Regulamin serwisu Kanonierzy.com

Kanonierzy.com to serwis zrzeszający fanów klubu Arsenal F.C.. Celem strony jest dostarczanie czytelnikom aktualności oraz wszelkich informacji związanych z Arsenalem i rozgrywkami, w których klub występuje. Serwis nie jest oficjalną stroną i nie jest zobligowany do prezentowania stanowiska klubu.

Postanowienia wstępne

1. Niniejszy regulamin został stworzony dla czytelników serwisu Kanonierzy.com. i określa zasady jego funkcjonowania oraz warunki korzystania z serwisu.
2. Osoba, która odwiedza serwis, automatycznie obejmowana jest obowiązującym regulaminem.
3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
4. Konsekwencje złamania regulaminu zostały przedstawione w kolejnych punktach.

Redakcja

1. Zamieszczaniem treści na stronie zajmuje się Redakcja i Administracja.
2. Do ich obowiązku należy również utrzymywanie porządku i dbanie o przestrzeganie regulaminu przez użytkowników.
3. Osoby uprawnione mogą dawać użytkownikom ostrzeżenia, a także ich banować za nagminne nieprzestrzeganie regulaminu.
4. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą również usuwać komentarze.
5. Redakcja decyduje o zamieszczeniu na stronie materiału wysłanego przez użytkownika.
6. Skład Redakcji i Administracji jest widoczny na stronie w zakładce Użytkownicy.

Użytkownik

1. Użytkownik serwisu może dokonać rejestracji, która zwiększy jego możliwości korzystania z vortalu.
2. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do napisania newsa i wysłania go redakcji. Osoby odpowiedzialne nie mają jednak obowiązku umieszczania informacji na stronie.
3. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do komentowania i oceniania treści zawartych w serwisie Kanonierzy.com.
4. Komentarze użytkownika:
- Nie mogą być obraźliwe w stosunku do innych osób (zarówno użytkowników, jak i osób trzecich) oraz klubów piłkarskich;
- Nie mogą być wulgarne ani zawierać w sobie pojedynczych wulgaryzmów;
- Nie mogą naruszać zasad dobrego wychowania i netykiety;
- Nie mogą zawierać treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między użytkownikami;
- Nie mogą prowokować innych użytkowników;
- Nie mogą zawierać treści reklamowych;
- Nie mogą nosić znamion tzw. spamu;
- Nie mogą być pisane z włączonym caps lockiem.
5. Za nieprzestrzeganie powyższych zasad, Redakcja i Administracja mogą dać użytkownikowi ostrzeżenie, które będzie zapisane w jego profilu. Czas obowiązywania ostrzeżenia zostanie ustalony przez osobę przyznającą ostrzeżenie. Domyślnie będzie to 180 dni.
6. Pięć takich ostrzeżeń będzie oznaczać zbanowanie użytkownika.
7. Następstwem zbanowania będzie m.in. zablokowanie możliwości pisania komentarzy.
8. Użytkownik zawsze może odwołać się od decyzji, a Administracja serwisu ponownie rozpatrzy sprawę.
9. Założenie lub korzystanie z nowego konta, mając zbanowane obecne, spowoduje brak możliwości odwołania się od decyzji i zbanowanie każdego kolejnego założonego konta.

Postanowienia końcowe
1. Regulamin jest dostępny z poziomu głównej strony serwisu, a także przy rejestracji konta.
2. Jednocześnie użytkownik zobowiązany jest przestrzegać zasad zawartych w regulaminie pod groźbą sankcji.
3. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, informując o tym wszystkich użytkowników.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City23183257
2. Liverpool21136245
3. Chelsea23128344
4. Manchester United22115638
5. West Ham23114837
6. Arsenal21113736
7. Tottenham19113536
8. Wolves21104734
9. Brighton21611429
10. Aston Villa21821126
11. Leicester1974825
12. Southampton22510725
13. Crystal Palace2159724
14. Brentford23651223
15. Leeds2157922
16. Everton20541119
17. Norwich22441416
18. Newcastle21291015
19. Watford20421414
20. Burnley1819812
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah169
Diogo Jota101
J. Vardy91
M. Antonio86
E. Dennis85
Son Heung-Min83
Cristiano Ronaldo83
E. Smith Rowe82
Raphinha82
S. Mané81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz grudnia wybór redaktorów
6.8
Gracz grudnia wybór użytkowników Kieran Tierney
Kieran Tierney
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl