Regulamin serwisu Kanonierzy.com

Kanonierzy.com to serwis zrzeszający fanów klubu Arsenal F.C.. Celem strony jest dostarczanie czytelnikom aktualności oraz wszelkich informacji związanych z Arsenalem i rozgrywkami, w których klub występuje. Serwis nie jest oficjalną stroną i nie jest zobligowany do prezentowania stanowiska klubu.

Postanowienia wstępne

1. Niniejszy regulamin został stworzony dla czytelników serwisu Kanonierzy.com. i określa zasady jego funkcjonowania oraz warunki korzystania z serwisu.
2. Osoba, która odwiedza serwis, automatycznie obejmowana jest obowiązującym regulaminem.
3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
4. Konsekwencje złamania regulaminu zostały przedstawione w kolejnych punktach.

Redakcja

1. Zamieszczaniem treści na stronie zajmuje się Redakcja i Administracja.
2. Do ich obowiązku należy również utrzymywanie porządku i dbanie o przestrzeganie regulaminu przez użytkowników.
3. Osoby uprawnione mogą dawać użytkownikom ostrzeżenia, a także ich banować za nagminne nieprzestrzeganie regulaminu.
4. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą również usuwać komentarze.
5. Redakcja decyduje o zamieszczeniu na stronie materiału wysłanego przez użytkownika.
6. Skład Redakcji i Administracji jest widoczny na stronie w zakładce Użytkownicy.

Użytkownik

1. Użytkownik serwisu może dokonać rejestracji, która zwiększy jego możliwości korzystania z vortalu.
2. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do napisania newsa i wysłania go redakcji. Osoby odpowiedzialne nie mają jednak obowiązku umieszczania informacji na stronie.
3. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do komentowania i oceniania treści zawartych w serwisie Kanonierzy.com.
4. Komentarze użytkownika:
- Nie mogą być obraźliwe w stosunku do innych osób (zarówno użytkowników, jak i osób trzecich) oraz klubów piłkarskich;
- Nie mogą być wulgarne ani zawierać w sobie pojedynczych wulgaryzmów;
- Nie mogą naruszać zasad dobrego wychowania i netykiety;
- Nie mogą zawierać treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między użytkownikami;
- Nie mogą prowokować innych użytkowników;
- Nie mogą zawierać treści reklamowych;
- Nie mogą nosić znamion tzw. spamu;
- Nie mogą być pisane z włączonym caps lockiem.
5. Za nieprzestrzeganie powyższych zasad, Redakcja i Administracja mogą dać użytkownikowi ostrzeżenie, które będzie zapisane w jego profilu. Czas obowiązywania ostrzeżenia zostanie ustalony przez osobę przyznającą ostrzeżenie. Domyślnie będzie to 180 dni.
6. Pięć takich ostrzeżeń będzie oznaczać zbanowanie użytkownika.
7. Następstwem zbanowania będzie m.in. zablokowanie możliwości pisania komentarzy.
8. Użytkownik zawsze może odwołać się od decyzji, a Administracja serwisu ponownie rozpatrzy sprawę.
9. Założenie lub korzystanie z nowego konta, mając zbanowane obecne, spowoduje brak możliwości odwołania się od decyzji i zbanowanie każdego kolejnego założonego konta.

Postanowienia końcowe
1. Regulamin jest dostępny z poziomu głównej strony serwisu, a także przy rejestracji konta.
2. Jednocześnie użytkownik zobowiązany jest przestrzegać zasad zawartych w regulaminie pod groźbą sankcji.
3. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, informując o tym wszystkich użytkowników.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com