4. miejsce nie da Ligi Mistrzów?

4. miejsce nie da Ligi Mistrzów? 17.03.2017, 10:42, Adam Cygański 23 komentarzy

W obecnym sezonie Premier League może dojść do sytuacji, w której czwarte miejsce na koniec rozgrywek nie da szans udziału w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Tak stałoby się, gdyby Manchester United zwyciężył w rozgrywkach Ligi Europy, a Leicester City triumfowałoby w Lidze Mistrzów, a po ostatniej kolejce ligowej finiszowaliby poza czołową czwórką.

Przepisy UEFA dokładnie określają, że w rozgrywkach Ligi Mistrzów może występować maksymalnie pięć klubów z jednej federacji.

Manchester United awansował właśnie do ćwierćfinału Ligi Europy, a Leicester City dotarł do tego samego etapu Ligi Mistrzów.

Liga Mistrzów autor: Adam Cygański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Leehu komentarzy: 1010318.03.2017, 01:01

Najpierw wywalczmy na boisku dobry wynik a potem mówmy o LM, w której i tak co roku zawodzimy.

DexteR_000 komentarzy: 608318.03.2017, 00:32

Mina Wengera mowi wszystko.
Co? TOP4 bez LM? co Wy tam palicie xd

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093417.03.2017, 23:23

Dobra, mój komentarz był chyba jeszcze bardziej idiotyczny niż ten news. Powinno być: gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093417.03.2017, 23:22

Ale idiotyzmy, nie spodziewałem się takiego artykułu na tej stronie. Gdyby babcia była dziadkiem, to by miała wąsy...

mitmichael komentarzy: 4866217.03.2017, 20:28

Raczej sie to nie wydarzy chociaz rozne rzeczy juz w pilce widywalismy

Argudo komentarzy: 10765 newsów: 617.03.2017, 19:58

Raczej nie mamy się czegoś obawiać. To za słaba drużyna na te rozgrywki i nie ma w nich większych szans.
Co innego Leicester, którzy w LM mogą zajść daleko -,-

Inwiktus komentarzy: 14717.03.2017, 18:41

@ArsenalChampion
Barca też miała nie odrobić straty...

ArsenalChampion komentarzy: 384417.03.2017, 16:21

ta bo na pewno leicester wygra lige mistrzów przecież oni spuchną

Womanizer komentarzy: 765717.03.2017, 16:10

kanonier21afc

Jak United wygra LE i skończą na 5/6 miejscu to w LM zagra 5 drużyn z Anglii. Tzn 1,2,3 miejsce + United a 4 eliminacje. W tym sezonie identyczna sytuacja była w Hiszpanii. Barca, Real, Atleti, Sevilla + Villarreal odpadło w eliminachach.

Lisy jak przejdą niemrawe w tym sezonie Atleti a w 1/2 dostaną kogoś z dwójki BVB/Monaco to wszystko będzie możliwe. Nie takie rzeczy futbol widział :)

Forever_gunner komentarzy: 252117.03.2017, 15:20

Raczej mało prawdopodobne z tym Leicester, choć United mają realną szansę na triumf.

vitold komentarzy: 38817.03.2017, 15:06

Adrian, moze dodawajmy tylko przedmeczówki ???

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 217.03.2017, 14:47

I jeszcze ten tytuł rodem z onetu...

kanonier21afc komentarzy: 225417.03.2017, 14:16

Czy czasami nie jest tak że jak MU wygra ligę europy i będzie poza top4 to zgarnia 4 miejsce w LM?

Ostatnio kilka lat temu byliśmy czwarci ale to i tak nie ma znaczenia bo w tym roku wylądujemy za topem.

Mrooz komentarzy: 39517.03.2017, 14:03

hahaha i siwy zesrany :D

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 217.03.2017, 14:03

Ktoś tu nabija sobie statystykę newsów.

spazi_28 komentarzy: 55017.03.2017, 12:45

To ja juz schiza że BPL traci to czwarte miejsce ze wzg na slabe wyniki pucharowej fazy w lm, ale to chyba powinni być wiadome przed rozpoczęciem sezonu ligowego a nie w trakcie. A skoro chodzi o te hipotetyczne założenia o których tu mowa to mogę spać spokojnie jednak

pietraz komentarzy: 138717.03.2017, 12:44

Jednak jeśli nawet to nastąpi to dopiero od przyszłego sezonu, więc jest o co walczyć! Come on You Gunners!

pietraz komentarzy: 138717.03.2017, 12:43

Już prędzej na miejscu Wengera(zarządu) obawiałbym się tego, że angielskie zespoły dają du.py w europie i lada moment włosi mogą ich prześcignąć w klasyfikacji punktowej poszczególnych lig. Wtedy baj baj "4th place trophy", które będzie znaczyło tyle co teraz w innych sportach znaczy 4 miejsce.

fabregas1987 komentarzy: 2096617.03.2017, 11:45

Dobra jakie jest prawdopodobieństwo, że Lisy ugrają coś w LM. Real, Bayern, Barca to nie Sevilla.

MarkOvermars komentarzy: 629117.03.2017, 11:29

Leicester LM nei zdobędzie, chillout

mistiqueAFC komentarzy: 2676917.03.2017, 10:52

New z cyklu "Baśnie Andersena"

Żadna z tych dwóch drużyn pucharu w Europie nie ugra

Marcinafc93 komentarzy: 2242017.03.2017, 10:47

W futbolu wszystko jest możliwe i nawet takie Leicester może zdobyć LM, Chelsea też nikt szans nie dawał bo grali kupę w lidzę i przyszło mega dużo szczęścia i wywalczyli

Xanthi komentarzy: 63517.03.2017, 10:45

To jest jeszcze mniej prawdopodobne niz to ze arsenal w przeciagu 3 lat zdobedzie mistrzostwo.
Owszem mo MU LE jest w stanie zdobyc a leicester nie ma szans na triumf.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz lutego wybór redaktorów Shkodran Mustafi
Shkodran Mustafi
7.56
Gracz lutego wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl