Chelsea włącza się do wyścigu o Dembele

Chelsea włącza się do wyścigu o Dembele 31.05.2012, 15:55, Abdul Alhazred 20 komentarzy

Pomocnik Fulham - Moussa Dembele - od jakiegoś czasu jest w kręgu zainteresowań Arsenalu, Tottenhamu oraz Manchesteru United. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że do wyścigu o zawodnika włączyła się także stołeczna Chelsea. The Blues po podpisaniu kontraktu z Edenem Hazardem, chcą sprowadzić również jego reprezentacyjnego kolegę - Moussę Dembele.

Kontrakt belgijskiego rozgrywającego z Fulham wygasa w 2013 roku, a sam zawodnik odrzucił ofertę Martina Jola o przedłużeniu pobytu na Craven Cottage.

Manchester United, Arsenal oraz Tottenham również monitorują sytuację. ale według The Sun, Chelsea jest mocno zainteresowana pozyskaniem Dembele i ma nadzieję na jego podpis.

Fulham jest zdesperowane, aby zatrzymać wycenianego na 10 mln £ Dembele wiedząc, że odejście Clinta Dempsey'a i Andy'ego Johnsona jest również realne.

Chelsea FCFulhamMoussa Dembele autor: Abdul Alhazred źrodło: dailymail.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Ciastolyna komentarzy: 107702.06.2012, 09:36

Widzę, że Fulham w rozsypce, a Chelsea próbuje się wzmocnić. No ciekawe, jak tam u nas sytuacja.

KedzioRRz komentarzy: 362001.06.2012, 19:11

News raczej wyssany z palca, po co Dembele chelsea? Już mają wystarczająco napakowany skład..

kulkis451 komentarzy: 18501.06.2012, 10:24

Po co im kolejny napastnik mają Torresa i Hazarda oraz nie wiem czy nie Lukaku to po co kolejny napastnik to nie ma najmniejszego sensu . Di Matteo niech się ogarnie , co on wyrabia na rynku transferowym to przechodzi ludzkie pojęcie

KanonierTH1411 komentarzy: 482331.05.2012, 23:54

Nie wiem czy jest nam potrzebny, wolałbym Dempsey'a jako rezerwowego napastnika. Dembele to skrzydłowy, a tych mamy kilku (Walcott, Podolski, Gervinho, Chambo i może Ryo). Dembele może też grać jako rozgrywający, ale na tą pozycję jest potrzebny ktoś zdecydowanie z wyższej półki jak np Kagawa czy ten nieszczęsny Hazard.

ramsey20 komentarzy: 54831.05.2012, 22:49

wzowu oni wygrali ligę mistrzów i już sie zaczyna

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17311 newsów: 99531.05.2012, 22:18

A kogo Chelsea nie chce sprowadzić ?

bartosz93m komentarzy: 103531.05.2012, 22:07

Skupmy się na 3 celach transferowych + jakis mlodzian i dajmy sobie spokój z pozzostałymi.

schade komentarzy: 385931.05.2012, 21:10

10mln£ za przeciętniaka, nieee...
To nie to czego oczekuje w tym oknie, zresztą jego w żadnym. Za podobną kwotę można kupić Mapou Yanga-Mbiwa na LO bo ta pozycja jest źle obstawiona i trzeba się tym zająć, a nie rezerwowych Fulham wykradać!

niski93 komentarzy: 581531.05.2012, 18:46

Nie chcę go, wolę Goetze.

damian199656 komentarzy: 762631.05.2012, 18:27

Z Fulham tylko Dempsey

mitmichael komentarzy: 4685931.05.2012, 17:58

Jestem oczywiscie na NIE - do Chelsea bedzie pasowac

Arsenalfcfan komentarzy: 1320731.05.2012, 17:44

nie chciałbym go zbytnio, bo jest to średniak, a my takich mamy i to zbyt dużo

Oldgunner3 komentarzy: 740431.05.2012, 17:13

Materiał na kawał gracza.ale i tak pewnie nie dla nas.Kto wie czy nie będzie tak jak już ktoś wspominał - najpierw wszyscy najmożniejsi i najdynamiczniejsi się ''pożywią'',a potem nasz boski klub będzie szukał co ciekawszych ''ochłapów''.

Ars3n komentarzy: 1235431.05.2012, 16:23

Zameg
Chyba my jestesmy wszedzie -.-
Z reszta co z tego jak g-no robimy w przeciwienstwie do Chelsea.

elw83 komentarzy: 8231.05.2012, 16:20

My tez jestesmy wszedzie i gowno z tego.

overmars77 komentarzy: 105931.05.2012, 16:18

Jak już wszyscy najwięksi zrobią zakupy, wtedy dopuszczą Wengera do tego transferowego stołu, żeby pozbierał odpadki, ewentualnie trafi mu się jakiś łakomy kąsek z perspektywą rozwoju na za kilka lat...

Zameg komentarzy: 13431.05.2012, 16:17

Chelsea jest wszędzie -.- irytują mnie bardziej niż City...

songoku95 komentarzy: 2144931.05.2012, 15:59

ja jestem na tak...

Mizii komentarzy: 400831.05.2012, 15:59

warto byłoby go pozyskać, ale myślę, że z Chelsea i Manchester ma na to większe szanse...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna