100 milionów euro za Mbappe

100 milionów euro za Mbappe 02.06.2017, 09:47, Andrzej Tok 91 komentarzy

Według francuskiego dziennika L'Equipe, Arsenal złożył ofertę za Kyliana Mbappe, wynoszącą 100 milionów euro.

Kanonierzy mają powalczyć o podpis nastolatka z Manchesterem City oraz Realem Madryt. Do gry w Arsenalu miałby go przekonać Arsene Wenger, który już w poprzednim letnim okienku transferowym zabiegał o podpis Francuza. Wenger miał obiecać piłkarzowi AS Monaco budowę zespołu wokół jego osoby.

Niedawno w jednym z wywiadów były Kanonier, Robert Pires stwierdził, że jego zdaniem Mbappe przeniesie się właśnie do Arsenalu.

18-latek ma za sobą świetny sezon, w którym zdobył 26 bramek i zaliczył 8 asyst w 45 spotkaniach. Przez wielu ekspertów jest uważany obecnie za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia.

AS MonacoKylian MbappeTransfery autor: Andrzej Tok źrodło: L'Equipe
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
Marioht komentarzy: 579703.06.2017, 15:25

Niech wydaje, byle nie desperacko.

Mbappe powinien być priorytetem dla Arsenalu.
Jeśli sodówka mu nie odbije i jakaś kontuzja nie złamie mu kariery to czeka go świetlana przyszłość.

tyson880 komentarzy: 953103.06.2017, 13:27

Tego w Arsenalu jeszcze nie grali. Czyżby Wenger zaczął rozpaczliwie rzucać funtami?

kanonier21afc komentarzy: 223803.06.2017, 11:40

Jak ktoś to łyka to radzę mu udać się do lekarza

tomek105 komentarzy: 53703.06.2017, 10:42

Jak Wenger chce zrobić tylko 2 transfery w te okienko to powodzenia. Mam nadzieje, że Kolasinać za darmo się nie liczy, bo potrzebujemy wzmocnien na prawej obronie, bramce i kogoś za Sancheza/Ozila, bo jest ryzyko odejścia...

DennisB komentarzy: 3003.06.2017, 10:21

A ja może jestem krótkowzroczny ale bardzo chciałbym transferu Mbappe i sprzedaży Alexisa, bo mimo niesamowitych umiejętności Sancheza to mam wrażenie, że świadomość własnego talentu i pokazywanie wszystkim dookoła, że ja tu jestem najlepszy miało przez większość sezonu bardzo zły wpływ na resztę drużyny. Zwyczajnie psuł morale. Potrzebowalibyśmy z 3-4 takich Sanchezów, żeby inni chcieli do nich dorównać a nie patrzyć z byka.

Leehu komentarzy: 983703.06.2017, 01:34

Dla mnie oferta jest jak najbardziej realna, biorąc pod uwagę to ile może wydać taki Liverpool czy United nie grając w LM jestem pewny że to tylko skąpstwo Wengera blokowało takie ruchy do Arsenalu. A jeśli chodzi o decyzję samego M'bappe to byłbym spokojny ile chłopak może teraz zarabiać w Monaco 100 tyś, Arsenal jest mu w stanie dać 2 razy tyle. Niestety jest też zła oznaka takiej oferty to może oznaczać że Alexis odejdzie, a na prawdę 100 razy bardziej wolałbym Chilijczyka niż Francuza. Z drugiej jednak strony jeśli chcemy kupić napastnika to może warto by było w końcu zatelefonować do prezesa Lyonu. Ile to już lat mówimy o transferze Lacazette'a do Arsenalu i mam nadzieję że to taki zabieg Wengera że niby celujemy w tego młodszego Francuza a tu cichaczem na boku już Wenger zaklepuje wymianę Giroud na lepszy model. :D

jarek1 komentarzy: 56903.06.2017, 01:02

Nie wierze że taki transfer może być ...wykonaniu ..Wengera ..100mln euro za 18 latka ...bez jaj ...!

Uważam że za duże ryzyko ...a na tą chwile Wenger ..sądze ze ma większe piorytety od tego transferu ...zatrzymanie .Sancheza i Ozila ..raczej i sto procent pewne jest po prostu wazne ...

Kwota za Mabpepe jest tak Duza bo prawda jest taka że sie interesują inne kluby ..a Monaco nie są Kretynami to Mogą sobie żądać mega kasy )

Mabpepe jest Mlody zawodnik na dobra sprawe nic jeszcze nie ugrał w piłke ważnego ..potencjał ma ale ilu już takich bylo ...a niestety różnie się to kończylo ...

Taki prosty Banalny przykład ...Diaby dla mnie fantastycznie zapowiadajacy sie zawodnik na pomoc ..Ba nawet Gral *****iste Mecze ...ale te Cholerne Kontuzje go zjadły taka prawda ...

Być może 40 może 50 mln euro maks ....ja bym zapłacił ...ale 100 mln euro za duża kasa i zbyt duże ryzyko to jest moje zdanie !

mar12301 komentarzy: 2094502.06.2017, 23:37

Hahaha. ROTFL.

Malina komentarzy: 84902.06.2017, 23:14

Z całym szacunkiem "kdm", nie mam do Ciebie żadnych pretensji. Jeszcze raz pozdro.

Malina komentarzy: 84902.06.2017, 22:36

Hej Marioth...Owszem, Arsenal byłby świetnym kierunkiem dla Mbappe'go, ale trenerem Real'u, też jest francuz i to byle nie jaki. Patrząc na różnice wieku między Zidane'm a Mbappe, mają o wiele więcej sobie do powiedzenia, niż Mbappe - Wenger. Tak przynajmniej sądze.

Malina komentarzy: 84902.06.2017, 22:18

kdm... dziwie się, że napisałeś "zapowiada się na piłkarza na miarę Messiego"...Ja bym napisał, że zapowiada się na miarę Henry'ego, bo to dla mnie i strony na której się znajdujesz (i nie tylko) o wiele ważniejsze porównanie. To co ma Messi, nie miał Thierry , ale co miał Thierry, to nigdy nie będzie mieć Messi...Włącz, obejrzyj, zobacz...Pozdro.

koperr14 komentarzy: 502.06.2017, 21:40

Czekam na oficjalne doniesienia.
Podobno to ściema.
Wenger ma na transfery w tym oknie ~115mil i wyłoży 100 na jednego zawodnika - mało prawdopodobne.
Myślę że największym wydarzeniem transferowym tego okna będzie zatrzymanie Alexisa - bardzo w to wierzę.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18576 newsów: 11602.06.2017, 20:36

ahahha

zg0r komentarzy: 6002.06.2017, 20:24

A ja myślę, że jest to całkiem możliwe.. Wydaje mi się, że taki transfer ma być też swojego rodzaju znakiem dla Sancheza i Ozila, żeby podpisali nowe umowy... Każdy wie, że Arsenal potrzebuje napastnika, który potrafiłby wykorzystywać sytuacje stworzone przez w.w dwójkę. Kylian pokazał już w meczach LM, że ma niesamowite umiejętności i zjada na dzień dobry Giroud, Theo oraz Dannego. Drybling, szybkość oraz umiejętność znajdowania się tam gdzie jest piłka. Ceny w PL są teraz tak wygórowane, że trzeba się liczyć z taką kwotą i gdyby Wenger odpuścił to będzie to ogromny błąd. Nie wiem dlaczego ludzie się tak przejmujecie kwotą 100mln. Arsenal systematycznie zarabia ogromne pieniądze, a to z praw do telewizji czy sponsorów. Klub na tym nie straci, ba, może tylko zyskać napastnika na lata, który w końcu może będzie napastnikiem z prawdziwego zdarzenia.

n0thing komentarzy: 4528 newsów: 36202.06.2017, 19:01

Niestety nie mamy za wiele do zaoferowania i mbappe wie o tym doskonale

Reucik komentarzy: 81102.06.2017, 18:41

Zapraszamy Kolege, czeka Fa Cup do podniesienia i dożywotnia gloria! Zagranie celowe pod kibiców typu wow nasz klub jednak nie próżnuje będą transfery będą zmiany wow. Niestety, ale 18 latek z takim potencjałem w tym momencie jest wart tych 100 baniek i pewnie szybko by się spłacił, a potem i puścić nawet drożej.

lu_kier komentarzy: 13802.06.2017, 18:31

kupić za 100 i sprzedać za 3 lata za 150 - czysty biznes.

tomek105 komentarzy: 53702.06.2017, 18:25

Słyszałem nawet, że Wenger wparował na chatę Mbappegom, ciekawe... ;)

Marioht komentarzy: 579702.06.2017, 17:58

W dobie dzisiejszych cen, on jest wart jeszcze większych pieniędzy.
Zapewne Monaco nie zadowoli 100 milionów euro.

On ma wszystko i jest przy tym tak młody, że to niewiarygodne.

Dlaczego miałby Wenger nie dać za niego takich pieniędzy? Według mnie to całkiem możliwe.
Poza tym, wiemy jakiej narodowości są obaj panowie uczestniczący w tej transakcji.

Arsenal byłby idealnym drugim krokiem w dorosłej piłce dla Mbappe według mnie. Nie Real, nie City.

Przekornie, to całkiem realistyczny transfer.

imprecis komentarzy: 17930 newsów: 2102.06.2017, 17:52

ziom - wątpię by Lukaku poszedł za mniej, niż 90m euro. W zeszłym roku Everton odrzucił ofertę Chelsea w wysokości ok 70m euro.

havoc komentarzy: 82802.06.2017, 16:43

@ ZelGrey
Mowie tu o van dijku kiedy jeszcze gral w celticu i ktory kosztowal soutchampton jakies grosze.

AnimeFan komentarzy: 50302.06.2017, 16:35

Zidane miałby niezły orzech do zgryzienia kogo wystawić w podstawowej 11. Swojego pupilka czy 100 milionów euro.
Po co Mbappe w City? Atak i skrzydła mają świetnie obsadzone, niech lepiej szukają bocznych obrońców.
Gość idealnie by do nas pasował, jednak na jego miejscu siedziałbym dalej w Monaco.

MrLukasz komentarzy: 11602.06.2017, 16:31

Już za rok MŚ, Mbappe musi regularnie grać, żeby załapać się do składu Francji, więc o ile odejdzie z Monaco już tego lata to będzie chciał mieć pewność, że nowy trener będzie na niego stawiał.
W tym widzę szansę Arsenalu bo Wenger może mu to zagwarantować, sytuacja jak z Ozilem

ziom komentarzy: 96902.06.2017, 16:05

Niestety,Mbappe jest tylko jeden a po niego jest kolejka chętnych jak M.City czy Real które są od nas bogatszymi klubami i przebiją każdą naszą ofertę.Jedyna szansa na jego ściągnięcie to Wenger,który jest legendą w rozwijaniu talentów w znakomitych piłkarzy.Arsenal stać młodemu dać wielką tygodniówkę jeśli chciałby grać w Arsenalu.A teraz chłodnym i racjonalnym okiem na letni rynek transferowy.Największą okazją za niskie pieniądze w stosunku do jakości i wieku piłkarza jest Lukaku który zapowiedział,że nie podpisze nowego kontraktu z Evertonem.Zresztą on się tam marnuje,on jest piłkarzem klasy światowej,grając w średnim Evertonie zdobył wiele bramek.Siła,szybkość,warunki fizyczne dobra technika,gra głową i wysoka skuteczność! to jego ogromne atuty za niskie pieniądze.Podejrzewam,że 70 mln euro załatwiłoby sprawę i byłby nasz.

helzing komentarzy: 299202.06.2017, 16:04

Każdy by go chciał. Ale czy aż za 100 ml :/. Do tego Kolasinac za darmo i Mahrez i gitara

D_S komentarzy: 67502.06.2017, 15:43

"Startujemy" po Mbappe, a skończy się na młodych, perspektywicznych noname-ach. Standard.

Ikar13 komentarzy: 18402.06.2017, 15:43

Wenger mówił ,że potrzebuje 1-2 piłkarzy ma 150mln heheheh ,ale to i tak bajka

marcin04c komentarzy: 209102.06.2017, 15:40

Rozgrywającego trzeba szukać w Ajaxie a ja już nawet znalazłem: Davy Klaassen będzie mega koksem tak jak Ericssen.

Kowal96 komentarzy: 1232502.06.2017, 15:37

Taaa, 100 mln za JEDNEGO piłkarza za Wengera. W takie bajki to ja nie uwierzę :D

IPiotrek komentarzy: 150002.06.2017, 15:03

@ljunberg77
Też uważam, że to działanie pod publiczkę. Nie chodzi o to, żeby złapać króliczka (w sensie klasowego gracza lub wielki talent), ale żeby go gonić i znowu powiedzieć: no cóż próbowaliśmy, ale...

Mbappe to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk na rynku transferowym. Jeśli ktoś go wyciągnie z Monaco to będzie musiał paść rekord transferowy, oczywiście jest to absurdalne, ale skoro RM płaci prawie 50 mln za 16 latka z Brazyli to nikogo nie zdziwi ponad 120 mln za Mbappe (półfinalistę ligi mistrzów).

ZelGrey komentarzy: 211002.06.2017, 14:58

@havoc: Tia, okazję typu van Dijk za 50-70 baniek, bo pół Anglii się o niego bije :P

kanonier21afc komentarzy: 223802.06.2017, 14:57

ale bajkę puścili a potem każdy się śmieje z tych bzdur i Arsenalu

havoc komentarzy: 82802.06.2017, 14:52

Wenger bedzie gonil za wiatrakami, a w tym czasie przegapi okazje typu wanyama, vhertongen, erikson, suarez, van dijk itp. itd

Control komentarzy: 127202.06.2017, 14:42

@ljungberg77

Właśnie takich kibiców jak Ty potrzebują Kanonierzy ...

Koroniarz komentarzy: 726102.06.2017, 14:41

ljungberg77

kasa robi robotę, wystarczy spojrzeć na MU, nie grali w LM, ich styl przyprawiał o ból głowy ale udało im się ściagnac Zlatana, Pogbe itd.

Marcinafc93 komentarzy: 1909002.06.2017, 14:40

I dodając tańsza

Marcinafc93 komentarzy: 1909002.06.2017, 14:40

Imo Lacazette albo Aubameyang to lepsza inwestycja na teraz

TerrorMachine komentarzy: 126202.06.2017, 14:37

dobry żart Arsenal i 100 baniek ;D

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173702.06.2017, 14:20

stary medialny trik Wengera pod publikę żeby grzać naiwną dzieciarnię do sierpnia tj. pokazać że niby ma kasę i chce klasowych graczy no ale się zes#ało.... :D , identyko było z Suarezem - tym razem jak młodego kupi zapewne Real to Wenger powie że nie ma już klasowych graczy dostępnych, zresztą czasu już nie będzie

mogę się założyć że nie kupimy nikogo w tym sezonie na poziomie piłkarzy którzy odejdą (Sanchez, Ozil, nawet Giroud)

tu nawet nie chodzi o skąpstwo Francuza ale kto klasowy przyjdzie do tego klubu, bądźmy realistami, będziemy solidnym średniakiem jak Everton czy Southampton..., jakbyście byli np. Lukaku czy Albą byście szli do Arsenalu? i mean, come on!! :)) serio zalecam zimny prysznic bo nie ma nic gorszego niż takie wieczne naiwne łudzenie i to w sytuacji gdy nie tyle jest jak było ale jest i będzie znacznie gorzej

IPiotrek komentarzy: 150002.06.2017, 14:07

A tak poza tym to nie wierzę, żeby taka oferta ze strony Arsenalu wogóle została złożona :)

PanMisiek komentarzy: 9702.06.2017, 14:05

już odrzucili. Przecież Monaco odrzuciło wczesniej ofertę 120 mln z Realu, to niby czemu miałoby zaakceptować 100 mln z Arsenalu. To pozorowany ruch, zaraz pojawi się kolejny Perez albo Gabriel.

IPiotrek komentarzy: 150002.06.2017, 14:04

Real kupił już jednego młodziana za ok. 50 mln, więc niekoniecznie musi być zainteresowany kupnem Mbappe.
Poza tym jeśli zarząd liczy się z tym, że Alexis chce odejść, to w jego miejsce trzeba kupić inną gwiazdę choćby taką wschodzącą jak ten francuz.

Argudo komentarzy: 9576 newsów: 602.06.2017, 13:56

Wenger, ty chory poyebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

pumeks komentarzy: 1950102.06.2017, 13:48

Jedyne co cieszy to fakt poszukiwania napastnika co może dawać do myślenia (Sanchez out?)

Control komentarzy: 127202.06.2017, 13:29

Monaco już odrzuciło tę ofertę Arsenalu.

xray komentarzy: 19702.06.2017, 13:28

@exitpl

Gdzie BBC to potwierdza??

schnor25 komentarzy: 1664202.06.2017, 12:58

Wrzucać w drzewka Cazorlę i Jacka, to trzeba być oderwanym od rzeczywistości i tkwić w świecie FM`a.

exitpl komentarzy: 564 newsów: 102.06.2017, 12:56

Mówcie co chcecie ale jestem szczęśliwy ze Arsenal złożył tą ofertę. BBC potwierdza więc uważam ze to prawda. Jeszcze nie dawno nikt u nas by nie wyłożył takiej kwoty a teraz widzimy że są jakieś impulsy żeby walczyć o najlepsze talenty. Nie Mbappe to ktoś inny, przynajmniej mamy tą świadomość że fundusze na transfery są.

Forever_gunner komentarzy: 240902.06.2017, 12:53

Pipolina, ośmiesza nas fakt, że gdy jest odrzucona oferta wyższa, my potem dajemy niższą. Powiedz jaki jest sens w takim działaniu? No chyba, że nasz klub nie wiedział o ofercie Realu. Może z tym rozwojem się zapędziłem, bo Wenger akurat umie szlifować talenty, ale jest prawdą, że dla jednego z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia Arsenal jest opcją numer ileś tam, podczas gdy większe kluby nie tylko mają więcej pieniędzy, ale gwarantują też grę o puchary i dużo wyższy poziom sportowy. Co teraz gwarantuje Arsenal?

MarkOvermars komentarzy: 534002.06.2017, 12:53

Ta jasne hahaha

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna