Chelsea włącza się do wyścigu o Dembele

Chelsea włącza się do wyścigu o Dembele 31.05.2012, 15:55, Abdul Alhazred 20 komentarzy

Pomocnik Fulham - Moussa Dembele - od jakiegoś czasu jest w kręgu zainteresowań Arsenalu, Tottenhamu oraz Manchesteru United. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że do wyścigu o zawodnika włączyła się także stołeczna Chelsea. The Blues po podpisaniu kontraktu z Edenem Hazardem, chcą sprowadzić również jego reprezentacyjnego kolegę - Moussę Dembele.

Kontrakt belgijskiego rozgrywającego z Fulham wygasa w 2013 roku, a sam zawodnik odrzucił ofertę Martina Jola o przedłużeniu pobytu na Craven Cottage.

Manchester United, Arsenal oraz Tottenham również monitorują sytuację. ale według The Sun, Chelsea jest mocno zainteresowana pozyskaniem Dembele i ma nadzieję na jego podpis.

Fulham jest zdesperowane, aby zatrzymać wycenianego na 10 mln £ Dembele wiedząc, że odejście Clinta Dempsey'a i Andy'ego Johnsona jest również realne.

Chelsea FCFulhamMoussa Dembele autor: Abdul Alhazred źrodło: dailymail.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Ciastolyna komentarzy: 107702.06.2012, 09:36

Widzę, że Fulham w rozsypce, a Chelsea próbuje się wzmocnić. No ciekawe, jak tam u nas sytuacja.

KedzioRRz komentarzy: 361701.06.2012, 19:11

News raczej wyssany z palca, po co Dembele chelsea? Już mają wystarczająco napakowany skład..

kulkis451 komentarzy: 18501.06.2012, 10:24

Po co im kolejny napastnik mają Torresa i Hazarda oraz nie wiem czy nie Lukaku to po co kolejny napastnik to nie ma najmniejszego sensu . Di Matteo niech się ogarnie , co on wyrabia na rynku transferowym to przechodzi ludzkie pojęcie

KanonierTH1411 komentarzy: 482131.05.2012, 23:54

Nie wiem czy jest nam potrzebny, wolałbym Dempsey'a jako rezerwowego napastnika. Dembele to skrzydłowy, a tych mamy kilku (Walcott, Podolski, Gervinho, Chambo i może Ryo). Dembele może też grać jako rozgrywający, ale na tą pozycję jest potrzebny ktoś zdecydowanie z wyższej półki jak np Kagawa czy ten nieszczęsny Hazard.

ramsey20 komentarzy: 54831.05.2012, 22:49

wzowu oni wygrali ligę mistrzów i już sie zaczyna

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17294 newsów: 98631.05.2012, 22:18

A kogo Chelsea nie chce sprowadzić ?

bartosz93m komentarzy: 103531.05.2012, 22:07

Skupmy się na 3 celach transferowych + jakis mlodzian i dajmy sobie spokój z pozzostałymi.

schade komentarzy: 385931.05.2012, 21:10

10mln£ za przeciętniaka, nieee...
To nie to czego oczekuje w tym oknie, zresztą jego w żadnym. Za podobną kwotę można kupić Mapou Yanga-Mbiwa na LO bo ta pozycja jest źle obstawiona i trzeba się tym zająć, a nie rezerwowych Fulham wykradać!

niski93 komentarzy: 581331.05.2012, 18:46

Nie chcę go, wolę Goetze.

damian199656 komentarzy: 762631.05.2012, 18:27

Z Fulham tylko Dempsey

mitmichael komentarzy: 4618031.05.2012, 17:58

Jestem oczywiscie na NIE - do Chelsea bedzie pasowac

Arsenalfcfan komentarzy: 1320731.05.2012, 17:44

nie chciałbym go zbytnio, bo jest to średniak, a my takich mamy i to zbyt dużo

Oldgunner3 komentarzy: 730831.05.2012, 17:13

Materiał na kawał gracza.ale i tak pewnie nie dla nas.Kto wie czy nie będzie tak jak już ktoś wspominał - najpierw wszyscy najmożniejsi i najdynamiczniejsi się ''pożywią'',a potem nasz boski klub będzie szukał co ciekawszych ''ochłapów''.

Ars3n komentarzy: 1235431.05.2012, 16:23

Zameg
Chyba my jestesmy wszedzie -.-
Z reszta co z tego jak g-no robimy w przeciwienstwie do Chelsea.

elw83 komentarzy: 8231.05.2012, 16:20

My tez jestesmy wszedzie i gowno z tego.

overmars77 komentarzy: 104931.05.2012, 16:18

Jak już wszyscy najwięksi zrobią zakupy, wtedy dopuszczą Wengera do tego transferowego stołu, żeby pozbierał odpadki, ewentualnie trafi mu się jakiś łakomy kąsek z perspektywą rozwoju na za kilka lat...

Zameg komentarzy: 13431.05.2012, 16:17

Chelsea jest wszędzie -.- irytują mnie bardziej niż City...

songoku95 komentarzy: 2126131.05.2012, 15:59

ja jestem na tak...

Mizii komentarzy: 400331.05.2012, 15:59

warto byłoby go pozyskać, ale myślę, że z Chelsea i Manchester ma na to większe szanse...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna