Rosicky prawdopodobnie gotowy na Euro

Rosicky prawdopodobnie gotowy na Euro 04.06.2012, 19:40, Abdul Alhazred 21 komentarzy

Kapitan reprezentacji Czech - Tomas Rosicky - powrócił do treningu i mówi się, że zdoła on wystąpić w pierwszym meczu Euro przeciwko Rosji.

Forma fizyczna pomocnika Arsenalu była powodem do niepokoju przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy na boiskach Polski i Ukrainy.

31-latek nie uczestniczył w dwóch towarzyskich meczach jakie rozgrywała jego drużyna narodowa - przeciwko Izraelowi oraz Węgrom, ponieważ trener drużyny - Michał Bilek - nie chciał ryzykować nawrotu urazu łydki.

Rosicky nie może zbyt wiele trenować w bazie reprezentacji Czech we Wrocławiu i wydaje się, że powróci dopiero na mecz z Rosjanami.

- Jego stan zdrowia jest dobry. Myślę, że będzie grał w piątek[przeciwko Rosji - przyp. red.] - powiedział Bilek. - Tomas jest wielką osobowością i wszyscy w kadrze zdajemy sobie sprawę, że z nim w składzie jesteśmy o wiele silniejsi.

- To może być dla niego pierwszy trening od jakiegoś czasu, ale jest on z nami przez cały czas i czuje się dobrze. W Arsenalu grał dużo, więc urazy nie osłabią jego kondycji ani formy - o to się nie boję.

Rosicky odmówił komentarza na temat swojego stanu zdrowia, mówiąc po prostu:

- Nie jest ważne, aby mówić - ważne aby grać.

Mały Mozart odniósł kontuzję łydki podczas ostatniego meczu w Premier League przeciwko West Bromwich Albion. Lekarz czeskiej reprezentacji, który w poniedziałek przyjrzy się jeszcze stanowi zdrowia - Petr Krejci - jest przekonany, że Rosicky będzie gotowy na Euro.

- Tomas poczynił duże postępy i myślę, że z jego zdrowiem będzie w porządku. Nikt w kadrze nie wyobraża sobie przecież sytuacji, w której Rosicky nie byłby gotowy do gry przeciwko Rosji.

Euro 2012Tomáš Rosický autor: Abdul Alhazred źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Ciastolyna komentarzy: 107707.06.2012, 12:18

Dobrze, że wrócił do sprawności, ale nie za dobrze, dla nas - Polaków, bo może nam sporo krwi napsuć.

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17447 newsów: 107506.06.2012, 15:36

Gorzej dla mnie, gdyby patrzeć na to jako kibic reprezentacji :/

luzak79 komentarzy: 106905.06.2012, 19:28

to była by wielka strata dla Czechów gdyby on nie mógł by zagrać

Kangur96 komentarzy: 158605.06.2012, 17:29

Z jednej strony się cieszę, a z drugiej strony, jako patriota, nie do końca jestem zadowolony, że tak klasowy zawodnik zmierzy się z naszą reprezentacją. Mam nadzieję, że z naszej grupy wyjdziemy my i Czechy :))

mozart8 komentarzy: 105.06.2012, 11:07

rownież mialem przyjemnośc zobaczyc Tomasa na treningu czechów i prezentowal sie wybornie:)autograf także zdobylem:D
mam nadzieję, że całe Euro będzie w formie a poźniej pomoże arsenalowi w zdobyciu jakiegoś Trofea:)

mitmichael komentarzy: 4891904.06.2012, 21:54

@Shinev
Takie maja szanse w ME jakie miała grecja w 2004 roku. Z Rosą w składzie Czechy graja bardzo dobrze, jest to ich motor napedowy wiec wszystko sie moze zdarzyc

ArsenW komentarzy: 56304.06.2012, 21:53

ja tez pytalem i mowili mi to samo.. jeden taki przy bramie co stal Taki Misiu powiedzial. "Rosickiego juz niema prosze isc do domu" ja se mysle ja wole poczekac ;) :D

jim_best90 komentarzy: 1104.06.2012, 21:48

wiem, osobiscie pytalem stewardow ktorzy powiedzieli mi ze juz odjechal z pozostalymi, ale wyczulem pismo nosem i postanowilem jeszcze chwile poczekac - oplacilo sie ;)

ArsenW komentarzy: 56304.06.2012, 21:22

Jim_Best90 ale na Rose trzeba bylo dlugo czekac kazdy mowil ze juz pojechal ale ja do kolegi Poczekaj radku on tu gdzies jest :D a tu za 10 minut Mozart wychodzi z hotelu :)

jim_best90 komentarzy: 1104.06.2012, 21:07

ja po uscisku dloni skakalem jak dziecko :D swietna sprawa ;p

ArsenW komentarzy: 56304.06.2012, 21:02

nie nic nie zagadalem zabraklo mi slow jak go zobaczylem takiego radosnego :) poczulem sie jak to on by byl tym dzieckiem a ja rosickim bo byl taki radosny jak mi ta koszulke podpisal :D

Kociek komentarzy: 106304.06.2012, 20:49

jaa ale wam zazdroszcze... mi sie nie udalo.

ArsenW - nie to nie ja. Ja mialem na sobie czerwony dres Arsenalu (góra) a koszulke meczówke mialem w plecaku :)

jim_best90 komentarzy: 1104.06.2012, 20:45

ArsenW - tez mialem przyjemnosc uscinac dlon Tomasa :) sympatyczny gosc. Razem z Cechem podpisali mi wejsciowke ;)

ja8pl komentarzy: 296404.06.2012, 20:43

ArsenW - a zagadales cos? :D

ArsenW komentarzy: 56304.06.2012, 20:25

no jak juz autobus pojechal to i petr cech(ktorego tez mam autograf) i jeszcze Plasila)
to jak juz wszyscy pojechali to on dopiero wyszedl. i wtedy zdjolem przed nim koszulke i mi podpisal :) a ty nie miales teej koszulki z sezonu na highbury tej wisniowej takiej?

Kociek komentarzy: 106304.06.2012, 20:17

ArsenW - podpisal CI koszulke ? Kiedy go dorwales ? Ja tez bylem z koszulka ale nie moglem do gorwac. A co do treningow to na wlasne oczy widzialem ze Rosa jest gotowy :D

ArsenW komentarzy: 56304.06.2012, 20:03

przeciez dzisiaj na treningu nie mial zadnej straty.. gral genialnie.. a i podpisal mi koszulke :) :D i uscisnol dlon :D :) ROSA

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 104.06.2012, 19:53

Z Rosicky'm czy bez niego - mają marne szanse z Rosją...

rvparsen komentarzy: 204104.06.2012, 19:52

Na Polsacie mówili, że jest gotów. Więc jest gotów.

Ceran komentarzy: 215404.06.2012, 19:44

Tomas oszczędzaj się z Polską lepiej, bo Ci się kontuzja odnowi!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl