham Xhaka i Elneny grali dość głęboko, a rolę ofensywnych pomocników pełnili zbiegający ze skrzydeł Willian z Nilesem. W takim systemie Aouarowi najbardziej pasowałoby miejsce na lewym wahadle, bo gdy byliśmy przy piłce, Niles w zasadzie grał jako dziesiątka.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 14.09.2020, 01:13

@Damaks: Wiadomo, który z bramkarzy Chelsea odejdzie po zakupie Mendy'ego?

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 23:39

Sorki za podwojony komentarz, ale znalazłem świetną notatkę Rady Języka Polskiego, i to sprzed 18 lat.

"Emancypacja kobiet zostawiła swoje ślady w języku. Dawniej kobiety były identyfikowane jako czyjeś żony − sędziego, wojewody czy aptekarza. Mówiło się o nich sędzina, wojewodzina, aptekarzowa. Dziś mniej istotne jest to, jaki zawód wykonuje lub jaką funkcję pełni mąż jakiejś pani; ważniejsze jest to, czym ona się zajmuje. Dlatego sędziną zaczęto nazywać nie żonę sędziego, lecz kobietę sędzię. Postąpiono tak wbrew regułom języka polskiego (przyrostek -ina/-yna powinien wskazywać przecież na to, że mowa o czyjejś żonie, a nie o kobiecie wykonującej jakiś zawód), lecz zgodnie z potrzebą wypełniania nowych elementów rzeczywistości nowymi słowami. Istniał (i istnieje do dziś) co prawda żeński rzeczownik (ta sędzia), jednak widocznie został on uznany przez użytkowników języka za mało wygodny, ponieważ jest tożsamy graficznie z rzeczownikiem rodzaju męskiego (ten sędzia). Dawnemu słowu sędzina przypisano więc nowe znaczenie."

Język ma służyć ludziom i w jak najlepszy sposób opisywać rzeczywistość, a nie bezkrytycznie podlegać sztywnym gramatycznym zasadom. Pozdrawiam.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 23:34

@aaron_maj napisał: "Nie chcę być czepialski na sile ale dzisiaj widzę kolejny komentarz „pani sędzina”. Prawidłowa forma jest pani sędzia. Sędzina w języku polskim to żona sędziego (w znaczeniu sędziego w sądzie) a nie sędzia-kobieta."
Ale zdajesz sobie sprawę, że słowa z czasem zmieniają swoje znaczenie? W 2020 roku nikt już chyba nie określa kobiet na podstawie zawodów, jakie wykonują ich mężowie.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 19:26

Jestem ciekaw, jak Everton poradzi sobie z bardziej poważnymi rywalami. Mają świetnego trenera i zrobili interesujące transfery, spokojnie mogą włączyć się do walki o TOP6.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 18:18

Atkinson jak strollował. xD

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 18:07

Son standardowo najlepszy na boisku w Tottenhamie, wszystkie dobre akcje zaczynają się od niego. James miał ciężki start, ale później zagrał kilka fajnych długich piłek.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 17:49

Myślałem, że Walcott dziś zaczął na ławce, a on jednak gra z numerem 7.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 17:16

@GunnerKaspi napisał: "Dla wszystkich posiadaczy Instagrama zobaczcie PEPE, super filmik AFCTV przygotowało:

https://www.instagram.com/tv/CFAYi1dDwMU/?igshid=1x5thcg2un7jr"

No faktycznie montażyści musieli się nieźle postarać by zrobić 8-minutowy filmik z udanymi zagraniami Pepe w Arsenalu.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 13.09.2020, 17:04

Transfer Parteya wygląda o wiele bardziej sensownie, bo z kreatywnych pomocników mamy już Ceballosa, Williana czy Nilesa, z kolei na DM są tylko Elneny i Xhaka, a żadnemu z nich nie ufam jeśli chodzi o grę obronną. Aouar to byłby chyba lekki overkill.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 12.09.2020, 20:54

Swoją drogą Willian zagrał dziś zaskakująco dobrze. Nie był ustawiony jako typowy skrzydłowy tylko raczej szeroko grający playmaker. Jego gra 1 na 1 była meh, ale dobrze współpracował z Bellerinem i był aktywny w rozegraniu. Jeśli taki jest pomysł Artety na Brazylijczyka, wypada pochwalić pomysł, ale z bardziej zdecydowaną oceną się wstrzymam.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 12.09.2020, 20:49

@Dawid04111 napisał: "Pierwszy karny spora kontrowersja, piłka zanim trafiła w rękę została odbita od kolana obrońcy."
Ej, faktycznie, wcześniej tego nie zauważyłem. Jestem ciekaw, co mówią na ten temat przepisy, ale w sumie nie chce mi się szukać.

Komentowany temat: Idealne wejście w sezon! Fulham 0-3 Arsenal 12.09.2020, 20:20

To pierwszy raz, gdy Bielsa zostaje w jednym klubie na dłużej niż trzy lata, póki co początek całkiem obiecujący. Leeds swoją grą dziś bardzo przypomina Norwich z pierwszego meczu zeszłego sezonu, z tym że lepiej wykańczali swoje akcje od Kanarków.

Komentowany temat: Beniaminek na początek. Fulham vs Arsenal 12.09.2020, 05:05

@TakKrzysiu napisał: "Myślicie, że Arteta wyjdzie 3-4-3? Prawdopodobieństwo jest duże, fajnie wykombinował zestawienie personalne i wytyczne przy tym ustawieniu."
Wydaje mi się, że Arteta w ten sposób zamierza ustawiać zespół w trakcie sezonu, jednak w tej chwili kontuzjowanych jest aż pięciu stoperów i nie wiem, czy Hiszpanowi uda się jakoś zestawić ten środek obrony.

Komentowany temat: Mikel Who? 11.09.2020, 16:53

@Damaks: Naprawdę Sarr zgodził się podpisać kontrakt z Chelsea by od razu pójść na wypożyczenie? o.O Myślałem, że jako wolny agent będzie miał lepsze oferty.

Komentowany temat: Mikel Who? 11.09.2020, 16:50

@Damaks: Któryś ze stoperów ma odejść? Tomori, Christensen, Rudiger, Zouma?

Komentowany temat: Mikel Who? 11.09.2020, 16:45

Trochę to wygląda jakby transfery w Chelsea przeprowadzał Rivaldo.
150 baniek wydane na piłkarzy ofensywnych, a do kulejącej obrony dwóch wolnych agentów i mało znany bramkarz. :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 10.09.2020, 08:48

@TakKrzysiu napisał: "Czy były ostatnio jakieś wieści na temat Martinelli'ego?
Szkoda mi, że nie może czynnie rozwijać się pod skrzydłami Artety. Mam nadzieję, że po powrocie do treningów z pełnym obciążeniem, zrobi odpowiednie wrażenie na Hiszpanie. W mojej ocenie, potencjał ma dużo wyższy, niż nasz strzelec hat-tricka."

W tym roku kalendarzowym na pewno nie wróci. Też mi go szkoda, ale jest Saka, który zdaje się robić bardzo szybkie postępy.

Komentowany temat: Lacazette dostępny za 40 milionów funtów 10.09.2020, 03:16

@Ulti napisał: "Jeżeli Alex rzeczywiście odejdzie to przecież niemożliwym jest żebyśmy grali Nkethiahem na szpicy- Auba ponownie zamelduje się na szpicy a na lewą stronę powędruje po prostu Saka."
Nie sądzę, by Arteta rozważał taką opcję. W przeszłości Hiszpan często wystawiał Nketiaha kosztem Martinellego czy Nelsona tylko po to, by Aubameyang pozostał na lewym skrzydle.

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 10.09.2020, 03:09

Po świetnym meczu z Liverpoolem rozpoczęcie sezonu na prawym skrzydle zwyczajnie się Sace należy, podobnie jak Martinezowi pozycja bramkarza - bez względu na to, że ich konkurenci kosztowali więcej i przed kwarantanną częściej pojawiali się na boisku.

Ogółem patrząc na balans naszej kadry naturalne wydaje się ustawienie z trójką z tyłu, bo stoperów mamy o wiele więcej niż środkowych pomocników.

Komentowany temat: Wyciekł trzeci komplet strojów 10.09.2020, 00:41

Jako bluza ten wzór wygląda mega spoko, jako koszulka meczowa mocno średnio moim zdaniem. Wiadomo - pobicie żółtej wyjazdówki z zeszłego sezonu będzie niezwykle trudne.

Komentowany temat: Lacazette dostępny za 40 milionów funtów 10.09.2020, 00:01

Odejście Lacazette'a koniecznie musiałoby oznaczać transfer nowego napastnika, więc trzeba albo poczekać na dobrą ofertę, albo zostawić Francuza w klubie. Inaczej w kadrze powstanie spora dziura na środku ataku, bo Aubameyang chyba na dobre zadomowił się na lewym skrzydle.

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 09.09.2020, 23:56

@kwiatinho napisał: "Gość ma wielki potencjał i genialną technikę. Zatracił się w PSG ale to PSG tego nikt nie ogarnie. Jest w świetnym wieku jak na piłkarza i bardzo doświadczony."
Już mamy jednego 26-latka z "wielkim potencjałem i genialną techniką", akurat też gra na skrzydle. ;] Rozumiem, że wysoko cenisz Juliana i nie przekonamy się nawzajem do zmiany zdania, peace.

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 09.09.2020, 21:22

@kwiatinho napisał: "W 2014 mistrz świata
2017 puchar konfederacji

Mistrzostwa nie kończą się na jednym turnieju"

W 2014 zagrał 20 minut, wchodząc na boisko w meczu z Brazylią. A Puchar Konfederacji przemilczę, bo równie dobrze można mówić, że Tottenham to czołowy klub, bo wygrali Audi Cup. ;]

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl